Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2004., 16:29   #81
Quote:
rambi kaže:
Nema pravog ni laznog Talmuda... velika vecima Talmuda je prevedena... najstariji rukopis Talmuda se danas cuva u spanjolskom samostanu (zaboravila ime), a oduzela ga je odnasnja Inkvizicija radi proucavanja... slicnih primjera moze se naci po drugim samostanima i crkvenim arhivima... u odredjenim je razdobljima tiskanje Talmuda bilo nadgledano od strane RKC i ti se primjerci i danas mogu naci po arhivima - bilo crkvenim, bilo drzavnim sirom Europe.
Nemoj nas nasmijavati... To su samo... mali dijelovi Talmuda. A vi obmanjujete li - obmanjujete. Ali slabo vam ide. usprkos što vam s epomaže - brisanjem mojih postova... više od 100 postova iz starih topica mi je izbrisano u zadnjih 7-8 dana. I to je "slobodni" forum... građanske orijentacije... otvoren svima i svim mišljenjima?
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2004., 16:31   #82
OPEN SECRETS

ISRAELI NUCLEAR AND FOREIGN POLICIES

by ISRAEL SHAHAK


Pluto press 345 Archway Road London N6 5AA

www.plutobooks.com


Izuzetna knjiga velike vrijednosti. Knjiga koja daje odgovore na mnoga "zašto"?



Shahak is e very brave man who should be honoured for his services to humanity... [He is] one of the most remarkeble individuals in the contemporary Middle East


EDWARD SAID



Je li sve ovo od jednog Židova... laž, a Samedi i rambi?


OTVORENE TAJNE
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2004., 16:36   #83
Re: Re: Lazni Talmud - odgovor jednom i za svagda:

Quote:
I.L kaže:
Evo ti odgovor:

Čitam izuzetnu knjigu:



JUDAISM'S STRANGE GODS by Michael A. Hoffman II


An Independent History and Research Book


Couer d'Alene, Idaho 83816 - 0849

Post Office Box 849
ovo mi izgleda kao cut and paste. Jesi siguran da citas knjigu a ne web site. Knjiga je ono na papiru, uvezeno, znas, kao bukvar ili gorski vijenac, a web sajt je ono na ekranu (znas onaj televizor za kompjuter), ili isprintatno ali obicno nije uvezeno.


Quote:
I.L kaže:
Knjiga počinje pod motom citata iz Biblije, tj. Tore:


I am the Lord thy God, thout shalt have no strange gods before me (Exodus 20:2-3)
To nije citat iz Tore, eventualno iz nekog prijevoda, a i ne bas preciznog. Sto ces kad se ne znaju jezici...

Quote:
I.L kaže:
Knjiga pokazuje što je u stvari Judaizam. I dokazuje (Talmudom i njegovim naukom) da Judaizam nema veze s vjerom Starog zavjeta niti Tore.
Sama biblija dokazuje da ima, a i arheoloska nalazista... Da su se u vrijeme sudija pridrzavali usmene tore (zapisane u talmudu) u satoru u silou. Ali taj gospon koji nit ne zna relevantne jezike je dokazao...

Quote:
I.L kaže:
PREFACE


This writer contends in the following pages that Judaism is not the religion of the Old Testament or of the God of Israel, but rather that Judaism's gods consist of the Talmud, the Kabbalah and racial self-worship.

I further assert that Christianity is the only religion that represents the Old Testament creed of Yahweh, being the continuation and prophetic fulfillment of the Old Testament in the Gospel of the Messiah of Israel.

Ok, ti si krscanin. Da li ti smatras svojom obavezom svojoj supruzi udjeljivati orgazme, ako ce te ijedna htjeti...
Quote:
I.L kaže:
This book is intended for the benefit of all mankind, but due to the temporal power exerted by adherents of the ideology it unmasks, it may become a target of proscription and vilification.

A ask those who would suppress it or subjects its author to obloquy, the question Paul asked of the Galatians, "Have I now became your enemy by telling you the truth?"
Jel to isti onaj koji je farizej sin farizeja?
Quote:
I.L kaže:
Michael A. Hoffman II
Hoffman, nije li to kazarsko ime?
Quote:
I.L kaže:
TUĐI BOGOVI JUDAIZMA
A ciji su to bogovi, kazes tudji, pa ciji su? Jesu ukradeni? Od koga? I tko ih je ukrao?
Quote:
Nemoj nas nasmijavati... To su samo... mali dijelovi Talmuda. A vi obmanjujete li - obmanjujete. Ali slabo vam ide. usprkos što vam s epomaže - brisanjem mojih postova... više od 100 postova iz starih topica mi je izbrisano u zadnjih 7-8 dana. I to je "slobodni" forum... građanske orijentacije... otvoren svima i svim mišljenjima?
Mozda su te spasili od sudske tuzbe...
Quote:
Je li sve ovo od jednog Židova... laž, a Samedi i rambi?
A ja sam mislio da zidovi samo obmanjuju
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2004., 23:19   #84
Talking Revizionizam

Quote:
I.L kaže:
Michael A. Hoffman II
Aha... revizionist.

http://www.hoffman-info.com/

I jos
izbor njegovih citata
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2004., 23:20   #85
Quote:
I.L kaže:
Je li sve ovo od jednog Židova... laž, a Samedi i rambi?
Naravno da je laz kad jedan Zidov to napise, zar ne IL?

(o istome vec pisala Aduri na topicu Antijudaizam Saudije i krscana... tip se lazno predstavlja kao pojesnicar, a zaprao je kemicar)
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2004., 23:22   #86
Quote:
I.L kaže:

JUDAISM'S STRANGE GODS by Michael A. Hoffman II
PA STO NE KAZES?

Jel' znas da je SHADY iznio UPRAVO OVOG pisca prije cca 2 mjeseca na vidjelo pa sam malo otisao okolo potraziti?

Dakle, ISTI pisac napisao je i:

"They Were White and They Were Slaves: The Untold History of the Enslavement of Whites in Early America
The Untold History of the Enslavement of Whites in Early America
This remarkable history book traces the suppressed record of the slave trade in Whites, hundreds of thousands of whom were kidnapped, chained, whipped and worked to death in colonial America and industrial Britain. " (O tome da nisu CRNCI bili robovi vec BIJELCI);

"Hoffman Contra the Khazars
Here are highlights of Michael A. Hoffman II's Internet debates in the Usenet news group with various Jewish "authorities."" (kompendium njegovih govora i razgovora sa Zidovima za koje tvrdi da su KAZARSKOG porijekla - svaka slicnost sa I.L-om NIJE slucajna, covjek ima NJEGOV psiholoski profil u tancine);

"Hate Whitey - The Cinema of Defamation
The only publication tracking Hollywood's psychological war against whites, Christians, Germans and gentiles. " (knjiga o tome da Zidovi zele kroz Hollywood zatrovati Bijelu rasu, Krscane, Nijemce i sve nezidove)

"King-Kill 33
On the Occult Aspects of the Assassination of John F. Kennedy. " (smatra da je JFK ubijen od strane Kazarske Glavne loze iz okultnih razloga, da bi posluzio kao zrtva nekim masonskim bogovima)

"The Role of the Merchants of Venom
The Trend Toward Shadow Play in the Resistance to Judaism and Zionism, by Michael A. Hoffman II. How the Cryptocracy seeds auto destruction and self-Sabotage among militant anti-Zionist Christians." (knjiga koja tvrdi da su moderni antisemitizam i moderni antizionizam zapravo IZMISLJOTINA zidovskih prvaka - jebi ga, Lukicu, otkrili su te, bolje brisi... )

A PRONASAO SAM TI I SLICICU SA NJEGOVIM KOMPADROSIMA!

