Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 21:12   #201
Još mjesec dana do roka.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:16   #202
Kad već kreće festival klišeja: na Titanicu su svi bio zdravi.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:20   #203
Orkestar je svirao do zadnjeg trena.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:22   #204
Ajde da mi počnu več rast dlake na prsima!
PolucijaZraka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:35   #205
idemo redom ja cu bit materijalista
- novi motorcek
- neka veca putovanja (odmor za mozak)
- malo sredit posao jos
- preuredit stan


ostalo je sve kak spada pa necemo kvarit
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone

Zadnje uređivanje typhoid_mary : 20.11.2017. at 22:02.
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:43   #206
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Onima koji nisu zdravi ja bi poželjela esktra dozu zdravlja.
Jebeš mir u srcu kad ti se tijelo raspada.
jedan nepokretan čovjek neće nikada moći hodati i nikada neće ozdraviti, rekao mi jednom da je u "zdravom duhu zdravo tijelo" i da čovjeka u najtežoj boli može jedino mir u srcu izliječiti.
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 22:01   #207
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
jedan nepokretan čovjek neće nikada moći hodati i nikada neće ozdraviti, rekao mi jednom da je u "zdravom duhu zdravo tijelo" i da čovjeka u najtežoj boli može jedino mir u srcu izliječiti.
Paraliza nije bolest nego invaliditet.
Meni je to dvoje različito.

Oboje utječe na kvalitetu života, ali jedno može drastično postati gore, a drugo je naprosto takvo kakvo jest - nit sim nit tam, tu si di si.

I kao netko sjebana zdravlja radije bih zdravlje nego miru u srcu i rak.
Just sayin'.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 22:22   #208
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Kad već kreće festival klišeja: na Titanicu su svi bio zdravi.
Partibrejker :P
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 23:27   #209
Naprotiv. Tirade o zdravlju su partibrejkanje. K tomu još starački dosadno. Ono, zdravlje je važno? No shit, Sherlock, ključaj topic.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 23:56   #210
Najbolje da ljudi nabrajaju samo materijalne stvari, pa da im se može srat da su isključivo fokusirani na to ili pak da pričaju o ljubavi koju nemaju, pa da im se može podsmjehivat da su plačipičke.

Tko traži, naći će dlaku i u jajetu samo ne mora nužno onda i svima drugima pokvarit obrok.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 00:00   #211
Apsolutno. Jedina alternativa prezvakavanju ofucanih rečenica o zdravlju je nabrajanje isključivo materijalnih stvari. To je to.

Tko se kome podsmjehivao zbog nemanja ljubavi?
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 00:00   #212
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Naprotiv. Tirade o zdravlju su partibrejkanje. K tomu još starački dosadno. Ono, zdravlje je važno? No shit, Sherlock, ključaj topic.
Rekla bih da to nisu tirade nego komad životne istine. Jedna od stvari koja me najviše pokrenula iz psihičkog sranja i opće blokade je misao kako, da se ozbiljnije razbolim pa zaista imam prepreke u ostvarivanju onog što želim, nikad sebi ne bih oprostila što nisam započela s radom na tome dok sam bila zdrava. Ne bi se trebalo pričom o zdravlju nekom reći kako nema pravo zbog nečeg biti nezadovoljan, nego mu ukazati na mogućnosti koje ima a koje su nekom drugom u startu oduzete.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 00:08   #213
Poanta i jest u tome da je želja za zdravljem samopodrazumijevajuća.

Ma zaboravi. Sve pet, samo dajte.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 00:13   #214
Nisam govorila toliko u kontekstu doslovno želje za zdravljem za "next year" nego čisto o tome da ponekad treba preispitati te fraze koje ponavljamo mehanički i skužimo njihovu vrijednost katkad tek kad je prekasno. I bude nam žao.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 00:30   #215
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Apsolutno. Jedina alternativa prezvakavanju ofucanih rečenica o zdravlju je nabrajanje isključivo materijalnih stvari. To je to.

Tko se kome podsmjehivao zbog nemanja ljubavi?
Naravno da me moraš shvatit doslovno. Jer naravno da svi ikad pišu doslovno osim tebe. Kad se tebe shvati baš kak si napisao onda hihieheh ne kuuuužiš.

Zdravlje se "podrazumjeva".
Podrazumjeva se mnogo toga, ali rijetko tko ustvari zna cijeniti ono što ima.
Podrazumjeva se da si ljudi žele ljubav i da si žele sreću i da si žele prijatelje i da si žele dobar posao.
Koliko god ti volio biti posebna pahuljica što se ovakvih stvari tiče smo ipak svi vrlo jednostavni. I u suštini želimo isto.

