Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2017., 14:25   #121
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Eh, kajgod. Ja sam rijedak i poseban, netko će to cijenit, meni ne treba stotine žena, meni je jedna dovoljna.
Svi smo mi rijetki i posebni i svi smo prilično slični. Ovakvih konkretno rijetkih i posebnih kao što si i sam, ovdje na forumu ima more. Temica o djevcima bi ti mogla malo otvoriti oči, a čitava hrpa temica o usamljenim mladićima još malo dodatno. Dok god budeš za sebe mislio da si posebna pahuljica, s mjesta se nećeš maknuti.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 14:27   #122
Quote:
Mjollnir kaže: Pogledaj post
Online je cijeli problem. Rijedak i poseban
Ja jesam rijedak i poseban, smij se koliko hoćeš, nisi me upoznao uživo i ne znaš koliko sam kvalitetna osoba.

Nije problem online, problem je u ljudima što ne daju šansu, a nekome desetom tamo tko je možda i ružniji od mene ali ima novaca će dat.
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 14:33   #123
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Ja jesam rijedak i poseban, smij se koliko hoćeš, nisi me upoznao uživo i ne znaš koliko sam kvalitetna osoba.

Nije problem online, problem je u ljudima što ne daju šansu, a nekome desetom tamo tko je možda i ružniji od mene ali ima novaca će dat.
Ti baš ne čitaš dobro što ti ljudi pišu?
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 14:35   #124
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Svi smo mi rijetki i posebni i svi smo prilično slični. Ovakvih konkretno rijetkih i posebnih kao što si i sam, ovdje na forumu ima more. Temica o djevcima bi ti mogla malo otvoriti oči, a čitava hrpa temica o usamljenim mladićima još malo dodatno. Dok god budeš za sebe mislio da si posebna pahuljica, s mjesta se nećeš maknuti.
Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Ti baš ne čitaš dobro što ti ljudi pišu?

Čitam i iskreno, ne zanima me kaj mislite, ili prihvati ili ostavi me, vrlo vrlo jednostavno. Moja dužnost da se pokažem ljudima je gotova, osalo je na njima, ja se neću mijenjat samo jer se nekome tako prohtije ili mu ne pašem, jednostavno takve osobe trebaju me zaobić i ne pričat puno a ne radit dramu!
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 14:37   #125
Sretno s takvim stavom
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 14:38   #126
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Čitam i iskreno, ne zanima me kaj mislite, ili prihvati ili ostavi me, vrlo vrlo jednostavno
Oprosti frende, ali ti si postavio ovakvu temu na Forumu gdje ljudi iskazuju svoja mišljenja i savjete koje ti se možda neće niti u najmanju ruku svidjeti.

Lijepo si objasnio u uvodnom postu, da ti ne smetaju negativne kritike...očito nisi bio u pravu. Al OK tvoj život, tvoj pristup, tvoje odluke...
Arum is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 14:38   #127
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Sretno s takvim stavom
Hvala, već sam i imao sreće

Quote:
Arum kaže: Pogledaj post
Oprosti frende, ali ti si postavio ovakvu temu na Forumu gdje ljudi iskazuju svoja mišljenja i savjete koje ti se možda neće niti u najmanju ruku svidjeti.

Lijepo si objasnio u uvodnom postu, da ti ne smetaju negativne kritike...očito nisi bio u pravu. Al OK tvoj život, tvoj pristup, tvoje odluke...
A kaj reć, promijenilo mi se razmišljanje i raspoloženje pa mi sad teže padaju kritike i to sve. Moram se dokazat da nisu drugi uvijek u pravu isto.
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 03:10   #128
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Opet ne vidim problem. Imaš 24 godine. Kreni s nekim interesima koje imaš i druži se s ljudima. Među ljudima su i cure. Što se više družiš, više ćeš iskustava steć i bolje ćeš se snalazit u društvu. Svako iskustvo te nauči nečemu i ujedno se rješavaš straha i opuštaš u komunikaciji. Nemreš sjedit sam doma i očekivat da ćeš upoznat nekoga. Osim eventualno poštara ak puno iz Kine naručuješ stvarčica
Pitam se zasto neke mlade i zgodne postarice ne donose te pakete iz Kine?
Ovi u vladi koji rade na demografskoj obnovi Hrvatske bi svakako trebali razmisliti i o tome.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 03:14   #129
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Čitam i iskreno, ne zanima me kaj mislite, ili prihvati ili ostavi me, vrlo vrlo jednostavno. Moja dužnost da se pokažem ljudima je gotova, osalo je na njima, ja se neću mijenjat samo jer se nekome tako prohtije ili mu ne pašem, jednostavno takve osobe trebaju me zaobić i ne pričat puno a ne radit dramu!
Ma 100% si u pravu!
Samo u uvodnom postu si drugacije naveo. Lazes sebe i nas.
Bas - sretno s tim stavom.
Kompromis i fleksibilnost olaksavaju zivot.
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 07:29   #130
Quote:
NezaposlenUm kaže: Pogledaj post
Ma 100% si u pravu!
Samo u uvodnom postu si drugacije naveo. Lazes sebe i nas.
Bas - sretno s tim stavom.
Kompromis i fleksibilnost olaksavaju zivot.
Lijepo kaj želiš mi još sreće s tim stavom ali već je imam dovoljno.

