Natrag   Forum.hr > Društvo > Filozofija

Filozofija Misaone teme lišene dogme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 16:23   #3681
A nis, javi se Nici za posao, siguran sam da bi administratovlje jedva docekalo tu priliku
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!

Zadnje uređivanje Beljki : 17.10.2017. at 16:36.
Beljki is offline  
Old 17.10.2017., 16:29   #3682
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Vidi se da ovdje nema previše posla. Da sam ja moderator ovdje bilo bi više reda.
Ako nema previše posla, to znači da nema potrebe za još jednim moderatorom. Kameni Um se snalazi čisto fino, ti bi tu samo nered napravio.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 17.10.2017., 16:34   #3683
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ako nema previše posla, to znači da nema potrebe za još jednim moderatorom. Kameni Um se snalazi čisto fino, ti bi tu samo nered napravio.
Što te navodi na tu pomisao?
USAisfreedom is offline  
Old 17.10.2017., 16:46   #3684
Beljki, ako već moraš moderirati, ne moraš valjda i na silu sudjelovati u izmišljenim filozofskim i duhovnjačkim diskusijama o kategorijalnim razlikama ...?
(siroče... )
__________________
"Vrijednost ideje se može odrediti kvalitetom onih koji je zastupaju" (A. Hemon)
Nea-- is offline  
Old 17.10.2017., 16:53   #3685
Quote:
Nea-- kaže: Pogledaj post
Beljki, ako već moraš moderirati, ne moraš valjda i na silu sudjelovati u izmišljenim filozofskim i duhovnjačkim diskusijama o kategorijalnim razlikama ...?
(siroče... )
Mora.

Anderlon mu inače neće isplatiti moderatorsku plaću.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 17.10.2017., 17:15   #3686
Quote:
Nea-- kaže: Pogledaj post
Beljki, ako već moraš moderirati, ne moraš valjda i na silu sudjelovati u izmišljenim filozofskim i duhovnjačkim diskusijama o kategorijalnim razlikama ...?
(siroče... )
Ne moram, to iz cistog altruizma
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 17.10.2017., 17:21   #3687
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Ne moram, to iz cistog altruizma
Što tek radiš onima koje mrziš?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 17.10.2017., 17:29   #3688
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Što tek radiš onima koje mrziš?
Ne mrzim nikog, ta nisam ja duhovnjak
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 17.10.2017., 17:33   #3689
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Ne mrzim nikog, ta nisam ja duhovnjak
A Duhovnost moderirati znaš.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 17.10.2017., 17:37   #3690
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
A Duhovnost moderirati znaš.
Pa da, kako rekoh, nisam duhovnjak pa da ne znam nista suvislo napravit
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 17.10.2017., 17:44   #3691
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Možemo kazati da se psi i ostale životinje ponašaju prirodno.

Kako se ponaša pas kada je seks u pitanju? Zadovoljiti će svoju seksualnu potrebu na bilo koji način pa i trljanjem o hlače čovjeka.

Što možemo iz tog ponašanja zaključiti, što je prirodno u seksu? Recimo, zadovoljavanje sekualnog nagona, odnosno popuštanje seksualne napetosti. Način na koji će se to obaviti nije bitan.

Jedna od karakteristika ljudskog društva je i u tome što je nametnula puno zabrana kada je seks u pitanju. Pa tako žene nisu mogle zadovoljiti svoje seksualne potrebe sve dok se ne bi udale, a one koje se ne bi udale - nikada.
poznato je da žene obožavaju analni sex
Kaidos is offline  
Old 17.10.2017., 17:46   #3692
..ukratko, najveći troleri su upravo moderatori - pričaju o nečemu što ih u stvari ne zanima i što ne kuže (ono što te ne zanima ne kužiš) ali moraju nešto, bilo što pisati/trolati kako bi ispunili kvotu
__________________
"Vrijednost ideje se može odrediti kvalitetom onih koji je zastupaju" (A. Hemon)
Nea-- is offline  
Old 17.10.2017., 17:48   #3693
Quote:
Nea-- kaže: Pogledaj post
..ukratko, najveći troleri su upravo moderatori - pričaju o nečemu što ih u stvari ne zanima i što ne kuže (ono što te ne zanima ne kužiš) ali moraju nešto, bilo što pisati/trolati kako bi ispunili kvotu
Moramo zbog svojih pravih iluminatskih poslodavaca
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 17.10.2017., 17:51   #3694
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
Moramo zbog svojih pravih iluminatskih poslodavaca
Ko priznaje pola mu se prašta
__________________
"Vrijednost ideje se može odrediti kvalitetom onih koji je zastupaju" (A. Hemon)
Nea-- is offline  
Old 17.10.2017., 18:16   #3695
Quote:
Nea-- kaže: Pogledaj post
Ko priznaje pola mu se prašta
Međutim, nije priznao. Pravi poslodavci su mu reptili s Oriona, a ne Iluminati.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 17.10.2017., 18:37   #3696
Rješenje za sistemsko seksualno uznemiravanje žena na zapadu? Islam.

