Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 28.11.2011., 10:47   #10
Mene baš briga za likov blog, načine investiranja i ostalo... ali kad mu daju takav mediskij prostor sa stajalištem da treba ulagati u dionice usred krize pa navuće naivnu rulju onda mi je to stvarno... ajde da još usporedi ulaganje u nekretnine sa dionicama na svjetskim burzama, ali ono sa dionicama na ZSE...

I sami uviđate koja je ZSE banana i žabokrečina i koje sve zamke nosi i kada likovi kao on su u stanju formirati cijenu neke dionice na burzi, ma bježi od toga...

Ljudi ovdje koji puno više znaju o dionicama pa se muče s našom burzom, a sada bi trebao neki average Joe ulagati u dionice umjesto u nekretnine. Možda bi se trebao promjeniti mentalitet ljudi od ulaganja u samo dionice, ali što je loše za prosječnog čovjeka od ulaganja u jednu nekretninu... koju isto ako kupiš u ovoj krizi po povoljnoj cijeni nemora ništa biti lošija investicija od ovih naših dionica...

Zašto tip na svojim blogovima piše samo o RH dionicama, takav jedan mag bi se trebao dokazati na svjetskim burzama ako je tako pametan...

Tip ono stalno kupuje neku dionicu dok ne uđe u CROBEX i onda je uvali OTP indeksnom, ajde mi molim te recite koji prosječni mali ulagač u RH koji kupuje i nekretnine može to napraviti...

Još jednom kažem, žalosno da mu se s takvim stajalištima daje medijski prostor, a to što mu je dan neznači da on nešto najbolje zna nego se možda treba zapitati s kim je umrežen...
Toxy is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:18.