Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Pogledaj rezultate ankete: Koji šampion sljedeći gubi pojas?
Heavyweight: Cain Velasquez 2 28.57%
Light Heavyweight: Jon Jones 1 14.29%
Middleweight: Chris Weidman 1 14.29%
Welterweight: Robbie Lawler 1 14.29%
Lightweight: Rafael Dos Anjos 0 0%
Featherweight: Jose Aldo 2 28.57%
Bantamweight: T.J Dillashaw 0 0%
Flyweight: Demetrious Johnson 0 0%
Bantamweight: Ronda Rousey 0 0%
Strawweight: Joanna Jędrzejczyk 0 0%
Glasovatelji: 7. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2015., 18:50   #1
Koji šampion sljedeći gubi pojas u UFC-u?

Uskoro kreću borbe za titulu većini i par sjajnih evenata.

Zanima me šta vi mislite tko će sljedeći izgubit pojas prvaka?

Najveće iznenađenje je nedavno bilo to da je Rafael Dos Anjos razorio i ukrao pojas Lightweight divizije Anthonyu Pettisu, to je bilo jedno veće iznenađenje po meni ne zbog same pobjede nego zbog načina na koji Pettis izgubio, totalna dominacija i brute strenght što bi se reklo.

Realno po meni je to možda Cain Velasquez bori se uskoro a Werdum je u punoj spremi i formi već neko vrijeme dok se Cain vraća sa ozlijede i neće biti na 100 % po meni jer se zadnji put borio u Octoberu 2013 a to je ohoho već prošlo.

Isto tako težak posao će imat u Welteru Robbie Lawler koji se isto uskoro bori kao i Weidman koji brani protiv Vitora pojas u Middleweigtu.

U sedmom je i Ronda Rousey ali šanse su nikakve da će ona ostat bez pojasa.


Još jedna velika šansa je u Featherweightu gdje se održava najpromoviranija borba u povijesti UFCa

Aldo vs Mcgregor koja se također uskoro održava i po mnogima McGregor ima velike šanse da skine Alda nakon dugo dugo godina sa trona bez obzira na njegov trash talk McGrego je iznimno kvalitetan borac i to je dokazao tako da šanse su tu.

Uglavnom jako jako zanimljivo i doduše teško je pogodit tko je u opasnosti jer su realno svi.

Jones vs Johnson sam preskočio u poluteškoj jer je Jones danas sudjelovao u prometnoj nesreći pa se ne zna dali će se ta borba održati


Moj glas ide na Caina čisto zbog toga što je on bio previše out of form a Werdum je jako spreman te je jako dobar na parteru a i u standupu može parirati Cainu bez problema.
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 18:54   #2
Weidman bi lako mogao izgubiti od Belforta. Po meni to bi mogao biti prvi title change. Slažem se za Werduma, Cain će imati užasno težak posao.
mone8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 19:10   #3
Slažem bilo bi mi posebno drago jer bi upropastio veliki plan UFCa da se bore Weidman vs Rockhold u New Yorku kao prvi MMA event u New Yorku nakon godina borbe sa sudom i legalizacijom toga sporta

Poanta tog inata je ta da su vi već otpisali Vitora Belforta jer nija na testosteronu po novom zbog testova i zabrane TRT terapije, ali vjerujem da govorim za sve da bi im bilo drag da Vitor uzme još jednom pojas jer on je legenda koja je krenula u UFC sa pišljivih 19 godina ako se ne varam

Koja bi to bila priča.....
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 19:53   #4
Kategorije ispod middleweight i ne pratim nešto, pa ću dat svoje mišeljenje za ove teže kategorije.

Za Caina se slažem, godinu i pol se nije borio i ko zna u kakvoj je formi. Makar poznavajući njega, on će odma napast kao osa. Ipak mislim da Cain dobiva Werduma. Werduma ne volim kao borca, previše taktizira, nije mi atraktivan kao borac. Više volim one koji idu na KO

Jones nema poraza i ja bi čak na Johnosona tu rekao da bi ga mogao skinut. Anthony mi je baš onako, sav napadački, stalno ide na prekid i to lajkam. Atraktivan je borac i iako nije favorit, moj glas tu ide njemu. I da, bilo bi sranje ako bi Jonesa maknuli iz carda za UFC 187, zbog ove nesreće u kojoj je sudjelovao. Vidjet ćemo kroz koji dan dal će bit suspenzije ili ne. Iskreno, mislim da ne, jer kolko sam čitao, policija ga samo treba radi saslušanja, mislim da neće dobit neku kaznu.

U middleweight-u, i dalje mislim da će Weidman dobit Vitora. Je Vitor legenda, ima iskustva i to sve, ali da se mene pita, Weidman to dobiva.

Zadnje uređivanje jack-V : 27.04.2015. at 20:07.
jack-V is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 20:01   #5
Da Werdum je taktičar i nije baš izgledao impresivno protiv Hunta sve do tog koljena

Ovo što si rekao za Anthonya Johnsona se slažem, mene on podsjeća na Tysona u mladim danima navali na tebe baš ima onaj životinjski instinkt i nadam se da se ova borba neće otkazat

Evo sad čitam da je Jones pobjegao s mjesta nesreće znači po mojoj nekoj logici jedini razlog zbog kojeg bi on pobjegao sa nesreće je taj što je bio pod utjecajem kokaina i da opet padne žestoko bi najebao

Vjerovatno čeka sada tojest "u bijegu je" čeka da mu kokain izađe iz sistema pa će se onda svojevoljno prijaviti na policiju dok se u međuvremenu dogovara sa odvjetnikom vjerovanto što je najpametniji učinit

Jako je zanimljivo da skoro 24 nakon ove vijesti još uvijek nema službenog priopćenja od UFC-a ili popularnijih novinara kao Helwani ili Karyn Bryant. Nitko se nije oglasio osim par mma portala i ljudi po mma forumima koji špekuliraju što se desilo.

U slučaju da Jones otpadne imam osjećaj da Johnson neće htjeti prihvatiti nekog drugog borca jer mu je ovo velika šansa te mislim da će pričetaki da se Jones vrati
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 19:59   #6
Evo, Jones je izgubio titulu. Dal to znači da sam ja pobjednik ankete
jack-V is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 20:01   #7
Jack ne vrijedi ovo
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:53.