Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2017., 12:07   #6261
Koliko si satova do sad u zivotu izgubila/unistila?

Kad ces ga nosit? Vjencanje? Sprovod? Vlastiti.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 29.05.2017., 12:18   #6262
Nipošto nositi. Uokviriti i držati na zidu.
Lord Byron is offline  
Old 29.05.2017., 13:09   #6263
Vi ste jebeni Kafić Uzdravlje.

Inače pijem kavu iz finih šalica, nemam problem s tim, i u Muzeju prekinutih veza me najviše dotakao eksponat koji se sastoji od nikad obučenih maminih haljina, i ne čuvam lijepe stvari "za jednom", ali ovo mi je nekako... Huh. Ne znam. Ne sjećam se kad sam vidjela predmet koji je toliko nabijen svime što je drago i krhko i tragično i lijepo i moje i tuđe.
Almost Rosey is offline  
Old 29.05.2017., 13:22   #6264
A jebiga, onda cuvaj doma u nekoj posebnoj kutijici i pomazi povremeno.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 29.05.2017., 13:28   #6265
Mislim da ću ga nositi. Nije da tražim razlog, ili opravdanje za jedno ili drugo. Ipak, već mogu zamisliti tisuću budućih srcepucova.
Almost Rosey is offline  
Old 29.05.2017., 13:31   #6266
Izgubiti vjerujem da ga neces. Ne znam kako bi mogla. Gubila sam prstenje i nausnice, sat nikad ni blizu. Ako ga ogrebes, nece postati manje vrijedan. Ionako to nije sat.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 29.05.2017., 13:31   #6267
Ajde se preseli u paralelni svemir u kojemu si neka Blmost Posey koja nekome pokloni takav sat i kaže "idi i nosi ga". Onda razmotri koja te od opcija više smeta: primatelj u panici ogrebaču izgubiču, ili primatelj koji, ne mogavsi se rastati od Poseyinog supersata, fakat - ajme!!! - ogrebe sat?
Lord Byron is offline  
Old 29.05.2017., 15:17   #6268
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Koliko si satova do sad u zivotu izgubila/unistila?
meni je jedna bivša u napadima "bijesa" prvo trčala po sat i bacala ga kroz prozor ...znala je da su mi satovi dragi pa kao da me povrijedi najviše što može ...i zamisli dok sam za par minuta sišao po sat već ga je netko maznuo...eh, ljudi.
kawhy is offline  
Old 29.05.2017., 15:19   #6269
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Izgubiti vjerujem da ga neces. Ne znam kako bi mogla. Gubila sam prstenje i nausnice, sat nikad ni blizu. Ako ga ogrebes, nece postati manje vrijedan. Ionako to nije sat.
Ja sam uspjela i sat izgubiti. Odletio mi s ruke kod skoka s padobranom. A bio mi je poklon od roditelja i dosta vrijedan.

Onda sam im morala priopćiti dvije loše vijesti odjednom: da idem na tečaj padobranstva i da sam izgubila sat koji su mi darovali.
Martian7 is online now  
Old 29.05.2017., 15:21   #6270
"A man counted only because he had a prison number. One literally became a number: dead or alive - that was unimportant; the life of a "number" was completely irrelevant. What stood behind that number and that life mattered even less ;the fate, the history, the name of the man."

Frankl je jedan od onih autora kojih sam se trebala prihvatiti ranije, davno još. Ali nisam, nego ga čitam upravo po prvi put, i baš se dobro nadovezuje na prethodne postove.
Almost Rosey is offline  
Old 29.05.2017., 15:44   #6271
Quote:
Almost Rosey kaže: Pogledaj post
"A man counted only because he had a prison number. One literally became a number: dead or alive - that was unimportant; the life of a "number" was completely irrelevant. What stood behind that number and that life mattered even less ;the fate, the history, the name of the man."

Frankl je jedan od onih autora kojih sam se trebala prihvatiti ranije, davno još. Ali nisam, nego ga čitam upravo po prvi put, i baš se dobro nadovezuje na prethodne postove.
Da provjerim jesam li dobro shvatila poveznicu: Frankl tu piše o tome da čovjek postane broj i njegova povijest postane nebitna (bar onome tko ga je pretvorio samo u broj), a tebi (i još nekima od nas) i neki predmeti imaju povijest koja nam je važna.
Martian7 is online now  
Old 29.05.2017., 15:57   #6272
Mhm, tako nešto. Objektifikacija osobe spram personifikacije (u širem smislu) predmeta. Koliko je u kontekstu logora čovjek bio samo broj, neovisno o tome je li živ ili mrtav, a koliko u mojoj glavi poneki satovi i "satovi" nisu samo predmeti.
Almost Rosey is offline  
Old 29.05.2017., 19:42   #6273
Quote:
AngerMan kaže: Pogledaj post
Nda? Koji imaš?
Ja do prije kojih 5/6 godina imao jedan Power Mac iz 5200neš serije.
Nemam pojma ja koji je on. Sam znam da je ful bijeli i stari. Ček,našao sam! Ovaj!
Model Name: MacBook
Model Identifier: MacBook5,2
Processor Name: Intel Core 2 Duo
Processor Speed: 2 GHz
Number Of Processors: 1
Total Number Of Cores: 2
L2 Cache: 3 MB
Memory: 4 GB
Bus Speed: 1.07 GHz
Joshua is offline  
Old 29.05.2017., 23:45   #6274
Uff, moj je bio dida već pri izlasku tvog Macbooka.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 30.05.2017., 00:22   #6275
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nipošto nositi. Uokviriti i držati na zidu.
Izabrao sam pogrešni kvot, ali mislim da bi trebalo vratiti komentare na oglase.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 30.05.2017., 10:03   #6276
Thompson. Spominjem ga zadnjih dana puno cesce nego bih voljela. Voljela bi da zivim u svijetu u kojem ga nema potrebe spominjati. Dodje mi da psujem, ne njega osobno, nego cijelu tu ekipu prije i poslije njega zbog koje je on i danas netko koga spominjem i o kome moram pricati. A moram, ispada da stvarno moram. Tuzna sam

'Znas meni ti njega stvarno dodje zao, kad vidim kako ga mediji razapinju, nema covjek ni malo privatnosti' iz usta zene koja mi je ostala posljedna iz obitelji s kojom mogu sjesti i popricati.

I onda nakon nje, secer na kraju. Pametan, drag, duhovit i onda 'ima dvije njegove pjesme koje volim, a sta ti nemas neki guilty pleasure?'


Glazba koja razdvaja.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 30.05.2017., 11:59   #6277
Nije glazba ta koja razdvaja. Glazba je ta koja samo ocrtava razlike, a spomenuti se njome ionako najmanje bavi.
Almost Rosey is offline  
Old 30.05.2017., 12:11   #6278
Jasno da se najmanje radi o glazbi. Zato to ni nema veze s guilty pleasures.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 30.05.2017., 15:32   #6279
Bućanov plakat za Labuđe jezero. <3 Genijalan mi je.

http://i66.tinypic.com/30k7ju0.jpg


Pardon, off-topičarim opet.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 30.05.2017., 15:51   #6280
Oprosti, ali sto znaci ovo na kraju? Kome se ispricavas? Jel ti stvarno mislis da oftopicaris? Jel stvarno mislis da se nekome treba ovdje ispricati kad stavis nesto sto ti je lijepo? Kome to? Jel to pasivna agresija ili stvarno mislis da se imas tu kome ispricati? Stvarno, ali stvarno mi nije jasno.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:32.