Apemant is offline  
Old 17.10.2017., 18:43   #3697
Pa ako im se ne dozvoli izlazak iz kuce i rad nema ni uznemiravanja na radnom mjestu :logika:
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 17.10.2017., 19:57   #3698
Jedan zanimljiv tekst, kritika postmoderne...

https://www.bitno.net/academicus/pos...ntino-findrik/

"Društvena pravda kao, politički gledano, lijevi koncept, jedna je od onih stvari koje dolaze tako upakirane da se njihov sadržaj u najgorem slučaju – a to je redovito – prihvaća u cijelosti nekritički odnosno bez propitivanja, dok u najboljem slučaju za sam čin propitivanja dobijete takvu etiketu na osnovu koje s vama nema smisla raspravljati. Ako je “pakovanje” antifašizam – što se nedavno moglo vidjeti na primjeru preimenovanja Trga Republike Hrvatske – dovoditi u pitanje sadržaj znači biti fašist; ako je to Istanbulska konvencija, biti protiv znači biti za zlostavljanje žena; ako je riječ o pravima, biti protiv znači nehuman; i tako dalje. Obrazac je kontrastni dualizam: postoje dvije opcije od koji je jedna dobra i obvezujuća, a druga loša i neprihvatljiva. Naravno, da bi takav sustav funkcionirao dugoročno trebate imati i fundamentalnu ideologiju za generiranje starog sadržaja u novom pakovanju, kao i nadzornike i mehanizme koji će se pobrinuti da sve ide po planu. Ako mislite da sam time opisao osnove jednog totalitarnog državnog uređenja, donekle ste u pravu. No tim opisom ujedno sam obuhvatio stanje u kojem se gotovo iz dana u dan nalazi sve veći broj institucija i društava diljem Zapada..."
zoroasterix is offline  
Old 17.10.2017., 20:21   #3699
Quote:
zoroasterix kaže: Pogledaj post
Jedan zanimljiv tekst, kritika postmoderne...

https://www.bitno.net/academicus/pos...ntino-findrik/

"Društvena pravda kao, politički gledano, lijevi koncept, jedna je od onih stvari koje dolaze tako upakirane da se njihov sadržaj u najgorem slučaju – a to je redovito – prihvaća u cijelosti nekritički odnosno bez propitivanja, dok u najboljem slučaju za sam čin propitivanja dobijete takvu etiketu na osnovu koje s vama nema smisla raspravljati. Ako je “pakovanje” antifašizam – što se nedavno moglo vidjeti na primjeru preimenovanja Trga Republike Hrvatske – dovoditi u pitanje sadržaj znači biti fašist; ako je to Istanbulska konvencija, biti protiv znači biti za zlostavljanje žena; ako je riječ o pravima, biti protiv znači nehuman; i tako dalje. Obrazac je kontrastni dualizam: postoje dvije opcije od koji je jedna dobra i obvezujuća, a druga loša i neprihvatljiva. Naravno, da bi takav sustav funkcionirao dugoročno trebate imati i fundamentalnu ideologiju za generiranje starog sadržaja u novom pakovanju, kao i nadzornike i mehanizme koji će se pobrinuti da sve ide po planu. Ako mislite da sam time opisao osnove jednog totalitarnog državnog uređenja, donekle ste u pravu. No tim opisom ujedno sam obuhvatio stanje u kojem se gotovo iz dana u dan nalazi sve veći broj institucija i društava diljem Zapada..."

Čim se naziv nekog portala rimuje s "govno", njegov je sadržaj podjednako zanimljiv i koristan. Ovo nije nikakva kritika postmoderne nego bijedni pokušaj obračuna s neistomišljenicima.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Old 17.10.2017., 20:26   #3700
U početku nisam obratio pažnju da je portal katolički, a kasnije kada sam vidio odmah sam zaključio da će netko prvo udariti po tome...
zoroasterix is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:13.