Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2017., 11:06   #81
Nema veze što te ismijavaju. I isto tako trebaš nastaviti biti opušten kao što si sada. Problem nije u tebi već u drugim ljudima. Mnogi na ovom forumu vjerojatno u životu neće prići nepoznatoj osobi kako bi se upoznali (o suprotnom spolu da ne govorimo). Velik je niz razloga zbog čega će te ženska osoba odjebati, a usput za hendlati ulet dvijema trebama trebaš imati wingmana, onda je uspjeh izgledniji. Jako je teško upasti sam u žensko društvo.

Što imaš više uleta, imaš veće šanse za povaljivanjem. A taj nagon za seksom je genetički uvjetovan u muškarca, i kao svakom muškarcu dakle, seks je najbitniji. Kad za cilj postaviš ulete i upoznavanje što veći broj ljudi recimo, kasnije te to ismijavanje neće dirati. Npr Japanci su u ogromnom demografskom deficitu, zbog posla, a vidimo ove tehnologije postali su aseksualci. Eto to npr treba ismijavati. Vidimo današnju omladinu, oni čak i danas kad izlaze vanka nose one slušalice na uši, pa čak ni tada ne komuniciraju uživo već su na mobitelima, drugim riječima postaju hendikepirani, nekomunikativni i nesposobni za život u zajednici. Zapravo, više žive u računalnom hologramu nego u stvarnosti. Čak ne vide niti prst ispred sebe, jer dok slušaju muziku preko tih slušalica, oni se nalaze u nekom hologramskom paralelnom svemiru. Komunikacija s takvim osobama nije moguća a niti bilo kakav oblik interakcije.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Old 17.05.2017., 13:11   #82
nakon svih informacija u temi nevjerojatno je uopće i pretpostaviti da su cure općenito ismijavale prilaženja - ne, u ovom konkretnom slučaju ismijavale su seljobera. uopće nije bit ni u kakvoj tehnologiji, otuđenosti i jebenim "wingmanima". nasađivanje na tuđi stol je ajmo reći tvoje legitimno pravo, ali ako je odgovor žene ne, tvoje je da pokupiš prnje i to je to. sve ostalo, a pogotovo daljnje dosađivanje i tjeranje dotičnih od stola čini te očajnim seljoberom koji i zaslužuje isključivo izrugivanje. upravo su takvi ti s kojima komunikacija nije moguća, što na kraju krajeva i jest osnovno obilježje seljačine - ja, ja i samo ja. ostali ne postoje.

al' ne, sigurno jedva čekaju da si takav proljev odvedu kući pa da ga se ne mogu riješiti narednih par mjeseci
seskal is offline  
Old 17.05.2017., 13:52   #83
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Nema veze što te ismijavaju. I isto tako trebaš nastaviti biti opušten kao što si sada. Problem nije u tebi već u drugim ljudima. Mnogi na ovom forumu vjerojatno u životu neće prići nepoznatoj osobi kako bi se upoznali (o suprotnom spolu da ne govorimo). Velik je niz razloga zbog čega će te ženska osoba odjebati, a usput za hendlati ulet dvijema trebama trebaš imati wingmana, onda je uspjeh izgledniji. Jako je teško upasti sam u žensko društvo.

Što imaš više uleta, imaš veće šanse za povaljivanjem. A taj nagon za seksom je genetički uvjetovan u muškarca, i kao svakom muškarcu dakle, seks je najbitniji. Kad za cilj postaviš ulete i upoznavanje što veći broj ljudi recimo, kasnije te to ismijavanje neće dirati. Npr Japanci su u ogromnom demografskom deficitu, zbog posla, a vidimo ove tehnologije postali su aseksualci. Eto to npr treba ismijavati. Vidimo današnju omladinu, oni čak i danas kad izlaze vanka nose one slušalice na uši, pa čak ni tada ne komuniciraju uživo već su na mobitelima, drugim riječima postaju hendikepirani, nekomunikativni i nesposobni za život u zajednici. Zapravo, više žive u računalnom hologramu nego u stvarnosti. Čak ne vide niti prst ispred sebe, jer dok slušaju muziku preko tih slušalica, oni se nalaze u nekom hologramskom paralelnom svemiru. Komunikacija s takvim osobama nije moguća a niti bilo kakav oblik interakcije.
Kriste isuse.

Pa koliko vas ima ovakvih divnih i krasnih?

