Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2007., 22:47   #41
Usput, možda ne bi bilo loše da u knjižnici posudiš štogod od Šenoe. Nemoj očekivati da ti on osobno uruči knjigu - ipak je čovjek mrtav više od stoljeća. Zašto? Pa, ako ništa drugo, da naučiš kako u hrvatskom jeziku postoji veliko slovo, interpunkcija - ukratko, pravopis i lijepo izražavanje. Jer, za razliku od tvog pljuvanja po HEP-u na temelju nepotvrđenih rekla-kazala, tvoja polupismenost je i više nego očita.

P.S. Stavovi koje iznosim su moji i ni u kojem slučaju ne izražavaju službeno stajalište HEP d.d.[/QUOTE]



zbilja te te nisam želio uvrijediti kao i nikog drugog dobro možda sam malo generalizirao ali takva je situacija bila u podružnici u kojoj sam ja radio,
a ti nemoraš vrijeđati i ja nisam na ovom forumu obvezan pisati kako drugi kažu već kako ja želim, znam ja pisat pravilno kad je to potrebno ali ovdje nije! to se gledalo u srednjoj školi a na fakultetu ne jer na fakultetu je važno što znaš a ne kako to napišeš

sorry još jednom ako sam te uvrijeio
sven_107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2007., 23:07   #42
Nemaš ista mjerila za sebe i za druge. Prije par postova bilo je sasvim OK da vrijeđaš druge, ali ti smeta kad ti dobiješ po turu. Neka, možda ćeš ubuduće prvo razmisliti (tome glava i služi, a ne da na njoj nosiš sunčane naočale), a tek potom napisati. Nisi Pale i nisi sam na svijetu. Stoga - pripazi na izražavanje, iznesi svoje mišljenje ali ne na takav način koji bi mogao povrijediti ostale članove Foruma ili slučajne prolaznike. Uostalom, s time si se složio prilikom registracije na Forum.hr. Ako si zaboravio, pročitaj opet.

Usput, zanimalo bi me što o irelevantnosti pismenog izražavanja misle, recimo, studenti Filozofskog fakulteta s Katedre za metodiku nastave hrvatskoga jezika, književnosti, govornoga i pismenoga izražavanja.
Littlefoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2007., 13:04   #43
Quote:
sven_107 kaže: Pogledaj post
ja osobno nebi ulagao u HEP jer iz prve ruke znam kakva je situacija u HEP-u i mogu vam reći da je najblaže rečeno katastrofa. Krade se neumjereno na svim razinama od direktora do najobičnijeg električara koji krade bakrene žice to je strvarno firma rasulo a svatko koristi one službene aute Fiate koliko hoće i za što hoće pa naravno firma plaća gorivo i popravke a da ne pričam dalje jer je stvarno stanje za plakat.
E pa bas na osnovi tvog izlaganja ja bih!
Jer kad uz toliki lopovluk imaju stotine mil kn dobiti, kad dode privatni gazda pa kad zavrne pipu, ima da dobit bude par puta veca.
maricmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 14:20   #44
Quote:
Littlefoot kaže: Pogledaj post
Nemaš ista mjerila za sebe i za druge. Prije par postova bilo je sasvim OK da vrijeđaš druge, ali ti smeta kad ti dobiješ po turu.

Usput, zanimalo bi me što o irelevantnosti pismenog izražavanja misle, recimo, studenti Filozofskog fakulteta s Katedre za metodiku nastave hrvatskoga jezika, književnosti, govornoga i pismenoga izražavanja.
------------------


isina nisam mislio da ću uvrijediti svojim postom nekog HEP zaposlenika ali sam se ispričao i to 2 puta, ali to ne znači da sam promjenio mišljenje da su u HEP-u većinom lopine koje uništavaju tu firmu jer sam bio u HEP-u i znam kakva je situacija tamo nemože me nitko živ uvjerit da nije kad sam svojim očima vidio.
Što se tiče što misle o izražavanju misle, recimo, studenti filozofskog fakulteta s katedre za metodiku nastave hrvatskoga jezika,književnosti, govornoga i pismenoga izražavanja baš me briga za njih jer ja nisam išao navedeni fakultet a ako si upoznat taj naš pravohrvatski kako ga ti zadovoljno napominješ je u riječniku toliko deformiran da to po meni nije uopće više Hrvatski. i neće meni neki tip kojemu je dosadno u životu pa uvede umjesto riječi recimo "sastav" uvede riječ "ostvaraj" promjeniti da ja koristim riječ sastav zamo zato što je on uveo da je to pravohrvatski da da malo sutra
Moraš zapamtit da je u ovoj državi sve živo ispolitizirano pa tako i pravohrvatski.
sven_107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 15:27   #45
Quote:
Littlefoot kaže: Pogledaj post
Nemaš ista mjerila za sebe i za druge. Prije par postova bilo je sasvim OK da vrijeđaš druge, ali ti smeta kad ti dobiješ po turu. Neka, možda ćeš ubuduće prvo razmisliti (tome glava i služi, a ne da na njoj nosiš sunčane naočale), a tek potom napisati. Nisi Pale i nisi sam na svijetu. Stoga - pripazi na izražavanje, iznesi svoje mišljenje ali ne na takav način koji bi mogao povrijediti ostale članove Foruma ili slučajne prolaznike. Uostalom, s time si se složio prilikom registracije na Forum.hr. Ako si zaboravio, pročitaj opet.

