Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2007., 02:57   #41
Quote:
chikita007 kaže:
sesvete su zakon...najveci dio gradskog proracuna ide iz sesveta...pa se vi jebite kad se odvojimo..

da stavit ćemo barikade na ulaz i na izlaz i na sve ceste....bit ce punktovi na kojem će Sesvetska Garda kontrolirat ove kaj oće ući..hrvate i ostale.
napisaćemo na transparente "ovo su sesvete" i "jenki idite kući" i "bandiću dolijat ćeš" i slično nek vide da mislimo ozbiljno

kaj nam treba ...imamo badel,kino se može sredit,murju dom kulture,ambulante i ostale resurse...država u malom...
__________________
"I dont wanna die in a nuclear war
I'd rather stay home and wipe the floor"
Kejos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2007., 12:38   #42
prije sam mislil da su Sesvete grde..no onda sam videl kak je Tresnjevka devastirana, a prema cemu su Sesvete super. samo kaj su Sesvete pune doseljenih ruralnih seljacina, i domacih koje su doseljeniki asimilirali.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 22:23   #43
Kad ce se zavrsiti tramvajska trasa koja ide za Sesvete?
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 23:52   #44
nema trase nikakve za sada
__________________
"I dont wanna die in a nuclear war
I'd rather stay home and wipe the floor"
Kejos is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 23:57   #45
Quote:
Kejos kaže:
nema trase nikakve za sada
Pa kolko bi čovjek putovo s tramvajem od Sesveta do centra Zg. Sat i pol? Tolko treba vlakomod zagreba do Ljubljane...

Zar nije bolje uredit željeznicu malo bolje?
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 00:18   #46
Quote:
goranbo kaže:
Pa kolko bi čovjek putovo s tramvajem od Sesveta do centra Zg. Sat i pol? Tolko treba vlakomod zagreba do Ljubljane...

Zar nije bolje uredit željeznicu malo bolje?
Davno sam se vozio vlakom za Sesvete iz ZG-a i mislim da mi je trebalo oko 10-11 min. Nije to tako lose.

Svasta. Ja sam mislio da se produzava tramvajska do Sesveta. Mea Culpa.

A sto je sa onom pricom da ce se praviti skola i vrtic u Selnicama (preko pruge) kao i veliki ducan. Ili je i to patka.
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 00:19   #47
Quote:
Kejos kaže:
kad se Sesvete odcijepe od Zagreba po nekim proračunima će biti 8 grad po veličini u Hrvatskoj

znači kaj ja znam.....

zagreb
split
rijeka
zadar
osijek
slavonki brod
pula
sesvete
...........................valjda
velika gorica je veca od sesveta.
shteva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 00:30   #48
Vlakom treba do centra 12 min., centar ima sve sto ima i centar grada, za osnovne stvari netreba ic u grad, ima dosta zelenila , i odlicne djelove za zivjet, brestje, pogotovo, i neki djelovi prema kraljevcu, centar tek od nedavno,

luka i selcina jesu komunisticke ali boze moj, komunisticki je i 90% zagreba nazalost..

doduse sljeme i badel malo kvare sliku, ali ce i to nestati za 10 godina, a i pruga ce biti dignuta kao sto je u gradu...

grade se dva POS-a, sto dovodi ogroman broj stanovnika, skole, vrtici, sesvete ce onda doista i postati metropola...

inace zivim u samom centru sesveta
đoni501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 01:02   #49
Quote:
đoni501 kaže:
inace zivim u samom centru sesveta
Ja isto
Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 18:30   #50
u jebote elita )))
__________________
"I dont wanna die in a nuclear war
I'd rather stay home and wipe the floor"
Kejos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 12:01   #51
evo forum o Sesvetama, pa svi vi koji živite u Sesvetama uključite se

http://www.sesvete-online.info/forum/index.php
__________________
Hardcore ševać
lucky-strike is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 09:22   #52
za sve sesvecane Sesvetski forum:

http://www.sesvete-online.info/forum/
GoRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 10:05   #53
Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2008., 18:33   #54
Ja sam iz Male Bosne!!!

