Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2006., 14:21   #1
Bivše žene i njihovi muževi - primjeri problematičnih kombinacija

moj dečko živi sa ženom s kojom ima djecu jer se zbog financijskih razloga ne mogu razdvojiti. ta žena zna da ja već 3 godine postojim u njegovom životu (oni i prije mene više nisu bili zajedno) no svejedno svakodnevno radi scene "prevarene supruge". on zbog mira u kući i djece to sve tolerira, a ja imam sve manje živca pa su naše svađe oko toga postale sve učestalije.
kako se postaviti u toj situaciji???
tarantino is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 14:28   #2
Quote:
tarantino kaže:
moj dečko živi sa ženom s kojom ima djecu jer se zbog financijskih razloga ne mogu razdvojiti.

znaci on je finansiski ovisan o njoj?
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 14:53   #3
Quote:
LoveMeTender kaže:
znaci on je finansiski ovisan o njoj?
ne, ona o njemu. žive u njegovoj kući koju on ne može prodati jer ju dijeli sa sestrom, a nema novaca kupiti njoj i djeci stan, a ne želi da njegova djeca završe u podstanarstvu.
tarantino is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 20:20   #4
Quote:
tarantino kaže:
ne, ona o njemu. žive u njegovoj kući koju on ne može prodati jer ju dijeli sa sestrom, a nema novaca kupiti njoj i djeci stan, a ne želi da njegova djeca završe u podstanarstvu.
Pa nek ode on u podstanare.
ljubav-je-bol is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 20:21   #5
Quote:
ljubav-je-bol kaže:
Pa nek ode on u podstanare.
... problem solved...
__________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist...
farki_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 20:25   #6
Quote:
farki_ kaže:
... problem solved...
iz SVOJE kuće? a u toj mu kući živi i sestra sa familijom koja ne podnosi bivšu.
tarantino is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 00:00   #7
Quote:
tarantino kaže:
ne, ona o njemu. žive u njegovoj kući koju on ne može prodati jer ju dijeli sa sestrom, a nema novaca kupiti njoj i djeci stan, a ne želi da njegova djeca završe u podstanarstvu.
Ma daj,
koji je problem života u podstanarstvu
vrti on tebe jer ne zna šta će sam sa sobom ni sa ženom
bolesno, ako je sve ovo točno
smallnumber8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 16:16   #8
Quote:
smallnumber8 kaže:
Ma daj,
koji je problem života u podstanarstvu
vrti on tebe jer ne zna šta će sam sa sobom ni sa ženom
bolesno, ako je sve ovo točno
ovo i mene interesuje. zasto je problem biti podstanar?
pippin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 15:01   #9
ma glupost da nemože ostaviti ženu
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 11:26   #10
Quote:
pivka kaže:
ma glupost da nemože ostaviti ženu
ja nisam GLUPA. i jako dobro mogu procijeniti u kojoj sam situaciji. nisam tražila da polemizirate o tome da li on ima još 3 žene uz mene i da li želi ili ne ostaviti ženu jer JA TO ZNAM BOLJE OD VAS. molila sam vas nešto drugo. ako nemate na to odgovor onda nemojte pisat besmislice.
tarantino is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 11:49   #11
Da se ovo o čemu pišeš događalo pred desetak godina, pomislila bih da si moja kolegica , zapravo vrlo slična priča.

On- žena, djeca, kuća dvojni objekt s bratom.

Ona - u malom stanu s roditeljima.

On odlazi iz kuće, zašto da djeci pretumbava život, dovoljno je što odlazi i useljava k njoj. Guraju se u sobičku u stanu njenih roditelja, rađa se jos jedno dijete, plaća alimentaciju za ono dvoje, brine i o njima i o kući, njegova ih djeca obožavaju, posjećuju, odnosi sve pet.

Prošlo je desetak godina. Njegova djeca odrastaju, studiraju, njihova je majka i dalje, naravno, s njima.

I kako da on sada iseli ženu od pedesetak godina koja nema gdje živjeti?

Ako proda dio kuće, ne može time rješiti i njen i njihov stambeni problem.

Znam da nisam pomogla, al eto, jedan primjer iz života...

