Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2013., 13:59   #1361
Zehra/Vahide je imala rak i nije mogla snimati. Nakon što se oporavila bila je spremna vratiti se, ali je Fatih zaj. cijelu stvar pa nije. Ode u 35.ep.
Na kraju serije također saznajemo da je Zehra ubijena na vjenčanju skupa s Ferihom.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 01.08.2013., 14:01   #1362
Quote:
Suncana 007 kaže: Pogledaj post
Šta će se Zehra i Riza razići? Za njih sam mislila da ostaju skupa do kraja, ili eventualno da će on otić iz grada, al ona nikako. Šta je povod da ona odlazi iz grada?
Vahide Gordum je obolela od raka dojke, zato je otisla iz serije. Onda su smislili "pametno" resenje da se rese njenog lika, Omer je prodavao drogu u skoli i zato ga je Zehra odvela u selo. Riza i Zehra ostaju zajedno, samo su se dogovorili da Zehra ode sa Omerom, a da on ostane u Istanbulu jos godinu dana dok ne ode u penziju.

E: LaVie je odgovorila dok sam ja pisala, sada imate dva odgovora.
Saraaaa84 is offline  
Old 01.08.2013., 14:37   #1363
Gledam 53 ep, pa me zanima da li je djete Emirovo ili ne? Do kada ce se vrtiti priča oko te trudnoće i djeteta?

Kad vidim u istom kadru Aysun, onu djevojku i majku joj kao da prikazuju simponzijum vještica
sreconosica is offline  
Old 01.08.2013., 14:40   #1364
Može mi neko odgovoriti da li će se Feriha udati za Halila i ako da, koliko će biti skupa? Hvala
minchelina is offline  
Old 01.08.2013., 14:45   #1365
Quote:
minchelina kaže: Pogledaj post
Može mi neko odgovoriti da li će se Feriha udati za Halila i ako da, koliko će biti skupa? Hvala
Neće se udati za tog psihopatu
sreconosica is offline  
Old 01.08.2013., 14:51   #1366
Quote:
sreconosica kaže: Pogledaj post
Gledam 53 ep, pa me zanima da li je djete Emirovo ili ne? Do kada ce se vrtiti priča oko te trudnoće i djeteta?

Kad vidim u istom kadru Aysun, onu djevojku i majku joj kao da prikazuju simponzijum vještica
Nije, laže ku*va zbog para do 59 epke, kad se porodi i kad naprave dnk test.

Hahah ta Ruya je odvratna i mater joj
Luxxy is offline  
Old 01.08.2013., 18:45   #1367
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Vahide Gordum je obolela od raka dojke, zato je otisla iz serije. Onda su smislili "pametno" resenje da se rese njenog lika, Omer je prodavao drogu u skoli i zato ga je Zehra odvela u selo. Riza i Zehra ostaju zajedno, samo su se dogovorili da Zehra ode sa Omerom, a da on ostane u Istanbulu jos godinu dana dok ne ode u penziju.

E: LaVie je odgovorila dok sam ja pisala, sada imate dva odgovora.
Ajoj, jadna Nisam znala da je bolesna
Suncana 007 is offline  
Old 01.08.2013., 20:12   #1368
Kad to nju Emir prosi???
Možda nisam došla do toga ili sam profulala
jenny 28 is offline  
Old 02.08.2013., 00:40   #1369
Aaaaaaaa, pogledah 27. epizodu. Joooj majko, iako sam sve pročitala na koji način će doznat, kad, kako opet me onih zadnjih 10 minuta na iglama držalo. Prokleta Cansuuuu!
Sad bi najradije odmah išla i dalje sljedeće epizode gledat ali ne stignem valja sutra na posao, ko će izdržat do sutra ufffff! Jedva čekam sljedeće epizode
__________________
"Trust is for old marrieds, Buffy. Great love is wild ... and passionate and dangerous. It burns and consumes."
dizzyfive is offline  
Old 02.08.2013., 08:52   #1370
Quote:
jenny 28 kaže: Pogledaj post
Kad to nju Emir prosi???
Možda nisam došla do toga ili sam profulala
Prvi put ju je zaprosio prije nego je saznao za laži, u 24.ep., ali ga je ona odbila jer se nije mogla nositi s lažima, sve joj je to već bilo previše te mu je rekla da mora zaslužiti taj prsten, evo i ta scena https://www.youtube.com/watch?v=0j4OuRim8p8
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 02.08.2013., 10:26   #1371
dobro jutro svim ljubiteljima ferihe
Prvo što ću reći , skidam kapu tim turcima na muzici.
ovu ne bi prestajala slušati , jednostavno u meni izaziva tolike emocije.

Feriha- hazel me oduševila, doista izvrsna gluma. i Emir mi nije loš obzirom da je momak tek počeo glumiti. Njih dvoje su mi izvrstan par. Napokon neko osvježenje u turskim serijama. Dosta više ezela, šeherzada itd
nego , odgledala sam sve epizode do oneg famoznog trenutka kada je Emir ugleda Ferrihu sa smećem. Nisam imala srca gledati šta se dalje događa. Pa sam onda otišla na 46 epizodu gdje bježe i vjenčaju se. prekrasno.
A mene zanima šta se dogodilo one noći kada je Emir natjerao Ferihu da dođe njemu u stan. da li je on bio grub prema njoj na način da ju natjerao da spava sa njim. Jesu li uopće spavali.
Jer kada se vjenčaju u planinskoj kući onaj dio kada feriha umotana u ručnik ili plahtu , a on bježi vani da je ne bi dirao , zanima me zašto.
molia bi cure koje su to odgledale da napišu šta se dogodilo te večeri.
i još nešto , ja se brate isplaka gledajući ferihu onako slomljenu, ne znam kako vi
Bitaka is offline  
Old 02.08.2013., 10:53   #1372
Bitaka
Kad joj je predložio da plati dug za jednu noć, Feriha je došla k njemu u stan, ali se ništa nije dogodilo. Počeo ju je ljubiti, odveo ju je u sobu, ali nije joj to mogao učiniti. Nakon toga ju je odveo u kupaonicu i natjerao da se umije, skine šminku, te je potom izjurio iz stana.
Nakon vjenčanja u planinskoj kućici ona nije mogla spavati s njim jer se sjetila te noći, duga, još kao podrumaši nisu znali i bla bla.
Kad su bili na otoku, a ona je bila spremna, Emir se sjetio Ruye. Tek noć poslije su spavali skupa prvi put.
Ja nikada u životu nisam plakala na seriju ili film, doslovno, ali na Ferihu se nisam mogla suzdržati. Uz to sve ona glazba, ubije te to
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 02.08.2013., 11:30   #1373
Quote:
Bitaka kaže: Pogledaj post
odgledala sam sve epizode do oneg famoznog trenutka kada je Emir ugleda Ferrihu sa smećem. Nisam imala srca gledati šta se dalje događa. Pa sam onda otišla na 46 epizodu gdje bježe i vjenčaju se. prekrasno.
Aj aj, obavezno pogledaj sve između, pa to je najbolji dio, barem meni . Jeste da je pretužan, ali je predobar tu se baš vidi Cagina zrelost naspram prve sezone
Luxxy is offline  
Old 02.08.2013., 14:37   #1374
ma ne mogu sama sebi da pomognem. sada odgledah ono sa DNK testom i još dvije epizode poslije.
Ma ovo je bez veze. Šta to njih dvoje pokušavju , da što više jedno drugo povrijede.
P azašto pobogu .
I onda ovo sr.... sa bivšom.
Uvijek ista tema. nikada nešto drugo da ubace.
Onda se ne čudim što serija završava tragično.
sa ovakvim stavom F/E nije ni moglo biti drugačije,
Umjesto da su negdje kupli kuću i srteno živjeli oni napraviše doslovno dramu od tako lijepe ljubavne priče.
I šta mi sad ada zaključimo.
Dragi gledatelji , ni slučajni nemojte da se zaljubite ili nekome srce da poklonite
Bitaka is offline  
Old 02.08.2013., 18:57   #1375
Bas sam ljuta na Emira.
Umesto da joj se iskupi za onaj samar,on se jos pravi ponosan i tvrdoglav.
Da se potrudio za ovo vreme koliko je vec F opet u stanu ona bi mu i oprostila.
A on gospodin nista.
Poceo je da radi po celu noc,jos se i ona Ece pojavila.
Kako je samo Feriha bila srecna u trenutku kad su rekli da dete nije njegovo,cak mu je i rekla da je htela da se zagrle najace do sad zbog toga i on opet nije iskoristio priliku.
Spremila mu je veceru a on se napravio pametan i nije dosao kuci,a ujutru umesto da joj se zahvali i proba da se pomire on mrtav 'ladan kaze ide da se presvuce.
Stvarno sam ocekivala vise od njega...
biljanap is offline  
Old 02.08.2013., 19:00   #1376
Bitaka kako možeš preskočiti toliko epizoda
A meni su baš te najbolje.

Ja sam došla do 50 epizode. Jao Mehmeta kako bih mu onu nosinu isčupala. Kako me đubre nervira.

A ona scena kad se njih dvoje na faksu ko fol prepiru pa joj on na papiru napiše idemo li i onda kradom gleda u druge jesu li primijetili baš je simpa Šteta što ne možemo naći zanimljive isječke. Baš ih je malo na youtubu tj sve epizode i neki ljubavni clipovi Emira i Ferihe.

Kako bi bilo dobro da ima the best of Hatidže. Žena je pravo smiješna.

Pretpostavljam da E i F roditelji uopšte neće ni saznati da su se oni vjenčali i da će se u tajnosti i rastati jel?

Ali s kojeg je vjenčanja onda ova slika http://www.diziler.com/resimler/7600...yolu-77688.jpg i na kojem će vjenčanju Feriha namjerno baciti buket pred Hande
Zloguka ptica is offline  
Old 02.08.2013., 19:17   #1377
Quote:
Zloguka ptica kaže: Pogledaj post

Pretpostavljam da E i F roditelji uopšte neće ni saznati da su se oni vjenčali i da će se u tajnosti i rastati jel?

Ali s kojeg je vjenčanja onda ova slika http://www.diziler.com/resimler/7600...yolu-77688.jpg i na kojem će vjenčanju Feriha namjerno baciti buket pred Hande
kasnije će svi saznati za to, mislim da u 52 epizodi, da su se vjenčali. A za rastavu neznam jer to u seriji nije obrađeno, oni su još uvijek vjenčani kad Feriha ode, a kad se vrati već se spominju kao bivši muž i žena, Bog zna šta se zbivalo u te tri godine

Ova slika ti je iz zadnje epke, gdje F. biva upucana i tamo baci buket pred hande.
Luxxy is offline  
Old 02.08.2013., 19:34   #1378
Pa vjenčali su se u 46. epizodi na planini ali mi nije jasno što sam čitala na drugoj stranici... Feriha će u inat baciti buket pred Hande a ovoj će biti krivo, kao da još hoće Emira, a opet govore da će Hande i Feriha biti prijateljice pa mi nelogično.
Zloguka ptica is offline  
Old 02.08.2013., 20:03   #1379
Luda je skroz...
Jedna od boljih scena
http://www.youtube.com/watch?v=8pPAeWOdNG0
biljanap is offline  
Old 02.08.2013., 20:46   #1380
Quote:
Zloguka ptica kaže: Pogledaj post
Pa vjenčali su se u 46. epizodi na planini ali mi nije jasno što sam čitala na drugoj stranici... Feriha će u inat baciti buket pred Hande a ovoj će biti krivo, kao da još hoće Emira, a opet govore da će Hande i Feriha biti prijateljice pa mi nelogično.
Pa da, to će biti na samom kraju, a to su ti različite interpretacije Handinog izraza, jer ona kao odlazi, voli koraja a sad je dobila buket

Quote:
biljanap kaže: Pogledaj post
Luda je skroz...
Jedna od boljih scena
http://www.youtube.com/watch?v=8pPAeWOdNG0
A baš je simpatična,
Luxxy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:30.