Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2017., 14:38   #41
Haha da, moj ima te faze ali samo po teoriji... Ono kaže danas ništa ne radim, pa ode čistit roštilj 😂 ili nešto tako... a filozofiranje kako je umoran isto, mislim znam da je, ali nije da si ne može priuštit dan odmora, nego neće...
O da, žestok je i na te na cesti 😂 ne samo na spore i loše
Pokroviteljski ne razmišlja, neće ni mlijeko kupit bez da me nazove jel triba... Kaže da i na poslu razmišlja i previše pa šta bi još i doma 😂


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 15:58   #42
Koliki je samo omjer muškaraca/žena na ovoj temi

Toliko o tome ko koga više živcira
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 16:27   #43
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Koliki je samo omjer muškaraca/žena na ovoj temi

Toliko o tome ko koga više živcira
Kaj nisi cul za rastave zato kaj on ostavlja carape svuda po kuci i zato kaj ne spusta famoznu dasku od zahoda?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 16:33   #44
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Koliki je samo omjer muškaraca/žena na ovoj temi

Toliko o tome ko koga više živcira
Koliki je samo omjer muskaraca i zena na temi Najblesavije stvari...

Toliko o tome tko u vezama vise vodi racuna, primjecuje, pamti i cijeni ono lijepo.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 16:37   #45
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Koliki je samo omjer muskaraca i zena na temi Najblesavije stvari...

Toliko o tome tko u vezama vise vodi racuna, primjecuje, pamti i cijeni ono lijepo.
A samo vasa mjera je ispravna?
trebamo li uopce brojati?

Uvijek nadjes u drugima ono sto trazis. Ako trazis negativno, naci cws negativno i obrnuto.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 16:46   #46
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
A samo vasa mjera je ispravna?
trebamo li uopce brojati?
...
Ja sam samo "vratila lopticu". Jer, "trebamo li uopce brojati"?
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 16:49   #47
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kaj nisi cul za rastave zato kaj on ostavlja carape svuda po kuci i zato kaj ne spusta famoznu dasku od zahoda?
Spušta, spušta...itekako
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 16:54   #48
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Koliki je samo omjer muškaraca/žena na ovoj temi

Toliko o tome ko koga više živcira
A što ja znam... živcira me sto stvari, mogu ovakvih sitnica nabrajat danima, al nije to ništa sad da se mi oko toga svađamo ili da bi ga zbog toga ostavila. Ja na to gledam kao na razliku u spolu, karakteru, osobnosti... Sve te razlike koliko me živciraju, isto tako su mi u momentima i slatke.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 16:57   #49
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Ja sam samo "vratila lopticu". Jer, "trebamo li uopce brojati"?
Ja sam samo provocirao.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 16:58   #50
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Spušta, spušta...itekako
I ja spustam jer pametniji popusta.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 17:02   #51
Živciram i ja njega naravno, samo on nije na forum njega to ne zanima...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 17:30   #52
moj je sport & fitness freak sto je ok, al i mene tjera na jutarnja/dnevna/vecernja trcanja nasipom, bavljenje nekim sportom, itd. ne da uspijeva u tome ali jadan stalno pokusava. i zvoca, jedi zdravo, nemoj ovo, nemoj ono, stavi kapu na glavu, nemoj bosa...kao mama.

onda je i malo ljubomoran sto odrzavam vitku liniju iako mrzim sport i teretane (mrzim se mucit ), pa ga docekam doma kad se vraca sa tih mucenja, jeduci slatkise na sofi i smijuci se dok on jadan znojan psuje u sebi, uz ono ironicno “neka, nekaa”

