Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2015., 19:22   #101
Ima nešto kožnih novčanika u zagrebačkoj nami na trgu, a i u gallku...slabo u Narodnim novinama...
malioblak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 16:03   #102
Gdje (online) kupiti ovakav novčanik?
Stradivariusovi su mi lijepi, ali su svi samo na zip, a ja bih ovakav koji se otvara.. desigual ima takve, ali oni su mi prešareni
melita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 11:05   #103
Ima li u Zagrebu Fossilovih novačnika negdje?
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 19:58   #104
Quote:
anja1808 kaže: Pogledaj post
Ima li u Zagrebu Fossilovih novačnika negdje?
Da, kada ideš iz Draškovićeve u Vlašku na početku ti je jedan dućan sa većinom Fossilovih stvari, mislim da je to outlet.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 09:02   #105
Quote:
Ember- kaže: Pogledaj post
Da, kada ideš iz Draškovićeve u Vlašku na početku ti je jedan dućan sa većinom Fossilovih stvari, mislim da je to outlet.
Znam koji, hvala!
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 19:49   #106
Quote:
anja1808 kaže: Pogledaj post
Znam koji, hvala!
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2019., 22:54   #107
U koje ducane u Zagrebu da udem i trazim kozni muski novcanik? Neke u shopping centrima? Ovo mi je totalna nepoznanica i ne znam od kuda poceti. Hvala.
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2019., 23:07   #108
Quote:
Guater kaže: Pogledaj post
U koje ducane u Zagrebu da udem i trazim kozni muski novcanik? Neke u shopping centrima? Ovo mi je totalna nepoznanica i ne znam od kuda poceti. Hvala.


Maras
listopad14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2024., 21:31   #109
Gdje u ZG kupiti CRVENI kožni novčanik srednje veličine?

Našla sam na guglu neki luxor dućan u Maksimirskoj, ali kad sam otišal tamo - novčanici su sve, samo nisu kožni. Čisti poliuretan, na opip. Žena mi kaže da je to koža. Aha, umjetna Spopala me s vrata time kako ima puno posla i jadna je sama i ima puno za raditi....

Te Fossil trgovine na početku Vlaške tamo više nema. U Narodnim novinama izbor nikakav, nepostojeći.

Gledala sam na webshopovima, sve piše koža a kad pogledaš bolje - piše umjetna koža iliti SKAJ.

Vidjela sam da neki hrvatski proizvodjač ima štand u City Centru East, pa ću svratit tamo kad mi bude usput....ima li tko još kakvu ideju? Nije da tražim neko čudo...
Panasonic2014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2024., 10:22   #110
Quote:
Panasonic2014 kaže: Pogledaj post
Gdje u ZG kupiti CRVENI kožni novčanik srednje veličine?

Našla sam na guglu neki luxor dućan u Maksimirskoj, ali kad sam otišal tamo - novčanici su sve, samo nisu kožni. Čisti poliuretan, na opip. Žena mi kaže da je to koža. Aha, umjetna Spopala me s vrata time kako ima puno posla i jadna je sama i ima puno za raditi....

Te Fossil trgovine na početku Vlaške tamo više nema. U Narodnim novinama izbor nikakav, nepostojeći.

Gledala sam na webshopovima, sve piše koža a kad pogledaš bolje - piše umjetna koža iliti SKAJ.

Vidjela sam da neki hrvatski proizvodjač ima štand u City Centru East, pa ću svratit tamo kad mi bude usput....ima li tko još kakvu ideju? Nije da tražim neko čudo...
u Osijeku sam kupila u trgovini Viktor oni ne prave svoje, samo prodaju uvozne
imaju trgovinu i u ZG, ne znam kakav im je izbor jer u zg-trgovini nisam bila
os-trgovina im je izvrsna


moj je NN brand, kineski ali kožni, crveni
ako želiš Viber ili WA sliku slobodno mi ostavi broj moba
imam i smeđi, zajedno sam ih kupila, mislim da je svaki bio 18 €
ne da mi se ovdje uploadati (s mobitela ne znam a fotoaparat-laptop-upload mi je previše posla)

sad se ne mogu sjetiti imena, ali u Cityu West na 1. katu je bio štand s izvrsnim domaćim torbama, bude kožnih ali i umjetnih
ako si planirala u East, odi i tamo
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2024., 11:05   #111
Kožne imaju Galko, Picard, Furla, Maras.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2024., 23:32   #112
Hvala cure! Svakako ću pogledati u Victoru! I u tom u Citiju, to je kao hrvatska proizvodnja - firma Pelgolo!

Znam za Marasa i Pikard, ali iskreno ne želim davati silne novce za brand. Važnija mi je kvaliteta, a što piše na njemu čak i nije. Nekad ih je znalo biti u Nami, možda bi i tamo trebalo navratiti. Galko nije loš, ali ne svidjaju mi se modeli, tražim nešto vrlo jednostavno tako da mislim da će taj Pelgoglo imati nešto za mene. Imam crni Coveri i bila sam zadovoljna njime, dosta dugo.

Ima neki FunStore u Importanne pothodniku, tamo sam kupovala super kožne torbe, a znam da imaju i novčanika, morat ću navratiti....

Odlučila sam se potruditi i tražiti koliko treba, samo da budem zadovoljna! Jebate, tako obična stvar, a pola grada moraš obići da ju nađeš. Odjdenom svi volimo životinje, a poliuretan i PVC od kojeg se rade umjetni novčanici kao nisu problem. AH!
Panasonic2014 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.