Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2017., 17:20   #1
Previsoki kriteriji uzrok samoće

Čitao sam različita objašnjenja zašto ste sami,mnogi nemaju ni volje previše tražiti,davati se u neku ozbiljniju vezu,eventualno ispunjavaju samo seksualni dio.

Neznam koliko sam ja daleko od toga,iako mene više zanima da imam uza sebe osobu koja će se vesliti i tugovati samnom,naravno i seks je dio veze,ali mislim da to nije glavni razlog zašto se ipak ne mogu pomiriti da budem samac,tj. nikako da se pomirim,iako više ne vidim načina kako to promijeniti.

Nedavno sa bio na jednom malom izletu,sam,i što vrijedi lijepa priroda,ispijanje kave u parku kada to ne dijeliš s nekim sebi važnim.Ok,možda sam malo preveliki romantičar,ali nema veze

Jedan od mojih glavnih uzroka je ipak,mislim,što nemogu pristati na nekog (fizički) sličnog sebi-istina,paradoks,ali eto.

Nisam fizički nešto,čak poprilično sam za ništa (nebi si dao više od 3/10).Naravno uz to ide i hrpa drugih stvari,od manjka samopouzdanja,ne baš neka komunikacija,rijetko kada smijanje...uglavnom sve to odaje onaj prvi dojam ravan nuli.

Mislim da je bila i ovdje tema,i stvarno,sad pogotovo sam u takvom stanju (ne baš tako malo vremena) da bi volio imati neku potporu da se ostvarim i na drugim poljima.

Imam 25 godina,trenutno tražim posao,nisam prosječan vršnjak glede izlazaka po vani,štedljiv sam-bolje rećeno poprilično kratak s novcima...

Ali uza sve to,mene,kao i većinu drugih privlači nedostižno.

S obzirom da nemam društva,ne izlazim van,okrenuo sam se metodama preko interneta od foruma,badoo-a,okcupid-a i na kraju facebooka gdje sam donekle znao neku osobu,javio se preko poruke,poslao zahtjeva,ali nismo ni dalje došli,što ne zamjeram jer je izgled odigrao svoje.

Naravno,kriteriji jesu viši.Mada,nema pravila.Nemam neku savršenu,jednostavno me neka pojava oduševi.više da je slatka.Ne patim za sisama,guzicom,jednostavno ima ono nešto da meni bude simpatična. Istina,uz to ide da je donekle energična donekle teže obrazovanju,na zemlji...

I kad gledam to sve napisano,naravno,pitanje što ja imam za ponuditi trenutno,čak niti izgled,a kamoli nešto drugo.

Pa se postavlja jednostavno pitanje:Tko će meni ?

Jeste li vi bili u toj situaciji,kako ste se izvukli,jel to jedan od razloga zašto ste samci ?
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 17:40   #2
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post
Nisam fizički nešto,čak poprilično sam za ništa (nebi si dao više od 3/10).Naravno uz to ide i hrpa drugih stvari,od manjka samopouzdanja,ne baš neka komunikacija,rijetko kada smijanje...uglavnom sve to odaje onaj prvi dojam ravan nuli.
Sve osim ovog prvog mozes promijeniti. Samo je pitanje, zelis li.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 17:40   #3
Imaš dvije opcije:
1. gađati svoj rang ili niže
2. pomiriti se sa samoćom
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 17:41   #4
Stari moj, takav je źivot, ja sam dosad imao samo jednu ozbiljnu vezu, pet mjeseci bilo i malo jesam prebolio ali me u medjuvremenu nekaj drugo zakocilo u boljem funkcioniranju kroz zivot

Stari moj, kako god da je, probaj nac nekaj śta te cini sretnijim.