Inace, onaj DON BLACK, prvi s desna u prvom redu... to ti je VLASNIK sitea koji sam spomenuo u prvom postu! Tako da si, Lukicu, SAM DOKAZAO da se radi UPRAVO O LJUDIMA koji Zidovima podmecu.

STVARNO vas molim da kliknete na ovaj link. NISTA vam necu reci, pogledajte sami...

Lukicu, hvala.


------------------------------

Sto se SHAHAKA tice, covjek je PREZIVIO holokaust i SPASEN je iz AUSWITZA. Tako da meni nije jasno, Lukicu, uzimas KNJIGU COVJEKA KOJI TVRDI DA SE HOLOKAUST NIJE NI DOGODIO (Hoffman - vidjet ces u knjizi da tvrdi da su postojali cak i nadkriveni i pokriveni BAZENI u Auswitzu, da su imali svoj orkestar i da NITKO nije ubijen), a ZATIM UZIMAS KNJIGU COVJEKA KOJI JE TAJ ISTI HOLOKAUST PROSAO i koji je na svojoj kozi OSJETIO taj holokaust?

Iako je Shahakova borba pocela kao borba za prava Palestinaca jos 1967-me, on polako pada u revizionizam. Zaslijepljen svime sto se dogadja oko njega - dakle, krsenjima ljudskih prava, borbom, bombama itd. on sve vise i vise poseze za nacistickom literaturom i cak upotrebljava "Entdecktes Judenthum (Judaism Revealed" od Johanna Eisenmengera - ORIGINAL ovog POSTA, tj. UPRAVO ONO O CEMU PRICAMO, one IZMISLJENE dijelove Talmuda; (Eisenmenger je njemacki orijentalist iz Mannheima, rodjen 1654, a umro u Heidelbergu Dec. 20, 1704. Studirao je na the Collegium sapierttite u Heidelbergu, gdje je njegovo znanje Hebrejskog privuklo Princa Karla Ludwiga koji mu je dao stipendiju s kojom je posjetio Englesku i Nizozemsku. U Nizozemskoj, u Amsterdamu, naletio je na slucaj na koji NIKAD nije naletio i mislilo se da tako nesto ne postoji (imajte na umu, to je 17-to stoljece): konvertacija 3 Krscana na Zidovstvo odjednom. Tada je odlucio skupiti svu antisemitsku lliteraturu koju je mogao da sprijeci daljnje konvertacije te osramoti Zidove: ON JE I POPULARIZIRAO TEZU DA SU ZIDOVI KLALI KRSCANSKU DJECU DA BI KORISTILI NJIHOVU KRV U RITUALIMA ZA PESSAH)

Natrag na Shahaka: KNJIGA koju cita nas Lukic je u Francuskoj izdala neo-Nazi La Vieille Taupe of Paris. Iako je upravo to izazvalo bijes Noahma Chomskoga, i njegovog "this is brilliant" NEMA na ovom izdanju, ipak ima Edvarda Saida.

EDVARD SAID je arapski profesor, ekstremni ljevicar kao Shahak i Chomsky, na Columbia University. Iako za sebe tvrdi da nije antisemita, ipak je imao izjava koje BJEZE od kritike drzave Izrael i napadaju Zidove kao rasu ili narod.

Drugim rijecima, S jedne strane imamo Hoffmana koji je REVIZIONIST i koji nijece holokaust, a s druge strane imamo grupu ekstremne ljevice koji - kad bi samo napadali politiku drzave Izrael, to bi bilo O.K. - ali koji odlaze i u krajnosti.

Oni koji zele znati vise i neke vrlo interesantne osvrte na sve to skupa, mogu pogledatiOVDJE. Radi se o GLAVNOM kriticaru i covjeku koji o cijeloj stvari s druge strane najvise zna, Werneru Cohnu. Covjek nije Zidov, koliko sam shvatio, i izuzetno je inteligentan povjesnicar. Dobro sam istrazio site je li znanstveno utelmeljen, po meni, ispada da JEST, obzirom da cete primjetiti da za SVAKU tezu postoji zagrada s brojem koja na kraju upucuje na validnu literaturu.

Ono sto ja zakljucujem is cijele ove price je da Lukicu NIJE STALO saznati istinu, nego je VEC antisemit i da mu NISTA ne moze reci suprotno. Da mu Isus Krist osobno stane pred nos i kaze "Ne, u krivu si! Nije tako!" Lukic bi ga vjerojatno zaurlao na njega "Nosi se, ti kazare!"

Uglavnom, Lukicu, ja ovo i ne pisem zbog ljudi koji ZELE mrziti Zidove - jer ti to ZELIS - nego zbog ljudi koji su neutralni i neka sami saznaju o cemu se radi. I sami stvore svoje misljenje.

Quote:
Je li sve ovo od jednog Židova... laž, a Samedi i rambi?
Nije Zidova nego KAZARA, Lukicu, OPET te upozoravam da budes konzistentan.

A ti si eto skrenuo paznju na jedan sindrom koji je eklatantan, koji je FENOMENALNO opisan jednom recenicom iz "Dune:Arrakis": "Svako iole inteligentno bice zna da NAJGORA moguca opasnost po neki organizam prijeti upravo od njegovih najblizih srodnika"
TI ne mozes mrziti Zidove onakvom snaznom mrznjom kako mozemo Rambi, Umpa ili ja. Kao sto ni MI ne mozemo mrziti Muslimane kako se oni medju sobom mogu mrziti.

Zadnje uređivanje danaye : 14.06.2004. at 16:45.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2004., 23:48   #87
A nasao sam i na forumu JOS MALO, upravo ovo sto je rambi govorila...

LINK
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2004., 23:51   #88
E, da, Lukicu...

TKO JE OVO?




OVO STVARNO moras znati, kao pravi antisemit (zapravo, BORGovac koji se predstavlja kao antisemit da ispuni svoj dio velike urote...)

MA, AJDE, MORAS SI ZNATI SEFA...
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 13:54   #89
Cool

Quote:
Baron Samedi kaže:
PA STO NE KAZES?

Jel' znas da je SHADY iznio UPRAVO OVOG pisca prije cca 2 mjeseca na vidjelo pa sam malo otisao okolo potraziti?

Dakle, ISTI pisac napisao je i:

"They Were White and They Were Slaves: The Untold History of the Enslavement of Whites in Early America
The Untold History of the Enslavement of Whites in Early America
This remarkable history book traces the suppressed record of the slave trade in Whites, hundreds of thousands of whom were kidnapped, chained, whipped and worked to death in colonial America and industrial Britain. " (O tome da nisu CRNCI bili robovi vec BIJELCI);


Pa u čemu je problem Samedi? Zar i bijelaca nije bilo - robova? Zar s ei danas ne trguje ljudima? A tko to čini - znamo! Da, znamo i tko je te bijele ljude OTIMAO okivao u lance i prodavao kao roblje. Znamo tko je to jedini mogao činiti - oni kojima je zlato - Bog... oni koji nemaju duše... zvijeri među nama. Reci, Samedi, tko su bili... po nacionalnosti i vjeri 3/4 trgovaca robljem... iz Afrike otimanim i prebacivanim u Sjedinjene Države?