Ne mogu na silu ić po kafićima, klubovima i u druženja na načine na koje mi ne paše, ma kakvo god društvo danas bilo!

Jednom će se netko nać i na netu kao što sam i bivšu našao na isti način
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 07:41   #131
Nađi svoj nacin. To je u redu.
Jedan moj frend također ne voli ici po kaficima.
Uglavnom je cure nalazio na poslu, nekima je prilazio na plazama ili preko frendova.
Razni su nacini danas.
Tako. Odi na ljetovanje i nikad se ne zna.
Samo ne ocajavaj. Bit ce sta bude.
Neki put ti nece uspjeti da se makar i na trepavice postavis, a neki put ce ti ici s lakocom.
Samo budi uporan, ali ne i naporan.
Nastoj bit fleksibilan i zabavan. Jer nitko ne voli dosadne ljude.
P.S.
Obilazi knjiznice, uzmi neku strucnu knjigu o 3D modeliranju, sjedni i citaj.
Mozda te neka cura bude skicala, pa zapocni neki neobavezni razgovor.
Snađi se druze, samo nemoj kukat.
Ima mnogih prilika za ulete i bez drustva.
Jedno je sigurno, doma ti nece doci ni jedna. Osim mozda neka akviziterka ili agentica od nekog teleoperatera.
__________________
Liječim sidu

Zadnje uređivanje NezaposlenUm : 27.06.2017. at 07:57.
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 14:13   #132
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Ja jesam rijedak i poseban, smij se koliko hoćeš, nisi me upoznao uživo i ne znaš koliko sam kvalitetna osoba.

Nije problem online, problem je u ljudima što ne daju šansu, a nekome desetom tamo tko je možda i ružniji od mene ali ima novaca će dat.
ti si bahat i nezreo, šteta vremena svih nas koji smo ti ovdje davali savjete, nisi zavrijedio
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 18:21   #133
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
ti si bahat i nezreo, šteta vremena svih nas koji smo ti ovdje davali savjete, nisi zavrijedio
Kao da većina ljudi odavde također nije bahato i nezrelo?!

Da pogledaš na koji način cure odgovaraju na moje sasvim uredu i pristojne poruke šokirala bi se koliko je to bezobrazno i bahato.


Prihvaćam vaše savjete ali nisam u mogućnosti ih izvršit i ne sviđaju mi se pretjerano no opet prihvaćam.
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 15:06   #134
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Kao da većina ljudi odavde također nije bahato i nezrelo?!

Da pogledaš na koji način cure odgovaraju na moje sasvim uredu i pristojne poruke šokirala bi se koliko je to bezobrazno i bahato.


Prihvaćam vaše savjete ali nisam u mogućnosti ih izvršit i ne sviđaju mi se pretjerano no opet prihvaćam.
Ja te shvaćam. I ja živim u Zagrebu i znam kako je živjeti ovdje. Zagreb ti je uglavnom grad u kojem se više dela, a manje zabavlja i u tome ti je cijela poanta tvog problema. Ajd, ove godine ima puno događaja, pa nam dolaze i turisti iz raznih krajeva Hrvatske i svijeta. Otišao sam među njih malo, vidio zgodnih djevojaka i tako...Bio na Cvjetnom...Malo su me djevojke simpatično gledale, uslikao sam dvije zgodne žene, koje su me lijepo zamolile da to napravim i tako...

Inače, kada pričamo o zabavama u Zagrebu, cijene su skupe. Ako ne iskeširaš 200 kuna barem, nema šanse da odeš na neko ozbiljnije mjesto gdje ćeš se zabavljati, vidjeti zgodnih komada i poševiti nešto iza zastora. A i takva mjesta su rijetkost u Zagrebu.