Jel još neko možda iz Male Bosne???
matija456 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 20:33   #55
Jel istina da su danas u Sesvetama oko 80% stanovništva Hrvati iz BiH?
Crospur is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 20:43   #56
Lako moguće. Znam ih jako puno, iako je 80% možda ipak mrvicu prenapuhano.
Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 20:37   #57
mnogi su u ovom topicu svasta natrkeljali pocevsi od toga kak su sesvete ruzne, kak tu zive seljacine, kak kasinu ne smatraju sesvetama itd...

zivim u blizoj okolici kasine citav zivot, tu su mi zivjeli svi preci od pamtivjeka i samo mogu reci da ne bih zelio zivjeti nigdje drugdje nego u tim sesvetama po kojima neki tako lijepo pljuju.

ako si je itko od vas ikada dao malo truda i obisao taj prigorski kraj oko sesveta mogao je vidjeti koliko je lijepo tu zivjeti. rijec je o polozaju na granici izmedju brezuljkastog i nizinskog dijela koji ima jos poprilicno ocuvanu prirodi i vrlo malo ili gotovo nista industrijskih i komercijalnih objekata. ako se izuzme sam centar i njegovih nekoliko zgrada svi zive u obiteljskim kucama sa prekrasnim okucnicama koje su iz godine u godinu sve ljepse. vecina naselja je okruzena sumama, vinogradima i poljima koja pruzaju svojim stanovnicima priliku za bavljenje razlicitim aktinostima i uzivanju u prirodi.

tu je i odlicna prometna povezanost. autobusom koji vozi svakih 45 min u sesvetama sam za cca. 10 min, vlakom sam u centru grada za 15 min. ako ne zelim vlakom do grada tu su mi deseci autobusnih linija koje voze do dubca i jedna koja svakih 45 min vozi do borongaja. putujem li autom mogu takodjer biti u samom centru grada, a najveca je prednost u obilaznici na koju se ukljucim odmah i putem nje mogu doci brze do zapadnog kraja grada nego bilo tko iz najuzeg centra grada.

istina je kako se u zadnjih 20 godina u sesvete doselila velika kolicina stanovnika iz bih...no sto god vi rekli protiv njih 95% tih ljudi su u potpunosti normalni obiteljski ljudi koji su se vrlo brzo uklopili u ovdasnji nacin zivljenja i na njih se nitko ne moze potuziti. sto se ostalih 5% tice takvih ima po svuda, a sigurno ces ih vise naci u centru grada nego ovdje.

svatko tko je ulozio sav svoj novac i trud da dodje do nekakvog zemljista i na njemu sagradi kakvu takvu kucu znati ce jako dobro cijeniti i tu kucu, ali i kuce i vlasnistvo drugih ljudi. netko tko jeftino dobije ili iznajmi stan nikada ga ne dozivljava kao nesto sto vrijedi cuvati i stititi...zato kad dodjem u grad cesto na zgradama vidim unistenu i zapustenu imovinu, a desilo se da i vidim zapisana i zasrana stubista u tim istim zgradama. s oprostenjem...ja mozda jesam "seljak"...ali kod mene i mojih susjeda nikad tak nesto ne becete vidjeti.

za kraj...ako ste imalo pametni i imate kakve novce...kupite sada nekakvo zemljiste u okolici sesveta, pogotovo gore oko "seljacke" kasine jer ce za desetak i manje godina to zemljiste vrijediti desetak puta vise.

u civiliziranom svijetu samo sirotinja zivi u centru grada, a svi ostali na periferiji...samo se kod nas svi tiskaju u centar. no i to se polako mijenja i vrlo brzo ce mjesta u okolici zagreba poput sesveta postati vrlo trazena i cijenjena, a nece se vise o njima pricati kao o nekakvim selendrama, a ljudima koji tamo stanuju "seljacinama"...iako koliko vidim na ovom topicu svi drugi vrijedjaju samo ne te "seljacine"!!!
morpheous is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2008., 20:48   #58
Quote:
morpheous kaže: Pogledaj post
mnogi su u ovom topicu svasta natrkeljali pocevsi od toga kak su sesvete ruzne, kak tu zive seljacine, kak kasinu ne smatraju sesvetama itd...
potpisujem od prve do zadnje, doselila sam u kašinu s trešnjevke, i slobodno konstatiram da mi je tu ljepše
nema te prirode i zelenila ( naravno, kad nije zima ) u gradu.
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 13:01   #59
Quote:
morpheous kaže: Pogledaj post
mnogi su u ovom topicu svasta natrkeljali pocevsi od toga kak su sesvete ruzne, kak tu zive seljacine, kak kasinu ne smatraju sesvetama itd...

zivim u blizoj okolici kasine citav zivot, tu su mi zivjeli svi preci od pamtivjeka i samo mogu reci da ne bih zelio zivjeti nigdje drugdje nego u tim sesvetama po kojima neki tako lijepo pljuju.

ako si je itko od vas ikada dao malo truda i obisao taj prigorski kraj oko sesveta mogao je vidjeti koliko je lijepo tu zivjeti. rijec je o polozaju na granici izmedju brezuljkastog i nizinskog dijela koji ima jos poprilicno ocuvanu prirodi i vrlo malo ili gotovo nista industrijskih i komercijalnih objekata. ako se izuzme sam centar i njegovih nekoliko zgrada svi zive u obiteljskim kucama sa prekrasnim okucnicama koje su iz godine u godinu sve ljepse. vecina naselja je okruzena sumama, vinogradima i poljima koja pruzaju svojim stanovnicima priliku za bavljenje razlicitim aktinostima i uzivanju u prirodi.

tu je i odlicna prometna povezanost. autobusom koji vozi svakih 45 min u sesvetama sam za cca. 10 min, vlakom sam u centru grada za 15 min. ako ne zelim vlakom do grada tu su mi deseci autobusnih linija koje voze do dubca i jedna koja svakih 45 min vozi do borongaja. putujem li autom mogu takodjer biti u samom centru grada, a najveca je prednost u obilaznici na koju se ukljucim odmah i putem nje mogu doci brze do zapadnog kraja grada nego bilo tko iz najuzeg centra grada.

istina je kako se u zadnjih 20 godina u sesvete doselila velika kolicina stanovnika iz bih...no sto god vi rekli protiv njih 95% tih ljudi su u potpunosti normalni obiteljski ljudi koji su se vrlo brzo uklopili u ovdasnji nacin zivljenja i na njih se nitko ne moze potuziti. sto se ostalih 5% tice takvih ima po svuda, a sigurno ces ih vise naci u centru grada nego ovdje.

svatko tko je ulozio sav svoj novac i trud da dodje do nekakvog zemljista i na njemu sagradi kakvu takvu kucu znati ce jako dobro cijeniti i tu kucu, ali i kuce i vlasnistvo drugih ljudi. netko tko jeftino dobije ili iznajmi stan nikada ga ne dozivljava kao nesto sto vrijedi cuvati i stititi...zato kad dodjem u grad cesto na zgradama vidim unistenu i zapustenu imovinu, a desilo se da i vidim zapisana i zasrana stubista u tim istim zgradama. s oprostenjem...ja mozda jesam "seljak"...ali kod mene i mojih susjeda nikad tak nesto ne becete vidjeti.

za kraj...ako ste imalo pametni i imate kakve novce...kupite sada nekakvo zemljiste u okolici sesveta, pogotovo gore oko "seljacke" kasine jer ce za desetak i manje godina to zemljiste vrijediti desetak puta vise.

u civiliziranom svijetu samo sirotinja zivi u centru grada, a svi ostali na periferiji...samo se kod nas svi tiskaju u centar. no i to se polako mijenja i vrlo brzo ce mjesta u okolici zagreba poput sesveta postati vrlo trazena i cijenjena, a nece se vise o njima pricati kao o nekakvim selendrama, a ljudima koji tamo stanuju "seljacinama"...iako koliko vidim na ovom topicu svi drugi vrijedjaju samo ne te "seljacine"!!!
Pa ja nisam mislio ništa loše,i ja sam iz BiH, a pitao sam samo zato jer me zanima a ne iz neke zlobe.
Crospur is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 13:37   #60
Mislim da nije tebi to bilo namijenjeno, nego nekima koji su pisali prije tebe
Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:26.