Quote:
"Hoffman Contra the Khazars
Here are highlights of Michael A. Hoffman II's Internet debates in the Usenet news group with various Jewish "authorities."" (kompendium njegovih govora i razgovora sa Zidovima za koje tvrdi da su KAZARSKOG porijekla - svaka slicnost sa I.L-om NIJE slucajna, covjek ima NJEGOV psiholoski profil u tancine);

"Hate Whitey - The Cinema of Defamation
The only publication tracking Hollywood's psychological war against whites, Christians, Germans and gentiles. " (knjiga o tome da Zidovi zele kroz Hollywood zatrovati Bijelu rasu, Krscane, Nijemce i sve nezidove)

A to kao, "nije istina"? Kao Židovi kroz Hollywood žele dobro bijeloj rasi i svim nežidovima? Zar ti misliš da su svi ljudi na zemlji - glupavi? Daj mi samo jedan hollywoodski film koji uzdiže moral, čast, vjeru... daj mi navedi samo jedan film iz te kuhinje mraka i zla - a da je uzdigao Isusa Krista? Ima li koji film... iz te kuhinje straha i laži, a da razotkriva židovske laži i zlo? Nijemci su o Židovima snimili TRI propagandna filma. U vrijeme Hitlerove vlasti. Židovi (Kazari) su o Nijemcima snimili TRI TISUĆE filmova LAŽI, PODMETANJA i RASISTIČKE MRŽNJE. To dovoljno govori o vašem duhu i nečuvenoj posjednutosti zlim duhovima, i samoobožavnju... kako kaže Hoffman.




Quote:
"King-Kill 33
On the Occult Aspects of the Assassination of John F. Kennedy. " (smatra da je JFK ubijen od strane Kazarske Glavne loze iz okultnih razloga, da bi posluzio kao zrtva nekim masonskim bogovima)

"The Role of the Merchants of Venom
The Trend Toward Shadow Play in the Resistance to Judaism and Zionism, by Michael A. Hoffman II. How the Cryptocracy seeds auto destruction and self-Sabotage among militant anti-Zionist Christians." (knjiga koja tvrdi da su moderni antisemitizam i moderni antizionizam zapravo IZMISLJOTINA zidovskih prvaka - jebi ga, Lukicu, otkrili su te, bolje brisi... )

A PRONASAO SAM TI I SLICICU SA NJEGOVIM KOMPADROSIMA!

Inace, onaj DON BLACK, prvi s desna u prvom redu... to ti je VLASNIK sitea koji sam spomenuo u prvom postu! Tako da si, Lukicu, SAM DOKAZAO da se radi UPRAVO O LJUDIMA koji Zidovima podmecu.


A što je drugo tzv. "moderni antisemitizam" nego izmišljotina onih koji bez te izmišljotine ne bi mogli opstati niti širiti svoje carstvo tame na zemlji. Samo kazarskim prvacima je potrebna neprekidna cika o "antisemitizmu" da bi maltretirali druge narode. Upravo kao što je Weininger pisao... židovski duh žene ili- babstva... Kao što žena maltretira muškarca a u isto vrijeme ciči da je "jadna" "ugrožena" i traži "ženske autonomne kuće" itd itbla, bla...


Kakve veze ima tko je vlasnik sitea? Važno je ono što ti ljudi OBJAVLJUJU! Ili si se ti malo zapetljao u svoje laži? Zašto bi netko Židovima (Kazarima) podmetao? Zar nije dovoljno da vi podmećete cijelom normalnom svijetu? Zar vaše laži nisu otrovale cijeli svijet? Zar vam vaše laži neće pasti na glavu?


Quote:
STVARNO vas molim da kliknete na ovaj link. NISTA vam necu reci, pogledajte sami...

Lukicu, hvala.

------------------------------

Sto se SHAHAKA tice, covjek je PREZIVIO holokaust i SPASEN je iz AUSWITZA. Tako da meni nije jasno, Lukicu, uzimas KNJIGU COVJEKA KOJI TVRDI DA SE HOLOKAUST NIJE NI DOGODIO (Hoffman - vidjet ces u knjizi da tvrdi da su postojali cak i nadkriveni i pokriveni BAZENI u Auswitzu, da su imali svoj orkestar i da NITKO nije ubijen), a ZATIM UZIMAS KNJIGU COVJEKA KOJI JE TAJ ISTI HOLOKAUST PROSAO i koji je na svojoj kozi OSJETIO taj holokaust?

Iako je Shahakova borba pocela kao borba za prava Palestinaca jos 1967-me, on polako pada u revizionizam. Zaslijepljen svime sto se dogadja oko njega - dakle, krsenjima ljudskih prava, borbom, bombama itd. on sve vise i vise poseze za nacistickom literaturom i cak upotrebljava "Entdecktes Judenthum (Judaism Revealed" od Johanna Eisenmengera - ORIGINAL ovog POSTA, tj. UPRAVO ONO O CEMU PRICAMO, one IZMISLJENE dijelove Talmuda; (Eisenmenger je njemacki orijentalist iz Mannheima, rodjen 1654, a umro u Heidelbergu Dec. 20, 1704. Studirao je na the Collegium sapierttite u Heidelbergu, gdje je njegovo znanje Hebrejskog privuklo Princa Karla Ludwiga koji mu je dao stipendiju s kojom je posjetio Englesku i Nizozemsku. U Nizozemskoj, u Amsterdamu, naletio je na slucaj na koji NIKAD nije naletio i mislilo se da tako nesto ne postoji (imajte na umu, to je 17-to stoljece): konvertacija 3 Krscana na Zidovstvo odjednom. Tada je odlucio skupiti svu antisemitsku lliteraturu koju je mogao da sprijeci daljnje konvertacije te osramoti Zidove: ON JE I POPULARIZIRAO TEZU DA SU ZIDOVI KLALI KRSCANSKU DJECU DA BI KORISTILI NJIHOVU KRV U RITUALIMA ZA PESSAH)


A sad ti smetaju i tvoji? Jedan Shahak... pošteni Židov... koji se otrijeznio uvidjevši kakva je đavolska laž u umovima njegova naroda?

Vidiš, ja nikada nisam tvrdio da nisu postojali logori, ja nikad nisam tvrdio da nije postojalo ubijanje... ja samom postavljam pitanje validnosti VAŠIH brojki...

Quote:
Natrag na Shahaka: KNJIGA koju cita nas Lukic je u Francuskoj izdala neo-Nazi La Vieille Taupe of Paris. Iako je upravo to izazvalo bijes Noahma Chomskoga, i njegovog "this is brilliant" NEMA na ovom izdanju, ipak ima Edvarda Saida.

EDVARD SAID je arapski profesor, ekstremni ljevicar kao Shahak i Chomsky, na Columbia University. Iako za sebe tvrdi da nije antisemita, ipak je imao izjava koje BJEZE od kritike drzave Izrael i napadaju Zidove kao rasu ili narod.

