Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Nautika

Nautika Hvali more, drž' se kraja.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 22:01   #41
dobio je dosta dobrih savjeta, samo mu ne pašu.
voditelj c, tečaj- traje 4 dana. 25 sati teorije i 6 prakse (praksa bude na brodu, mislim da mora biti iznad 12m, jer je ovo brevet za skippera do 30BRT-a). mislim da je u splitu tečaj 1900 ili 2000 (kn), liječnički za skipera negdje 500, negdje 600kn i sam ispit oko 500kn. liječnički vrijedi 2 godine, sama dozvola 5 godina. poslije se refresha sa novim liječničkim.
brod, 5000Eur, 6+1 ljudi, brzine, cijene, još i bbq, neću komentirati, već je dosta pametnog napisano.
samo ću reći da policija i kapetanija kontrolira, a kontrolirat će sve više.
po moru je kaos, nesreća ko u priči.crnog čartera...a kad ti se ozlijedi šveđanka (znat će hvarani) ili pogine njemac (znat će makarani), onda njihov insurance dođe pitat za zdravlje, prvo skippera, pa vlasnika (ovdje jednog te istog), pa nadalje.
p.s.
link na forum je topic iz davnine. u nas se regule mijenjaju od danas do sutra.
__________________
This ain't no Mudd Club, or C. B. G. B.
housesinmotion8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 22:17   #42
Nevjerojatno da je ovo završilo na vrijeđanju.

10 puta sam pitao, nitko nije dao odgovor.

Kako i na koji nacin zaraditi (po ovome sto sam tu procitao, jedino da vozim 150 tura godisnje) sa brodom koji prima 6 ljudi i ide 12 milja na sat, praveci eksurzije od 40-50 eura po glavi?

Pa jbte ne pitam kako doci do svemira o nazad.

Je li postoji ikakva racunica da se tu zaradi?

Svi se kao sve razumiju, a nitko da napiše točno što treba napraviti da se zaradi.

Moram se vratiti na dio oko apartmana, jer sam i tad trazio pomoc, pa su mi svasta pisali...treba ti napa u kuhinji, treba ti telefon, treba ti 5 kvadrata u kupaonici (imam 2.90), itd itd. Pa na kraju nista od tog nije trebalo.
Ne kazem da sve to ne treba sto ste vi nabrojali, ali kako i na koji nacin zaraditi ako vozis samo 5-6 ljudi u brodu? kad odbijes gorivo, vez, osiguranje, itd ispada da sam u minusu? ili?

Ispada da je to nemoguce, ili zaradis neku bjedu za takav trud.

Ima li netko tko se time bavi, pa da mi da jasnu racunicu sto trebam napraviti, koliko prometa odraditi dnevno, i kako zaraditi?

Ili ispada da se moze zaraditi samo s turistickim brodom sto prima 200 ljudi? Pa na kolicinu...
iguodala is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 22:33   #43
ne vrijeđam te, simpatično mi je kako si se zaputio u sve to. ali samo simpatično. ja da sam znao sve što sada znam, ne bi ništa napravio. moje nekadašnje neiskustvo je sretno prošlo, a gambling po moru.....

ti možeš riskirat, neka davanja možda i izbjeć, ali to je biznis u ekspanziji, brodova je sve više, više se novca vrti, a gdje je novac tu je i država sa kasom. obruč se stišće, vrhnje su pokupili, kao i obično, prvi.
tura do biševa i nazad je 100 EUR, osam ljudi 800 EUR brutto. super. pitaj koje makinje to voze, i nakon koliko sezona se mijenjaju.

tebi je polazna osnova, 5000 EUR, 6 ljudi, plus skipper, deplasmanac koji vozi 12čv nije igračka, gliser koji vozi 12čv vozi protiv sebe (svoje prirode, potrošnje).
dobro ti je netko napisao; isplovit ćeš po bonaci a vraćat ćeš se po maestralu.
dobro, netko nauči na teži način. plovidba nije ''daj mare .izde''.
da ti apartman nije proradio nikom ništa. a ovdje ako zajebeš.....
kupi info i novce i nemoj doživljavat ovo kontra sebe i svog projekta.
ko ti kaže da to može (a ovdje ne vidim da itko kaže) nije ti prijatelj.
__________________
This ain't no Mudd Club, or C. B. G. B.
housesinmotion8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 00:59   #44
Quote:
iguodala kaže: Pogledaj post
Nevjerojatno da je ovo završilo na vrijeđanju.

10 puta sam pitao, nitko nije dao odgovor.

Kako i na koji nacin zaraditi (po ovome sto sam tu procitao, jedino da vozim 150 tura godisnje) sa brodom koji prima 6 ljudi i ide 12 milja na sat, praveci eksurzije od 40-50 eura po glavi?

