Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Pogledaj rezultate ankete: Za koga biste vi glasali na predsjedničkim izborima u Srbiji?
1. Saša Janković 9 29.03%
2. Vuk Jeremić 10 32.26%
3. Miroslav Parović 0 0%
4. Saša Radulović 0 0%
5. Luka Maksimović (Ljubiša Preletačević Beli) 8 25.81%
6. Aleksandar Vučić 0 0%
7. Boško Obradović 1 3.23%
8. Vojislav Šešelj 0 0%
9. Aleksandar Popović 0 0%
10. Milan Stamatović 0 0%
11. Nenad Čanak 3 9.68%
Glasovatelji: 31. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2017., 17:30   #10041
Jel to Vucic na godisnjicu NATO bombardovanja doveo Schrodera na miting?

Kad ce Tony Blair? :clap:
agentRico is offline  
Old 24.03.2017., 17:57   #10042
Quote:
Engrijaner kaže: Pogledaj post
Naravno da nije mislio na Srbe kao narod..to je svima bilo jasno odma..jer Milanović nikada nije bio u tom fazonu..em nije takav em ima Srbe u partiji..em druge stvari..nego je mislio upravo na ove navedene huškače sa naše strane..rekao sam nedavno da je on dva koplja iznad Vučića kao lik i političar..na stranu što je i on bio bahat..bezobrazan..nervozan..i na kraju popušio izbore..ali je Vučića na keca provalio i zato ga je tovario..ne može bre Vučić koji je bio taj instrument gasiranja..huškanja i lajanja..najmračnijeg perioda..da danas deli lekcije o miru i stabilnosti..neka vrati živote i mladost..pa ako ne bude krao i zavijao u crno..će da razmislimo da li je dobar za Srbe i Srbiju

Ne svidja mi se ova priča oko Krika..svaka im čast što su raskrinkali Vučića i ekipu..respekt do neba za to..ali mi se ne svidja gotovo otvoreno stavljanje na stranu jednog kandidata..i neke druge stvari..trebali su ostati neutralni..takodje mi se ne svdija Jankovićevo uvijanje oko podrške kandidatu opozicije (verovatno Jeremić) ukoliko bude drugi krug..a ne bude on kao predsatvnik opozicije protiv Vučića..Jeremić je tu bio jasan i dao nedvosmislenu podršku Jankoviću ako on bude u drugom krugu
Tako je buraz, Zoka se čak ulizivao kada je gostovao na RTS-u koliko se sjećam "neka ljudi u Srbiji znaju ja sam se borio za ćirilićne table u Vukovaru" pa poslije nakon što je izgubio izbore još rekao da su Srbi u Hrvatskoj naša braća po oruzju a da je na beogradsku čaršiju mislio na ove spomenute pajace kao Šešelj, Vucic, Dacic, Vulin itd.

Meni isto ova priča oko KRIK-a malo bezveze, jedino kapa do poda što su Vucica raskrinkali, nema šta svaka čast.
Glede Jankovića i meni se ne svidja kako je suzdržan oko eventualne podrške Jeremiću, pa jebote ako si opozicija i boriš se kao svim sredstvima protiv Vucica onda je logicno da ces podrzati suborca ako on prodje pa bio to Jeremić ili pak Radulović, Šešelja jasno ne.

Inače, šta nam kažeš na današnje izdanje bupsice u komplet crvenoj boji?
Bubochka is online now  
Old 24.03.2017., 18:27   #10043
Šta brudiška reći za bupsicu..crveno je boja ljubavi..stvarno je top topova cupika..bundesliga zaista lepo izgleda žena

Meni je super ribica sa N1..Maja Nikolić..zuji ko navijena po terenu..lepo izgleda..tu smo negde po godinama izgleda..http://rs.n1info.com/a55887/TV-lica/Maja-Nikolic.html jebote ima i mačku

Neka ovih ribica sa N1 malo..dok ih nisu iskvarili
Engrijaner is offline  
Old 24.03.2017., 18:50   #10044
Ražalosti me kad se neko proda,neko dobar u svom poslu pitaš se zašto čoveče?
Lazar Ristovski naš poznati glumac u Areni uz Vučića "koji je najbolji kad je teško"
Neprihvatlivo je i otvorena podrška aktivnih političara ;Sijarto mađarski ministar spoljnih poslova u Areni uz Vučića,naravno i Šreder ali on bar nije aktivan.
Ipak najviše mi je žao zbog Lazara Ristovskog.
riblje ulje is offline  
Old 24.03.2017., 18:51   #10045
Evo ga opet kako nece dopustiti novi Bljesak i Oluju.
agentRico is offline  
Old 24.03.2017., 19:08   #10046
Quote:
Engrijaner kaže: Pogledaj post
Meni je super ribica sa N1..Maja Nikolić..zuji ko navijena po terenu..lepo izgleda..tu smo negde po godinama izgleda..http://rs.n1info.com/a55887/TV-lica/Maja-Nikolic.html jebote ima i mačku

Neka ovih ribica sa N1 malo..dok ih nisu iskvarili
Teško joj mogu oprostiti odsecanje kose za 20cm.

Odlična!


Šta reći o ovom mitingovanju u areni...još na ovaj datum, tu je i Šreder, al' ne onaj iz ninja kornjača. Topli zec prigoda ga čeka, kad tad.


ps: Jel se obrće krug sa navršenih 10k postova po temi? Number VII.
pss: Natežemo se sa uvek neugodnim Gruzijcima, valjalo bi ovo dobiti.
Evribadi is offline  
Old 24.03.2017., 19:09   #10047
Trebate ga udarat s ovim u vezi NATO-a i Šredera da je izdajnik, kao i ono sa Bill Clintonom pred izbore u USA.
Bubochka is online now  
Old 24.03.2017., 19:14   #10048
Ključ na temu.

Nastavak ovdje
https://www.forum.hr/showthread.php?t=1003105
DJTcro is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:15.