Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2011., 14:10   #181
Odbijam mogučnost odbijanja seksa.
Ne peru me glavobolje i plejada nonsensa..raspoložen za''emocije i komunikaciju''..uvijek
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 14:34   #182
O Bože zašto muškarac ne bi odbio sex?
Kao i svakom drugom bicu nekad mu nije do tih stvari...nije ni meni svaki dan da sam napaljena itd tako ni njemu...
nerazumijem zasto je to takav taboo
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 14:38   #183
Ako je peder. Unatoč tomu što pokušava ispast teški jebač pred svima. Neće te pojebat. Ali će možda tražiti od tebe da ti kažeš da je.
Desdemon@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 14:51   #184
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
O Bože zašto muškarac ne bi odbio sex?
Kao i svakom drugom bicu nekad mu nije do tih stvari...nije ni meni svaki dan da sam napaljena itd tako ni njemu...
nerazumijem zasto je to takav taboo
Nije riječ o tabuima nego jednostavno o želji prema partneru(obostranoj).
To ne znači da netko ne silazi sa žene ali da se zjenice razdragano rašire pri spomenu seksa..to je istina.
Međutim,ima nebrojeno načina iskazati emocije na drugačije načine a ne samo ''još još,dublje..''
Ako smo prije toga riješili da je seks usko povezan sa emocijama..?!
Sama blizina stvara ugođaj koji je inicijator za tjelesnim užicima..ali i zašto ne..!!
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 19:42   #185
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
baš lijepo i plemenito od njega
uz probleme koje imaš doma još ti on pravi dodatni pritisak.
Ti bi bila puna volje za seks s čovjekom kojem mama i tata zabrane da ode u pizzeriju izvan grada a on kaže "dobro"? Ja nekako i ne bih.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 19:44   #186
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Uvijek sam mislila da niti jedna muška osoba ne bi odbila sex... No bila sam u krivu... (jedan dan je razlog bio to što je umoran, a drugi dan to što je gladan)
Zanima me koji su to razlozi kad muškarac odbije sex? Postoje li uopće razlozi? I jesu li ova dva razloga koja sam navela uopće pravi razlozi ili govore nešto sasvim deseto?
Če si grda.
zaguric is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 19:54   #187
ja sam valjda vise puta odbio seks u zivotu nego ga prihvatio...imao sam par puta one night stands, ali uglavnom kad sam bio pijan, jerbo trijezan nema teorije da bih se dovoljno opustio za tako nesto. Razmisljam mozgom, pa se uvijek pitam sto ako ona to radi non stop, ima kakvu bolestinu i slicno...Uvijek mi je bilo potrebno da ja nju pozelim, (obicno na konto spike), a ako bi izostala zelja s moje strane, moze me molit na koljenima, i to cak i da izgleda kao samantha fox, nema teorije...enivej, ako te decko ili tko vec odjebao, i dao neki glupi izgovor, nesto je tu drugo posrijedi...ili te prevario u trenutku slabosti, pa sad vise ne moze s tobom od srama, ili mu se dogodilo nesto bitno u zivotu, neki stres, zbog kojeg je izgubio volju...mozda je hajduk izgubio utakmicu, mozda mu je baba umrla, mozda ga je na cesti pljunuo 6-ogodisnjak i nazvao ga cetnikom, tko ce ga znat...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 20:09   #188
Quote:
Gorstak79 kaže: Pogledaj post
ja sam valjda vise puta odbio seks u zivotu nego ga prihvatio...imao sam par puta one night stands, ali uglavnom kad sam bio pijan, jerbo trijezan nema teorije da bih se dovoljno opustio za tako nesto. Razmisljam mozgom, pa se uvijek pitam sto ako ona to radi non stop, ima kakvu bolestinu i slicno...Uvijek mi je bilo potrebno da ja nju pozelim, (obicno na konto spike), a ako bi izostala zelja s moje strane, moze me molit na koljenima, i to cak i da izgleda kao samantha fox, nema teorije...enivej, ako te decko ili tko vec odjebao, i dao neki glupi izgovor, nesto je tu drugo posrijedi...ili te prevario u trenutku slabosti, pa sad vise ne moze s tobom od srama, ili mu se dogodilo nesto bitno u zivotu, neki stres, zbog kojeg je izgubio volju...mozda je hajduk izgubio utakmicu, mozda mu je baba umrla, mozda ga je na cesti pljunuo 6-ogodisnjak i nazvao ga cetnikom, tko ce ga znat...

