Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 19:25   #1
The Looming Tower (2018)


THE LOOMING TOWER Official Trailer

Quote:
The Looming Tower tematizira tragične događaje koji su pogodili New York 11. rujna 2001. godine. U središtu akcije bit će šef njujorške FBI-jeve protuterorističke jedinice John O’Neill, kojeg će odigrati vrhunski glumac Jeff Daniels, nastavljajući tako niz zanimljivih uloga u svojoj karijeri. Danielsov je lik veteran FBI-a, tvrdoglav i odlučan agent koji je uvjeren da je SAD meta terorističkih napada Al-Kaide, ali je isfrustriran zbog antagonističkih i kompetitivnih odnosa između FBI-a i CIA-e, između kojih nedostaje volje za suradnjom kako bi se poduzele preventivne mjere po pitanju terorističkih napada.
28.2.2018
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 20:56   #2
Gledat će se.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 22:38   #3
Jel to ide tjedno ili Hulu pušta cijelu sezonu "na eks" ?
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2018., 16:17   #4
Dobra serija..
Za klasu bolja od Homeland i sličnih negledljivih..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2018., 11:41   #5
preporuka za seriju. odgledala sam u dahu. posebno treba istaknuti da su svi (tj glavni i glavniji sporedni) likovi stvarni, real life osobe.

djelomično su ubačene prave snimke događaja - najzanimljivija mi je bila kongresna istraga koju godinu nakon 9/11. zastrašujuće je vidjeti u kojoj mjeri je rivalstvo CIA i FBI posljedično omogućilo rušenje blizanaca. grozno, kao da gledaš zločestu i sebičnu djecu u vrtiću koja sakrivaju igračke kako ih ne bi trebali dijeliti s drugima, a ne odrasle, obrazovane ljude koji bi trebali surađivati i dijeliti informacije za dobrobit svoje zemlje.

glavni glumac Tahar Rahim je izvrstan.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2018., 11:29   #6
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
preporuka za seriju. odgledala sam u dahu. posebno treba istaknuti da su svi (tj glavni i glavniji sporedni) likovi stvarni, real life osobe.

djelomično su ubačene prave snimke događaja - najzanimljivija mi je bila kongresna istraga koju godinu nakon 9/11. zastrašujuće je vidjeti u kojoj mjeri je rivalstvo CIA i FBI posljedično omogućilo rušenje blizanaca. grozno, kao da gledaš zločestu i sebičnu djecu u vrtiću koja sakrivaju igračke kako ih ne bi trebali dijeliti s drugima, a ne odrasle, obrazovane ljude koji bi trebali surađivati i dijeliti informacije za dobrobit svoje zemlje.

glavni glumac Tahar Rahim je izvrstan.
CIA likovi su izmišljeni ako se ne varam. Čini mi se da sam negdje pročitao tako nešto.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2018., 23:37   #7
Kako mi je ovo prošlo ispod radara, uopće nisam čula za seriju a izašla prije pola godine...
Vrhunski glumci unutra, priča zanimljiva iako ishod znamo, jedino mi se čini da je malo jednostrano, ono CIA svi zli šupci a u FBI-u dobri heroji, vjerojatno nije bilo tako...ali s gledišta fikcije i kao serija, jako dobrih 10 epizoda
Tahar Rahim malo iznad ostalih, još ga pamtim od Un Prophete ali dugo ga nisam vidjela..
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2018., 13:03   #8
Ovo je očito svima promaklo, kad je zadnji put neka serija imala ovako malo postova
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2018., 10:44   #9
Skinula sam je kad je išla, ali nikako da dođe na red za pogledati. Mislila sam da ćemo je stići pogledati preko ljeta, ali...

Ajde, sad ću je pomaknuti na neko više mjesto na listi čekanja.
__________________
“Just because you’re offended, doesn’t mean you’re right.” – Ricky Gervais
IG: *livin' la vida low carb*
jjinxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2018., 09:04   #10
Jako jako dobro, preporučam. Bingeao sam ju prije mjesec dva, baš se u dahu pogleda.
perich is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2018., 09:40   #11
Ja isto sad odbinđala za vikend. Najbolje mi je što se radnja ne bazira toliko na sveameričkoj propagandi, već je fokus na egotripu dviju agencija, CIA-E i FBI-ja.

Jeff Daniels odličan, iako mi u prvoj epizodi nije bilo jasno zašto toliko forsiraju njegov buran privatni život. Ali ubrzo se pokazalo da je definitivno pogođena mjera.

I Peter Saasgard mi je dobro pogođen cast i općenito su svi jako dobro legli za svoje uloge.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2018., 13:06   #12
Jeff je uvijek odličan i stvarno svi hvale seriju ali nekako se ne mogu sada natjerati gledati, cijel tema mi je neprivlačna...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2018., 15:15   #13
Nije se ni meni dalo, ali privukla me visoka ocjena i komentari ovdje.
Mislila sam da će djelomično biti obrađeno i razdoblje nakon 11.9. tj odmazda, a to je već stoput viđeno...
Ovo mi je baš leglo...

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
__________________
Ne možeš više ni potpis imati, a da ti ga netko ne ukrade.
mali buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2019., 00:38   #14
Upravo završio gledanje.
Dobra serija. Ima doduše dosadnih dijelova i kraj mi se nekako činio zbrzan i nedorečen, ali sve u svemu, okej.
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2019., 23:51   #15
Da se gledat usprkos iritantnom Jeff Danielsu.
gordon1hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2020., 00:52   #16
pogledao. nije lose, ali nista posebno.

glumci su odlicni i mracni ton serije jako pase na ovu temu. to je super pogodjeno. ali scenarij mi nije lego

od trena kad procitas o cemu se serija radi, pa do trena kad zavrsis zadnju epizodu, nisi puno naucio djubrad iz cia nije podijelila info s fbi, i to je rezultiralo katastrofom. i to gledas 10 epizoda.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2020., 06:49   #17
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
pogledao. nije lose, ali nista posebno.

glumci su odlicni i mracni ton serije jako pase na ovu temu. to je super pogodjeno. ali scenarij mi nije lego

od trena kad procitas o cemu se serija radi, pa do trena kad zavrsis zadnju epizodu, nisi puno naucio djubrad iz cia nije podijelila info s fbi, i to je rezultiralo katastrofom. i to gledas 10 epizoda.
Ti iz svake serije moraš nešto novo naučiti da bi ti bila dobra?
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2020., 10:40   #18
ma jok.

i ovdje smo dosta toga naucili, kad su u pitanju cinjenice. ali ja sam mislio na cijelu poantu serije, jel.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.