S obzirom na to da preferiram jeftinije zabave, skloniji sam odlasku u kafiće. Eto, imao sam priliku otići u kafić, koji se navodno pretvara petkom i subotom u noćni klub, što me razveselilo ko malo dijete, do onog trenutka kada sam shvatio da taj kafić služi za cajke i da se tamo okupljaju čudni ljudi uglavnom. Jedno par bildera i pretjerano našminkane žene, koje nanose na sebe pretjeranu dozu parfema, što zaudara na kilometre.

Inače, u kafićima tipa Milenium i Nova ploča imaš jako puno mladih ljudi ovih dana, ali cijene pića su im ko da ih rade od zlata jebote. Inače, mjesta su zanimljiva, ima puno zgodnih djevojaka, ambijent je klimatiziran, ali majke ti, izdvajati 15-20 kuna za pola litre pića ili 2 deci nečega, svaki dan, previše je za moj novčanik. Radije prošetam okolo onda iako znam da od toga neću imati puno koristi ako ne sjednem negdje i ne popijem piće.

Imaš i na Savskoj recimo nekoliko kafića u koje zalaze većinom mladi ljudi. Mislim da oni petkom i subotom imaju nekakve zabave čak, pa bi trebao otići tamo i pogledati o čemu se točno radi.

Na okretištu Črnomerec recimo isto imaš kafiće gdje se okuplja dosta mladih ljudi, baš tvojih i mojih godina tipa Vanilla i slični. Baš cijelu jednu zgradu imaš tamo, pa treba malo tražiti. Ja često odem drugdje u grad, pa ni ne odem tamo, ali ti ako hoćeš...U Vrapču imaš i Playlife. .

Uglavnom nemaš neki izbor u Zagrebu baš, iskreno da ti kažem. Noćni život u tom gradu je koma inače. Dobar je za šetnju, planinarenje, hobije, treninge, obiteljske derneke, ali glede noćnog života, ako nisi u društvu nekih, s kojima se znaš od prije, možeš samo lutati od kafića do kafića, pa ako ti se posreći...voziti se tramvajem i slično.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 15:28   #135
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
u Zg je fkt teško bit djevac, ovdje žene ako šta bar daju šansu većini... al vidim po tom kako pišeš da neš još dugo jebat
Da većini....Ajde, probaj u Zagrebu prići zgodnim komadima i pitati ih za hodanje iz prve, pa da vidiš reacije...

Ako nisi cool, ako dobro ne izgledaš, ako si šonjo, takve te neće ni za prijatelja uzeti, a kamo li za nešto više. Jesi li bio na Trgu recimo ovih dana? Sve zgodni komadi okolo nas, ali neće sa bilo kime. Frajeri su im uglavnom dobro građeni tipovi.
Da ne vježbam redovito, osjećao bih se pregaženo među svima njima i manje dostojanstveno. Zagreb uistinu nije za svakoga. Tu moraš znati živjeti i uklopiti se. Ima i prosječnih ljudi, ali nekako mi je ispod dostojanstva uklopiti se među takve, jer takvi uglavnom uživaju u jadu i kolotečini, a to mi se ne sviđa.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 15:31   #136
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Da većini....Ajde, probaj u Zagrebu prići zgodnim komadima i pitati ih za hodanje iz prve, pa da vidiš reacije...

Ako nisi cool, ako dobro ne izgledaš, ako si šonjo, takve te neće ni za prijatelja uzeti, a kamo li za nešto više. Jesi li bio na Trgu recimo ovih dana? Sve zgodni komadi okolo nas, ali neće sa bilo kime. Frajeri su im uglavnom dobro građeni tipovi.
Da ne vježbam redovito, osjećao bih se pregaženo među svima njima i manje dostojanstveno. Zagreb uistinu nije za svakoga. Tu moraš znati živjeti i uklopiti se. Ima i prosječnih ljudi, ali nekako mi je ispod dostojanstva uklopiti se među takve, jer takvi uglavnom uživaju u jadu i kolotečini, a to mi se ne sviđa.
Da si mister cijelog univerzuma i da me na cesti pitaš za hodanje lakoćom bih te odbila.
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 15:46   #137
Quote:
rejoflajt kaže: Pogledaj post
ti si bahat i nezreo, šteta vremena svih nas koji smo ti ovdje davali savjete, nisi zavrijedio
Bahatost u Zagrebu nije ništa novo, s čime se nisam susretao do sada. Sebičnost je isto glavna mana ovoga grada. Sebičnih ljudi ovdje ne manjka. Takvi su puni sebe, ali to je život Zagreba. Tužno je to, ali tako je nažalost. O nekulturi i bezobrazluku da i ne govorimo. Svi pričamo inače kako je Zagreb europski grad, a stvarnost, koja je mnogo žalosnija se često gura pod tepih. Kažu neki kako su svoju mladost dali ovome gradu, a ja se pitam što je to mladost? Čekanje da ti život proleti i da poslije tugu utapaš u litrama alkohola, pitajući se gdje je tvoj život nestao i što još uopće radiš u tom čumezu od milijun stanovnika?
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 15:49   #138
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

evo mene muči ova stvar navedena u naslovu, pa me zanimalo da li ima još sličnih ljudi kao ja.

