Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2007., 23:57   #41
Meni se Be... sensual i Crystal Aura ne svidjaju. Perceive je super, ali shvacam zasto se ne svidja nekim osobama (cak sam naisla na review koji kaze "smells like an old lady's armpit" ).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 00:00   #42
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Meni se Be... sensual i Crystal Aura ne svidjaju.
ja trenutno imam crystal auru i nije losa-ali isto nije bas moj tip..nesto mi smeta u njoj...
ali potrosit ce se..za svakodnevni spric moze proc ..ali je ne bi vise ...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 10:20   #43
Joj, Summer White!
Sad da pričamo, lianne, vidla bi me kak sam se lupila po čelu!
Taj mi je super za ljeto bio! Koristila sam ga zadnja dva ljeta i potrošila malo više od pola, tj. izdržao bi još jedno ljeto.
Sad mi je prekiseli, malo "muškasti", sad mi pašu topliji mirisi ko Tomorrow, Extraordinary i vanilija.

Summer White je super parfem, nevjerojatno je jeftin a izdrži cijeli dan, miris je jednostavan i ne mijenja se, tj. nema gornjih, donjih i baznih tonova, bar ja nisam primijetila razliku. Jako je svjež. Na tragu Blue Rush i dr. limunastih i svježih parfema. Skoro, ali skoro, bi mogao biti unisex ali nije, neznam kak bi ti to pokušala objasniti. Probaj uzorak.

A Perceive ni meni ne miriši. A imam frendicu koja ga obožava. Meni nikak ne sjeda. Stvar ph kože.
sher is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 10:41   #44
onaj Gordiani iz oriflameami je živi užas.jako je težak miris.
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 13:39   #45
Quote:
sher kaže: Pogledaj post
Joj, Summer White!
ajme mljac..zvuci bas onako za mene...ja volim po ljeti jako svjeze gotovo unisex..
tnx na podrobnom opisu-sigurno cu ga probati kad dodu vruci dani
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 23:29   #46
Ja obožavam Always! Uskoro naručujem novi iz te skuplje linije, zove se In Bloom i miriši mi po đurđicama iako ih unutra uopće nema. Potpuno sam luda za parfemima
klobuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 00:20   #47
Pa sto je to Avonu, zadnja 3 parfema ne valjaju (In Bloom, Be Sensual i Crystal Aura, od ovog zadnjeg mi se rigalo). Probala sam i tester Incandessence, pocelo mi se rigati.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 01:06   #48
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Pa sto je to Avonu, zadnja 3 parfema ne valjaju (In Bloom, Be Sensual i Crystal Aura, od ovog zadnjeg mi se rigalo). Probala sam i tester Incandessence, pocelo mi se rigati.
da..prijasnja garda je i meni bolja
btw-ja imam cristalku..kad se naviknes nije strasno,cak je i ok..iako nece vise kod mene ...
ima boljih..puno..
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 13:15   #49
Niti meni Crystal Aura nije dobra. Podsjeća me na Pur Blancu, koja mi paše samo zimi, a zparavo mi se ne sviđa baš, s tim da je CA malo jača. Ne paše mi.

In Bloom mi se baš sviđa, puno je bolji nego je Heart bio (teški, fuj). Ovaj više naginje Todayu i Always.

Be...Sensual mi je baš super. Taman sam se zaželila ruže i onda mi Avon za sitnu paru izbaci jedan dobar koji nije težak.
Al ne traje dugo, ipak je EDT...
sher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 16:14   #50
Meni je od ruze super Floral Prints (imam i lavandu i magnoliju, steta sto su ih ukinuli). A sto se tice parfema, sve suprotno od tebe, volim Pur Blancu, bas mi mirise cisto, kao svjeze opran ves, Heart mi je bio ok, ali sam koristila samo tester, parfem sam poklonila. In Bloom je ok na trljalici, ali ima tu neku notu koju moj zeludac ne podnosi... Probala sam tester Far Awaya, svidja mi se, mislim da cu naruciti kao demo.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 16:43   #51
daj mi reci jel'ti primjećuješ ikakvu razliku novog Far awaya i starog?
Ja nikakvu, pa si mislim da sam sigurno nešto propustila.
Što je drukčije?
sher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 16:46   #52
Navodno je drugacija bocica, miris bi morao biti isti.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 16:54   #53
Pa ni na bočici ne vidim razliku.
Valjda sam slijepa....
sher is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 17:12   #54
Ni ja, ali direktorica zone je rekla da je samo drugacija bocica (na stranu sad to da ni one cesto nemaju pojma).
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 17:28   #55
Quote:
sher kaže: Pogledaj post

In Bloom mi se baš sviđa

...
jal probala neka? ja ga mislim uzet jer mi miriši super al neznam koliko dugo ostaje? (nisam još probala nijedan avonov parfem)
naomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 18:24   #56
ajme ja sam sad vidla da se uz taj in bloom djeli super torba..bas mi se svida torba samo sto nemam pojma niti kakav je parfem,a i nemam 170 kn sad za to...
a to je nes novo-isto selma reklamira
ps:ako tko naruci,a ne treba ili ne svida mu se torba-ja je otkupim
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 18:35   #57
jel netko probao today tomorrow always kremaste parfeme?
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 20:04   #58
Od Oriflamea su mi svi parfemi koma, od Avona mi je samo LBD super
Cindy_Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 20:54   #59
LBD je ok, ali kad sam procitala sto sadrzi, ocekivala sam orijentalni miris. Ispostavilo se da je klasican da ne moze biti klasicniji.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 13:06   #60
meni su od avona extraordinary, pur blanca, surrender, today, far away i little black dress a crystal aura i allways
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:38.