Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2018., 21:56   #1
I, Tonya (2017)



Quote:
Biografska priča o američkoj klizačici Tonyi Harding koja je sudjelovala u najvećem skandalu u povijesti umjetničkog klizanja.

Klizačica koja se penje visoko na američkim turnirima umjetničkog klizanja, upadne u probleme kada joj se u život vrati bivši muž. Dok se zahuktavaju pripreme za nacionalno natjecanje, Tonya i njezin muž odluče se na podal način rješiti Tonyine najveće suparnice, Nancy Kerrigan.
Uloge: Margot Robbie, Caitlin Carver, Sebastian Stan, Allison Janney, Paul Walter Hauser



IMDb


Upravo pogledala.
Nisam nikad čula za ovu žensku i sad sam je guglala i ajme majko....nema te šminke i maske koja će Margot Robbie dovoljno poružniti da imalo liči na nju
Čak joj ni Harley Quinn grimase nisu pomogle da dočara tu facu.

Margot mi izgleda prestara, pogotovo u dijelu gdje kao treba bit curetak od 15 godina. Vidi se da je ženska od 30. Trebali su naći mlađu glumicu za taj dio.
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 22:10   #2
Pogledao...što reći? Nisam razočaran filmom, svakako zanimljiva priča, naravno ima svojih mana. To je bio jedan od najvećih skandala u povijesti sporta u SAD-u. Da se moglo naći mlađu glumicu, istina.
Margot se u pojedinim scenama preglumljavala da bi skinula pravu Hardingovu.
Ali sve u svemu, neloše. 7/10
Kal-El is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 00:25   #3
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Margot mi izgleda prestara, pogotovo u dijelu gdje kao treba bit curetak od 15 godina. Vidi se da je ženska od 30. Trebali su naći mlađu glumicu za taj dio.
I meni je zasmetalo dok nisam vidio originalnu snimku Tonye s 15 godina. Ista ona.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 08:58   #4
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
I meni je zasmetalo dok nisam vidio originalnu snimku Tonye s 15 godina. Ista ona.


Ne znam kad sam zadnji put vidjela tako ružnu žensku.
Faca kao iz crtanog filma.

Meni i inače kad vidim slike tinejdžera iz 70ih i 80ih svi izgledaju kao da su zagazili u četrdesete.
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 10:16   #5
Pogledala, i 8/10.

Volim Robbie, super je odradila posao u ovom filmu, a sad preglumljavanje ili ne, ne bih znala reć .
Meni miriši oskar za Allison Janney , baš me pozitivno iznenadila ovom ulogom.
Luxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 12:24   #6
Film mi je baš razočarenje, a s obzirom na odlično sklepan trailer jako sam mu se veselila. Ne znam zašto se o Margot priča u kontekstu festivalskih nominacija, ali nije samo dovoljno reperizirati ulogu lude Harley Quinn da bi se automatski nominirao za nagrade. Ili je? Jer...ja nisam pratila suparništvo Nancy i Tonye, ali već na kratki parminutni pogled na snimke stvarne Tonye Harding jasno je da je jedina sličnost između Tonye i Margot to kaj su obje plavuše i tu sva sličnost završava. Tonya je bila mala, nabita, neugledna, krhka i povremeno agresivna. Energije ko neugledna Bessonova Nikita. Margot tu energiju nije uspjela prenijeti, a ni izgledom nema nikakvih poveznica s Tonyom. Sam film silno želi biti crnohumorna drama, ali dojam je više da se humor forsira nego li što postoji. Povremeno mi je bilo neugodno gledajući film jer se činilo da se trudi biti spontan, ekscentričan i fora, a ispao je samo jadan i cijela ta priča pomalo nedorečena.
Atomic Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 12:27   #7
Više Amy Adams liči



ali Margot im je sada izgleda IT glumica koju guraju
ono...lijepa sexy ženska koja želi svim silama dokazati da je dobra glumica a ne samo komad iz Wolf of Wall Street
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 12:31   #8
Margot u filmu djeluje ko model za Barbie iz 80-ih, a Tonya je baš bila neugledna. Onak nabite nogice ko drvosječa, kasnije kad puste snimke stvarne Tonye je jasnije zašto ju je žiri toliko trashao jer kad gledaš Margot to ne djeluje uvjerljivo. Amy Adams joj je sličnija i energijom i izgledom, istina. Još da je 10 godina mlađa...

