Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2013., 18:31   #1
Adobe Reader

Problem je sljedeci: adobe reader XI mi se zamrzne pri svakom otvaranju (iako je do nedavno potpuno normalno funkcionirao). Ponovno sam ga instalirao, ali opet ista stvar, ne samo da ne mogu otvarati pdf, nego se zamrzne i kad ga samo pokrenem. Pomagajte
zadranin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2013., 21:44   #2
Quote:
zadranin kaže: Pogledaj post
Problem je sljedeci: adobe reader XI mi se zamrzne pri svakom otvaranju (iako je do nedavno potpuno normalno funkcionirao). Ponovno sam ga instalirao, ali opet ista stvar, ne samo da ne mogu otvarati pdf, nego se zamrzne i kad ga samo pokrenem. Pomagajte
Probaj s nekim drugim pdf readerom. Ja npr. koristim Foxit Reader, ali imaš i drugih...
-Y- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2013., 09:45   #3
Quote:
zadranin kaže: Pogledaj post
Problem je sljedeci: adobe reader XI mi se zamrzne pri svakom otvaranju (iako je do nedavno potpuno normalno funkcionirao). Ponovno sam ga instalirao, ali opet ista stvar, ne samo da ne mogu otvarati pdf, nego se zamrzne i kad ga samo pokrenem. Pomagajte
Instaliraj stariju verziju Adobe reader 9.5 preporucam

http://get.adobe.com/reader/otherversions/
__________________
Whatever comes our way, whatever battle we have raging inside us, we always have a choice.It's the choices that make us who we are, and we can always choose to do what's right.
- Peter Parker, Spiderman
Ninđa-san is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 10:20   #4
Imam problem sa adobe reader-om dc, a i sa bilo kojom drugom verzijom adobe readera. Kad ga otvorim i kliknem na bilo sta u njemu javlja se graska "stopped to work" i izbaci. Reinstal nista ne pomaze.

Gledao sam ovaj tutorial, ali ja cim kliknem na nesto izbaci me van.

Koristim win 8.1.

https://www.youtube.com/watch?v=_ufMfbRYB_8
gargamel2310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 10:47   #5
Meni je (na Win 8.1 i 10) DC verzija radila stalno probleme, izbacivala grešku o nekom dll-u, pa bi se događalo da otvorim prvi dokument bez greške, a dalje samo baca greške s tim dll-om do resetiranja/ponovnog paljenja kompa.
Problem je bio u njihovom securitiy sandboxu, Edit->Preferences->Security (enhanced)-> isključiti "Enable Protected Mode at starup".
Nemam pojma koliko je to umanjilo sigurnost, ali barem radi bez greške od tada...
električni_zec is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 12:19   #6
Ranije sam koristila Sumatru, ali sada koristim Microsoft Edge i sasvim su ok programi za PDF. Imam win 10. Pokušaj sa ovim programima.
Frog&Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 12:21   #7
Ranije sam koristila Sumatru, ali sada koristim Microsoft Edge i sasvim su ok programi za PDF. Imam win 10. Pokušaj sa ovim programima.
Frog&Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 18:57   #8
Moja topla preporuka je ovaj PDF preglednik koji ujedno i ima dosta opcija za editiranje. Preglednik je isproban u jednoj firmi na 50+ računala i nikad nije bilo nikakve greške. Preglednik je besplatan, a ako se kupi licenca otvaraju se neke dodatne mogućnosti programa.
Vistaman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:07.