A vi ste, inače, "viša rasa" pa vas nitko ne smije kritizirati? Nije li upravo to onaj duh o kojem Hoffman piše...? Nije li to onaj duh rasizma čiji su temelji u Judaizmu- kao religiji opasnog fanatizma... o čemu piše prof. Shahak?



Quote:
Drugim rijecima, S jedne strane imamo Hoffmana koji je REVIZIONIST i koji nijece holokaust, a s druge strane imamo grupu ekstremne ljevice koji - kad bi samo napadali politiku drzave Izrael, to bi bilo O.K. - ali koji odlaze i u krajnosti.

Oni koji zele znati vise i neke vrlo interesantne osvrte na sve to skupa, mogu pogledatiOVDJE. Radi se o GLAVNOM kriticaru i covjeku koji o cijeloj stvari s druge strane najvise zna, Werneru Cohnu. Covjek nije Zidov, koliko sam shvatio, i izuzetno je inteligentan povjesnicar. Dobro sam istrazio site je li znanstveno utelmeljen, po meni, ispada da JEST, obzirom da cete primjetiti da za SVAKU tezu postoji zagrada s brojem koja na kraju upucuje na validnu literaturu.

Ono sto ja zakljucujem is cijele ove price je da Lukicu NIJE STALO saznati istinu, nego je VEC antisemit i da mu NISTA ne moze reci suprotno. Da mu Isus Krist osobno stane pred nos i kaze "Ne, u krivu si! Nije tako!" Lukic bi ga vjerojatno zaurlao na njega "Nosi se, ti kazare!"

Uglavnom, Lukicu, ja ovo i ne pisem zbog ljudi koji ZELE mrziti Zidove - jer ti to ZELIS - nego zbog ljudi koji su neutralni i neka sami saznaju o cemu se radi. I sami stvore svoje misljenje.

A zar Hoffman nema pravo nijekati vaše laži? Zašto vi svijetu želite NASILJEM nametnuti da ste vi "žrtva" i da bi vas svi - imali obožavati! Nije li to đavolsko čaranje i idolopoklonstvo? Ne, žrtva... vi ste AGRESORI protiv cijelog svijeta. I to agresijom laži (od oca laži) agresijom crne magije kroz medije i agresijom brutalnog genocida nad narodima koji se nedaju pod vašu sotonsku vlast. Vama priča o Holokaustu služi samo da bi ste SEBE nametnuli kao predmet obožavanja - goyima. Eh, tu je sukob... jer kršćani vas preziru i nikad vas neće obožavati. I vi to znate!
Zato, što kršćani OBOŽAVAJU SAMO JEHOVU - Pravoga Boga i Isusa Krista - kojeg je taj pravi Bog - poslao.[Evanđelje po Ivanu 17:3.)


I ja pišem, uglavnom zbog ljudi koji su još uvijek pod obmanom vaših medija laži i ispiranja mozga. Pišem zbog onih ljudi koji ne žele mržnju nego ljubav. Pišem zbog onih koji će - progledati i odbaciti vaš JARAM]!

Zadnje uređivanje danaye : 14.06.2004. at 16:46.
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 13:54   #90
Quote:
Baron Samedi kaže:



Nije Zidova nego KAZARA, Lukicu, OPET te upozoravam da budes konzistentan.

A ti si eto skrenuo paznju na jedan sindrom koji je eklatantan, koji je FENOMENALNO opisan jednom recenicom iz "Dune:Arrakis": "Svako iole inteligentno bice zna da NAJGORA moguca opasnost po neki organizam prijeti upravo od njegovih najblizih srodnika"

Drugim rijecima: Lukicu, ti si pajac. TI ne mozes mrziti Zidove onakvom snaznom mrznjom kako mozemo Rambi, Umpa ili ja. Kao sto ni MI ne mozemo mrziti Muslimane kako se oni medju sobom mogu mrziti.

Ja koristim riječ Kazar ali i Židov, jer ljudi i narodi su - OBMANUTI. O tome smo već dokazali. Vi ste pokušali ljude obmanuti da ste vi oni Židovi koje spominje Biblija. Samo radi točnijeg razumijevanja koristim riječ -Židov. Jer vi tako sami sebe nazivate, a mi (kršćani i ostali normalni narodi) vas nazivamo vašim pravim imenom - Kazari.

Drugim riječima Samedi, ti nisi čak niti - pajac! Ti si ... karikatura... onog duha kojeg je Isus prokazao riječlima... citiranim u mome sigu... riječima Novog Zavjeta... riječima koje vi pokušavate IZBRISATI iz NZ... pod vikom ludila "antisemitizma"! Što misliš hoćete li uspjeti? Ili da ti ja kažem? Da ti kažem- što kaže Bog, kroz sveta proročanstva koja je ON OSOBNO izrekao... a Njegova se "riječ ne vraća prazna..."


A inače, pošto mi na ovom forumu postovi, nestaju... sve ostale odgovore možeš dobiti ekskluzivno: OVDJE
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 14:11   #91
Smile JA SAM KRŠĆANIN!

I još nešto, da ne zaboravim: Rambi, samedi i ostali Kazari s IMF-a:

Ja sam kršćanin i NE INTERESIRAJU me niti fašisti, niti antifašisti... ja iznosim sveti nauk Svete vjere Isusove... pa to ne petljajte s vašim političkim fanatizmima i mržnjama!

Hvala!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 14:30   #92
Quote:
I.L kaže:
U vrijeme Hitlerove vlasti. Židovi (Kazari) su o Nijemcima snimili TRI TISUĆE filmova LAŽI, PODMETANJA i RASISTIČKE MRŽNJE. To dovoljno govori o vašem duhu i nečuvenoj posjednutosti zlim duhovima, i samoobožavnju... kako kaže Hoffman.
Aha... vidis koga slijedis

Quote:
I.L kaže:
A što je drugo tzv. "moderni antisemitizam" nego izmišljotina onih koji bez te izmišljotine ne bi mogli opstati niti širiti svoje carstvo tame na zemlji. Samo kazarskim prvacima je potrebna neprekidna cika o "antisemitizmu" da bi maltretirali druge narode. Upravo kao što je Weininger pisao... židovski duh žene ili- babstva... Kao što žena maltretira muškarca a u isto vrijeme ciči da je "jadna" "ugrožena" i traži "ženske autonomne kuće" itd itbla, bla...
Citas li ti ikad sto pises? Na cemu si? I ja bih malo toga...

Quote:
I.L kaže:
Kakve veze ima tko je vlasnik sitea?
Oh, ima, i te kako... kritika izvora - jesi cuo kad za to?

Quote:
I.L kaže:
A sad ti smetaju i tvoji? Jedan Shahak... pošteni Židov... koji se otrijeznio uvidjevši kakva je đavolska laž u umovima njegova naroda?
Ne ponavlja mi se... imas ono sto je napisao Samedi kao i ono sto sam ja napisala o Shahaku... naravno, za tebe znam da, radi kolicine mrznje koja obitava u tvojoj osobi, ti neces prihvatiti argumente... racionalnim diskutantima ce moji i Samedijevi postovi o Shahaku biti dovoljni da donesu validne zakljucke.

