Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2017., 23:40   #3861
Čestitke


PS
"Mnogo bismo postigli gradnjom marine u prostoru luke – nautičkim turizmom, izgradnjom hotela visoke kategorije, uređenjem rive, Pećina, Kantride i Bivija, šetnice Bivio-Preluk. Nadalje, Rijeka može i treba postati grad prožet kulturom koji će privlačiti i goste i poslovne ljude, te grad mnogo življeg, pametnim mjerama stimuliranog poduzetništva."
Hrvoje Burić

"RIJEKA – Uređenje Trga Riječke rezolucije, Trga 128. brigade i Ulice Dolac uz oslobađanje od automobila, uređenje Trga Pul vele crikve kod Kosog tornja i otvaranje rimskih mozaika na trgu, uređenje Trga Grivica ispred Katedrale sv. Vida, dovršetak uređenja Parka Pomerio, uređenje Adamićevog gata i oslobađanje putničke rive od automobila te uređenje parka Mlaka prema povijesnom obrascu, te niz drugih projekata iz područja prostornog uređenja grada, prometa i energetike najavili su kandidat za gradonačelnika koalicije Rijeka za sve Vojko Obersnel, kandidat za njegova zamjenika Marko Filipović te predstavnica koalicijske liste za gradsko vijeće Ana Trošelj."
Novi List

Zanimljivo kako oboje spominju sada Rivu
putnikbroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 23:48   #3862
Rijeka!!!!
Gaupera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 12:11   #3863
Quote:
Kunta Sphincte kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zna netko gdje se u Rijeci može kupiti povijesna zastava (bordo-žuto-kobalt plava) većeg formata, bar metar x pol metra ili slično? Gledao sam na netu ali 0 bodova...
bump, hitno mi je pa ako netko zna cijenio bi
Kunta Sphincte is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 00:02   #3864
Quote:
putnikbroj kaže: Pogledaj post
Čestitke


"RIJEKA – Uređenje Trga Riječke rezolucije, Trga 128. brigade i Ulice Dolac uz oslobađanje od automobila, uređenje Trga Pul vele crikve kod Kosog tornja i otvaranje rimskih mozaika na trgu, uređenje Trga Grivica ispred Katedrale sv. Vida, dovršetak uređenja Parka Pomerio, uređenje Adamićevog gata i oslobađanje putničke rive od automobila te uređenje parka Mlaka prema povijesnom obrascu, te niz drugih projekata iz područja prostornog uređenja grada, prometa i energetike najavili su kandidat za gradonačelnika koalicije Rijeka za sve Vojko Obersnel, kandidat za njegova zamjenika Marko Filipović te predstavnica koalicijske liste za gradsko vijeće Ana Trošelj."
Novi list
Mislite da će novi-stari gradonačelnik ispuniti svw ove najave?
putnikbroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 03:58   #3865
Idete na fijumanku?
Gaupera is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 19:31   #3866
Gdje je najjeftinije printanje u Rijeci? Ne radi se o studentskom materijalu.
čokomanijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 01:19   #3867
Quote:
čokomanijak kaže: Pogledaj post
Gdje je najjeftinije printanje u Rijeci? Ne radi se o studentskom materijalu.
Ali upravo ćeš u blizini fakulteta naći najjeftinije ponude.

Po sjećanju, najjeftinije što sam vidio je Popeye kod Pomorskog fakulteta, malo prije Tommyja, 17 lipa po stranici ako se ne varam. Ali kvaliteta ispisa varira. Možda još negdje ima i za 16, ali manje od toga teško. Uglavnom, traži u blizini bilo kojeg faksa.
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 03:59   #3868
Nova rasvjeta gradskog tornja





Rijeka je sada na Google Earth 3D

putnikbroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 10:45   #3869
Pozdrav Riječani! (ako tko uopće još tu piše).

Zna li netko od vas na kojem štandu na placi se prodaju pravi domaći proizvodi? Već su mi bili objašnjavali koja placarica prodaje baš svoje namirnice, ali sam zaboravila.

Pa ako netko zna, bila bih zahvalna da mi kaže

Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 17:48   #3870
Srpska emisija o Rijeci, Armadi, Hajduku, nacionalizmu....

sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 20:36   #3871
Parking na Delti na okretištu, iza onih par zgrada, vrijedi pokušati ostaviti tamo auto cijeli dan?
TIR669 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 20:00   #3872
Zaboravih na rampu. Ništa od toga.
TIR669 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 20:23   #3873
Zna li netko gdje se na riječkom području može pronaći pizzeria sa pizzama od kukuruznog brašna?
__________________
It's a joke, not a dick. Don't take it so hard.
Pupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:25   #3874
Pozdrav, koliko se čeka na pregled kod otorinolaringologa i audiologa?
zhabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 20:21   #3875
Quote:
zhabica kaže: Pogledaj post
Pozdrav, koliko se čeka na pregled kod otorinolaringologa i audiologa?
Ne dugo, ako me sjecanje ne vara. Ne znam ako se sto promijenilo zadnjih par godina, ali mislim da se cekalo tipa 2 tjedna ili tako nesto.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 15:42   #3876
pozdrav ljudi, pošto bih se trebao preseliti u Rijeku sljedeće godine u 2. mjesecu zanima me zna li netko koji je najlakši/brži put između 2 destinacije: kudeji 53 i vukovarska ulica 58?
naime na jednoj destinaciji je faks koji mislim upisati diplomski, a na drugoj je koliko razumijem montelektro ured u kojem bi trebao raditi ako me uzmu pa onda tražim najbržu rutu kojom bi to prešao i to ako je moguće javnim prijevozom, a ako nije onda pješke/autom
kiki1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 18:08   #3877
Znaci ides na Teh fax, a radio bi na Kastvu?
Nadam se da imas, ili ces imati auto jer ti je busom malo zeznuto posto se moras supstiti na Krešimirovu pa onda hvatati bus 18 (mozda se varam)

Najbolje ti je pogledati viamichelin i ici glavnom cestom pa ces s vremenom skuziti i ove precice preko Grbci i Srdoca.
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 20:42   #3878
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
Znaci ides na Teh fax, a radio bi na Kastvu?
Nadam se da imas, ili ces imati auto jer ti je busom malo zeznuto posto se moras supstiti na Krešimirovu pa onda hvatati bus 18 (mozda se varam)

Najbolje ti je pogledati viamichelin i ici glavnom cestom pa ces s vremenom skuziti i ove precice preko Grbci i Srdoca.
da mislim ići na riteh a pošto sam sa tvza onda taj ljetni semestar moram razliku polagati pa sam mislio pošto 1god neću imati studentska prava polagati taj 1 semestar razlike i raditi tamo u kastavu (montelektro je tamo ak se ne varam) ili možda čak neka druga firma u Rijeci koja se bavi PLCovima nisam baš točno upućen kamo i gdje zato kaj bi trebao uz preporuku sadašnje firme otići u tu firmu u Rijeci s kojom surađuju
kiki1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 18:18   #3879
Ako netko vozi Rijeka -Lošinj iduci tjedan( 8.-10.8.) neka mi de javi porukom. Isto vrijedi i za prijevoz natrag.hvala.
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 19:23   #3880
Preporučam da se registriraš na "bla bla car". Ja se stalno tako vozim.
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.