Evo da malo sebe opišem, ja trenutno živim u Zg i nemam trenutno uopće prijatelja osim jednog s kojim se viđam jednom ili dvaput u godinu dana, tako da sam 99.9% vremena sam samcat, najviše bih volio imat neku curu koju bih volio kao i ona mene. Da se razumijemo, ja sebe itekako volim, da ne volim ne bi me bilo sad na ovom svijetu! Trenutno tražim posao u 3D umjetnostima i grafičkom dizajnu... i da, trenutno imam 24 godine i djevac sam.

No bit ove teme je da vas pitam što vi mislite kako se riješit te negativne energije što sam sam?

I nemojte mi govorit da izlazim van ili da se više upetljavam među ljude. Mislim ovo zadnje je istina i trebao bih to no ja ne znam gdje, treba mi bar jedan prijatelj kojeg bih našao na netu s kojim bih dalje gradio i širio daljnje odnose i prijateljstva!



Očekujem da budem popljuvan do bola, no AJDE PLJUJTE AKO MORATE, ja sam ovo radio da vidim da li ima onih koji će bit pametniji i pametno odgovorit.
Ovakoc, neg energije se mozes rijesiti samo ti sam...radeci ono sto volis..sitnice, svakodnevne sitnice...
odi na omiljeno mjesto na kolac,sladoled nesto...mozda vidis neku finu curu, nasmijes joj se..mozda ti uzvrati,,ako da pridjes joj i predstavis se..ostavis joj svoj br..ako joj se svidjas javit ce ti se....

ako imas mogucnosti bilo bi dobro da nabavis psa...moze biti neki manji psic ako si u stanu..vise ces se kretati, a cure vole slatke male pse =) ako nemas vremena za psa,nemoj ga ipak nabavljati samo radi psa...

netko je spomenuo teretanu,da,dobar izbor, zbog samog tvog zdravlja i srece..od treninga te udara euforija..ali izbor neka padne na neku teretanu izvan tvog kvarta,neku poznatu,ako imas para neku poznatu bas,,di vise ljudi ide....

odi dok je ljeto koji put na bazene,samom ti nista ne smeta,dodjes nonsalantno...bacis koji krug po bazenu...opet prilika da upoznas mnoge djevojke..na istu foru kao u slasticarnoj npr...

ja sam bila sama 3 god...ni decka ni frendica..sve su po vanu...od dvi sto su bile tu,jedna je kao ja,mnogo radila,a druga udana i nije joj se islo van...maltene nisam izlazila...mozda jednom u 3,4 mj jedno vecer..i to bi bilo bljuv...bila sam u teskoj depri i mislila da cu biti forever alone

smijesno je reci,ali nasla sam ljubav preko fb..sto nikad nisam ocekivala..i kada mi se decko poceo javljati..nisam imala nikakve intencije ka vezi niti vjere u nesto online...no desilo se..bio je uporan...poceo mi se uvlaciti pod kozu..bio je sladak,kulturan i zabavan....

Poanta..nikad ne odustaj i postoji mnogo toga sto mozes sam napraviti...dns je evo lijep dan...spremi se i idi na sladoled svu srecu zelim,samo optimisticno =)
__________________
We do not choose love. It claims each man as it will!
Luna135 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 16:07   #139
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Da si mister cijelog univerzuma i da me na cesti pitaš za hodanje lakoćom bih te odbila.
A tko kaže da bih tebe išta pitao uopće? Niti znam kako izgledaš, niti se poznajemo. Uostalom, ovakav način upucavanja ženama nije moj stil, niti će biti, jer je stvarno luzerski.


Još jedan mit o gradu Zagrebu smo uglavnom razbili.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 16:14   #140
I zašto mu svi savjetujete da si nabavi psa? Pas košta i vremena i živaca i novaca. Moja teta si je nabavila maltezera, zbog kojega noćima ne može spavati, a njegovo održavanje samo, košta ju pravo bogatstvo. Zbog silnih drugih obaveza, koje ima uz ovoga psa, pamet ju je napustila prije par godina...
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger