Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2010., 01:28   #1
Novi dečko nikad ne inicira seks. Je li aseksualan?

Situacija: relativno novi dečko, nedavno smo se poševili prvi put, nakon toga još 3, i to sasvim solidno i neloše što je bilo iznenađujuće s obzirom na njegovo (ne)iskustvo
Ali tip jednostavno nikad ne inicira seks kao da mu nije do toga
Sigurna sam da nije stvar u meni, mom izgledu ili neš tako, njemu samo nikad prvom ne padne na pamet ševa. Uostalom, koliko loše mu je moralo biti tih par puta da mu se više eto ne da? Kakvog to tipa ne privlači seks?
I 99% sam sigurna da ne jebe neku sastrane. I da nije gay
Živcira me to njegovo ponašanje i totalno mi je nejasno


Prvi put čujem i vidim takvo nešto, koji mu je..?
Zahara is offline  
Old 22.09.2010., 01:31   #2
Možda ga je strah da ne ispande kao da navaljuje?
Sama si rekla da je neiskusan
Ariane is offline  
Old 22.09.2010., 01:44   #3
tesko je cut da cak i frajeri mogu imat nizak libido, da.
Zoey is offline  
Old 22.09.2010., 01:45   #4
A da ga, hm...pitaš?
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Old 22.09.2010., 01:48   #5
Quote:
Zahara kaže: Pogledaj post
koji mu je..?
jel ima uopće smisla da mi pogađamo a ti nisi ni popričala sa njim?

Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
tesko je cut da cak i frajeri mogu imat nizak libido, da.
trice i kučine. mitologija. yeti. ne priznam.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Old 22.09.2010., 01:50   #6
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
tesko je cut da cak i frajeri mogu imat nizak libido, da.
jebo im pas mater


__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 22.09.2010., 01:55   #7
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
trice i kučine. mitologija. yeti. ne priznam.
srce, ni ja to ne volim misliti, ali brijem da je istina.

Quote:
div kaže: Pogledaj post
jebo im pas mater


i ja isto velim. daj zamisli ti to.
Zoey is offline  
Old 22.09.2010., 02:03   #8
Ma on je asocijalan ne aseksualan. Možda i oboje. Ali kaži mu: Želim te k'o što odvjetnik želi istinu. Onda mu kaži: moja piĆka je mačka, a tvoj kurac je pas. I onda nek te on naganja po kući ko pas mačku, i napokon kada je ulovi zabije svoj kurac duboko u nju ko što pas velike očnjake duboko zabije u mačku kada je ulovi.... Naravno, uz stenjanje i vrištanje ko turska kurva dok je kamenuju.

Eto.
lupus_est is offline  
Old 22.09.2010., 08:14   #9
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
srce, ni ja to ne volim misliti, ali brijem da je istina.
odbijam vjerovati u jetije i aseksualne muškarce
al zadržavam pravo da povjerujem u njih ako sretnem kojeg...
nadam se ipak ne jetija, nego nedajbože ovog drugog...

Quote:
lupus_est kaže: Pogledaj post
Ma on je asocijalan ne aseksualan. Možda i oboje. Ali kaži mu: Želim te k'o što odvjetnik želi istinu. Onda mu kaži: moja piĆka je mačka, a tvoj kurac je pas. I onda nek te on naganja po kući ko pas mačku, i napokon kada je ulovi zabije svoj kurac duboko u nju ko što pas velike očnjake duboko zabije u mačku kada je ulovi.... Naravno, uz stenjanje i vrištanje ko turska kurva dok je kamenuju.

Eto.


al fascinantno mi je kak ovakve teme niču ko gljive poslije kiše...lakše je doć na forumu potužit se da nešto ne valja nego probati razgovarati s partnerom...i obično se to napravi prvo, a tek onda (eventualno) razgovara...
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Old 22.09.2010., 08:32   #10
Quote:
lupus_est kaže: Pogledaj post
Ma on je asocijalan ne aseksualan. Možda i oboje. Ali kaži mu: Želim te k'o što odvjetnik želi istinu. Onda mu kaži: moja piĆka je mačka, a tvoj kurac je pas. I onda nek te on naganja po kući ko pas mačku, i napokon kada je ulovi zabije svoj kurac duboko u nju ko što pas velike očnjake duboko zabije u mačku kada je ulovi.... Naravno, uz stenjanje i vrištanje ko turska kurva dok je kamenuju.

Eto.
Ha,ha... sad mi je puno jasnije ono - "Je prokleti djevac " ispod tvog nicka.
__________________
Your so-called kung-fu... is really... quite pathetic.
Kobayagi is offline  
Old 22.09.2010., 08:37   #11
pitaj ga, pa vidi, a to sto kazes neiskusan, pa sigurno ga je stid da navaljuje
mrzuna is offline  
Old 22.09.2010., 09:27   #12
Možda je konzervativan, pa ne želi pokazati kako mu je samo do seksa, nego kako voli provoditi vrijeme s tobom i u neseksualnim aktivnostima.

(A možda je samo nesiguran radi svog neiskustva; pa ako si ga propustila pohvaliti, misli da je bio loš...)
__________________
Sjedni, pet!
suicidal blonde is offline  
Old 22.09.2010., 09:49   #13
A da nije covjek sramežljiv još što se toga tice? nikad ne znaš
Selenne is offline  
Old 22.09.2010., 10:11   #14
Quote:
Zahara kaže: Pogledaj post
Situacija: relativno novi dečko, nedavno smo se poševili prvi put, nakon toga još 3, i to sasvim solidno i neloše što je bilo iznenađujuće s obzirom na njegovo (ne)iskustvo
kako znaš da je baš neiskusan? osim ako mu je prvi put s tobom
Quote:
Ali tip jednostavno nikad ne inicira seks kao da mu nije do toga
zašto bi ga inicirao? očito ga ima dovoljno često koliko je to često, ako nije tajna? i još nešto, u netipičnim okolnostima, npr kad sam s bivšom bio negdje u stanu, skoro je uvijek ona počinjala.
Quote:
Sigurna sam da nije stvar u meni, mom izgledu ili neš tako, njemu samo nikad prvom ne padne na pamet ševa. Uostalom, koliko loše mu je moralo biti tih par puta da mu se više eto ne da?
kako bi uopće problem mogao biti u tebi, koješta

ne mora značiti da mu je bilo loše, i da mu se ne da... ali očito nema džinovski libido, kao ti

Quote:
Kakvog to tipa ne privlači seks?
I 99% sam sigurna da ne jebe neku sastrane. I da nije gay
Živcira me to njegovo ponašanje i totalno mi je nejasno
nije kao tipovi koje si imala prije njega? šapnut ću ti nešto, al nemoj nikom reći:"NISMO SVI ISTI"

Quote:
Prvi put čujem i vidim takvo nešto, koji mu je..?
ponavljam, možda problem nije (samo) u njemu
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 22.09.2010., 11:11   #15
Ah joj...provjeri još da stvarno nije gay ili biseksualan...nisam još srela "normalnog" tipa da ne inicira seks.

Možda ima neke traume iz djetinjstva?

Ili, voli neku drugu pa mu se neda s tobom seksati? (čula sam i za takav slučaj)

A, najgora verzija...možda mu nisi dovoljno napeta...

Ako i dalje neće, pitaj ga što je ili, još bolje - nađi drugog koji će skakati na tebe !
Godišnja doba is offline  
Old 22.09.2010., 11:21   #16
Quote:
Godišnja doba kaže: Pogledaj post
Ah joj...provjeri još da stvarno nije gay ili biseksualan...nisam još srela "normalnog" tipa da ne inicira seks.

Možda ima neke traume iz djetinjstva?

Ili, voli neku drugu pa mu se neda s tobom seksati? (čula sam i za takav slučaj)

A, najgora verzija...možda mu nisi dovoljno napeta...

Ako i dalje neće, pitaj ga što je ili, još bolje - nađi drugog koji će skakati na tebe !
ovisi koja je tvoja definicija "normalnog". ja ne vidim zašto bi ta definicija kod ikoga uključivala libido.


moje mišljenje je da oni prvo trebaju razgovarati, jer lako moguće da im libido nije ni približno isti(a ona nije rekla ni koliko su dugo zajedno, ni koliko se često.


uhvatila si se njega, ko pijan plota, tko kaže da njen libido nije prevelik. jer, iskreno, meni nije bilo problem veliki, al isto mi je bilo malkice čudno da se svaki put poševimo, osim kad dobije. a vjerujem da ima ljudi kojima je seks još manje primaran u životu nego meni
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 22.09.2010., 11:27   #17
Kak se čudimo kad je obrnuto
__________________
It's always sunny in Zagreb
Betty D. is offline  
Old 22.09.2010., 12:04   #18
Možda te samo poštuje i ne želi forsirati nego s tobom provoditi vrijeme na drugačiji način...možda ga trebaš osvajati...možda on želi biti osvojen...ne moraju baš muškarci sve uvijek raditi i poduzimati prvi

a i mislim da bi trebala pričati s njim

Zadnje uređivanje frčka69 : 22.09.2010. at 12:38.
frčka69 is offline  
Old 22.09.2010., 12:19   #19
nikad nije dobro ni kad navališ odma ni kad pričekaš ... žene
JVC is offline  
Old 22.09.2010., 12:21   #20
Pa nema veze tko inicira sex ako on to odradi dobro....možda jednostavno ne želi prvi inicirati sex
__________________
ljubav je možda slijepa, no svejedno uvijek nađe put.
visoka_peta is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger