Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2012., 17:31   #41
Quote:
bumbar kaže: Pogledaj post
Kada će se top tema 'Kršćanstva' očistit i stavit na minimum dostojanstva kojeg zaslužuje?
bumbar, tako je i na drugim temama, nažalost
naprosto, ljudi su sami sebi sve teži i za očekivat je da će za neko vrijeme biti sve više takvih spamova, sve manje poštovanja
do jednom
__________________
"Mislite lijepo, govorite i radite lijepo, jer sve što vas u životu bude zadesilo su misli, riječi i djela, samo što su se obukli u odijela koja ste im vi sami sašili..." DPS 2
sjena. is offline  
Old 14.04.2012., 20:50   #42
Quote:
bumbar kaže: Pogledaj post
Kada će se top tema 'Kršćanstva' očistit i stavit na minimum dostojanstva kojeg zaslužuje?
Ociscena.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 22.04.2012., 15:02   #43
Neka se moderatori ne ljute što podižem neke stare teme, tek sam nedavno došao na forum i smatram da je to bolje nego da otvaram nove iste takve, tj. duple.
Ivan Ahilej is offline  
Old 22.04.2012., 18:07   #44
Na temu hadisi i ajeti sam prijavio clana sa ovim textom:
Quote:
hebi ga, cigo je cigo!
dali je bila neka reakcija MODA neznam, al ne vjerujem da im je takav text sve jedno....
__________________
Pitanje za trinitarijance Isus je Bog??Lakše je napadati tuđu neg branit svoju osobnost,vjeru,naciju,....
haArec is offline  
Old 22.04.2012., 21:01   #45
Post je obrisan.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 22.04.2012., 21:16   #46
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Post je obrisan.
tim postom, svoju samohvalu sam naglasio kao ljudsku, negativnu, osobinu. u samodopadnosti nisam usamljen. pozdrav!
dominik01 is offline  
Old 22.04.2012., 22:12   #47
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
tim postom, svoju samohvalu sam naglasio kao ljudsku, negativnu, osobinu. u samodopadnosti nisam usamljen. pozdrav!
Niti je shvaceno kao nesto lose misljeno, vec kao iza niza coca cola-pepsi cola eto svaki svoga konja hvali...pa su sva tri izbrisana kao off a ne kao neka uvreda.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 22.04.2012., 22:17   #48
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Niti je shvaceno kao nesto lose misljeno, vec kao iza niza coca cola-pepsi cola eto svaki svoga konja hvali...pa su sva tri izbrisana kao off a ne kao neka uvreda.
Sve u redu. Pozdrav!
dominik01 is offline  
Old 05.05.2012., 00:26   #49
Zahtjevam da se korisnik @Nepoznati banuje na duze vrijeme sa foruma,ovo je vec sedmi-osmi put da Allaha naziva budalom i glupanom.Presao sam preko toga nadajuci se da ce biti normalni ali ne.To je uvreda da teza od toga ne moze biti.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=26098&page=82
StudentOfLife is offline  
Old 05.05.2012., 12:21   #50
Quote:
StudentOfLife kaže: Pogledaj post
Zahtjevam da se korisnik @Nepoznati banuje na duze vrijeme sa foruma,ovo je vec sedmi-osmi put da Allaha naziva budalom i glupanom.Presao sam preko toga nadajuci se da ce biti normalni ali ne.To je uvreda da teza od toga ne moze biti.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=26098&page=82
Ne kažem da je Allah budala, nego da je budala ako ne zna da se Zemlja vrti oko Sunca. A tako ispada po svetome spisu.
Nikad nisam rekao da bi Kreativni Bitak bio glup.
Nepoznati is offline  
Old 05.05.2012., 17:34   #51
Quote:
StudentOfLife kaže: Pogledaj post
Zahtjevam da se korisnik @Nepoznati banuje na duze vrijeme sa foruma,ovo je vec sedmi-osmi put da Allaha naziva budalom i glupanom.Presao sam preko toga nadajuci se da ce biti normalni ali ne.To je uvreda da teza od toga ne moze biti.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=26098&page=82
Evo, Nepoznati ti je odgovorio, a ti bi trebao malo razmisliti je li tvoj glavni argument u raspravi 'pa ti mrzis islam' (zadnje takvog je bilo sa Chifom), jer to bas nije nesto dobrodoslo na ovi nas vorum.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Old 06.05.2012., 16:18   #52
Zašto sljedeći postovi nisu kartonirani:

Post 1
Post 2
Post 3

Općenito, zašto se postovi ovog korisnika uopće ne sankcioniraju tj. zašto se njemu dopušta ovakav isključivo trolerski nastup?
OliverZG is offline  
Old 07.05.2012., 00:03   #53
Molimo da se ove stranice ne koriste za osobna prepucavanja,optužbe tko laže u svojim tvrdnjama unutar tema,jer ovaj prostor nije namijenjen za takve rasprave.
Sve nesuglasice takve vrste riješite pp-om.
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Old 07.05.2012., 00:06   #54
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
Molimo da se ove stranice ne koriste za osobna prepucavanja,optužbe tko laže u svojim tvrdnjama unutar tema,jer ovaj prostor nije namijenjen za takve rasprave.
Sve nesuglasice takve vrste riješite pp-om.
Ja nisam započinjao s time, dotični me je nazvao lažovom i za to nije dobio karton - ZAŠTO? Morao sam odgovoriti.

Osim toga moj post nije o prepucavanju s njim neko ovako javni upit zašto ti postovi koje sam naveo nisu kartonirani iako su prijavljeni odnosno općenito zašto mu se dopušta da trola?
OliverZG is offline  
Old 07.05.2012., 00:21   #55
Quote:
OliverZG kaže: Pogledaj post
Zašto sljedeći postovi nisu kartonirani:

Post 1
Post 2
Post 3

Općenito, zašto se postovi ovog korisnika uopće ne sankcioniraju tj. zašto se njemu dopušta ovakav isključivo trolerski nastup?
Olivere,strpljenja,strpljenja..

postove koje si naveo(pogledaj teme same)su za mene osobno neukusni i nekulturni,ali shodno slobodi govora,mi ne možemo promijeniti ni sankcionirati ničije mišljenje ako nije direktno kršenje pravila...
A radi čega se ti uopće nađeš uvrijeđen mišljenjem forumaša,koji očito žestoko ne podnosi religije a u Boga ne vjeruje?
Zar nisi čitao Don Kihota...
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Old 07.05.2012., 00:41   #56
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
Olivere,strpljenja,strpljenja..

postove koje si naveo(pogledaj teme same)su za mene osobno neukusni i nekulturni,ali shodno slobodi govora,mi ne možemo promijeniti ni sankcionirati ničije mišljenje ako nije direktno kršenje pravila...
A radi čega se ti uopće nađeš uvrijeđen mišljenjem forumaša,koji očito žestoko ne podnosi religije a u Boga ne vjeruje?
Zar nisi čitao Don Kihota...
Pa smeta me što na svaku temu upada s nekakvim nepovezanim linkovima i kako ti kažeš nekulturnim postovima. Ja te postove ne smatram nekulturnima nego čistim trolanjem i uništavanjem svake teme. Strpljenje ne traje od kad sam stavio tu žalbu nego duže vrijeme, ne moguće je da ga niste uočili i zanima me zašto mu to dopuštate?

Prijavljujem te postove duže vrijeme i nikako da vidim barem neki karton. Sve njegove kartone sam vidio na Politici, dapače vrlo brzo je baniran. E pa sad kako to da netko u roku jednog dana bude baniran na Politici a ovdje je dobar toliko vrijeme. Ponavljam zanima me zašto je to tako?

Meni ne smetaju ateisti ni oni koji ne podnose religiju. To što on ne vjeruje u Boga a religija mu je deseta rupa na svirali ne daje mu zapravo da radi što radi.
OliverZG is offline  
Old 07.05.2012., 13:05   #57
Samo da se zna; ja još nikoga nisam prijavio za ništa, niti jedan post, a istina uvijek najviše boli...
Ivan Ahilej is offline  
Old 07.05.2012., 16:23   #58
Quote:
Ivan Ahilej kaže: Pogledaj post
Samo da se zna; ja još nikoga nisam prijavio za ništa, niti jedan post, a istina uvijek najviše boli...
OK istina no mora li ona biti na svakoj temi bez obzira na njen sadržaj. Stavljaš linkove nepovezan sa teme ili na teme gdje je očito nešto vezano za KC stavljaš linkove protestantskih svećenika, ...

Nemam ništa protiv, stavljaj te linkove i otkrivaj istinu ali na mjestu gdje to priliči. Otvori temu imena npr. medijskim izvještajima do istine o KC, skupljajmo linkove s istinom o KC, Crkva u medijima ... i onda tu može netko raspravljati i reći što smatra odnosno ne smatra dobrim u tom članku.

Ovako agresivno upadanje s izrazima biblija je bullshit, Isus je gay, debilana... s xy nepovezanih linkova s raznoraznih izvora je pretjerano. Probaj se okušati takvim upisima na drugim podforumima. Nisam siguran da ćeš dugo izdržati bez kartona.

Tako da meni ne smetaju postovi kao postovi, odnosno smetaju mi utoliko što se ne slažem s njima. Smeta mi način na koji to radiš i koji bi meni u svakom slučaju dodatno popunio kartoteku.

Evo ja povlačim svoju žalbu nije da ima neke koristi od nje.
OliverZG is offline  
Old 13.05.2012., 13:03   #59
Na temi Islam 114 pitanja ne vidim moj odgovor uvaženom kolegi forumasu SISOLISCU. Neznam je li u pitanju moja kratkovidnost ili je odgovor brisan iz nekog razloga. Odgovor bih volio dobiti od sestara blue bird ili Veronike N zbog, osjećaja da su žene iskrenije od muskaraca. Egu i i-s-l-a-m-i-c-u pozdrav! Dobri su oni momci.
dominik01 is offline  
Old 13.05.2012., 14:50   #60
Quote:
dominik01 kaže: Pogledaj post
Na temi Islam 114 pitanja ne vidim moj odgovor uvaženom kolegi forumasu SISOLISCU. Neznam je li u pitanju moja kratkovidnost ili je odgovor brisan iz nekog razloga. Odgovor bih volio dobiti od sestara blue bird ili Veronike N zbog, osjećaja da su žene iskrenije od muskaraca. Egu i i-s-l-a-m-i-c-u pozdrav! Dobri su oni momci.
Vidim sad u cemu je problem - ne mogu otvoriti zadnju vec samo predzadnju stranicu threada, a vidi se da tvoj post stoji kao zanji, samo sto trenutno ne mozemo to otvoriti. Osobno nisam nista brisala, a vjerujem ni ostali modovi.
Pricekajmo da se stranica otvori (postavila sam pitanje na tehnickoj pomoci na zatvorenom dijelu foruma). Cim dobijem odgovor - javljam.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:25.