Quote:
I.L kaže:
Vidiš, ja nikada nisam tvrdio da nisu postojali logori, ja nikad nisam tvrdio da nije postojalo ubijanje... ja samom postavljam pitanje validnosti VAŠIH brojki...LAŽOVE i sine Lašca!
Da... postojali su i koncerti... sadilo se cvijece, a djeca su veselo skakutala ppo zelenim tratinama KL-ova diljem nacisticke Europe... medjutim, tu i tamo bi se zaletilo nekom naziju, ili kolaboratoru, da slucajno koga ubije...

Quote:
I.L kaže:
A zar Hoffman nema pravo nijekati vaše laži?
Aha... bas kao i Protokoli i Mein Kampf, tako ce i lik i djelo Hoffmana II naci svoje sljedbenike... eto, ti, tvoji klonovi i oni koji ti daju desetinu ec su upisani u njegov fan club...
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 14:30   #93
Re: JA SAM KRŠĆANIN!

Quote:
I.L kaže:
I još nešto, da ne zaboravim: Rambi, samedi i ostali Kazari s IMF-a:

Ja sam kršćanin i NE INTERESIRAJU me niti fašisti, niti antifašisti... ja iznosim sveti nauk Svete vjere Isusove... pa to ne petljajte s vašim političkim fanatizmima i mržnjama!

Hvala!
Ti si sve što kršćani nisu......i samo stramotiš Kristov križ.
Ako ti iznosiš nauk Svete vjere Isusove onda s tom vjerom nešto nije u redu.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 14:38   #94
Cool

Quote:
rambi kaže:
Aha... vidis koga slijedis


Rambi, zašto pokušavaš podmetnuti... ja napisah ovako:

Quote:
A to kao, "nije istina"? Kao Židovi kroz Hollywood žele dobro bijeloj rasi i svim nežidovima? Zar ti misliš da su svi ljudi na zemlji - glupavi? Daj mi samo jedan hollywoodski film koji uzdiže moral, čast, vjeru... daj mi navedi samo jedan film iz te kuhinje mraka i zla - a da je uzdigao Isusa Krista? Ima li koji film... iz te kuhinje straha i laži, a da razotkriva židovske laži i zlo? Nijemci su o Židovima snimili TRI propagandna filma. U vrijeme Hitlerove vlasti. Židovi (Kazari) su o Nijemcima snimili TRI TISUĆE filmova LAŽI, PODMETANJA i RASISTIČKE MRŽNJE. To dovoljno govori o vašem duhu i nečuvenoj posjednutosti zlim duhovima, i samoobožavnju... kako kaže Hoffman.

Nijemci su o Židovima snimili TRI propagandna filma. U vrijeme Hitlerove vlasti.

A ti si dodala tj. dodao... imate li klimu u tom mossadovom uredu? Možda ti je loše od vrućeg zraka?


Možda je ispravnije ovako:

U vrijeme Hitlerove vlasti, Nijemci su o Židovima snimili TRI propagandna filma.

A Židovi poslije rata - snimili su TRI TISUĆE filmova mržnje preme Nijemcima. Ovo je najispravnije rečeno.

Zadnje uređivanje I.L : 14.06.2004. at 16:10.
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 15:05   #95
Quote:
I.L kaže:
Daj mi samo jedan hollywoodski film koji uzdiže moral, čast, vjeru... daj mi navedi samo jedan film iz te kuhinje mraka i zla - a da je uzdigao Isusa Krista?
A pasija?

Izgleda da si promjenio misljenje jer...
Quote:
OPEN RANGE - PRIČA O HRABROSTI I VJERNOSTI
Odgledao sam OPEN RANGE. Kvalitetan film, izbalansiran pristup jednoj velikoj temi i američkoj povijesti. Uz znakovitu poruku filma, da se za svoja prava valja boriti, nikad ni po cijenu života ne odustati. Ali, mislim da je glavna poruka filma: Ako se vlast ujedini s mafijom, ili protunarodnim elementima, građani ne smiju, straha radi, priznavati takvu vlast.U filmu... vlast... šerif, igra za zle ljude... i na koncu, mora s tim zlim ljudima i - poginuti.

Glavne uloge: Kevin Costner, Robert Duvall, Anette Bening


Costner, jako dobar... po meni, jedna od njegovih najboljih uloga!

Duvall, kao i obično dobar...

Anette Bening, uvjerljiva...

Sve u svemu, film je velika priča o običnim, svakodnevnim događajima na kojima se stvarala Nacija! Kroz borbu, kroz teške odluke, uzrastao je jedan narod na pozornici svijeta. Film DIVLJA PROSTRANSTVA, kako je u nas preveden, zaslužuje gledanje i visoku ocjenu.

U divljim prostranstvima rađao se poklič slobode! Divlji zapad nije bio jednoznačan... priča je kompleksna... naizgled, male stvari života, tvore veliku povijest.

Priča je to o vjernosti ljudi u borbi protiv zajedničkih nedaća i o hrabrosti, pred zajedničkim opasnostima. Kroz barutni dim...teče priča o ljubavi, koja nalazi put, čak i u divljim prostranstvima. O ljubavi koja liječi rane bolnih uspomena...
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 15:19   #96
Quote:
I.L kaže:
Rambi, zašto pokušavaš podmetnuti... ja napisah ovako:
Pa da, ti napisa tako (a znas li sto si uopce napisao?)... i dalje stojim kod svog komentara... sto je nejasno? Podupires koga podupires; ja te na osnovi toga i procjenjujem.

Quote:
I.L kaže:
imate li klimu u tom mossadovom zredu?
Imamo... ugodnih 24...
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 18:18   #97
JOS UVIJEK CEKAM ODGOVOR TKO JE OSOBA SA SLIKE?

Quote:
Zar i bijelaca nije bilo - robova? Zar s ei danas ne trguje ljudima? A tko to čini - znamo! Da, znamo i tko je te bijele ljude OTIMAO okivao u lance i prodavao kao roblje. Znamo tko je to jedini mogao činiti - oni kojima je zlato - Bog... oni koji nemaju duše... zvijeri među nama. Reci, Samedi, tko su bili... po nacionalnosti i vjeri 3/4 trgovaca robljem... iz Afrike otimanim i prebacivanim u Sjedinjene Države?
ENGLEZI (protestanti). Iza njih SPANJOLCI (katolici, mada je bilo i protestanata). Iza njih PORTUGALCI. Iza njih FRANCUZI. Iza njih NIZOZEMCI.

BIJELIH ROBOVA je u Americi bilo MINORNO MALO i NAJVECA VECINA je bila ILI KRIMINALCI ILI DJECA SIROMASNOG SLOJA KOJA SU SE PRODALA DA BI PREZIVJELA.

MEDJUTIM - NJIH JE BILO - OD UKUPNOG ROPSTVA - CCA 1% dok taj tvoj HOFFMAN TVRDI DA IH JE BILO PREKO 40%!

