Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2017., 08:20   #8801
Kod nas u Čučerju se otvorila nova pizzerija sa jako dobrim pizzama. Mrvu su manje od klasičnih krkanskih iz dostave, ali imaju jako dobro tijesto i sastojke. Nadam se da bude potrajala tako
Inače imaju i burgere u ponudi. Purger's se zove, pa ako vas put nanese gladne vamo...

Kad već spominjete bezveznu šunku, u utorak sam bio u Pizzup u Remetama, i bila je neka takva. Ne znam dali to ima veze sa "40% popusta na pizze" akciju kaj imaju utorkom.
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Old 09.02.2017., 21:14   #8802
Neki dan se napalio otić u oharu nakon dosta vremena, ali nemoš više tamo ako ne rezerviraš ni prije 18h. Krki, pazi se!

Žena svejedno nije htjela odustat od pizze pa se sjetih da je netko ovdje spominjao Čempres, pa rekoh idemo probat.

OMG, koja je to rupa
Na ulazu lik za pultom mijesi pizzu, ni pogled digo nije kamoli da bi pozdravio. Prazno sve. Konobar dolazi u trenirci, kao da se upravo digo s kauča u boravku da vidi ko smeta
Kasnije skužih da je s druge starne još jedna ulaz i da tamo ima biljar klub ili tak neš.

Uglavnom, treš totalni, i čudim se da se nisam okrenuo na peti. Znatiželja je ipak bila jača.
Pizza na kraju popravila dojam. Pizzerija i osoblje su smanjili očekivanja na minimum, ali pizza je bila korektna.
Uzeli čempres pizzu, veliku. Rub punjen mozzarellom, kulen, vratina, gljive, sir... 50kn.

Sve na pizzi su budžet sastojci, ali za prolaznu ocjenu izuzev vratine koja je bila žlundrava i naprosto loša, te umjetnog okusa k-plus kulena.
Gljive friške, sir ok, paradajz sos ok. Tijesto je bilo najbolji dio, iznad očekivanja, više nego korektno, malo deblje, ali taman pečeno, mekano, fino.

Uglavnom, u tom dijelu grada i na tom potezu rekao bih da bi ovo bio dobar izbor za pizzu za dostavu, sve drugo je po meni lošije. Samo nemojte uzet vratinu
MisterNo007 is offline  
Old 09.02.2017., 21:39   #8803
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Neki dan se napalio otić u oharu nakon dosta vremena, ali nemoš više tamo ako ne rezerviraš ni prije 18h. Krki, pazi se!
Čega da se pazim kad nemam namjeru ići tamo?
Krkimir is offline  
Old 09.02.2017., 22:25   #8804
I mi smo prvi put u ove 3 godine ostali bez pizze tj. nije bilo mjesta prosli tjedan, a dosli smo oko 19 h....inace nikad ne rezerviram, jer na pizzu idem kad se sjetim da bi mi se bas sad jela...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Old 10.02.2017., 09:44   #8805
Quote:
MisterNo007 kaže: Pogledaj post
Neki dan se napalio otić u oharu nakon dosta vremena, ali nemoš više tamo ako ne rezerviraš ni prije 18h. Krki, pazi se!
To vjerojatno ovisi koji dio tjedna je. Vjerojatno su dani bliže vikendu i za vikend bukirani.
Inače, dosta često prolazim tamo i preko tjedna vidim da im nije gužva. Ima slobodnih stolova.
saucer is offline  
Old 12.02.2017., 19:51   #8806
Purger's-mijesana, Purger's i Donner sa slatkim umakom. Fino za kvratovsku piceriju. Ove s mesom kebaba i piletinom su fora.
Ali...poslije smo bili toliko zedni da sam mislila da cu se raspuknut od toliko vode! Ne znam zbog cega je to tako?
Verona Due mi je puno finija.
micek-jerry is offline  
Old 12.02.2017., 20:11   #8807
Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
To vjerojatno ovisi koji dio tjedna je. Vjerojatno su dani bliže vikendu i za vikend bukirani.
Inače, dosta često prolazim tamo i preko tjedna vidim da im nije gužva. Ima slobodnih stolova.
Sredinom tjedna, sri/čet oko 18h... Inače bi tad bilo mjesta.
No, nebitno. Prolazim i ja onuda, ranije ima mjesta i u tjednu i vikendom. Najbolje doći oko 14-15h. taman se peć zagrije i pizzajoli još prisebni i svježi
MisterNo007 is offline  
Old 13.02.2017., 10:11   #8808
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Purger's-mijesana, Purger's i Donner sa slatkim umakom. Fino za kvratovsku piceriju. Ove s mesom kebaba i piletinom su fora.
Ali...poslije smo bili toliko zedni da sam mislila da cu se raspuknut od toliko vode! Ne znam zbog cega je to tako?
Verona Due mi je puno finija.
Pozdrav suseda
Zanima me kakva ti je u usporedbi sa Andreinom pizzom ako si naručivala od tamo.
Slažem se da Veronina nema premca u ovim krajevima.