Tonya i Nancy

https://cdn1.thr.com/sites/default/f...ya_harding.jpg


Zadnje uređivanje Mr Smoogj : 09.01.2018. at 01:10.
Atomic Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 12:36   #9
Još uvijek se boje ubaciti za glavnu ulogu nekoga istinski ružnog u filmove. Pogotovo ženske.
Uvijek se ljepotice poružnjuju šminkom i debljaju pa ih poslje svi hvale kako su hrabe tako se transformisati za ulogu. Kao da je hrabrost staviti umjetne zube i periku i dati da ti oblijepe lice maskom. Jedino za kile im možda bude jebada jer u Holivudu kotiraju vješalice ali sve te glumičice su ionako na strogim režimima ishrane tako da vjerujem da se brzo vrate na ispijeni izgled. (Charlize Theron npr u Monsteru)

Vidim Margot snima film gdje glumi kraljicu Elizabetu I

__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 14:42   #10
Na drugo gledanje film me uspio čak i nasmijati..

Po meni najbolji film od svih koji ulaze u izbor za nagrade, koje slijede..
Uz Florida Project sa Willem Dafoe..
Ostalo je sve ajme majko, da ne duljim..

Inače obožavam filmove o trailer white trash..

Trashy Tonya doesn't belong..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 14:49   #11
Quote:
atomic gal lily kaže: Pogledaj post
Margot u filmu djeluje ko model za Barbie iz 80-ih, a Tonya je baš bila neugledna. Onak nabite nogice ko drvosječa, kasnije kad puste snimke stvarne Tonye je jasnije zašto ju je žiri toliko trashao jer kad gledaš Margot to ne djeluje uvjerljivo. Amy Adams joj je sličnija i energijom i izgledom, istina. Još da je 10 godina mlađa...
Netko treba ulogu i otklizat, ne samo odglumit.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 16:25   #12
Uuu, da. Klizanje. Vještina koja se teško svladava. Pogotovo u filmu u kojem je 70% koreografije otklizala dvojnica.
Atomic Lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 17:26   #13
Quote:
atomic gal lily kaže: Pogledaj post
Uuu, da. Klizanje. Vještina koja se teško svladava. Pogotovo u filmu u kojem je 70% koreografije otklizala dvojnica.
Da, i?
Zbilja ne očekujem da glumice kližu ko profesionalke.
__________________
Stop jednoumlju. I dvostrukim mjerilima.
facersplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 22:35   #14
Quote:
atomic gal lily kaže: Pogledaj post
Margot u filmu djeluje ko model za Barbie iz 80-ih, a Tonya je baš bila neugledna. Onak nabite nogice ko drvosječa, kasnije kad puste snimke stvarne Tonye je jasnije zašto ju je žiri toliko trashao jer kad gledaš Margot to ne djeluje uvjerljivo. Amy Adams joj je sličnija i energijom i izgledom, istina. Još da je 10 godina mlađa...
Amy Adams ima 43 godine iako izgleda dost mlađe, istina.

Meni ne smeta M. Robbie, razvija se u sasvim pristojnu glumicu, zapravo, ugodno iznenađenje. Već sam se iznenadila kako je izvukla onu ludu ulogu u Suicide Squadu. Pogledam film čim dođe neka bolja verzija, baš me zanima.
ViktorViktorija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 07:47   #15
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
ono...lijepa sexy ženska koja želi svim silama dokazati da je dobra glumica a ne samo komad iz Wolf of Wall Street
Komad, hm..bila je tamo komad ali je i odlično odglumila.

Inače, MVP ovog filma je jebeni Shawn, kakav je lik kralj

Što se samog filma tiče - prosjek.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 15:50   #16
Allison Janney sinoć pokupila Globus
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 18:00   #17
Gledam ovu Margot Robie sad na Golden globes, i neprepoznatljiva je..
Ne znam je od prije..Nisam ništa njeno gledao do sada..
Dobra joj je ova uloga, jest da ne liči na aktericu iz rl, no..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 10:00   #18
jako zabavan film, moram priznati da sam uživao. nisam ni skužio stana isprva s tim brcima
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 10:04   #19
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Allison Janney sinoć pokupila Globus
Totalno zasluženo
Luxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 00:19   #20
Kako s*ebaše žensku. Nevjerojatno.

Film mi je bio ok, brzo su prošla dva sata. Volim filmove u kojima na kraju ubace dokumentarni sadržaj.
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:49.