Quote:
A to kao, "nije istina"? Kao Židovi kroz Hollywood žele dobro bijeloj rasi i svim nežidovima? Zar ti misliš da su svi ljudi na zemlji - glupavi? Daj mi samo jedan hollywoodski film koji uzdiže moral, čast, vjeru... daj mi navedi samo jedan film iz te kuhinje mraka i zla - a da je uzdigao Isusa Krista?
PASIJA od Mela Gibsona.
Djela CECYLA B. DE MILLA
BILO KOJI BOZICNI FILM
(ovo samo o Kristu)

ZA OSTALE, konzultiraj SVOJ BLOG gdje si nahvalio HOLLYWOODSKE FILMOVE!

Quote:
Nijemci su o Židovima snimili TRI propagandna filma. U vrijeme Hitlerove vlasti. Židovi (Kazari) su o Nijemcima snimili TRI TISUĆE filmova LAŽI, PODMETANJA i RASISTIČKE MRŽNJE. To dovoljno govori o vašem duhu i nečuvenoj posjednutosti zlim duhovima, i samoobožavnju... kako kaže Hoffman.
BRAVO, Lukicu! BRAVO!

DRUGIM RIJECIMA, ZA TEBE je NACIST = NIJEMAC?



Quote:
A što je drugo tzv. "moderni antisemitizam" nego izmišljotina onih koji bez te izmišljotine ne bi mogli opstati niti širiti svoje carstvo tame na zemlji. Samo kazarskim prvacima je potrebna neprekidna cika o "antisemitizmu" da bi maltretirali druge narode.
PARDON? TI si zapoceo taj antisemitizam na ovom Forumu? TEBE NITKO NIJE PITAO STO MISLIS O ZIDOVIMA, a TI si nasrnuo, sam! KAD SAM DOSAO, prvo sto si uradio, jurnuo si na mene!
Nisi se CAK ni pitao jesam li ja BLIZAK Shahakovim stavovima ili nisam! TEBI je bilo DOVOLJNO da sam ja Zidov da jurnes na mene!


Quote:
Upravo kao što je Weininger pisao... židovski duh žene ili- babstva... Kao što žena maltretira muškarca a u isto vrijeme ciči da je "jadna" "ugrožena" i traži "ženske autonomne kuće" itd itbla, bla...
Ovo je posljedica kronicne nejebice kod tebe, da pocinjes kriviti zene za to sto ih nemas...
Tipicno...

Quote:
Kakve veze ima tko je vlasnik sitea? Važno je ono što ti ljudi OBJAVLJUJU! Ili si se ti malo zapetljao u svoje laži? Zašto bi netko Židovima (Kazarima) podmetao? Zar nije dovoljno da vi podmećete cijelom normalnom svijetu? Zar vaše laži nisu otrovale cijeli svijet? Zar vam vaše laži neće pasti na glavu?
IMA veze, LUKICU! JER DA SE JA POJAVIM NA SIJELU, TVOJI BI ME NAJNIZE IZVRIJEDJALI I NE BI SE ARGUMENTI NITI CULI! VIDIO SAM SAMO REAKCIJE NA OVO STO SI PRENIO! ("Što traže ovi Židovi? Da su samo oni dobri i vrijedni? Hajde odjebite! " ili

SUPER SI TI MENI OBJEKTIVAN TAMO! ODGOVORI TI NETKO, A TI POSTAS SAMO I JEDINO AKO SI ODOGOVORIO! BRAVO ZA OBJEKTIVNOST!

POSTAJ MOJ PRVI POST TAMO AKO IMAS MUDA!


I NISI MI ODGOVORIO ZA KUR'AN KOJI TI JE NA PRVOM POSTU TVOGA SIJELA!

DRUGIM RIJECIMA, IMA VEZE! JER TE ZNAM, BRISAO BI MI POSTOVE DA SE POJAVIM NA SIJELU! KAD BIH JA PROTESTIRAO, TI BI SE OBRANIO DA SU TO "KAZARSKA PODMETANJA"!

PREMA TOME - KAKO MI MOZEMO GOVORITI NA TVOJEM FORUMU, HA?

Quote:
A sad ti smetaju i tvoji? Jedan Shahak... pošteni Židov... koji se otrijeznio uvidjevši kakva je đavolska laž u umovima njegova naroda?
SHAHAK je bio SASVIM normalan jedno vrijeme, nakon Auswitza, medjutim je polako ludio! ZNAS koje teze je na kraju donosio? Da Zidov kad pere 2 ruke, pere jednu za B-ga a drugu za Satanu? SAID je tu tezu preuzeo od njega?
Jel' znas da je UPRAVO TADA CHomsky rekao da ne zeli imati vise nista s njim - I DA JE OVA RECENICA JEDINO STO JE IKAD REKAO O TOM DIJELU? I danas ju cak pokusava PROMIJENITI i reci da NIJE TAKO MISLIO, da je MISLIO ISKLJUCIVO NA CIONISTICKI POKRET A NE NA ZIDOVSKI NAROD?

Quote:
Vidiš, ja nikada nisam tvrdio da nisu postojali logori, ja nikad nisam tvrdio da nije postojalo ubijanje... ja samom postavljam pitanje validnosti VAŠIH brojki...
O.K. Lukicu - KONKRETNO PITANJE za tebe: KOLIKO je po tvom misljenju POGINULO Zidova u WWII!?
I MOLIM I OSTALE BROJKE - KOLIKO CIGANA I KOLIKO SLAVENA?

I, cisto radi komparacije, KOLIKO NIJEMACA?

Quote:
I ja pišem, uglavnom zbog ljudi koji su još uvijek pod obmanom vaših medija laži i ispiranja mozga. Pišem zbog onih ljudi koji ne žele mržnju nego ljubav. Pišem zbog onih koji će - progledati i odbaciti vaš JARAM!
LJUBAV! SPOMINJES LJUBAV!

PAR PUTA SI SPOMENUO MAC PROTIV NAS!?

AJDE, IMAJ BAR MUDA PA PRIZNAJ OTVORENO: BI LI NAS NAJRADIJE SVE POBIO, OSIM ONIH KOJI BI TEBI ODGOVARALI?!

Quote:
Ja koristim riječ Kazar ali i Židov, jer ljudi i narodi su - OBMANUTI. O tome smo već dokazali. Vi ste pokušali ljude obmanuti da ste vi oni Židovi koje spominje Biblija. Samo radi točnijeg razumijevanja koristim riječ -Židov. Jer vi tako sami sebe nazivate, a mi (kršćani i ostali normalni narodi) vas nazivamo vašim pravim imenom - Kazari.
Mislio sam da ti je KAZARI sluzben termin, a da je nesluzben "Zlo svijeta" i nesto slicno?

Quote:
Drugim riječima Samedi, ti nisi čak niti - pajac! Ti si ... karikatura... onog duha kojeg je Isus prokazao riječlima... citiranim u mome sigu... riječima Novog Zavjeta... riječima koje vi pokušavate IZBRISATI iz NZ... pod vikom ludila "antisemitizma"! Što misliš hoćete li uspjeti? Ili da ti ja kažem? Da ti kažem- što kaže Bog, kroz sveta proročanstva koja je ON OSOBNO izrekao... a Njegova se "riječ ne vraća prazna..."
NE, TI SI ONA NAJGORA VRSTA LJUDI: TI ZLOUPOTREBLJAVAS B-ZJE RIJECI DA BI SEBI UGODIO! TI SE NAZIVAS PROROKOM BEZ DA TE B-G UPUTIO! NE DAJES NI JEDAN ZNAK, NI JEDNO CUDO, NISTA! KAD TE SE PITA ZA ZNAMENJE, TI SE UVRIJEDIS, TI POCNES NAPADATI, SVE JE ZA TEBE ZAVJERA AKO SE DOVEDE U PITANJE TVOJ AUTORITET!

