Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2005., 00:42   #1
Kutina

Kutina i okolica.....ima li koga?
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2005., 19:49   #2
jaoooooooooo KUTINAAAAAAAAAAAAA
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2005., 20:56   #3
Quote:
Attack kaže:
jaoooooooooo KUTINAAAAAAAAAAAAA
Šta fali Kutini molit ću lijepo? a od kuda si to ti ?
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2005., 23:34   #4
baraka rocks!! hehehe
charolastra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2005., 10:32   #5
Quote:
dobardan kaže:
Šta fali Kutini molit ću lijepo? a od kuda si to ti ?
a fali joj malo zraka kao prvo - kolko čujem vi tu svježi zrak vidite samo na TV-u, takvi gradovi mi se gade,...,a usput i cimer mi je iz kutine tako da,....

__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2005., 17:36   #6
Ak nisi bio ne lupetaj bezveze
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2005., 12:07   #7
Quote:
dobardan kaže:
Ak nisi bio ne lupetaj bezveze
nisam bio pa lupetam

ma zezam se, nemam ništa protiv kutine i njenih stanovnika - znam 10-ak ljudi odande i svi su do jaja i svi vole popit

__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2005., 17:57   #8
Quote:
Attack kaže:
a fali joj malo zraka kao prvo - kolko čujem vi tu svježi zrak vidite samo na TV-u,
stvar navike

inače to su mi i recimo kolege s faksa uvijek turali pod nos da u vlaku točno znaju kad dolazi Kt - po smradu
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2005., 15:37   #9
Quote:
revolution kaže:

inače to su mi i recimo kolege s faksa uvijek turali pod nos da u vlaku točno znaju kad dolazi Kt - po smradu
pa nisu puno ni bili u krivu
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2005., 15:59   #10
mozda zbog industrije....hm al po cemu bi bila smrdljivija od zagreba hm...
charolastra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2005., 21:49   #11
Quote:
charolastra kaže:
mozda zbog industrije....hm al po cemu bi bila smrdljivija od zagreba hm...
slažem se, nemamo baš zrak gorskog kotara ali ništa bolji zrak nije ni u Zagrebu, Splitu, Ivaniću i svim većim gradovima ili gradovima sa industrijom.

ova tema je otvorena za ljude koji jesu iz Kutine i okolice a ne za one koji su pročitali da smrdi zrak pa sad tu seru da je Kutina općenito odvratna a pojma nemaju....

hvala
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2005., 19:30   #12
Quote:
dobardan kaže:
slažem se, nemamo baš zrak gorskog kotara ali ništa bolji zrak nije ni u Zagrebu, Splitu, Ivaniću i svim većim gradovima ili gradovima sa industrijom.

ova tema je otvorena za ljude koji jesu iz Kutine i okolice a ne za one koji su pročitali da smrdi zrak pa sad tu seru da je Kutina općenito odvratna a pojma nemaju....

hvala
...ajd molim te onda napisi sto je ljepo u Kutini, onako da si mozem sliku napraviti ! - znam da imata ljepi otvoreni bazen, ljepu sportsku dvoranu, kino ima ljepu vanjsku fasadu, autobusni vam je svijetski, hotel luksusni, .....sta jos ima ? - a da onaj ducan sa elektr. "Smidt" (ili tako slicno) on je zakon !
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2005., 22:41   #13
ako ne živiš ovdje nemam ti šta objašnjavati, tebi se ne mora ništa svidjeti
dobardan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2005., 04:46   #14
Quote:
dobardan kaže:
ako ne živiš ovdje nemam ti šta objašnjavati, tebi se ne mora ništa svidjeti
..stvar je takva da se mislim doseliti u Kutinu, a osim toga kaj se pijenish ? - ja pozitivno o Kutini a ti u nesto kao uvrijedjen ka stara baba !
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2005., 19:43   #15
Quote:
Seminom kaže:
...ajd molim te onda napisi sto je ljepo u Kutini, onako da si mozem sliku napraviti ! - znam da imata ljepi otvoreni bazen, ljepu sportsku dvoranu, kino ima ljepu vanjsku fasadu, autobusni vam je svijetski, hotel luksusni, .....sta jos ima ? - a da onaj ducan sa elektr. "Smidt" (ili tako slicno) on je zakon !
imaju ljepe zelene kontenere za smeće, preljepe kute za radnike koji rade na odvozu istoga, prekrasno preljepe zastave na gradskoj vjećnici, savršeno preljepo ljepe crte na asvaltu koje označavaju sredinu ceste,.......
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2005., 10:47   #16
Quote:
Seminom kaže:
..stvar je takva da se mislim doseliti u Kutinu, a osim toga kaj se pijenish ? - ja pozitivno o Kutini a ti u nesto kao uvrijedjen ka stara baba !
ako ćeš živjet u zgradama - to je bolja opcija nego u kvartovima di su kuće obiteljske

opet, zgrade su dolje di je ravno a kuće su po brdašcima okolo pa je pitoresknije

u svakom slučaju živit u Kt je puno jeftinije nego u zgb a opet - blizu je

i pitaj ak te kaj zanima, uostalom.
evo nećem o smradu a i tak ćeš se (morat)naviknut
2revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2005., 16:09   #17
Quote:
Attack kaže:
imaju ljepe zelene kontenere za smeće, preljepe kute za radnike koji rade na odvozu istoga, prekrasno preljepe zastave na gradskoj vjećnici, savršeno preljepo ljepe crte na asvaltu koje označavaju sredinu ceste,.......
je je !

a najveci adut je kad dodjes s autom iz centra prema autoputu, priblizavas se razkrizanju, semafor na crvenom a ti skrenes desno pa preko pumpe, i mislis si " ...a jesam vas za5ebo !"
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2005., 16:14   #18
Quote:
2revolution kaže:
ako ćeš živjet u zgradama - to je bolja opcija nego u kvartovima di su kuće obiteljske

opet, zgrade su dolje di je ravno a kuće su po brdašcima okolo pa je pitoresknije

u svakom slučaju živit u Kt je puno jeftinije nego u zgb a opet - blizu je

i pitaj ak te kaj zanima, uostalom.
evo nećem o smradu a i tak ćeš se (morat)naviknut
hvala na ponudi, ali upala mi u oko jedna kucica, na izlazu Kt prema Garesnici, s desne strane, ima nekvu kricavu boju, gazda kupil vijerovatno u Madjarskoj, ma zasljepis od ljepote...
Seminom is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2005., 19:47   #19
Prvo, ako Vam se ne svidja grad, ne morate nista komentirati a jos manje tamo biti ili zivjeti.

Ja zivim u Kutini vec godinu dana i moram priznati da mi se jako svidja. Ima puno parkova, centar je Ok osobito kad su obnovili glavnu ulicu, ima dosta mladih ljudi. Za izlaske OK je osim sto fali jedan dobar disko.

Nije svjetsko cudo al ugodno je zivjeti u tom gradicu...u svakom slucaju ova izrugivanja nisu opravdana.
Darkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2005., 19:50   #20
kutina.
__________________
Jel Kedžo ispo?
-haf- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.