Sretno, štogod odlučili
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 13:05   #12
Zasto ne bi otisli u podstanare? Pa ne bi bili ni prvi ni zadnji. Od necega se krece.
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2006., 11:22   #13
Quote:
tamica kaže:
Zasto ne bi otisli u podstanare? Pa ne bi bili ni prvi ni zadnji. Od necega se krece.

Bas tako. Pa kakva je to ljubav kad mozes trpjeti godinama da on zivi sa svojom zenom, ne znam, kad je LJUBAV u pitanju, onda bi se to moglo trpjeti svega par mjeseci a nakon toga bi se naslo neko rijesenje. mozda ne idealno, ali neko, da vi budete skupa. Nekako mi previse kalkulirate
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2006., 16:14   #14
Quote:
tarantino kaže:
ja nisam GLUPA. i jako dobro mogu procijeniti u kojoj sam situaciji. nisam tražila da polemizirate o tome da li on ima još 3 žene uz mene i da li želi ili ne ostaviti ženu jer JA TO ZNAM BOLJE OD VAS. molila sam vas nešto drugo. ako nemate na to odgovor onda nemojte pisat besmislice.

skrecem s teme al zar se ti nisi raspitivala o pobacaju prije par dana?il sam te zamijenila?nisi valjda trudna....
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2006., 15:41   #15
Quote:
studentica21 kaže:
skrecem s teme al zar se ti nisi raspitivala o pobacaju prije par dana?il sam te zamijenila?nisi valjda trudna....
JESAM, JESAM, ALI NA SREĆU- NE ZA SEBE...
tarantino is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 10:08   #16
Quote:
pivka kaže:
ma glupost da nemože ostaviti ženu
nemože zato jer ne želi.
__________________
Sent from my NOKIA 3310
papa štrumf is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 15:24   #17
jedino racionalno i nadasve razumno rješenje je da se ti doseliš dečku. i ženi s kojom on ima djecu.
nego, kako se slažeš s klincima? voliš djecu?
jednom sam gledala na sanji lika koji živi sa čini mi se 4 žene i sa svakom ima dijete. i svi žive zadovoljno i skladno. jedino im djeca imaju čudna imena al štaš. ako oni mogu, možeš i ti barem probati. nažalost, financijska situacija u zemlji je vrlo teška i moramo se prilagođavati postojećoj situaciji.
Ingrein is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 16:46   #18
Quote:
tarantino kaže:
moj dečko živi sa ženom s kojom ima djecu jer se zbog financijskih razloga ne mogu razdvojiti. ta žena zna da ja već 3 godine postojim u njegovom životu (oni i prije mene više nisu bili zajedno) no svejedno svakodnevno radi scene "prevarene supruge". on zbog mira u kući i djece to sve tolerira, a ja imam sve manje živca pa su naše svađe oko toga postale sve učestalije.
kako se postaviti u toj situaciji???
Sigurno vam nije lako. Ako se on trenutno zbog financijske situacije ne moze razvesti, onda trebate imati razumijevanja. On bi trebao raditi na tome, da se ta situacija sredi.

Jesi sigurna da mu to nije samo izgovor?
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 19:10   #19
Quote:
tamica kaže:
Sigurno vam nije lako. Ako se on trenutno zbog financijske situacije ne moze razvesti, onda trebate imati razumijevanja. On bi trebao raditi na tome, da se ta situacija sredi.

Jesi sigurna da mu to nije samo izgovor?
nije izgovor jer ona SVE zna. mi dolazimo u društva u kojima je i ona kao cura i dečko, tako da to nije priča o frajeru koji laže svojoj ljubavnici.
tarantino is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 21:37   #20
Quote:
tarantino kaže:
nije izgovor jer ona SVE zna. mi dolazimo u društva u kojima je i ona kao cura i dečko, tako da to nije priča o frajeru koji laže svojoj ljubavnici.

Mislim da se ti malkoc zavaravaš. Frajer je oženjen. Još uvijek. I živi sa ženom. Još uvijek.
Dakle, čak ni naslov topica ne odgovara istini, jer ona - jednostavno nije bivša. Po svemu što si napisala itekako je aktualna.

A ovo sa da nemože odselit radi sestre koja živi u istoj kući i ne podnosi njegovu ženu je za
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:17.