Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2017., 22:03   #81
Quote:
Hawker kaže: Pogledaj post
A što onda gori tamo sad?
Točno di je Karepovac.
Ma nemam pojma ali koliko poznam to područje vjerovatno gori oko njega.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:03   #82
Pazi ovo Krstićević umjesto da organizira vojsku razvlaći crijeva...
Koja smješna država i vlast.....
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:05   #83
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
da, baš je čudno da ne gori zimi nakon 15 dana kiše....
Da prostiš ne seri. Čitava zima je bila suva i ako ćemo već filozofirati proljeće je idealno vrime za požare jer ljudi pale njive koje su zatravile, a već je dovoljno toplo.

Ali ovde se ne govori o jednom požaru koji je "narastao", već o dosta malih koji su se spojili pod utjecajem vjetra. Da je toliko malih požara nastalo slučajno nema šanse, a koji će ku... neko palit šumu liti(zbog poljoprivrede) kad lito nije vrime za to.
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:06   #84
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Pazi ovo Krstićević umjesto da organizira vojsku razvlaći crijeva...
Koja smješna država i vlast.....
Vučićeva škola, ja mogu razumjet da neku u ludoj situaciju želi svojim rukama doprinijeti, ali ministar obrane brate mora bit u nekom stožeru i organizirat.
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:06   #85
Kila

DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:07   #86
Quote:
ajduk a šimić kaže: Pogledaj post
Da prostiš ne seri. Čitava zima je bila suva i ako ćemo već filozofirati proljeće je idealno vrime za požare jer ljudi pale njive koje su zatravile, a već je dovoljno toplo.

Ali ovde se ne govori o jednom požaru koji je "narastao", već o dosta malih koji su se spojili pod utjecajem vjetra. Da je toliko malih požara nastalo slučajno nema šanse, a koji će ku... neko palit šumu liti(zbog poljoprivrede) kad lito nije vrime za to.
Nemaš pojma o čemu pričaš. Suha vegetacija i bura...halo...ikad čuo?
Za piromane isto nisi nikad čuo?
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:08   #87
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Pazi ovo Krstićević umjesto da organizira vojsku razvlaći crijeva...
Koja smješna država i vlast.....
idiot laže ko pas,branio rakete a 13.000 vojnika leži

za 2 sata se uz 50 bagera i 200 štilovki se moglo sve obraniti,,koji debili
kakma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:09   #88
Ljudi ne zahebavajte se, zatvarajte prozore i uključite klimu ako je potrebno. Ako ovo nastavi goriti na smetlištu biti će gadnih problema za Split i okolicu.
Večeras će ovo biti nažalost ogromna pušiona za građane Splita i okolnih mjesta.
Lovrinac može goriti, a dalje se mislim ne bude širio preko ulice Držislava tj držim fige da ne ide dalje.

Prepušteni su sami sebi, a ovi nisu sposobni narediti svim postrojbama iz unutrašnjosti da krenu prema moru u zadnjih 15ak sati... Što reći na takvu vladu i precednicu "boli me ona stvar za moje građane".
Svi ostavke odmah istoga trena!

Sva sreća pa nema ljudskih žrtava, ali
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:09   #89
Quote:
arizin kaže: Pogledaj post
Pa imaš slučaj poplava 2014 gdje je puno toga rečeno da se trebalo napraviti na neke druge načine, na kraju kad priroda djeluje u svojoj punoj snazi teško možeš nekad reagirati kako spada. Istina je da se svi zateku, ali to si mogla gledati po Londonu gdje su ljudi bili zatečeni par sati na gornjim katovima i nitko im nije mogao pomoći uz silnu tehnologiju iako su se svi vatrogasci i službe dolje nacrtale. Sve je nekad lagano na papiru...
Pa upravo te 2014 godine mi je prijatelj s malom bebom ostao zarobljen u kući jer u Zaprešiću nije bilo ni jednog jedinog čamca... Izvukao ih je mještanin s traktorom nakon 6 sati...
Nekad je sve to postojalo po firmama, općinama i mjesnim zajednicama...
Onda su došli Rvati i sve pokrali i uništili i sad ministar obrane umjesto da kordinira vojsku razvlaći crijeva...
Smjeh od države
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:09   #90
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Nemaš pojma o čemu pričaš. Suha vegetacija i bura...halo...ikad čuo?
Daj nemoj sad i ti.
Više požara koji su se spojili u jedan halo? Naravno da je suha vegetacija i bura pomogla, ali ja govorim o uzroku, a vi o posljedicama.

Edit na tvoj edit.
Pa u tome i je stvar. Piromani, tko i zašto? Jer to se dešava svake godine.
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:10   #91
Okolo karepovca je prije bilo dosta plastenika sa cvijećem , možda ima i nekih daščara.

Inače mogu potvrdit da gori na Perunu, iznad Strožanca, tj. iznad ex-kave od Lavčevića.
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:11   #92
Quote:
ajduk a šimić kaže: Pogledaj post
Da prostiš ne seri. Čitava zima je bila suva i ako ćemo već filozofirati proljeće je idealno vrime za požare jer ljudi pale njive koje su zatravile, a već je dovoljno toplo.

Ali ovde se ne govori o jednom požaru koji je "narastao", već o dosta malih koji su se spojili pod utjecajem vjetra. Da je toliko malih požara nastalo slučajno nema šanse, a koji će ku... neko palit šumu liti(zbog poljoprivrede) kad lito nije vrime za to.
Bilo je već piromana na ovom području ,palili su po više požara u krugu nekoliko kilometara koji bi se spojili u jedan veliki ,nema tu prevelike filozofije
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:11   #93
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Ljudi ne zahebavajte se, zatvarajte prozore i uključite klimu ako je potrebno. Ako ovo nastavi goriti na smetlištu biti će gadnih problema za Split i okolicu.
Večeras će ovo biti nažalost ogromna pušiona za građane Splita i okolnih mjesta.
Lovrinac može goriti, a dalje se mislim ne bude širio preko ulice Držislava tj držim fige da ne ide dalje.

Prepušteni su sami sebi, a ovi nisu sposobni narediti svim postrojbama iz unutrašnjosti da krenu prema moru u zadnjih 15ak sati... Što reći na takvu vladu i precednicu "boli me ona stvar za moje građane".
Svi ostavke odmah istoga trena!

Sva sreća pa nema ljudskih žrtava, ali
Stvarno, gdje je ona, je li se oglasila?
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:12   #94
Teško me nešto može šokirati u ovoj državi, ali to da HRT nema live coverage ovoga je bogami uspjelo.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:12   #95
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Stvarno, gdje je ona, je li se oglasila?
Ona je u Austriji.
Tomo1972 is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:12   #96
Quote:
ajduk a šimić kaže: Pogledaj post
Daj nemoj sad i ti.
Više požara koji su se spojili u jedan halo? Naravno da je suha vegetacija i bura pomogla, ali ja govorim o uzroku, a vi o posljedicama.

Edit na tvoj edit.
Pa u tome i je stvar. Piromani, tko i zašto? Jer to se dešava svake godine.
da nema vjetra požar bi bio ugašen dan ranije i 15 kilometara dalje i ne bismo o njemu pričali
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:13   #97
a jebem vas debile koje koristite ovu situaciju da bi ste liječili komplekse i obračunavali se s predsjednicom, ministrom ili kime već
vojvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:13   #98
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
Bilo je već piromana na ovom području ,palili su po više požara u krugu nekoliko kilometara koji bi se spojili u jedan veliki ,nema tu prevelike filozofije
Nema filozofije kod piromana, ali ima kod naroda koji to dopušta i države sa kaznenim zakonom. Bolesnika će uvijek biti, ali uvjeren sam da bi im se broj smanjio kad bi npr. za ovaj požar prijetila zakonska kazna kao za ubojstvo.
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:13   #99
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post

Sva sreća pa nema ljudskih žrtava, ali
što nije onog sirotog čovjeka udario srčani nakon što mu je požar pokosio maslinik, a potom krenuo prema kući?
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:14   #100
Quote:
Tomo1972 kaže: Pogledaj post


Taman da je vrag na vlasti ne možeš guštati u ovome.
Zašto ne, javno sam na ovom forumu dao izjavu da ovoj državi želim sve najgore...
I evo baš guštam gledajući ministra obrane koji jedva digne 200 vojnika i razvlaći crijeva a prije dva dana se hvalio kako bu kupovao eskadrile vojnih aviona i šalje našu vojsku na Rusku granicu da nas valjda tamo brane od Tatara ...

Tražili ste gledajte.....
__________________
Ja sam mentalni uhljeb..
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:27.