Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2018., 13:17   #121
Sorry cdrw, ne citam takve testove, ne zanimaju me pretpostavke, jer me u pravilu pretposfavka na kraju kosta par kila eura. Onda treba da dodjes do mene pa gledaj lezajeve sa 100-150t km kako izgledaju Vezano za vampira, uletio je ko baja bez pazljivog citanja; ja nisam slagao motor od kolege, kolega ga je slozio, uredno, bilo je sve unutar dopustenih tolerancija i stoga su isli std. Nema potrebe uletavati ko gazda
Kako mislis da je isto sa 50, sa 100 i sa 200? Sa istim uljem ili? :klap:
Imam tibradilicu sa 100, 200 i 300 pabdodjo vidjeti razliku. Takodjer na ovoj zadnjoj su uredbo mjenjani leteci, pa da vidis na sta lice temeljni rukavci. :klap:
Vezano na tvoje pitanje, izmedju ostaloga, sumnjam da je i tu zajebao, ili pridonio, novi lageri ("manje" tolerancije) i gusto ulje i jos HC sintetika sta ja ne bi nikada stavio, al njegov izbor, i njegovo sranje. Kazem nisam ja slagao, ali me zanima uzrok, jer imamo iste motore, a pate od istih boljki. Veci zazori i rjedje ulje, nije nista bolja kombinacija. "Oldschool" motori s vecim zazorima su vecinom i vozili utrke s guscim uljima gradacije 50/60.
Masina koja se maltertira na 7t mora imati adekvatno stegnute vijke, a na ovim klasicnim klipnjacama nemres nis mjeriti, to sta ja stegnem s kilokljicem je kurac, tj pretpostavka sa je sve ok. Jedino H-klipnkace i arp vijke i onda mozemo pricati jel tu bio problem. Nemaju alfa, renola i honda iste motore pa da generaliziramo.
fishandchicks is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:22   #122
Malo mi puno zujiš a med nula bodova .... pitanje je bilo vrlo jasno.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 18:58   #123
Generalka na motoru

Ajde ponovo pročitaj kaj si nadrobio

Quote:
fishandchicks kaže: Pogledaj post
Zasto okrene lezaj?!
Znam covjeka, n/a benz, promjenio preventivno lezajeve, novi, i kod tlacenja (zesca voznja) lezaj okrenuo (radilica nije brusena jer nike bilo potrebe i stavljeni su std zamjenski), vise puta se desilo
Nekoliko osoba koje znam, vrtili n/a konstanno po autobahjnu ma 90% max brzine, nekima okrenuo, nekima izletio klip kroz blok (odlomila se klipnkaca)
Mozda grijesim, ali kod slaganja se drzim tolerancija. Ako koji rukavac nakon obrade odstupa, stavljam drugi lezaj (ako je set dostupan za nabavu)...govkrim u prvom redu o n/a benz. motorima koji se malo vise vrte.
Vezano za prvi slucaj koji sam spomenuo, rekao bih da postoji i mogucnost da je ostao bez uljnog filma, opet iz nekog xy razloga ako je do toga ("zastopani" kanali=slabiji protok, gusto ulje=losiji protok na visokim rpm, lose ulje=pukao film zbog pregrijavanja)... Iznosim svoja razmisljanja, i otvoren sam za diskusiju

I ni ti neugodno ?
Quote:
u ovom slucaju bi dodao i manjka razumijevanja teksta, sto nas vraca na opetovani pokazatelj neadekvatne pismenosti u sirem smislu...
Upravo tako . Tvoj post je upravo školski primjer nepismenosti . Pročitaj ga ponovo . Nakon toga isti probaj uobličit koristeći https://sh.m.wikipedia.org/wiki/Interpunkcija . Vjeruj nije teško i sugovornicima ćeš djelovat puno ozbiljniji i razumljiviji

Quote:
psssst elementarno poznavanje materije, eh da, danasnji kv mestri su ogledni primjer elementarnog poznavanja materije po sistemu "ja mislim" i "ja pretpostavljam

Onda, jel citas s razumijevanjem, mislis, ili pak pretpostavljas?! Izaberi tocan odgovor :klap:

Čitam ja . Trudim se iz petnih žila čitat sa razumjevanjem . Ma kakvi . Nikako isčitat kaj si ti htel reć . No nema veze jebo gramatiku .

Vidim ja radiš ti mehaniku . Baš lijepo . Nadam se da si znatno bolji u mehanici nego u gramatici .
Nego , imam ja jedan lijepo naplativ posao za tebe . Čisto da ja odmorim svoja leđa a ti sa svojim znanjem nekaj zaradiš . Ha ?

Imam krasnog i veeeoma rijetkog vtec-a na pultu. Sa zero oštećenim letećim ( 1) . Reci kam da ga dovezem ? Samo ga trebaš ponovo upogonit koristeći std bez obrade radilice . Eto . Lova ti se smješi . Samo reci di ga treba dovest




Sent from my iPad using Tapatalk Pro
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 09:30   #124
Ne mogu vjerovati al uopće do ovog zadnjeg posta nisam skužio da vampir stavlja razmak prije interpunkcijskih znakova! Još htio pitati: "Što se dogodilo pa u zadnjem postu stavljaš razmak prije točaka?"
Valjda sam uočio zbog prozivke oko toga.. Inače, ne koristim, ali većina mobitela ima funkciju da 2x stisnuti razmak pretvori u točku i razmak.. Uglavnom, zanimljiva rasprava, bilo bi zanimljivo da i Bhakti navrati.. jer vidim da se napadaju rijetka ulja
Nikomah is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 09:54   #125
Bhakti se naljutio i kaže da više neće dolaziti na forum
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 13:23   #126
Stete goleme ....
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:39.