Quote:
seskal kaže: Pogledaj post
al' ne, sigurno jedva čekaju da si takav proljev odvedu kući pa da ga se ne mogu riješiti narednih par mjeseci
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 18.05.2017., 10:33   #84
Quote:
Romanticni kaže: Pogledaj post

Dakle pitanje za cure, zašto ismijavate momke kad vam priđu,a s druge strane se žalite što ne prilaze?
Naletio si na krive, uostalom priđi po danu nekoj.
Ovo u diskotekama ti je malo zeznuto...
Vitalina is offline  
Old 18.05.2017., 12:40   #85
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Nema veze što te ismijavaju. I isto tako trebaš nastaviti biti opušten kao što si sada. Problem nije u tebi već u drugim ljudima. Mnogi na ovom forumu vjerojatno u životu neće prići nepoznatoj osobi kako bi se upoznali (o suprotnom spolu da ne govorimo). Velik je niz razloga zbog čega će te ženska osoba odjebati, a usput za hendlati ulet dvijema trebama trebaš imati wingmana, onda je uspjeh izgledniji. Jako je teško upasti sam u žensko društvo.

Nije do njega, do njih je...
Ertrinken is offline  
Old 18.05.2017., 13:22   #86
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Nema veze što te ismijavaju. I isto tako trebaš nastaviti biti opušten kao što si sada. Problem nije u tebi već u drugim ljudima. Mnogi na ovom forumu vjerojatno u životu neće prići nepoznatoj osobi kako bi se upoznali (o suprotnom spolu da ne govorimo). Velik je niz razloga zbog čega će te ženska osoba odjebati, a usput za hendlati ulet dvijema trebama trebaš imati wingmana, onda je uspjeh izgledniji. Jako je teško upasti sam u žensko društvo.
Imas ti pravo, john.

Quote:
Romanticni kaže: Pogledaj post
I dolazim ja njima za stol, stavljam svoju čašu s pelinom na njihov stol i pitam ovu prvu je li slobodno, ona kaže nije, a ja joj kažem pa daj samo malo da se družimo ono neobavezno i namignem ovoj drugoj što je znam iz viđenja ali neznam ni kako se zove

Problem je u njegovoj nekulturi. Al eto, on je dobar decko, jel da? Dolazi nekulturno, stavlja čašu na stol, tek onda pita dal je slobodno, te nakon sto dobije odbijenicu, maltretira i dalje, te jos namiguje.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 18.05.2017., 13:33   #87
Quote:
Romanticni kaže: Pogledaj post
Sinoć u diskoteci polupraznoj dvije cure same za stolom plešu, ja za susjednim stolom sam jer mi je društvo otišlo ranije kući a meni se nije išlo još

I dolazim ja njima za stol, stavljam svoju čašu s pelinom na njihov stol i pitam ovu prvu je li slobodno, ona kaže nije, a ja joj kažem pa daj samo malo da se družimo ono neobavezno i namignem ovoj drugoj što je znam iz viđenja ali neznam ni kako se zove

I ova prva onda ode ovoj drugoj i ispriča joj vjerojatno šta sam joj ja rekao i smiju se

Ja ostajem za tim stolom s njima a one pokupe svoje torbice i izađu van, pitam ih gdje idu, one kažu idemo kući

poslije par minuta se vraćaju unutra ali za drugi stol a ova prva meni okrenuta leđima i ja krenem prema šanku a u prolazu joj kažem kako stvarno nije uredu od njih šta su mi uradile a ona se prepala i trznula (to znate ono kad vas netko prepadne,kad ne očekujete )

Dakle pitanje za cure, zašto ismijavate momke kad vam priđu,a s druge strane se žalite što ne prilaze?
ismijavaju?
pa napravio si budalu i manijaka od sebe. iskreno ja bi te se i bojala. ak neš neide onda neide, nemreš na silu. kaj mislio si ak na stolu plešu da bu odma pičke dale .

ne znači ne i ne, NE nema skriveno značenje, nikad.
honeychild is offline  
Old 18.05.2017., 15:41   #88
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ismijavaju?
pa napravio si budalu i manijaka od sebe. iskreno ja bi te se i bojala. ak neš neide onda neide, nemreš na silu. kaj mislio si ak na stolu plešu da bu odma pičke dale .

ne znači ne i ne, NE nema skriveno značenje, nikad.
Nije njega briga sto one zele, jos manje sto misle. To da ne znaci ne i da nema skriveno znacenje mozes objasnjavati samo nekomu koga ipak zanima sto druga strana misli.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Old 18.05.2017., 15:57   #89
Nisi im se svidio.... a to sto su nedojebane to je do njih
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Old 18.05.2017., 16:14   #90
Na stranu ovo njegovo, gdje je istina imao malo krivi pristup jbga.
Nego, današnje cure su iznimno umišljene/izbirljive, a onda na fejsu bacaju slike s tekstom kako bi htjela da ju netko voli, da nisu bitni pokloni, nikakvi materijalizam, duge šetnje, zalasci sunca, i ostale srcedrapajuće stvari, a od 10 uleta koje dobije, možda pristane jednome, i to naravno dečku koji ima super auto i glumi debila, te je većini ljudi totalno antipatičan. I jedino na pameti mu je kako joj ga "zabit", a ta nazovimo to veza, nema apsolutno nikakvu budućnost, jer nema pravih osjećaja među njima, al eto, idu na fensi šmensi mjesta, lete slike po instaču, a kasnije onda opet cmizdri kako si ne može naći normalnog dečka s kojim će radit ove stvari nabrojane na početku.
mark 88 is offline  
Old 18.05.2017., 16:21   #91
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Na stranu ovo njegovo, gdje je istina imao malo krivi pristup jbga.
Nego, današnje cure su iznimno umišljene/izbirljive, a onda na fejsu bacaju slike s tekstom kako bi htjela da ju netko voli, da nisu bitni pokloni, nikakvi materijalizam, duge šetnje, zalasci sunca, i ostale srcedrapajuće stvari, a od 10 uleta koje dobije, možda pristane jednome, i to naravno dečku koji ima super auto i glumi debila, te je većini ljudi totalno antipatičan. I jedino na pameti mu je kako joj ga "zabit", a ta nazovimo to veza, nema apsolutno nikakvu budućnost, jer nema pravih osjećaja među njima, al eto, idu na fensi šmensi mjesta, lete slike po instaču, a kasnije onda opet cmizdri kako si ne može naći normalnog dečka s kojim će radit ove stvari nabrojane na početku.
Kako kaže Nietzche, ženama je nemoguće izračunati dubinu, jer nisu ni plitke.
USAisfreedom is offline  
Old 18.05.2017., 16:29   #92
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
I jedino na pameti mu je kako joj ga "zabit", a ta nazovimo to veza, nema apsolutno nikakvu budućnost, jer nema pravih osjećaja među njima, al eto, idu na fensi šmensi mjesta, lete slike po instaču, a kasnije onda opet cmizdri kako si ne može naći normalnog dečka s kojim će radit ove stvari nabrojane na početku.
Kad bi se stavio na njeno mjesto ovo sto si napisao bi ti bilo potpuno logicno. Probaj.. nije tesko.
Zak McKracken is offline  
Old 18.05.2017., 16:30   #93
Podrška curama!
__________________
"Ja pečen pizze, ono frizerski salon! - Kole, A.D. 2009.
Bomber is offline  
Old 18.05.2017., 16:48   #94
Quote:
b0mber kaže: Pogledaj post
Podrška curama!
Brate, mi dečki se trebamo držati zajedno...
USAisfreedom is offline  
Old 18.05.2017., 16:49   #95
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Brate, mi dečki se trebamo držati zajedno...
Čekaj malo, kamo ideš s ovim?

__________________
"Ja pečen pizze, ono frizerski salon! - Kole, A.D. 2009.
Bomber is offline  
Old 18.05.2017., 17:42   #96
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
ismijavaju?
pa napravio si budalu i manijaka od sebe. iskreno ja bi te se i bojala. ak neš neide onda neide, nemreš na silu. kaj mislio si ak na stolu plešu da bu odma pičke dale .

ne znači ne i ne, NE nema skriveno značenje, nikad.
bilo mi je bezveze samom pa sam došao do njih čisto da se družimo, plešemo, upoznamo eventualno pa ak šta bude dobro i jest ako ništa opet dobro

problem je što cure automatski misle da ako im je dečko/muškarac prišao, pitao nešto, javio se na fejsu i neznam što već, dakle odmah misle on me hoće samo jebat a to je jako daleko od istine

ženski je spol zapravo puno perverzniji od muškog, kad im kažeš nešto dvosmisleno one odmah misle da si mislio na nešto u vezi seksa a često puta nije tako, nekad i nesvjesno kažemo nešto dvosmisleno a one to shvate znate već kako

ženama zapravo i jest jedina briga u životu taj komad mesa među nogama i kome se uvalit preko njega, nit moraju radit ikakve teške fizičke poslove, nit se od njih išta očekuje, samo se šminkaju i mjenjaju garderobu
Romanticni is offline  
Old 18.05.2017., 17:42   #97
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post

ne znači ne i ne, NE nema skriveno značenje, nikad.
Da je istina to sto si napisala, musko-zenski odnosi bi bili puno laksi i manje bi bilo problema i nezadovoljstva.
Nazalost, to nije istina, jer dosta zena salje dvosmislene signale. Tako su odgojene, misle da tako treba zena da se ponasa.
I jedan od tih dvosmislenih signala itekako moze biti ne iako misli da.
Npr "idemo kod tebe samo da gledamo film, nema seksa"
Samo jedan primjer

Naravno, svako normalan ce znati kada ne zaista znaci ne i kada znaci da. To se lako primjeti. Samo komentarisem da ono sto si napisala jednostavno nije istina
orhidej107 is offline  
Old 18.05.2017., 17:51   #98
Quote:
Romanticni kaže: Pogledaj post
bilo mi je bezveze samom pa sam došao do njih čisto da se družimo, plešemo, upoznamo eventualno pa ak šta bude dobro i jest ako ništa opet dobro
Bilo je upravo to nista, ali nije bilo dobro, tebi.

Quote:
Romanticni kaže: Pogledaj post
problem je što cure automatski misle da ako im je dečko/muškarac prišao, pitao nešto, javio se na fejsu i neznam što već, dakle odmah misle on me hoće samo jebat a to je jako daleko od istine
A tebi to, kao, nije bio cilj.

Kontradiktoran si za popizdit.

Quote:
Romanticni kaže: Pogledaj post
ženama zapravo i jest jedina briga u životu taj komad mesa među nogama i kome se uvalit preko njega, nit moraju radit ikakve teške fizičke poslove, nit se od njih išta očekuje, samo se šminkaju i mjenjaju garderobu
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 18.05.2017., 17:57   #99
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Pa to sam i napisal.

Da iniciram neki upad/flert u prvom redu mora me necim privuc. Osobno ne upadam samo na osnovu toga sto je zensko. Puno frajera upada.
Ono sto sam htio reci je da te moze privuci kroz komunikaciju svojom osobnoscu, a to nikad neces znati ako ne pridjes. Zar je fizicki izgled i govor tijela jedino sto je vazno, a kakva je cura kao osoba, to je nevazno ?


Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
I to sam isto napisal.
Meni "spika" znaci "komunikacija, spontanost, sarmantnost, iskrenost..". E moj hrvatski.

Moja poanta je bila u tome da ocajna/serijska ekipa prilazi curama i daje komplimente koje ne misle ili glume u svrhu impresioniranja itd. Tj. sve su samo ne iskreni/spontani. Prozirni ko svjeze opran prozor.

Nekaj najgoreg mi je kad cujem da netko upada svakoj curi po nekoj sabloni.
Again, ono sto sam htio reci je da serijski uletac moze imati spiku, to jest biti komunikativan, spontan, sarmantan" dok neko ko nije serijski uletac ne mora imati nista od toga.

To dvoje nije povezano. Slazem se u potpunosti da je glupo davati neiskrene komplimente ili nesto glumiti u svrhu impresioniranja. Time samo mozes smanjiti sanse. Kad vec imas muda da pridjes, najbolje je da "budes svoj" dok god to ne znaci da nisi totalan mutavac i nesposoban komunicirati
orhidej107 is offline  
Old 18.05.2017., 18:05   #100
Quote:
orhideja107 kaže: Pogledaj post
Ono sto sam htio reci je da te moze privuci kroz komunikaciju svojom osobnoscu, a to nikad neces znati ako ne pridjes. Zar je fizicki izgled i govor tijela jedino sto je vazno, a kakva je cura kao osoba, to je nevazno ?
Krivo si me shvatio/la.
Ja sam napisal da me mora "necime" privuci, ne fizickim izgledom (iako tu mogucnost ne iskljucujem) (cak napisal primjer par stranica prije).
Osobnost/karakter je na prvom mjestu, meni.

Osobno, jako rijetko upadam nekome na osnovu fizickog izgleda.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.