UCIS LI TI TO OD KAZARA, LUKICU? JER KAO STO VIDIS ISTE STVARI RADIS KOJE NAMA BACAS NA NOS!

KAD SI TI ISTA LIJEPO REKAO O ZIDOVSKOJ VJERI!? AKO SE I POTRUDIM, NACI CU 3 POSTA! A KOLIKO SI IH NAPISAO?

DOBRO, TI GOVORIS O DOBRU! TEBE NE ZANIMA DOBROBIT NIKOGA, CAK NI TVOJIH NA SIJELU! KAD SI TI NJIMA POMOGAO? SA CIME? ONI TEBI DAJU SVOJ NOVAC, SVOJE POVJERENJE, KAD SI TI NJIMA IZASAO U SUSRET?

NA POLITICI JE BIO NEKI DECKO CIJA JE CURA BILA U TVOJOJ SLJEDBI, SJECAS SE?! KOJI TE JE NAPAO DA SI ISKORISTAVAO SVE SKUPA! STO SI URADIO? NISI GA MOGAO NAPASTI DA JE KAZAR JER SI ZNAO O KOME SE RADI I DA NEMA VEZE SA ZIDOVSTVOM, NEGO SI GA NAPAO DA JE AGENT KATOLICKE CRKVE I DA JE POD UTJECAJEM NECEGA!

KOLIKO SI TI DALEKO OD TIH METODA PROTIV KOJIH SE NAVODNO BORIS?! STO MISLIS, ZASTO TE MI ZEZAMO DA SI "NAS?" ZATO STO NAMA TRPAS NA NOS ONO STO SAM RADIS!

I NAJSMJESNIJE JE - DA SAM OSUDJUJES TAKO NESTO, GOVORIS DA CE NAS B-G SMLAVITI - A SAM TO RADIS?
MISLIS LI DA CE TE B-G MIMOICI?

AKO SI PROROK, ONDA SE TI BRINES ZA SVOJ NAROD! A KAKO SE TI TO BRINES OSIM STO IM UZIMAS NOVAC?!

Ali vjerojatno govorim gluhom.

Koga briga, Lukicu, umri u svojoj mrznji. Ja tebe ne mrzim, kao sto mislis. Ja te zalim. Zalim 40-togodisnjake koji nisu od sebe nista uspjeli napraviti i koji svoj povrijedjeni JA moraju naci u sljedbenicima...
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 11:44   #98
Cool

Samedi, odgovor ti je OVDJE

Hvala!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 14:26   #99
hoce li sad baron samedi ostaviti link od svog foruma?
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;), ja se vise ne potpisujem.
Krkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2004., 01:40   #100
Lightbulb Copy paste s SIJELA, i odgovor... I

Nece.

Postat ce odgovore OVDJE. SVAKI ODGOVOR OD LUKICA SAM PRENIO OVDJE: QUOTOVI SU NJEGOVI. Za provjeru vjerodostojnosti, provjerite naSIJELU.

Quote:
A šta si ti, neka faca da naređuješ? Ili neki inkvizitor? Nije me briga za sliku. Ovo je forum, ovdje raspravljamo o važnim stvarima, onima koje vi pokušavate SAKRITI i raspravu skrenuti na drugi kolosjek, neće moći...
Postao sam sliku da vidim koliko si OZBILJAN i koliko zapravo znas. Osoba sa slike ti je Mayer Amschel Rothschild, osnivac Banke Rothschild.
Mislio sam da ces bar znati kako ti izgleda lice najomrazenijeg neprijatelja.

Quote:
Nije točno! I Platonov je objavio u svojoj knjizi - ZAŠTO ĆE PROPASTI AMERIKA da su tri četvrtine trgovaca robljem i vlasnika brodova kojima je to roblje dovoženo u Sjedinjene Države - bilo - Židovi! Ali su poslije kroz školske knjige i tisak i na sve moguće načine, pokušali zamesti svoje tragove. Tipa: To su bili "španjolci"??
PLATONOV? Aha, ti mislis na OLEGA Platonova... Jos jedan revizionist koji negira Holokaust, koji je rekao da je "Humanity paid for the war with 55 million human lives, in which the real -- not the mythical -- number of Jewish victims was not six million, but rather about 500,000, as the calculations of specialists show ..." (clanak u Russkii Vestnik, izdanje iz 1997).

A evo ti SADRZAJA njegove knjige:

"CONTENTS

Why America Will Perish

Foreword.
The emergence of the USA as the evil empire.
The USA is the crystallization of the Judeo-Masonic spirit.
The USA is the embodiment of Judeo-Masonic civilization.
The apogee of economic parasitism.
A vampire on the body of humanity.
"The Great Masonic Superpower".
Battling the New Testament.
Official support of satanism.
Destruction of the Christian ethic of love.
Sodomy: a crime against God and human nature.
Afterword.
Appendix.
The Secret World Government
From the Order of the Illuminati to the the "Round Table Society".
Ideology of the hidden world government.
The Council on Foreign Relations.
The Bilderberg Club.
The Trilateral Commission.
The World Forum (the "Gorbachev Fund").
The Nomenklatura of the hidden world government and its makeup. "

Super si. A DA PROBAS KONZULTIRATI I DRUGE IZVORE, A NE SAMO REVIZIONISTICKE ILI ANTISEMITSKE?

Aha, znam, tvoj sljedeci citat mi pokazuje da NECES:

Quote:
Bijelih robova je također bilo... koliko točno, teško je utvrditi. Ali i o tome se danas piše da su ih također Židovi prodavali. Koliko se ti informacije mogu provjeriti- upitno je. jer su mnogi dokumenti uništeni, sakriveni ili jednostavno se zagubili u bespućima desetljeća i stoljeća. Ali kakvo god se zlo kaže o Židovima - za vjerovati je! I većina će ljudi to vjerovati... jer znajući što ste radili kroz povijest, nitko vma ništa ne vjeruje.
Drugim rijecima - ako ti netko kaze da smo mi pretvorili Saharu u pustinju, ti ces to naravno povjerovati? I NACI ces nacina da to potvrdis?

OVO ti je antisemitizam, I.L, sto si napisao: UOPCE nije bitno jesu li oni ili nisu krivi (dakle NA POCETKU SU NEVINI, A ONDA SE DOKAZUJE KRIVICA), bitno je DA NETKO KAZE DA SU KRIVI I SVI VJERUJU. (sto znaci DA SU PRVO KRIVI, A ONDA IH NISTA NE MOZE SPASITI)

Quote:
O tome se ne bih mogao izjasniti, jer nemam relevantne podatke.
Ali bih JA zato mogao. Ali ne dolaze iz revizionistickih izvora.

