Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2013., 21:13   #21
Ja sam svoje kožne gležnjače raširila tako da sam namočila debele čarape u omekšivač, obukla njih i gležnjače i hodala po stanu. I preko noći sam ostavila čarape namočene u omekšivač sklupčane u njima.
francy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 22:45   #22
kupila sam si ove gležnjače: http://images.esellerpro.com/102/I/4...%20gallery.jpg

sada, lijeva je odlična. ništa me ne žulja. no, desna me jako žulja kod malog prsta (i ono iza, ali mi je sada to područje kod malog prsta najvažnije). Mislite li da bi postolar nešto mogao napraviti? Materijal je više kao tkanina/pliš
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 14:22   #23
Quote:
pas-garo kaže: Pogledaj post
kupila sam si ove gležnjače: http://images.esellerpro.com/102/I/4...%20gallery.jpg

sada, lijeva je odlična. ništa me ne žulja. no, desna me jako žulja kod malog prsta (i ono iza, ali mi je sada to područje kod malog prsta najvažnije). Mislite li da bi postolar nešto mogao napraviti? Materijal je više kao tkanina/pliš
nitko?
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 20:15   #24
stavi one kalupe u njih, ali na kalupe stavi debele carape. dobro nabij u cipele i ostavi koji dan

Sent from my PMP3370B using Tapatalk
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 19:15   #25
pozdrav

imam adidas daily vulc broj 44 ipo, inače 45 mi većinom paše, i upiru me dosta a nove su, vratiti ih nemogu više, nosio sam ih svugdje i nemam više račun, pa ima li kakve pomoći !? pokušao sam držat kartona unutra, pa nositi na dvoje čarapa, ništa baš da pomogne i malo su od tvrđeg materijala pa je pogotovo teško ih proširiti, nisu mi premale, na knap su, ali isto nabija dok hodam, evo to su ove

http://images.esellerpro.com/2369/I/...aleU46303b.jpg

nisu bile baš jeftine, pa kad bi bar pola broja uspio ih raširiti hmm

sjećam se davno jedne niske puma isto su me nabijale malo i sa vremenom su se dosta raširile i kasnije nije smetalo ..
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 11:23   #26
Metodom zamrzavanja. Uliješ u kesicu za domaćinstvo 1/3 vode, dobro zatvoriš, rasporediš po unutrašnjosti obuće i staviš u zamrzivač. Kako se voda u kesici smrzava tako postepeno širi cipelu za nekih pola broja, taman koliko treba
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 11:46   #27
hvala

idem probati
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 20:12   #28
Kupila sam polucipele na potplatu (ono zatovreni prsti i peta) i tamo gdje završavaju prvi dio me režu ... baš bolno ... samo kad hodam naravno, u dućanu nisam ništa osjetila. Cipele su od platna ... al taj rub je baš tvrd ... ima li šanse da njih nekako tu omekšam ...
__________________
Albumi
maky_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 20:26   #29
Quote:
maky_13 kaže: Pogledaj post
Kupila sam polucipele na potplatu (ono zatovreni prsti i peta) i tamo gdje završavaju prvi dio me režu ... baš bolno ... samo kad hodam naravno, u dućanu nisam ništa osjetila. Cipele su od platna ... al taj rub je baš tvrd ... ima li šanse da njih nekako tu omekšam ...
I ja sam tako svoje od platna omekšala. Kupi u Humanica ili po dućanima obuće pjenu za omekšavanje kože. Posprejaj po tom mjestu iznutra i izvana i pričekaj da se pjena upije pa obuci cipelu i malo je nosi. Radi to onoliko puta dok ti se ne omekša i dok ne budeš zadovoljna.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 20:29   #30
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
I ja sam tako svoje od platna omekšala. Kupi u Humanica ili po dućanima obuće pjenu za omekšavanje kože. Posprejaj po tom mjestu iznutra i izvana i pričekaj da se pjena upije pa obuci cipelu i malo je nosi. Radi to onoliko puta dok ti se ne omekša i dok ne budeš zadovoljna.
Iako je taj rub baš krut , kaže prijateljica da su to sigurno sa plastičnim koncem šivali da tu nema spasa...a kupila ih danas pa sam mislila ih zamijenit ako nema spasa .. hoće mi ta pjena mrlje ostaviti jer su iznutra bijele a izvana modre ... (hilfigerke)

Hvala ti na brzom odgovoru...
__________________
Albumi
maky_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 20:31   #31
Sad sam doma našla neki sprej stretch na kojem piše da je za kožu ... šta misliš da s njim probam?
__________________
Albumi
maky_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 21:10   #32
Ja sam na teži način otkrila da je mnoge cipele najbolje raširiti prodajom na "mojim krpicama" ili poklanjanju ljudima manjeg stopalnog broja.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 21:12   #33
Nisu one meni male, one su moj broj, veći broj mi je predug, al nakon 10 min u njima me samo na jednom mjestu malo režu ...
__________________
Albumi
maky_13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 23:19   #34
Quote:
maky_13 kaže: Pogledaj post
Iako je taj rub baš krut , kaže prijateljica da su to sigurno sa plastičnim koncem šivali da tu nema spasa...a kupila ih danas pa sam mislila ih zamijenit ako nema spasa .. hoće mi ta pjena mrlje ostaviti jer su iznutra bijele a izvana modre ... (hilfigerke)

Hvala ti na brzom odgovoru...
Pjena ne ostavlja fleke, moje su bile bež. Isto su bile u rubu krute i nevjerovatno kako su omekšale. Čak sam malo onako mokre lomila ta mjesta da omekšaju. Isto je bila stvar tvrdog ruba.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 14:04   #35
kupila sam salonke od gamoša i nosim ih taman na debele bičve i nista...nije mi upalilo ni sa zamrznutom vodom ....da li da pokusam sa tim omekšivačem, bojim se samo da ih ne unistim jer su od gamoša 8da ne ostanu fleke jer su crne)? savjet ikakvi ?!
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 12:33   #36
Ljudi ja sam kupila nove čizme, u massu i dala dosta love za njih u trgovini je sve bilo oke.
Sad u subotu kada sam ih prvi puta imala duže na nogi užas, tako su mi natekli prsti, žuljaju me na prstim a, sve je ostalo oke.
Ne znam šta da radim ?
Postoji li koja tehnika ?
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 13:05   #37
Quote:
aniston kaže: Pogledaj post
Ljudi ja sam kupila nove čizme, u massu i dala dosta love za njih u trgovini je sve bilo oke.
Sad u subotu kada sam ih prvi puta imala duže na nogi užas, tako su mi natekli prsti, žuljaju me na prstim a, sve je ostalo oke.
Ne znam šta da radim ?
Postoji li koja tehnika ?


ako su kožne, namaži ih nivea (onom običnim plavom) kremom u debelom sloju. pusti da se osuši. i tako još dva puta.

Koža omekani i popusti. Već sam nekoliko čizmica i balerinki tako proširila
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 13:47   #38
Kako raširiti cipele?

kupi u deichmanu onu pjenu za rastezanje cipela, ako nije uzasno veliki problem sigurno ce ti pomoci
kosta nesto jako malo, posprejas, pjena nabubri, obujes i nosis kratko
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2018., 14:44   #39
Hvala vam na savjetima probati ću
aniston is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2019., 06:22   #40
nivea kremicom mazati iznutra
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:45.