Rodio si se, źiv si, pismen si, nadam se da imaś hranu, piće, krov nad glavom ove druge stvari kakve su , takve su, postepeno bu i lośije i bolje, al gdje god da te źivot nosi, uvijek moraś znati tko si ..budi svoj, maśkare nemaju trajnijeg smisla, a ima neśto i u onom da kad do neceg doðeś na osjetno teźi naćin, tada to i puno viśe cijeniś
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 17:43   #5
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Imaš dvije opcije:
1. gađati svoj rang ili niže
2. pomiriti se sa samoćom
Rangiranje nema smisla, łjudi smo, nismo strojevi.
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 17:47   #6
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Rangiranje nema smisla.
Jedna od većih zabluda modernog doba.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 17:48   #7
je li netko vec spomenuo teretanu?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 17:52   #8
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Jedna od većih zabluda modernog doba.
Po ćemu? Argumenti kołega, argumenti!
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 17:57   #9
Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Po ćemu? Argumenti kołega, argumenti!
Argumenti? Evo, autor je 3/10, nek proba tražiti cure 7 ili 8/10 pa nek nam javi koliko je bio uspješan
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 18:13   #10
Autor je iz nekog razloga dosao do toga, ali po meni nije u pravu, nije bitno sto drugi pricaju, bitno je da on osjeti vaznost vlastitog źivota
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 18:14   #11
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Argumenti? Evo, autor je 3/10, nek proba tražiti cure 7 ili 8/10 pa nek nam javi koliko je bio uspješan
Možda samo treba skupit hrpu love pa ce 10tice skakat oko njega?
__________________
U Bogu mom je snaga moja sva.
JosipDBZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 18:26   #12
Quote:
JosipDBZ kaže: Pogledaj post
Možda samo treba skupit hrpu love pa ce 10tice skakat oko njega?
Morala bi to biti velika hrpa love.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 18:44   #13
ja nemam nikakve kriterije pa sam opet sam
Romanticni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 18:52   #14
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Imaš dvije opcije:
1. gađati svoj rang ili niže
2. pomiriti se sa samoćom
Zašto gađati nešto što ti se ne sviđa? Bolje biti solo nego nezadovoljan sa partnerom/partnericom.
Jasno mi je jedino zašto promiskuitetni likovi gađaju čak i nešto fizički ispod svoje lige.
Zbog takvih mentalnih sklopova, došlo je do toga da kad mi netko uleti na cesti i želi da se upoznamo, u jednom trenutku dođu mi do glave misli tipa „a, pitanje koliko mu se uopće sviđam, možda misli da sam ok, ali ništa posebno pa je manja šansa da će popit odyeb.“
-Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 19:08   #15
Quote:
-Marija kaže: Pogledaj post
Zašto gađati nešto što ti se ne sviđa? Bolje biti solo nego nezadovoljan sa partnerom/partnericom.
Jasno mi je jedino zašto promiskuitetni likovi gađaju čak i nešto fizički ispod svoje lige.
Zbog takvih mentalnih sklopova, došlo je do toga da kad mi netko uleti na cesti i želi da se upoznamo, u jednom trenutku dođu mi do glave misli tipa „a, pitanje koliko mu se uopće sviđam, možda misli da sam ok, ali ništa posebno pa je manja šansa da će popit odyeb.“
Koji rang ti gađaš?
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 19:30   #16
Quote:
Zak McKracken kaže: Pogledaj post
Sve osim ovog prvog mozes promijeniti. Samo je pitanje, zelis li.
Naravno,može se.Ali pod koju cijenu ? Nije to baš tako jednostavno,treba vremena,energije,a pitanje je ima li smisla...

Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Imaš dvije opcije:
1. gađati svoj rang ili niže
2. pomiriti se sa samoćom
Znam. Uvijek sam išao težim putem tako da biram 2.

Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Stari moj, takav je źivot, ja sam dosad imao samo jednu ozbiljnu vezu, pet mjeseci bilo i malo jesam prebolio ali me u medjuvremenu nekaj drugo zakocilo u boljem funkcioniranju kroz zivot

Stari moj, kako god da je, probaj nac nekaj śta te cini sretnijim.

Rodio si se, źiv si, pismen si, nadam se da imaś hranu, piće, krov nad glavom ove druge stvari kakve su , takve su, postepeno bu i lośije i bolje, al gdje god da te źivot nosi, uvijek moraś znati tko si ..budi svoj, maśkare nemaju trajnijeg smisla, a ima neśto i u onom da kad do neceg doðeś na osjetno teźi naćin, tada to i puno viśe cijeniś
Znam

Sjećam se tvoje priče,i sam sam se našao u sličnom problemu.
Tražim,ali očito ne dovoljno.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
je li netko vec spomenuo teretanu?
Tijelo nije problem.Tj. trebalo bi koji mjesec da se nabije mišićna masa i malo bolje oblikuje.Više je faca,kosa,nos,lice...a to se ne mijenja

Quote:
The Maystor kaže: Pogledaj post
Autor je iz nekog razloga dosao do toga, ali po meni nije u pravu, nije bitno sto drugi pricaju, bitno je da on osjeti vaznost vlastitog źivota
Ovo je ipak malo filozofije

Quote:
JosipDBZ kaže: Pogledaj post
Možda samo treba skupit hrpu love pa ce 10tice skakat oko njega?
Slažem se Ali to je poprilično teško,pogotovo uz sve druge stvari.Barem legalno,a nije ni ovo drugo isključeno za koju godinu.

Quote:
-Marija kaže: Pogledaj post
Zašto gađati nešto što ti se ne sviđa? Bolje biti solo nego nezadovoljan sa partnerom/partnericom.
Jasno mi je jedino zašto promiskuitetni likovi gađaju čak i nešto fizički ispod svoje lige.
Zbog takvih mentalnih sklopova, došlo je do toga da kad mi netko uleti na cesti i želi da se upoznamo, u jednom trenutku dođu mi do glave misli tipa „a, pitanje koliko mu se uopće sviđam, možda misli da sam ok, ali ništa posebno pa je manja šansa da će popit odyeb.“
Pa ni ne gađam,to je i srž ovog problema.Ali teško,kao što kaže netko s 3/10 gađa nekog 7/10.

Nije lako,ali i mirim se da ću ostati sam.Ali uz sve stvari.jbn je teško.
Lorse is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 19:55   #17
Quote:
Lorse kaže: Pogledaj post


Pa ni ne gađam,to je i srž ovog problema.Ali teško,kao što kaže netko s 3/10 gađa nekog 7/10.

Nije lako,ali i mirim se da ću ostati sam.Ali uz sve stvari.jbn je teško.
Kako ocjeniš da li je netko 3/10 ili 7/10?
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 20:17   #18
Pa to bar nama muškima nije teško jer smo mi, kako to žene vole reći, "vizualni tipovi".
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 20:23   #19
Ako tako gledaš (samo fizički izgled kod suprotnog spola), nije ni čudo da si sam, bez obzira na to "koja si ocjena", odnosno kako ti sam izgledaš
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 20:24   #20
Muski bi jebali i zenu koja im nije mnogo privlacna. Zato se kaze da women own sex, men own commitment.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.