Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2006., 22:09   #41
(Prema nekim mojim saznanjima...)

7. memorijal "Si-fu Veljko Matoković"

Sportska dvorana 15.gimnazije (MIOC)
Subota, 3.6.2006. u 19h
ulaz slobodan

Od vještina biti će prikazane: taijiquan, wing chun, nanbudo, ki-aikido, urbana, judo, hrvanje, mma, tajlandski boks i kendo
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 23:39   #42
ko će mma prikazivat?
Afrofeet is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2006., 23:45   #43
afro, tyriel, tic i stipe23
nu-croatia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 09:45   #44
Quote:
Afrofeet kaže:
ko će mma prikazivat?
Zar ima takvih? Ne vjerujem da će netko od relevantnih doći demonstrirati mma...
MMA se najbolje demonstrira kroz borbe,jer je UF preopsežan,da bi se prikazalo bitno u takvom prikazu,a ionako se prikazuju sportovi koji su sastavni dio mma,tako da mi je to pomalo bedasto...
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 10:27   #45
oglasna ploca - borilacke vjestine

Upisi u TaiChi i Qigong (sve u jednom) odrzavaju se utorkom i cetvrtkom u Osnovnoj skoli u Folnegovicevom naselju. Za ljetni tecaj nazovite 098/9123-179 ili se prijavite na [email protected] . Instruktor je prvak Svicarske grupno i pojedinacno 2002. godine i broncani s Europskog taijiquan Prvenstva 2000. godine.
helistaichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 10:31   #46
oglasna ploča - borilačke vještine

Upisi u TaiChi i Qigong (sve u jednom) odrzavaju se utorkom i cetvrtkom u Osnovnoj skoli u Folnegovicevom naselju. Za ljetni tecaj nazovite 098/9123-179 ili se prijavite na [email protected] . Instruktor je prvak Svicarske grupno i pojedinacno 2002. godine i broncani s Europskog taijiquan Prvenstva 2000. godine.
helistaichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2006., 11:38   #47
Quote:
nu-croatia kaže:
afro, tyriel, tic i stipe23

I to na Pizdeku


- Stipe -
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2006., 20:31   #48
SYSTEMA SEMINAR U SPLITU

Želio bih obavijestiti sve zainteresirane da će se u Splitu, 7 i 8.10.2006
održati seminar Systeme.

Seminar će voditi instruktor Sisteme Dragiša Jocić, 6. Dan Aikdo,a
održati će se u prostorijama ST-Kwan-a, Krbavska 4,Split
(na križanju Vukovarske i Velebitske ulice)

Sve informacije možete dobiti na mob. 091/544 1224
 
Odgovori s citatom
Old 09.06.2006., 19:13   #49
Quote:
Ivan Vucic kaže:
Želio bih obavijestiti sve zainteresirane da će se u Splitu, 7 i 8.10.2006
održati seminar Systeme.

Seminar će voditi instruktor Sisteme Dragiša Jocić, 6. Dan Aikdo,a
održati će se u prostorijama ST-Kwan-a, Krbavska 4,Split
(na križanju Vukovarske i Velebitske ulice)

Sve informacije možete dobiti na mob. 091/544 1224

jel mozes malo vise o tom seminaru. tj. majstoru koji ga drzi. Koji je to still Aikido-a, kod koga je polagao. Onako malo detaljnije. E hvala
__________________
Shire, Senbonzakura Kageyoshi
H4ni8aLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 03:43   #50
oprostaj

evo decki da vam se javim da me nece bit jedno vrijeme na forumu,necu moci pratiti,nocas sam gadno nastradao na poslu pa necu pisat jedno vrijeme.gadno su mi ozljedene,posjecene ruke,i trbuh,tako da sam sad sav uzrujan i nemogu zaspat.upravo sam dosao iz bolnice,to su sivali.ja nemogu pisat,ovo sada pise moj buraz,ja diktiram.drzte se i cuvajte se,budale su svagdje.pozdrav
Gladijator is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 04:47   #51
Drži se

Drži se, svi smo uz tebe, treba te kretene sve spalit u peči mater im njihovu.
Nisam religiozan al ze tebe ću se pomolit. Nadam se da će sve bit u redu. Pozdrav burazu. Digni glavu i nedaj se.
Ako ti nešto treba, nešto može učiniti, javi molim te.
Pozdrav majstore..
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 07:49   #52
Quote:
GLADIJATOR kaže:
evo decki da vam se javim da me nece bit jedno vrijeme na forumu,necu moci pratiti,nocas sam gadno nastradao na poslu pa necu pisat jedno vrijeme.gadno su mi ozljedene,posjecene ruke,i trbuh,tako da sam sad sav uzrujan i nemogu zaspat.upravo sam dosao iz bolnice,to su sivali.ja nemogu pisat,ovo sada pise moj buraz,ja diktiram.drzte se i cuvajte se,budale su svagdje.pozdrav
Želim ti brz oporavak.
__________________
Svečano obećajem da više neču pasivno agresivno drkati na forumima.
Caine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 08:28   #53
Quote:
GLADIJATOR kaže:
evo decki da vam se javim da me nece bit jedno vrijeme na forumu,necu moci pratiti,nocas sam gadno nastradao na poslu pa necu pisat jedno vrijeme.gadno su mi ozljedene,posjecene ruke,i trbuh,tako da sam sad sav uzrujan i nemogu zaspat.upravo sam dosao iz bolnice,to su sivali.ja nemogu pisat,ovo sada pise moj buraz,ja diktiram.drzte se i cuvajte se,budale su svagdje.pozdrav
glava gore; želim ti uspješan oporavak
__________________
NEMA GA VIŠE...
CHE-Guerrilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 08:41   #54
Quote:
GLADIJATOR kaže:
evo decki da vam se javim da me nece bit jedno vrijeme na forumu,necu moci pratiti,nocas sam gadno nastradao na poslu pa necu pisat jedno vrijeme.gadno su mi ozljedene,posjecene ruke,i trbuh,tako da sam sad sav uzrujan i nemogu zaspat.upravo sam dosao iz bolnice,to su sivali.ja nemogu pisat,ovo sada pise moj buraz,ja diktiram.drzte se i cuvajte se,budale su svagdje.pozdrav
Želim ti brz oporavak,drž se!
Wrebox is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 10:58   #55
Quote:
GLADIJATOR kaže:
evo decki da vam se javim da me nece bit jedno vrijeme na forumu,necu moci pratiti,nocas sam gadno nastradao na poslu pa necu pisat jedno vrijeme.gadno su mi ozljedene,posjecene ruke,i trbuh,tako da sam sad sav uzrujan i nemogu zaspat.upravo sam dosao iz bolnice,to su sivali.ja nemogu pisat,ovo sada pise moj buraz,ja diktiram.drzte se i cuvajte se,budale su svagdje.pozdrav
Brz oporavak ti zelim!
__________________
Shire, Senbonzakura Kageyoshi
H4ni8aLL is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 11:09   #56
Quote:
GLADIJATOR kaže:
evo decki da vam se javim da me nece bit jedno vrijeme na forumu,necu moci pratiti,nocas sam gadno nastradao na poslu pa necu pisat jedno vrijeme.gadno su mi ozljedene,posjecene ruke,i trbuh,tako da sam sad sav uzrujan i nemogu zaspat.upravo sam dosao iz bolnice,to su sivali.ja nemogu pisat,ovo sada pise moj buraz,ja diktiram.drzte se i cuvajte se,budale su svagdje.pozdrav

Ozdravi brzo!


- Stipe -
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 11:25   #57
Gladijatore zelim ti brz oporavak.

Keep going!!!!!
__________________
Imaj vjere u Boga, ali zaključavaj svoj auto!
satter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 11:31   #58
Pridružujem se željama.
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 11:49   #59
E jebo te...A baš mu mislio poslati danas post na pm...Fuck...Drži se, brzo se oporavi!
dennis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2006., 16:32   #60
drz se gladijatore,nadam se da ce se to sranje rjesit i da ce ti kreteni najebat ovako ili onako.
nakmuay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:34.