Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2017., 11:44   #421
Posao zavarivaca

Kako do posla zavarivaca.

Voljan sam ponovno se prekvalificirati samo me zanima kakve fizicke i psihicke uvjete moram zadovoljiti.

Usput, bio bih veoma sretan ako ima koji zavarivac ovdje da mi da koji savjet.
SeaDiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 11:51   #422
Koje uvjete moram ispuniti da bih bio zavarivac, Mislim se prekvalificirati.

Kakve moram biti psiho-fizicke kondicije?

Da se razumijemo. Ne pijem, ne pusim, zdrav sam.

Koje su opasnosti na radu po zdravlje?
SeaDiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 14:15   #423
Prvo tečaj (brodarski institut ili firme poput Montinga), onda atestiranje. Atesti brodarskog instituta ili Montingu su po ISO standardu, pa vrijede u cijelom svijetu. Naša brodogradilišta imaju (Uljanik, 3. Maj) imaju interne ateste koji vrijede samo unutar brodogradilišta.

Ja sam atestirao u Uljaniku (tri pozicije, REL) i radio tamo nekih 5-6mj. To je po zdravlje jedan od najopasnijih poslova i nikako ti to ne bih prepročio ako želiš doživjeti max 50 godina. Posla za dobrog varioca ima svugdje u svijetu i plače su OK, ali bježi od toga. Monter, brusač, bravar koliko-toliko OK ali varioc je smrt. Gore od rudara ili od policajca u Bronxu.
Horz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 21:41   #424
Quote:
Horz kaže: Pogledaj post
Prvo tečaj (brodarski institut ili firme poput Montinga), onda atestiranje. Atesti brodarskog instituta ili Montingu su po ISO standardu, pa vrijede u cijelom svijetu. Naša brodogradilišta imaju (Uljanik, 3. Maj) imaju interne ateste koji vrijede samo unutar brodogradilišta.

Ja sam atestirao u Uljaniku (tri pozicije, REL) i radio tamo nekih 5-6mj. To je po zdravlje jedan od najopasnijih poslova i nikako ti to ne bih prepročio ako želiš doživjeti max 50 godina. Posla za dobrog varioca ima svugdje u svijetu i plače su OK, ali bježi od toga. Monter, brusač, bravar koliko-toliko OK ali varioc je smrt. Gore od rudara ili od policajca u Bronxu.
E, hvala.

Znao sam da je opasno, al ne toliko.

Jednostavno, pokusavam se prekvalificirati. Ne znam kaj cu. Vatrogasac, ronilac, zavarivac...
SeaDiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 13:31   #425
Tko ima iskustva sa slovenskim koperantima koji šalju po vani, Nizozemska itd...?
Koliko može dobiti Mig ili Tig zavarivač?
Dvoumim se da odem na probu jer sam već kod naših dobio dobru ponudu kao Bravar kod Švabe.
Kako se dogovoriš ili je svima isto?
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 22:34   #426
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Tko ima iskustva sa slovenskim koperantima koji šalju po vani, Nizozemska itd...?
Koliko može dobiti Mig ili Tig zavarivač?
Dvoumim se da odem na probu jer sam već kod naših dobio dobru ponudu kao Bravar kod Švabe.
Kako se dogovoriš ili je svima isto?
Koliko dobra je ponuda?
Nizozemska agencija za zaposljavanje nudi 15 eura brutto
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 10:10   #427
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Koliko dobra je ponuda?
Nizozemska agencija za zaposljavanje nudi 15 eura brutto
Između 10 i 12e bruto se nudi bravaru kod Švabe, + 40e dnevnice - 450 do 550e stan sa režijama.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 23:42   #428
Quote:
Horz kaže: Pogledaj post
Ja sam atestirao u Uljaniku (tri pozicije, REL) i radio tamo nekih 5-6mj. To je po zdravlje jedan od najopasnijih poslova i nikako ti to ne bih prepročio ako želiš doživjeti max 50 godina. Posla za dobrog varioca ima svugdje u svijetu i plače su OK, ali bježi od toga. Monter, brusač, bravar koliko-toliko OK ali varioc je smrt. Gore od rudara ili od policajca u Bronxu.

Joj daj molim te, ovisi sto radis.

Naravno da je na vecim konstrukcijama tipa brodova ili postrojenja zajeb, ali dosta poslova s varenjem su cist fini.

Evo jebemu ja sam se sam naucio mig varenje i autogeno(mislim, "naucio", ono, osnovno) i sad picim MIG-om CO2 u jednoj maloj firmi, konstrukcije varim malim varovima, lijepo imam svoj stol naslozen i picim bez da se sagnem 5 puta prije pauze, sve si lijepo namjestim.

Ugodno u hali kojih 20tak stupnjeva, placa mi je sad 4900, vrijeme prodje za cas kad varim i doma sam u 15:20.

Treba se snac.

Zadnje uređivanje Rocketman : 25.07.2017. at 00:14.
Rocketman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 08:20   #429
TRAŽIMO ZAVARIVAČE

Zagreb Montaža d.o.o. traži i osposobljava zavarivače u internoj Školi zavarivanja za projekte u Hrvatskoj i u inozemstvu. Primamo iskusne radnike, ali i potpune početnike zainteresirane za posao zavarivača.
Obuka prosječno traje 3 mjeseca (ovisno o iskustvu i trudu), a za vrijeme obuke ste u radnom odnosu.
Prednost imaju kandidati metalske struke, iskustvo nije uvjet.
Svi zainteresirani mogu se prijaviti na linku http://www.zagreb-montaza.hr/potencijali.asp
AnaTota is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 13:05   #430
Trazim napredne instrukcije iz tiga.. zagreb,karlovac,sisak...
Praznih Ruku is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 14:43   #431
Edukacija Autogeno zavarivanje

Firma Polus traži zainteresirane zavarivače (Autogeno i TIG) za rad na instalacijama grijanja i vode u Njemačkoj. Zainteresirani se mogu javiti na 00385 98 222786 ili na mail [email protected]

Za osobe koje su zainteresirane za ovaj posao a nemaju znanje, u Splitu radimo edukaciju u trajanju 2 mjeseca za autogeno varenje. Zainteresirani se mogu javiti na 00385 95 9039098 ili na mail [email protected]
Aucina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 10:11   #432
JOB OPENING: Zavarivač / Welder (f/m) Netherlands shipyard 2.2018

JOB OPENING: Welder (f/m) Netherlands shipyard 2.2018

| Festangestellt | As soon as possible |

Shipyard welding (Carbon dioxide method CO2) of vessels and rigs.

Task description

Netherlands- and Europe-welding on-site shipyard
Execution of repair and service
Reporting, basic communication in English and
On-site training of the employees operating on the equipment/machines

Your profile

Technical education, experience in field of shipyard welding

CO2 method certificate, basic knowledge of reading drawings
Europe-wide willingness to travel
Resilient and convincing personality with a high customer and team orientation
Fluent in English (oral and written)

Project information

Contract of employment as well as agreed paid work day on field.
Payment of travel expenses
Save and long-termed perspective with possibility of temp-to-perm

Attractive career opportunities and challenging roles - that’s what you can expect from our client. You have a professional partner who can offer interesting opportunities and long-term prospects to frther your career.

APPLY at www.glresume.com

http://www.energijanova.hr/en/Job-postings/
__________________
______
Bubo
bubo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 23:04   #433
posao zavarivača

Ako trazite posao zavarivaca (rad u njemačkoj) javite se E-mailom na

[email protected]
maxim7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2018., 14:46   #434
Kako u Rijeci započeti kao varioc, otići na tečaj? Nisam nikad to radio ali nisam nikad radio ni sve poslove prije pa se opet čovjek snađe. Radim trenutno i sve je u redu na poslu osim novaca koji i nisu bas sjajni.
Hvala na savjetima ��
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 21:33   #435
Postovani,

Traze se TIG zavarivaci, bravari, cjevari, vodoinstalateri sa iskustvom za rad u Porsche-u.

Mjesto rada: Stuttgart, Njemačka

Rad na duze vrijeme, radno vrijeme 10 sati, osiguran prijevoz, plaćen smještaj, obavezna prijava uz HR. dokumente. Poželjno poznavanje njemačkog jezika.

Za informacije javite se na mail: [email protected] ili

posjetite facebook stranicu: https://www.facebook.com/Zavarivaci-...2908665566682/

Lijep pozdrav,
KING1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2018., 03:31   #436
Radnik sam u 3maju, 22god, zavarivač i iskreno sviđa mi se ta vrsta posla zanimljivo, nikad monotono, imam položeno MAG(PPŽ) I REL ( položeno atest samo ), radio sam i sa EPP aparatom ali mi nisu dali papir da sam položio, htio sam izganjati da polozim i TIG postupak ali je otišlo sve u k. Sad dok nema posla u 3maju sam probao malo sa punom zicom raditi, takk da imam volje i znanja.
__________________
Samo opušteno k'o babina sisa
Shifter07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2018., 02:37   #437
Koja je tvrtka bolja kao poslodavac sto se tice uvjeta i posla, ukoliko netko ima saznanja i moze mi reci, da li Đuro Đaković montaža ili Zagreb montaža?
Hvala.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Švedska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2019., 23:21   #438
Firme za rad - zavarivači

Pozdrav

Dali ima netko ovdje saznanja o firmama u SB-u koje primaju zavarivace...
ĐĐ je najpoznatija, ali teško upasti u bilo koju firmu iz ĐĐ grupe...
Ima li netko informacija i saznanja o nekoj od: hidromont montaza, marsonia montaza, sb montaza, ep ing doo...

Hvala
dani90 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:19.