Stari moj, nemoj me krivo shvatiti, ali da razmisljas mozgom, ni pijanog te nikada niti jedna ne bi odvela u krevet ukoliko je tako kako govoris...
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 20:14   #189
Quote:
Kamelot kaže: Pogledaj post
Stari moj, nemoj me krivo shvatiti, ali da razmisljas mozgom, ni pijanog te nikada niti jedna ne bi odvela u krevet ukoliko je tako kako govoris...
nisam nikad prevario curu/zenu pijan, ako na to mislis, ali sam zbog te tekuce hrabrosti znao prici kome inace ne bih prisao, odnosno neka teta bi mi se svidjela pijanom, dok bih vjerojatno trijezan za nju pomislio da je neka droljetina...
Gorštak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 20:24   #190
Quote:
Gorstak79 kaže: Pogledaj post
nisam nikad prevario curu/zenu pijan, ako na to mislis, ali sam zbog te tekuce hrabrosti znao prici kome inace ne bih prisao, odnosno neka teta bi mi se svidjela pijanom, dok bih vjerojatno trijezan za nju pomislio da je neka droljetina...

Da, kuzim te... To je danas mana mnogih... Treba paziti... Ok je popiti alkohola koliko god treba, ali ne preko granice izmedu trijeznog i pijanog...

I nemoj nikada prevariti djevojku ili zenu...!
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 22:43   #191
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ti bi bila puna volje za seks s čovjekom kojem mama i tata zabrane da ode u pizzeriju izvan grada a on kaže "dobro"? Ja nekako i ne bih.
pa onako, ne izlazim sa dečkima koji imaju 20 g. i koji imaju ovakve probleme.
to sam davno prerasla.
al recimo da mi se tako nešto desi bila bi sretna da mogu biti bilo gdje s njim. pa taman se cijelu večer drpali u autu ili na klupici.
ne bi ga sigurno odbijala i radila iz sebe žrtvu nakon tri mjeseca hodanja.
a i ona ima izlaske do 2. to je čist dosta. mislim nije neka fora, svi vole zabrijati do 6 ujutro, al bože moj. mogao bi se on malo prilagoditi.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 22:51   #192
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
pa onako, ne izlazim sa dečkima koji imaju 20 g. i koji imaju ovakve probleme.
to sam davno prerasla.
al recimo da mi se tako nešto desi bila bi sretna da mogu biti bilo gdje s njim. pa taman se cijelu večer drpali u autu ili na klupici.
ne bi ga sigurno odbijala i radila iz sebe žrtvu nakon tri mjeseca hodanja.
a i ona ima izlaske do 2. to je čist dosta. mislim nije neka fora, svi vole zabrijati do 6 ujutro, al bože moj. mogao bi se on malo prilagoditi.

