Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2006., 12:57   #1
Krav Maga

Izraelska borilacka vjestina,kombinacija dosta stvari ali onako na prvi pogled dosta prakticna i realna.Postoje li klubovi u Hrvatskoj,gdje,tko poducava i onako sto je moguce vise informacija onih koji vjezbaju Krav Magu?
ramsteak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 18:50   #2
http://www.profightstore.com/content...details&ID=118
evo nešto o kampu koji će se ovog ljeta održavat u poreču,a mislim da u hr još nema klubova s tom vještinom...prozuji još u arhivi pfstora naći ćeš par članaka o km...ja samo mogu reći da sam bila na seminaru u zg i da mi se svidjelo,no seminar je ipak samo malen uvid u to,trebalo bi puno više za konkretan komentar
andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 19:51   #3
Nema li ono par dečkiju koji to ozbiljno treniraju u zagrebu namjeravalo otvorit školu negdje uskoro?
__________________
Svečano obećajem da više neču pasivno agresivno drkati na forumima.
Caine is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 20:11   #4
Quote:
Caine kaže:
Nema li ono par dečkiju koji to ozbiljno treniraju u zagrebu namjeravalo otvorit školu negdje uskoro?
Krav Maga klub u Zagrebu će započeti s radom najvjerojatnije na jesen. Treninge će voditi jedan od ljudi koji trenira u Zagrebu zadnje tri godine i prije pokretanja treninga mora završiti instruktorski tečaj u Izraelu. Treninge ću također voditi i ja kad kod budem u Zagrebu. Organizirat ćemo i seminare koje će voditi Branimir Tudjan, predstavnik Israeli Krav Maga Association za Nizozemsku. Također ćemo organizirati i Krav Maga seminare s izraelskim instruktorima. U svakom slučaju, kada bude aktualno, obavijestit ću vas i putem ovog foruma. Nadam se da se vidimo.
Ivan Zafranovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 20:14   #5
To će bit prejebeno dobro. samo nemojte nabit cijenu seminara na 750 kuna ko neki...
__________________
Svečano obećajem da više neču pasivno agresivno drkati na forumima.
Caine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 00:25   #6
Quote:
Ivan Zafranovic kaže:
Krav Maga klub u Zagrebu će započeti s radom najvjerojatnije na jesen. Treninge će voditi jedan od ljudi koji trenira u Zagrebu zadnje tri godine i prije pokretanja treninga mora završiti instruktorski tečaj u Izraelu. Treninge ću također voditi i ja kad kod budem u Zagrebu. Organizirat ćemo i seminare koje će voditi Branimir Tudjan, predstavnik Israeli Krav Maga Association za Nizozemsku. Također ćemo organizirati i Krav Maga seminare s izraelskim instruktorima. U svakom slučaju, kada bude aktualno, obavijestit ću vas i putem ovog foruma. Nadam se da se vidimo.
oooooooooooo,jedva cekam,zaista super vijest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gladijator is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 00:39   #7
Super vijest!Jedva cekam otvaranje kluba.
Koliko je Krav Maga jedinstvena borilacka vjestina?Negdje sam procitao da vec postoje dvije globalne KM organizacije koje djeluju paralelno?
Ovo su samo sporedna pitanja kojima ne dovodim u pitanje KM kao vjestinu nego me samo zanima organizacija uopce i sto je potrebno da netko pokrene KM klub,postane instruktor,itd?
ramsteak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 00:47   #8
Quote:
Ivan Zafranovic kaže:
Krav Maga klub u Zagrebu će započeti s radom najvjerojatnije na jesen. Treninge će voditi jedan od ljudi koji trenira u Zagrebu zadnje tri godine i prije pokretanja treninga mora završiti instruktorski tečaj u Izraelu. Treninge ću također voditi i ja kad kod budem u Zagrebu. Organizirat ćemo i seminare koje će voditi Branimir Tudjan, predstavnik Israeli Krav Maga Association za Nizozemsku. Također ćemo organizirati i Krav Maga seminare s izraelskim instruktorima. U svakom slučaju, kada bude aktualno, obavijestit ću vas i putem ovog foruma. Nadam se da se vidimo.

Jos napravit plan pa se prosirite u Split (OVDJE NE MOGU NAC ONOG SMAJLIJA KOJI MOLI NA KOLJENIMA)
__________________
"Do, or do not. There is no 'try'."
~ Yoda
vey... is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 00:59   #9
U Rijeci postoji grupa koja trenira već neko vrijeme i organizira seminar Armena Došlića i Loreto Ferrada 12.,13. i 14 05. 2006.godine u Rijeci. To je IKM Federacija. Eyal Yanilov organizira seminar u Poreču od 22. do 29. srpnja 2006. Instruktor kluba je Armen Došlić i dolaziti će redovito u Rijeku dok se ne polože instruktorski ispiti u Rijeci. Također su u planu izraelski instruktori.
kamakura-san is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 14:37   #10
Kamakura di to?
__________________
Domo Arigato Gozaimasu :)

http://i6.photobucket.com/albums/y21...less-annoy.gif

ovako
IwamaKodo_San is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 14:56   #11
Quote:
vey... kaže:
Jos napravit plan pa se prosirite u Split (OVDJE NE MOGU NAC ONOG SMAJLIJA KOJI MOLI NA KOLJENIMA)

ima ovaj --->
__________________
Svečano obećajem da više neču pasivno agresivno drkati na forumima.
Caine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 16:55   #12
Quote:
Ivan Zafranovic kaže:
Krav Maga klub u Zagrebu će započeti s radom najvjerojatnije na jesen. Treninge će voditi jedan od ljudi koji trenira u Zagrebu zadnje tri godine i prije pokretanja treninga mora završiti instruktorski tečaj u Izraelu. Treninge ću također voditi i ja kad kod budem u Zagrebu. Organizirat ćemo i seminare koje će voditi Branimir Tudjan, predstavnik Israeli Krav Maga Association za Nizozemsku. Također ćemo organizirati i Krav Maga seminare s izraelskim instruktorima. U svakom slučaju, kada bude aktualno, obavijestit ću vas i putem ovog foruma. Nadam se da se vidimo.
zakon.
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2006., 22:00   #13
630 eura????Koliko je tek cijena u zemljama sa vecim standardom od nase?Ovo je iznad mojih mogucnosti.Kolika je cijena seminara u Rijeci?
ramsteak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 12:07   #14
Ovaj seminar u Poreču je način kako Šveđani i Danci provode godišnje odmore. To je ono - spavanje u hotelu sa teretanom, crnke nose kave - cijena za nas sa iranskom krvi je oko 250 eura. :-) znam neke seminare aikido-a koji su skuplji po danu. U Rijeci je 35 eura za cijelodnevni seminar od jutra do mraka ( bez komada ) i jedno 10 sati rada.
Standard u Švedskoj - kava 25 kuna, Mc hamburger ( ipak sam ja stručnjak za njih ) 65 kuna i tako---plaća odgajateljice u vrtiću je 17 000 kuna - ne pitajte kako znam.
kamakura-san is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 15:13   #15
Quote:
kamakura-san kaže:
plaća odgajateljice u vrtiću je 17 000 kuna
kako znaš?
__________________
I am Corellian, I have no use for odds.
retro_One is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 18:16   #16
radio je kao teta u vrtiću.
__________________
Svečano obećajem da više neču pasivno agresivno drkati na forumima.
Caine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 18:36   #17
Jel ima ko kakvih linkova, sa filmicima/demosima krav mage??
Zanima me cisto da pogledam i usporedim neke stvarcice
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 21:13   #18
Quote:
Jujigatame kaže:
Jel ima ko kakvih linkova, sa filmicima/demosima krav mage??
Zanima me cisto da pogledam i usporedim neke stvarcice
ja imam dvd od pol sata,al kak cu to tu stavit,to ne kuzim?!
Gladijator is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 21:59   #19
Jel možeš uploadati na http://rapidshare.de/

Jedino moraš razlomiti na dijelove od najviše 100 Mb...
DarkSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2006., 22:37   #20
Quote:
Jujigatame kaže:
Jel ima ko kakvih linkova, sa filmicima/demosima krav mage??
Zanima me cisto da pogledam i usporedim neke stvarcice
Možeš pogledati na:

http://www.kravmaganederland.nl/

Pod media/TV. Nadam se da će ti to pomoći.
Ivan Zafranovic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:46.