Quote:
Kakve veze ima MUKA KRISTOVA od Mela Gibsona (rimokatolika), snimljena ne Hollywoodskim, nego njegovim novcem. NIKAD Hollywood ne bi onakvo što snimio. Upravo zbog toga što su Židovi (Kazari) tamo dominantni, a oni ne mogu podnijeti niti ime Isus, a kamoli ... jer su tako ZADOJENI majčinim mlijekom od rođenja... "Božićni film" Ma daj! One SPRDNJE na račun kršćanstva i Isusa? Cecyl B. De Mill? Što je on to vrijedno spomena snimio o Isusu?
Ja ne znam sto ti imas protiv Bozicnih filmova, ALI NE MOZES ZANIJEKATI da oni govore PROTIV Isusa.
Sto je Cecyl B. De Mill napravio vrijedno spomena o Isusu? Pa, recimo "Krizarske ratove" u kojima je CAK I SALADIN prikazan prakticki kao djavol (cijelo je vrijeme ironican, cinican, odvratan, svisoka), a krizari kad umiru - ako umiru - hvataju se za kriz i govore "Ako imas ovo sa sobom, nema smrti" i slicno...

Imam JAKO bogatu filmoteku, medju njima je i taj film. Zato pazi sto pises, da ti ne bi davao citate iz njega...


Quote:
Ne, to je ZA VAS! Vi ste izmislili - istoznačnicu, da su svi Nijemci - nacisti! O tome postoji mnoštvo optužujućih materija protiv vas... i to od vrhunskih intelektualaca, čak i iz vaših redova, iz Njemačke, Francuske, USA. Vi učite svoju djecu i DANAS da mrze Nijemce... Tko mržnju sije... propast će - žnjeti!
Jel'? Vis, vis, Lukicu, to nisam znao. Znao sam za cinjenicu koju ti nisi znao, a to je da je vec 1946-e Izrael imao TAJNE diplomatske odnose s OBJE Njemacke, da njegov nuklearni program datira UPRAVO od tada (1948-ma, ISTOCNA Njemacka).
LUDI smo mi antinijemci kad ovako nesto radimo! Poslije rata, ostatak svijeta ih sumnjicavo gleda, a mi s njima imamo diplomatske odnose u stilu "Jebi ga, sto je bilo, bilo je, ajmo dalje..."

I, btw, KOJIH to optuzujucih materijala?
ALI DAJ MOLIM TE probaj od nekog tko nije revizionist ili antisemit... Znas kako ces ga prepoznati? Tako da kaze "...problem netrpeljivosti DJELA ZIDOVSKOG naroda ...itd."

Quote:
Za mene su Nijemci-Nijemci... narod s dobrim i lošim stranama, kao i svi ostali narodi, osim Kazara. Oni su ORGANIZIRANI klan... pleme sa nezamislivo razrađenim taktikama uništavanja boljih (usvemu) od sebe i rušenja svijeta u kaljužu... ali uvijek vam Bog podigne neprijatelja iz VAŠIH NJEDARA... pokazujući vam da imate krivo.
Aha, znaci SAMO Zidovi su zli. I ti to ne nazivas antisemitizmom?

Quote:
Pogrešno! To što si ti Židov tvoj je problem i ne interesira me. Ja sam se prema tebi postavio u prvom redu kao prema - čovjeku! Uzimajući u obzir i tvoje mane i tvoj odgoj (religijski fanatizam) ti si se UZMUČIO jer vidiš i OSJEĆAŠ da je istina ovo što pišem (i tvoga izliječenja i dobra radi). Ja te razumijem, ali ti savjetujem da smiriš ego i odbaciš taštinu. Da pokorno od Boga tražiš svjetlo o ovoj stvari. Onaj koji ljubi 'malene' neće te mimoići, ako se iskreno poniziš u traženju.
A da pogledas prvi post kad smo se sudarili? Kad si nasrnuo na mene drvljem i kamenjem i jos si me optuzio da sam neki
DR. JEW, neki forumas koji je tu bio? A ja sam ti samo rekao da promijenis malo ton (napao si LJETOPISCA i ja sam uskocio da se malo smiris - bas kao i ti meni)

Evo ti, vidi i sam, sredina pa prema dnu...

Rekao si mi da skocim u Dunav i da se gonim na Serbiancafe!

Tako da mi bas i nije jasno da si se nesto UZMUCIO radi mog dobra... VEC SI STVARNO JURNUO NA MENE!

A sto se tice B-ga Oca postavi si jedno pitanje: B-G je najjace i najmocnije bice u Svemiru, APSOLUTNO SVEMOCAN. E, kako onda dopusta POSTOJANJE Satane?

Ja sam IPAK uvjeren da nas UPRAVO dobri B-g pusta da zivimo.

Quote:
Ja nisam -antisemit. Već koliko puta ponavljam? Jer poštujem sve narode, pa i Semite (njih osobito, jer su potomci najstarijeg Noina Sina - Šema... a proročanstvo kaže da će "Jafet stanovati u šatorima Šemovim". dakle držati religiju koja potječe od Šema. I pogledaj svijet... najdominantniji su Kršćanstvo, Islam i Judaizam... sve pod "šatorom Šemovim". Jer i Islam i Kur'an je od potomka Šemova... kao i SZ i NZ i Talmud itd. ja znam više nego ti možeš zamisliti, zato budi ponizan i - uči! ) pa i Jafetovce - Ero-Azija i potomke Hama... Afrika i daleki otoci i tamnoputi narodi. A jedini ANTISEMITI, trenutno na svijetu su - Židovi(Kazari) koji nemilosrdno, svakodnevno- ubijaju Semite(Arape i Palestince) ruše im kuće, pale, progone...

To "jurneš" ostavi za druge prigode... nisam bijesan i nisam na fronti sa isukanim bajunetama... ja sam staložen čovjek, koji odmjerava svoje riječi... da bi bile "na korist onome koji sluša", kako kaže Pismo.
Aha. U redu. Super. I sto zelis da na ovo sve napisem?

NISI miran i stalozen covjek jer sam ti malo prije DOKAZAO da si skocio na mene NA PRVOM POSTU! Mislio si da sam SRPSKI ZIDOV, po tebi vrlo vjerojatno INKARNACIJA SOTONE OSOBNO.

A mislim, STO JE OVO?: "Jer poštujem sve narode, pa i Semite (njih osobito, jer su potomci najstarijeg Noina Sina - Šema... a proročanstvo kaže da će "Jafet stanovati u šatorima Šemovim". dakle držati religiju koja potječe od Šema. I pogledaj svijet... najdominantniji su Kršćanstvo, Islam i Judaizam... sve pod "šatorom Šemovim". Jer i Islam i Kur'an je od potomka Šemova... kao i SZ i NZ i Talmud itd."

KAKO TO? TALMUD OD SHEMA - KOJEG POSTUJES; A ZA TEBE, TALMUD KNJIGA ZLA?

OPET nisi konzistentan...

Quote:
Zar ovdje razgovaramo o "nejebici"? Jesu li to tvoji "argumenti? Daj neka ti Rambi pomogne... Vidim umorio si se od foruma... slab si ti Borg... očito-loša tehnologija...
Ne, ovdje razgovaramo o tvojem zenomrzstvu! Koje ima DRUGE korijene nego, primjerice Ravana, koji - koliko sam uspio prouciti vede - na to ima neko religiozno pravo. Medjutim KOJE JE TVOJE uporiste?
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:07.