Pa jbte ne pitam kako doci do svemira o nazad.

Je li postoji ikakva racunica da se tu zaradi?

Svi se kao sve razumiju, a nitko da napiše točno što treba napraviti da se zaradi.

Moram se vratiti na dio oko apartmana, jer sam i tad trazio pomoc, pa su mi svasta pisali...treba ti napa u kuhinji, treba ti telefon, treba ti 5 kvadrata u kupaonici (imam 2.90), itd itd. Pa na kraju nista od tog nije trebalo.
Ne kazem da sve to ne treba sto ste vi nabrojali, ali kako i na koji nacin zaraditi ako vozis samo 5-6 ljudi u brodu? kad odbijes gorivo, vez, osiguranje, itd ispada da sam u minusu? ili?

Ispada da je to nemoguce, ili zaradis neku bjedu za takav trud.

Ima li netko tko se time bavi, pa da mi da jasnu racunicu sto trebam napraviti, koliko prometa odraditi dnevno, i kako zaraditi?

Ili ispada da se moze zaraditi samo s turistickim brodom sto prima 200 ljudi? Pa na kolicinu...
Tko te vrijeđa??

Došao si sa idejom o zaradi u nautičkom turizmu i očekuješ da ti netko od nas servira kompletni elaborat ispaltivosti a ti se ne bi pomakao s mjesta.

Imaš post koji ti kaže koliko te košta ispit da bi uopće mogao razmišljat o poslu.
Imaš post u kojem ti se objašnjava na koji način se vrši ukrcaj-iskrcaj putnika i na kojim točno specificiranim lokacijama zavisno od tvoje kapetanije.
Imaš post u kojem ti se objašnjava oprema broda.

I šta bi ti sad htio?? Da te savjetujemo da radiš kao taj splićani koji je u crnom čarteru ili da se ti malo pomakneš s mjesta i odeš pod broj jedan u kapetaniju Šibenik i pitaš tamo šta i kako i na kakav način. Kad ti oni kažu sve šta ti treba a kazat će ti papir i olovku u ruke i uz pomoć kalkulatora vidi ima li to u tvojoj priči smisla ili ne.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:02   #45
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Vecina tih mulova spada pod neku luku nautickog turizma. Bit je u naplacivanju, ne u sigurnosti ili necem slicnome. Kao sto sam vec napisao, ti izletnicki brodovi o kojima pises su u prekrsaju.
Nisam baš siguran, a evo i dokaz (Poreč):

http://www.porec-port.com/
http://portal.giscloud.com/map/55464...rto-di-parenzo

Dakle, radi se o luci javnog prometa, a ne o luci nautičkog turizma. Na drugom linku se vidi luka nautičkog turizma, van granica luke javnog prometa (istočno od bova). Privez, te ukrcaj/iskrcaj turističkih brodova se odvija na području istočno od velikog mula, označenom kao komunalni dio luke, i ovdje to zasigurno nitko ne radi "na divlje".
__________________
Putopisi: Island Egipat Kuba Južna Amerika Turska | Silba Smještaj
Putnik92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 11:20   #46
ovaj namet i/ili regulu je najlakše zaobić. u pomorstvu, kao i u svemu kod nas, puno ovisi od kapetanije do kapetanije, ponekad i za regule koje ne dozvoljavaju ''umjetničku'' interpretaciju imate tumačenja nebo/zemlja.

u splitu, mislim, od zadnje sezone su uvedena pravila, reguliran je ukrcaj i iskrcaj. i košta. vjerovatno će taj dio u manjim mjestima bit jednostavniji. oprema brodice, registracije, plovput-održavanje svjetionika, i ostalo se ne mogu (legalno) zaobić.
na zapadnoj obali išao sam krcati gorivo, bila je abnormalna gužva. taxi gliseri su vršili iskrcaj/ukrcaj na pumpi(!!!!!), jer su imali problema sa navedenim.

primjer; ako imaš vhf stanicu, a nije ti obavezna za kategoriju plovidbe i vrstu posla koju obavljaš, treba(lo) je plaćati godišnja davanja, pa su ljudi počeli skidati vhf sa brodova. to je naravno kontraproduktivno sigurnosti na moru, pa su malo laškali sa tom ludošću.
__________________
This ain't no Mudd Club, or C. B. G. B.
housesinmotion8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 14:05   #47
Quote:
housesinmotion8 kaže: Pogledaj post
ovaj namet i/ili regulu je najlakše zaobić. u pomorstvu, kao i u svemu kod nas, puno ovisi od kapetanije do kapetanije, ponekad i za regule koje ne dozvoljavaju ''umjetničku'' interpretaciju imate tumačenja nebo/zemlja.
Da, lako je zaobic u odredjenom trenu. Kad uleti kontrola i vide da u cetvrtak 16.07. i srijedu 21.08. imas u papirima odradjene ture Split-Hvar onda te pitaju za racun od veza gdje si ukrcao/iskrcao putnike. Tad mozes samo gledati u nebo i moliti se.
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 14:33   #48
sležem se. ljudi nisu svjesni koliko je sve skupa napredovalo i regulirano. u malo vremena. nije to put na mjesec, kako je zgodno primjetio pokretač topica, ali kad prvi put ukrca skandinavce upitat će ga di su life jackets, mnogi će tražit da ih stave na sebe. prosječan ''naš'' se na to smije. a nije smješno.
a di su life jackets za dicu i pretile?

regulative su ok, nije problem u tome. problem je što nema dovoljno ljudi za kontrolu po moru, offici su puni, kako po (nekim) kapetanijama tako i u zagrebu. ali to otvara drugu temu.
brzine od kraja se prate, vts ima kamere. postoji aplikacija, za koju vjerujem da znaš, a koja bi bila korisna i našem pokretaču topika;
http://www.mppi.hr/default.aspx?id=29353
ne znam je li od nekog ''skinuta'', nebitno, dobra aplikacija.

ponekad, da budemo pošteni, ministarstvo odgovori na upit promptno, ali lokalni šerifi se prave pametni.
broj brodova kapetanija i pom policije je premali, glisira se bliže od 300m, jetski je licence to kill, ne stigne se sve pokrit.
__________________
This ain't no Mudd Club, or C. B. G. B.
housesinmotion8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 19:55   #49
Quote:
iguodala kaže: Pogledaj post
Briga me, neka se malo guzvaju.
Divan stav za krenuti s uslužnom djelatnosti u turizmu.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 16:05   #50
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Tko te vrijeđa??

Došao si sa idejom o zaradi u nautičkom turizmu i očekuješ da ti netko od nas servira kompletni elaborat ispaltivosti a ti se ne bi pomakao s mjesta.

Imaš post koji ti kaže koliko te košta ispit da bi uopće mogao razmišljat o poslu.
Imaš post u kojem ti se objašnjava na koji način se vrši ukrcaj-iskrcaj putnika i na kojim točno specificiranim lokacijama zavisno od tvoje kapetanije.
Imaš post u kojem ti se objašnjava oprema broda.

I šta bi ti sad htio?? Da te savjetujemo da radiš kao taj splićani koji je u crnom čarteru ili da se ti malo pomakneš s mjesta i odeš pod broj jedan u kapetaniju Šibenik i pitaš tamo šta i kako i na kakav način. Kad ti oni kažu sve šta ti treba a kazat će ti papir i olovku u ruke i uz pomoć kalkulatora vidi ima li to u tvojoj priči smisla ili ne.
Pa u mom kraju kad ti netko kaze da si lajbek, jebiga tonije kompliment.

Da, jebeno sam dosao da mi netko kaze tko se s tim bavi kako zaraduje, pa da mogu i ja zaradivati? U cemu je problem?

Zato i jesmo di jesmo, jer nitko ne zeli tudi uspijeh. Zar bi vodilja trebala biti, ja sam se sam snalazio, tko te sljivi, snalazi se i ti sam?

Vani kad odes raditi vidis da se Poljaci drze skupa, da se Albanci drze skupa, samo se mi ne drzimo. Situacija nije daleko drugacija na ovom forumu.

Ako ne mozes pomoci, odnosno reci kronoloski sto trebam raditi da zaradim, nemoj nista ni pisati.

Ne treba mi tvoje pametovanje. Nevjerojatno.

Ponavljam se ko papagaj, ali, nikad ne znas, mozda mi netko na kraju i napise, sto treba raditi da se zaradi vozeci turiste brodom?

Znam zbrojiti dva i dva. Po ovome sto se tu pise, nema isplativosti kad platim sve sto mi je tu receno.

Drugim rijecima, da kupim brod od 20 000 eura, isplatio bih ga za 10 godina - i to mozda.
iguodala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 16:12   #51
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Divan stav za krenuti s uslužnom djelatnosti u turizmu.
Mi Hrvati se ocito svakome moramo ulizivati i trositi vise nego sto imamo, pa kasnije grcamo u dugovima.

Primjer: Nase dvorane za rukometno prvenstvo. Napravili smo ih da pokazemo svima kakvi smo domacini, na kraju popusili. Kredite nikad necemo vratiti.

Kad skandinavci organiziraju, donesu tribine u hangar ili skolsku dvoranu i prodju puno jeftinije, zarade i briga ih za tudje misljenje.

E sad istu paralelu povuci sa brodom.

Jebiga, ja ne mogu biti glup kao nasa drzava i dizati kredit koji ne mogu platiti, zato cu kupiti malo losiji brod.

Cista psihologija.
iguodala is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 12:35   #52
Quote:
iguodala kaže: Pogledaj post
Pa u mom kraju kad ti netko kaze da si lajbek, jebiga tonije kompliment.

Da, jebeno sam dosao da mi netko kaze tko se s tim bavi kako zaraduje, pa da mogu i ja zaradivati? U cemu je problem?

Zato i jesmo di jesmo, jer nitko ne zeli tudi uspijeh. Zar bi vodilja trebala biti, ja sam se sam snalazio, tko te sljivi, snalazi se i ti sam?

Vani kad odes raditi vidis da se Poljaci drze skupa, da se Albanci drze skupa, samo se mi ne drzimo. Situacija nije daleko drugacija na ovom forumu.

Ako ne mozes pomoci, odnosno reci kronoloski sto trebam raditi da zaradim, nemoj nista ni pisati.

Ne treba mi tvoje pametovanje. Nevjerojatno.

Ponavljam se ko papagaj, ali, nikad ne znas, mozda mi netko na kraju i napise, sto treba raditi da se zaradi vozeci turiste brodom?

Znam zbrojiti dva i dva. Po ovome sto se tu pise, nema isplativosti kad platim sve sto mi je tu receno.

Drugim rijecima, da kupim brod od 20 000 eura, isplatio bih ga za 10 godina - i to mozda.
Stari moj ne znam kako ti ovo objasnit ali dali smo ti više manje sve parametre koje moraš stavit na papir i dok to ne napraviš teško možemo razgovarat. Ja ti osobno želim da kupiš brod i isplatiš ga u pola sezone.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 16:16   #53
Autoru (ako ne trola) bi savjetovao da se ne upusta u takav posao.
Nemoguce je naci u RH plovilo koje i priblizno zadovoljava zadane kriterije.
Mozda u Italiji, ili nekoj drugoj zemlji, ali za najmanje dupli iznos + troskovi prijevoza do RH....
Sve su lijepo objasnili gosp. Cuka i gosp. Hod.
Ja osobno imam plovilo 9,5 metara i vez, udaljen sat i po od Kornata, cijeli zivot sam na moru i oduvijek imam barke i brza plovila i veliko iskustvo po cijelome Jadranu i ne upustam se u takav posao
Nenamjenski is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 16:49   #54
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Stari moj ne znam kako ti ovo objasnit ali dali smo ti više manje sve parametre koje moraš stavit na papir i dok to ne napraviš teško možemo razgovarat. Ja ti osobno želim da kupiš brod i isplatiš ga u pola sezone.
Pa stavio sam na papir i ispada da se isplati jedino ako imas brod gdje ukrcas minimalno 20 ljudi.

Barem po ovome sto se tu pise. Kad bih sve propise postovao.

A ljudi ipak voze turiste s brodovima od 7-8 metara i zaraduju.

Nesto tu ne stima.
iguodala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 15:36   #55
Evo na Facebookovoj grupi Nautika Roko prodaje deplasmanca od 7,3 m, izgleda od čelika, za 3.000 EUR, pardon 2.999.
https://web.facebook.com/groups/1451026141880244/
mack1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 21:45   #56
Quote:
iguodala kaže: Pogledaj post
sto treba raditi da se zaradi vozeci turiste brodom?
To je vrlo jednostavno. Kao i u svakom poslu, trebas zaradjivati vise nego ti iznose troskovi.
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 23:20   #57
1) ako misliš pobijediti, ne smiješ izgubiti
2) ko izgubi dobitak, dobije gubitak

so simple, isn't it grunf?
__________________
This ain't no Mudd Club, or C. B. G. B.
housesinmotion8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 11:40   #58
Apsolutno kolega.

Jos bih samo dodao autoru teme da se ostavi brodova jer:
Tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi.
HoD is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 14:41   #59
U svakom poslu trebaš imati komparativnih prednosti u odnosu na padobrance koji se također požele baviti tim poslom.

prednosti su ti:
živiš blizu mora
imaš vezu za flyere
imaš goste
imaš nešto para
imaš volju/vrijeme

Nedostaci su ti:
nemaš vez
nemaš brod
nemaš vještine
nemaš dozvole

ako hoćeš nešto isprobati nije loše ni rent broda/veza, pa kad krene i kad matematika pokaže da to ide, kupiš svoj brod.

moj ti je savjet, prvo nauči ploviti.
gadze is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:06.