Respect...!
__________________
Imagine the world the size of virus where we manipulate things with atoms.
Kamelot is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 01:43   #193
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
baš lijepo i plemenito od njega
uz probleme koje imaš doma još ti on pravi dodatni pritisak.
sa 20 g. je čisto dovoljno da budeš van do 2 ujutro. ak se nađete u 8 navečer imate sasvim dovoljno vremena da budete skupa.
čovac je malo sebičan. njema to muči.
i on je nesretan. bljuvić.
Pa i nije neka fora sa 20 god. biti vani do 2
Izađeš u klub di party počinje tek u 23h, čagaš možda 2 sata i računaš da treba cca ćuka vremena do doma(noćni busevi, tramvaji). Ako ti starci znaju da si s dečkom i da imaš nekog tko će te otpratit do doma da ne ideš solo, ne vidim problema. Bitno je povjerenje između roditelja i klinaca. Naravno da će ti ograničiti izlaske ako si dolazio pijan/a, ili kasnio/la, ali ako ih poštuješ, i sve ostalo štima, zašto ne bi išao na ruku djetetu?! Uostalom, to i jesu godine kada se tulumari, iako moja majka sa svojih 40 i kusur i dalje zaronda do ranih sati
Sinomnia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 13:52   #194
Quote:
ForumasRi kaže: Pogledaj post
Ja sam počeo povremeno odbijat pri kraju jedne veze. Cura mi je postala odbojna jer je stalno navaljivala onak direktno što me još više ohladilo. Jednostavno nije imala osjećaj za "igru", suptilnost itd (što je na početku znalo bit fora, ali kasnije mi je jednostavno falio i drugačiji pristup), a to se počelo očitovati i u drugim aspektima veze, samo što sam ja u tim završnim trenucima veze još bio nesiguran oko svega toga i nisam još bio donio odluku o prekidu...
Ne mogu a da ne prokomentiram.
Meni se čini da si se ti igrao s njom. Dok ti je bio zanimljiv njen pristup u sexu bila je dobra, kada ti je dosadilo doviđenja.
Pogirao si se s njom i to na loš način.
Ako ona nije imala osjećaja za igru zašto je nisi naučio? Čini mi se da si ju doslovno iskoristio i da ne vidiš dalje od sexa i igre s drugim ljudima u vezi.
Razgovor koji spominješ po mom mišljenju ti uopće nije bitan.
Sorry, možda sam krivo pročitala to što si napisao, ali imala sam sličan primjer. Tipa koji je naglašavao da je razgovor bitan i onda kada bi stvorila atmosferu za razgovor, trudila se na sve moguće načine dobila bih 'e sada baš neću' ili bi slušala monologe. Monolog nije razgovor. Kada bih nešto svoje htjela reći nailazila bih na otpor i šutnju.
Sex je bio totalna katastrofa.
Ma sve je bilo totalna katastrofa.

Svojim primjerom sam zaključila kako slaganje u sexu uopće nije bitno u vezi. Bitnije je imati neke zajedničke interese, poštovanje, ljubav, dobro provedeno vrijeme. Sex može postati bolji nakon truda i biti dovoljno dobar, ali ne mora biti ključ veze. Ako te dečko/muž odbije nije kraj, ima puno drugih stvari koje se mogu raditi u vezi. Naravno, ako netko uopće ne želi sex onda smatram da takva veza nema budućnosti, ali ako se ljudi tu baš i ne nađu i imaju različite potrebe, trudom i produbljavanjem ostalih kompomenta veze može se postići veliko zadovoljstvo.
nadam se is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 22:31   #195
Jedan od ova dva razloga:

1. Mali mu je
2. Smrdi ti iz usta
Jedan Farmaceut is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 08:06   #196
Quote:
Enter Sandwoman kaže: Pogledaj post
Ali svejedno ostajem pri mišljenju da bi prosječan muškarac prije nešto bacio pod jaja nego pod zub.
I ne govorim tu sad o "umrijet ću od gladi"....
A ti brale jedi gdje ti je milo
E tu si u krivu zavisi koliko prosječni muškarac ima godina,oni do 30 bi vjerojatno tako napravili.
mala ptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 15:07   #197
Moj frend koji mi se inače povjerava i znam da ima ljubavnicu već godinu dana, tvrdi da sa svojom ženom nije spavao punu godinu dana i da ju je par puta odbio,jer ljubavnicu voli a prema ženi ne osjeća sexualnu želju..ja mu osobno ne vjerujem.Što vi mislite da li laže? Mada s ljubavnicom ima sex jednom dva puta mjesečno...i da on odbija mladu ženu pored sebe koja ima 33 g..????? Da li da mu vjerujem ili ne?
SwissChoco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger