Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2018., 00:56   #1
Kako prici curi koja ti se svida

Dakle znam jednu curu vec ima godinu dana. Izisli smo par puta van ali nikad nismo hodali nit nes takvo. Zadnje kad smo se vidjeli nismo se posvadali ni nes takvo neg jednostavno smo prestali bit u kontaktu. I pred mjesec dana sam skuzio da ona meni jako fali i da bi htio s njom se vidit i mozd nes i vise. I sad po insta storyju vidim da je svaki dan u odredeno vrijeme dana u jednom kaficu nakon skole sa svojom frendicom. I problem je u tom jer sam cuo da navodno ona mene mrzi jer je cula da sam je kao tracao ljudima a zapravo nisam. Za par dana ja sa svojim frendovima iz razreda idem u taj kafic na pice i partiju biljara. I dok sam tamo rado bih htio izgladiti stvar s njom ali bojim joj se prici nakon toliko vremena i jos sa pomisli da me mrzi i da ce me u startu odjebat. A zelio bih srediti stvar s njom i pozvati ju onda van i tako to. Neki koristan savjet?
Arnol is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 04:58   #2
Instantno odjebi insta storije i gluposti.

Javi joj se za kavu, vidi kakva je situacija, ak ne ide dalje poslje toga, onda jednostavno ne ide...

Sent from my Apollo Lite using Tapatalk Pro
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 19:43   #3
"Mala, jel tebi ovo miriši na kloroform?"
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 19:48   #4
Ne zezajte dečka, traži savjet .

Momče samopouzdanje, to je sve. Direktno govorenje, iskrenost, stav, kičma, svoje ja, to ti cure vole. Kmečav pristup, strah, to će ti svaku curu odbit, nitko ne voli mlakonje. Priđeš, popričaš, ništa ti se ne može dogodit.
A-Spec is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 20:52   #5
Heh, lako je reci...:a kad se nadjes u situaciji imas
ban zaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 01:53   #6
Quote:
Lord of Terror kaže: Pogledaj post
"Mala, jel tebi ovo miriši na kloroform?"
__________________
Privatne poruke: Nepročitano 1
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 13:32   #7
bok (zamislimo na trenutak da se tako zove) Petra! jel se ti nekaj ljutiš na mene? Ajmo na kavu, nisam te vidio sto godina.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 14:52   #8
Quote:
raptured_insomniac kaže: Pogledaj post
bok (zamislimo na trenutak da se tako zove) Petra! jel se ti nekaj ljutiš na mene? Ajmo na kavu, nisam te vidio sto godina.
Je cak sam je i pitao preko facebooka jel se ljuti nes na mene al eto fun story seenala me i slikala prvi i zadnji put na instagramu kak cita neku ljubavnu knjigu ( poveznica zbog mene mozda?). Uglavnom zato je i namjeravam kao slucajno sresti u kaficu kao sto sam i rekao u pitanju.
Arnol is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 16:45   #9
Previše filozifiranja . Tražiš nekakve skrivene stvari bezveze, možda, možda, možda. Manje pametovanja, više akcije i to je to.
A-Spec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 00:55   #10
Ufati je za dupe i reci: Mala, guza ti je lipa ka jabuka! Os hodat ili sta??
BONBONCIC is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 22:51   #11
Imam skoro 47 godina i još uvek nisam savladao ovu materiju.
Woody is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 19:36   #12
Pješke,jer ako ju autom drmneš....jbg
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 11:32   #13
pokšaj ponovno pitaj je da li je za piće ,ako neć onda traži drugu
johnny londo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 19:36   #14
Quote:
johnny londo kaže: Pogledaj post
pokšaj ponovno pitaj je da li je za piće ,ako neć onda traži drugu
A ako mu srce drugu neće?
Woody is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 21:24   #15
Quote:
Woody kaže: Pogledaj post
A ako mu srce drugu neće?
ha k**** onda. pregrizeš jezik i ideš dalje. svi su bar jednom u životu odbijeni.
to nije naravno alibi za kukavičluk. nabaviš broj od zajedničkog prijatelja i nazoveš. malo je staromodno, ali praktično.


Arnol, izvještavaj nas o situaciji
__________________
Have you ever been alone at night
Thought you heard footsteps behind
And turned around and no one's there?
redjohn6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 17:55   #16
Quote:
redjohn6 kaže: Pogledaj post
Arnol, izvještavaj nas o situaciji

Oke dakle ispada da me ne mrzi. Ima jedan moj frend koji kaze da trebam razgovarati s njom. To sam i napravio sljedeci put kad sam ju vidio. I sad kaze da nastavim ic u taj kafic dat joj da me vidi kad me vidi nasmjesit joj se i tako par put i ona ce bit zeljna da razgovara samnom.
Da radim po tom ili?
Arnol is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 17:58   #17
Quote:
Arnol kaže: Pogledaj post



Oke dakle ispada da me ne mrzi. Ima jedan moj frend koji kaze da trebam razgovarati s njom. To sam i napravio sljedeci put kad sam ju vidio. I sad kaze da nastavim ic u taj kafic dat joj da me vidi kad me vidi nasmjesit joj se i tako par put i ona ce bit zeljna da razgovara samnom.
Da radim po tom ili?
ise koji autizam i igre dodji do osobe i pricaj s njom, ak osoba ne zeli pricat s tobom onda nis i gotovo, jebote djecji vrtic vise
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 09:06   #18
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
ise koji autizam i igre dodji do osobe i pricaj s njom, ak osoba ne zeli pricat s tobom onda nis i gotovo, jebote djecji vrtic vise
Oke, i sto da joj kazem
Arnol is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2018., 18:03   #19
Quote:
Arnol kaže: Pogledaj post
Oke, i sto da joj kazem
pa da zelis popricat valjda znas kaj zelis rec osobi s kojom bi htio pricat
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 00:59   #20
Jarane, priđeš joj jednom kad budeš imo priiku, počneš neku priču, bilo što, neki zajednički interes, sprijateljite se, možete se nać još koji put tak uspit, onda je pitaš da se nađete negdje kao, bilo izađete bilo onak samo.

Ako hoće pričat s tobom imaš neku šansu. Ak dok pričate ona nije s tobom, ne priča ni o temama o kojima bi inače pričala i uz to sve djeluje negdje drugdje, distancirana i nezainteresirana i odaje dojam "ideš mi na živce" zaboravi je, i tak te ne zaslužuje

Ako te odma otpili a inače nije neka pretjerano dramatična osoba, vjerojatno je zbog društva, probaj jednom kad ne bude nekog blizu i sl. ak priča, probaj pričat s njom i tak polako

Sretno jarane
__________________
Potpis
gold bullet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:51.