Usput, zanimalo bi me što o irelevantnosti pismenog izražavanja misle, recimo, studenti Filozofskog fakulteta s Katedre za metodiku nastave hrvatskoga jezika, književnosti, govornoga i pismenoga izražavanja.
ajd fino se drzi teme a interpunkcije ostavi za nekog drugog, nas ovdje to ne zanima
 
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 15:30   #46
uh, zaboravio sam stavit tocku.. a i pocetak recenice mi je s malim slovom.. hoce li samo littlefoot razumjeti moj post s ovoliko pravopisnih gresaka a i ovaj smajli nije u rjecniku..
 
Odgovori s citatom
Old 31.03.2007., 20:17   #47
Kad se očekuje HEP..
Kako uskladiti T-HT i HEP?
T-HT ---- lipanj .. rujan
HEP iduće godine ... kada???
CoolBeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 00:13   #48
ako sdp dobije na izborima ne vidis ti hepa jos 4 godine.
__________________
bok
markotros is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 23:14   #49
Quote:
markotros kaže: Pogledaj post
ako sdp dobije na izborima ne vidis ti hepa jos 4 godine.
Nesto ce sigurno morati prodati.
Nece valjda mirovine i drzavnu potrosnju namiriti iz snaznog gospodarskog rasta?
Blagajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 23:39   #50
Angry

Quote:
Blagajnica kaže: Pogledaj post
Nesto ce sigurno morati prodati.
Nece valjda mirovine i drzavnu potrosnju namiriti iz snaznog gospodarskog rasta?
Hoce, prodat ce paket nijemcima. Da nebi povecavali jaz izmedju siromasnih proletera i "bogatih" spekulanata. Poznato je da smo svi mi pokvareni kapitalisti. I nas treba spaliti na lomaci pravednog gnijeva obespravljenog puka.
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 08:46   #51
Oni što raspravljaju o smislenosti kupnje dionica Hep-a, a da pri tom ne znaju po kojoj cijeni, su diletanti.

Što se tiče stanja u hepu i oko njega:
Hep je okosnica hrvatskog elektroenergetskog sektora, a ja taj sektor smatram jedinim(nažalost) sektorom koji može dobiti pozitivnu ocjenu.
Ovo baljezganje o službenim autima i kolutima bakrene žice je apsurdno.

Opljačkan nam je bankarski sektor, telekomunikacijski sektor, pravosuđe nam je kriminalno, a neki misle da propadamo zbog komada bakra.

Mogao bih drvit o ovoj temi poprilično ali nije ni vrijeme ni mjesto.
zzzzzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2007., 16:40   #52
Quote:
zzzzzz kaže: Pogledaj post
Oni što raspravljaju o smislenosti kupnje dionica Hep-a, a da pri tom ne znaju po kojoj cijeni, su diletanti.

Što se tiče stanja u hepu i oko njega:
Hep je okosnica hrvatskog elektroenergetskog sektora, a ja taj sektor smatram jedinim(nažalost) sektorom koji može dobiti pozitivnu ocjenu.
Ovo baljezganje o službenim autima i kolutima bakrene žice je apsurdno.

Opljačkan nam je bankarski sektor, telekomunikacijski sektor, pravosuđe nam je kriminalno, a neki misle da propadamo zbog komada bakra.

Mogao bih drvit o ovoj temi poprilično ali nije ni vrijeme ni mjesto.
mene zanima sta imas reci..
 
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 13:21   #53
Quote:
Zafashan kaže: Pogledaj post
Hoce, prodat ce paket nijemcima. Da nebi povecavali jaz izmedju siromasnih proletera i "bogatih" spekulanata. Poznato je da smo svi mi pokvareni kapitalisti. I nas treba spaliti na lomaci pravednog gnijeva obespravljenog puka.

nemoj se prenaglivati tak što zaradimo prvi milijun naći se bude neki pametni i sve nam bude nacijonalizirao
sven_107 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2007., 08:47   #54
Quote:
neocortex kaže: Pogledaj post
mene zanima sta imas reci..

"Scotish Electric" sa nekih 5miliona potrošaća i par desetaka postotaka više instalirane snage od HEPa je prodan za 20milijardi dolara. Nisu funkcionirali baš sjajno pa su se prodali.

Znači da Hep vrijedi bar 10b$, ako ga ponude za manje od 30 milijardi kuna ja kupujem .

Jako je teško bilo što reći dok se nezna što će se privatizirati i kako.
zzzzzz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.