inace je normalan , ali je sportas, pa mu ne zamjerim toliko.
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 22:24   #53
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Kaj nisi cul za rastave zato kaj on ostavlja carape svuda po kuci i zato kaj ne spusta famoznu dasku od zahoda?
Samo na Forumu.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 22:28   #54
Zivcira me povremeno s kompliciranom prehranom, neurednoscu i sporoscu.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 10:17   #55
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
E da, moj liječi frustracije shoppingom kad je nešto ljut, živčan, nervozan odemo u bauhausa ili negdje, kupi sebi novu stalažu, novi alat, novo nešto za kuću isl, ili samo napunimo frižider i on je happy Ko pravo žensko. Nekidan baš, nešto je na poslu bilo problema, išao je kupit sebi neke police za garažu i kad smo se vraćali ko u djeteta kad dobije prvi sladoled u sezoni
Za razliku od njega ja mrzim shopping, sve što kupujem tri puta provrtim i promislim treba li mi, istražujem, uspoređujem cijene...
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Haha moj je u poslu toliko da i u krevetu vrti njuškalo oglase isl stvari vezane za posao. Zezam ga da mu je njuškalo ljubavnica i da malo za promjenu može gledat gole ženske ne samo kamione, bagere, alate 😂
Novac mu je samo sredstvo, posao mu je strast... A seks i češkanje 😂 tu si u pravu

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Haha ti i ja ko da imamo istoga muža 😁😁
Upravo si opisala što i moj radi..

Ide mi na živce kad odjednom skoči,uzme ključeve,meni upitnici nad glavom "kuda ćeš" a on "brzo ću ja"..
I onda ga nema sat..
Ili dva..
Često se vrati s nečim kupljenim jer mu je u onom momentu prije nego je skočio sinula ideja 😁
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 13:23   #56
Joj da... Iako on rijetko to sam... Skoro uvijek mene vucara sa sobom ako ide u kupnju 😂 ako su neke ideje koje uključuju manualne radove onda se samo izgubi...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 15:47   #57
Najgluplja i najbolja ujedno śto je uradila -trażila rastavu
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 10:12   #58
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Najgluplja i najbolja ujedno śto je uradila -trażila rastavu
Jel dobila?

Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Joj da... Iako on rijetko to sam... Skoro uvijek mene vucara sa sobom ako ide u kupnju 😂 ako su neke ideje koje uključuju manualne radove onda se samo izgubi...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ja i moj imamo dogovor da ne idemo u kupnju zajedno.
Ok, ako idemo kupovat hranu i ostalo u većim količinama onda da

Ako idem ja kupovat odjeću ili nešto to mene zanima idem sama. Ako on ide kupovat alat, odjeću, tehniku koja njega zanima ide on.
U protivnom se posvađamo i ništ od kupnje.
Ja poludim jer kupuje alat koji ne koristi nikad. Bušilice, pile svih vrsta, brusilice svih dimenzija, ma sve to mu je fetiš ali s tim radi gotovo nikad. Al nemoj čovjeku dokazat da to sve imaju moja braća il' otac doma i da slobodno može doć i posuditi jer isto tako ni moj otac nije previše uzivljen u radove pa nije da će mu hitno treba.

Dobro on isto misli da ne mogu nositi 4 torbe od jednom..


Jednom sam ga zamolila da mi kupi uloške, rekla mu koje, dobila sve Always uloške po jedan primjerak, par liberes i jedan natural. Doduše i tena lejdi koji izgledaju ko pelene. Imala sam ulozaka do trudnoće i poslje koji mjesec, još mi se te tena lejdi vuku po kući.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 21:53   #59
Gledam TV, film star destak godina, uđe i na prvu scenu kaže koji je film i kaj bu se dogodilo.

Treba platiti porez, kako nam ekipa duguje, tako i mi u zaostatku prema poreznoj, ali kako netko plati, tako odmah mi prebacimo njima... pitam ga, koliko si platio poreza prošli tjedan (da uvedem u evidenciju) - Ne sjećam se. - BOINK!
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 23:01   #60
Zar je moj dragi jedini kojeg ne zanima alat ii uopce ga ne zna koristiti?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.