Ajd ti fino sastavi popis onog što je prihvatljivo željeti da ti ova tema, koju te netko tjera čitat, bude manje dosadna.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 04:37   #216
ma koliko mi inače išao na živce ovaj put je lord u pravu. Tema je this time next year, dakle ne neki popis želja nego više u smislu (novogodišnjih) odluka. I samim time je glupo reći da ću u ovo vrijeme iduće godine biti zdrav. Iduće godine u ovo vrijeme imati ću drugi bolji posao, zgodniju ženu ili par novih sisa bi mi bilo daleko logičnije čitati nego ove želje za zdravljem jer je sve drugo lako kad si zdrav.

No da, u jednom si i ti dawn u pravu. Nitko ne tjere nikoga da čita pa ako je narodu i to zanimljivo nama kojima nije se lako maknuti s teme. Ja tako kidam nalijevo...
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 09:35   #217
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Kako se vidite? Gdje? Kakvi ste? Što radite, što volite, što ste odjebali?

Tema je zamišljena kao "E, to si želim" samo ne što se tiče popisa osobina partnera nego vas samih, vašeg života, osobnosti, želja. Da vas božićni duh odvede u iduću godinu umjesto u prošlost, što biste voljeli zateći? A što nikako ne biste?

Ne morate nabrajati, možete opisati i jedan obični dan 23.12.2017. kako izgleda otkad ustanete pa dok ne legnete. S kim ga provodite, kako ga provodite, u čemu je drukčiji od ovog.
Jbm ti temu

Iako imam još mjesec dana fore,još jednom mogu potvrditi da ne treba maštati

Sjećam se ove teme,nisam možda zbog nje previše maštao,ali imao sam u to vrijeme (zapravo točno pred godinu dana) poprilične snove.

Ali ostvarilo se nije skoro ništa,tako da za 23.12.2018. ne želim ništa!
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 12:01   #218
Lord ide i meni na živce kad zapili ali ovaj puta ima smisla ono na šta cilja...ja nemam zdravlje 13 godina i sve što želim je da to konačno prihvatim i dobijem taj mir u srcu, prihvačanje toga
I da, cijenila sam zdravlje dok sam ga imala
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 13:39   #219
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
ma koliko mi inače išao na živce ovaj put je lord u pravu. Tema je this time next year, dakle ne neki popis želja nego više u smislu (novogodišnjih) odluka. I samim time je glupo reći da ću u ovo vrijeme iduće godine biti zdrav. Iduće godine u ovo vrijeme imati ću drugi bolji posao, zgodniju ženu ili par novih sisa bi mi bilo daleko logičnije čitati nego ove želje za zdravljem jer je sve drugo lako kad si zdrav.

No da, u jednom si i ti dawn u pravu. Nitko ne tjere nikoga da čita pa ako je narodu i to zanimljivo nama kojima nije se lako maknuti s teme. Ja tako kidam nalijevo...
Da si malo pomnije pratio temu shvatio bi da je ista nastala prosle godine.
I da se sad pepelom posipamo mi koji smo nabrajali i zelji sebi brda i doline.
I onda se vecina okrenula zdravlju jer "sto si zelim iduce godine" je ocito zdravlje.

Nije bas da mozes rec "iduce godine u ovo doba cu imat xy" jer ama bas nista nije 100% sigurno.
Nove sise iz tvog primjera mpgu ostat jedino u masti. Jednako kao i zdravlje.

Al da... puno je stranica teme, tesko je procitat to sve .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 13:42   #220
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Paraliza nije bolest nego invaliditet.
Meni je to dvoje različito.

Oboje utječe na kvalitetu života, ali jedno može drastično postati gore, a drugo je naprosto takvo kakvo jest - nit sim nit tam, tu si di si.

I kao netko sjebana zdravlja radije bih zdravlje nego miru u srcu i rak.
Just sayin'.
nisi pomislila da je možda u nekim pričama upravo taj mir - zdravlje,lijek?!
misliš da invalidan čovjek ne bi isto tako kao i ti zdravlje?
ova tvoja boldana rečenica je bit,bez obzira što ti nešto ne smatraš kao bolest.
i tko bi pobogu želio rak?! al´postoje ljudi kojima nema spasa ni lijeka i napustit će nas za mjesec,godinu,misliš da njima ne treba mira u srcu?!

ja vam želim od srca svima da ozdravite i pronađete svoj mir.
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.