Znači dobre su te mesne? Razmišljao sam uzet, ali nisam našao hrabrosti..
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Old 13.02.2017., 10:55   #8809
Bila silom prilika u Nokturnu za vikend, imaju neke nove "deluxe" pizze, ja uzela "Gladne oči" rajčica, šunka, mozzarella, kulen, špek, pršut, vrhnje...odličnaa kora mi je kod njih prefina nije onak kruhasta neg baš hrskava tanka...krušna peć...sigurno se vraćam probat još koju deluxe liniju

Pratnja jela špagete na slavonski, također oduševljenje
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Old 13.02.2017., 19:01   #8810
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Pozdrav suseda
Zanima me kakva ti je u usporedbi sa Andreinom pizzom ako si naručivala od tamo.
Slažem se da Veronina nema premca u ovim krajevima.

Znači dobre su te mesne? Razmišljao sam uzet, ali nisam našao hrabrosti..
Andreina pizza?? Ne kuzim koja je to.
Ovo je prvi put da smo od tamo klopali. Spadaju u susjedstvo mojih staraca
micek-jerry is offline  
Old 13.02.2017., 20:53   #8811
Andreja je druga moguća lokalna pizzerija iz koje možeš naručiti ako si doma u Čučerju. Dole niže u Oporovcu.
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Old 24.02.2017., 16:12   #8812
http://www.jutarnji.hr/dobrahrana/vo...pizzu/5678631/

VELIKI VODIČ DOBRE HRANE: Gdje u Zagrebu pojesti najbolju pizzu?
AUTOR: Dobra hrana OBJAVLJENO: 24.02.2017. u 11:52


Testirali su margheritu.

Duksa, Chateau, Franky's, Basta, Zero Zero, Pizza Bar, Kascheta, Spizza, Karijola, O'Hara.
_MK_ is offline  
Old 03.03.2017., 19:45   #8813
Jel tko naručivao iz Asterix pizzerije, novi Zagreb?
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Old 03.03.2017., 21:33   #8814
Jucer nakon dugo vremena bio u Ohari. Jednostavno su mi pre skupi ali pizza bolja nego ikad. Tijesto nevjerojatno, savrseno ispeceno, sastojci izvrsni u dobeim kolicinama. Doci cu opet, na zalost ne tako brzo.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Pablo is online now  
Old 04.03.2017., 14:04   #8815
Quote:
irres kaže: Pogledaj post
Jel tko naručivao iz Asterix pizzerije, novi Zagreb?
Jesam ja pred par dana,uglavnom pizza je prosječna sa relativno korektnim sastojcima,nikakav spektakl,al u svakom slučaju je value for money.
Andre Linoge is offline  
Old 04.03.2017., 18:03   #8816
Quote:
Andre Linoge kaže: Pogledaj post
Jesam ja pred par dana,uglavnom pizza je prosječna sa relativno korektnim sastojcima,nikakav spektakl,al u svakom slučaju je value for money.
ok, hvala,
ma vidim doma novi letak,
i neka pizza tipa šunka, sir, špek, mozzarela, ugl sastojci zgodni,
jumbo je 60 kn,
pa ako šta valja super mi je to za nas 4ero nekad naručit....
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Old 04.03.2017., 18:07   #8817
danas, ohara




plus još jedna Margarita i jedna s povrćem koju vlasnik nije dao slikat

jako jako ukusno, odlični i svježi sastojci, posluga brza i ljubazna.
nije jeftino.
znači 6 pizza, dvije točene pive, tri kole i boca vode-550 kuna
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Old 04.03.2017., 18:55   #8818
Dakle ja stvarno inače volim zapečeno, al ovi crni otoKi zbija jesu ovaj put malko pregoreni. Šteta, inače zgleda okej.
DeeJay Dee is offline  
Old 04.03.2017., 18:58   #8819
Lako za crne dijelove, to ne možeš po slici procijeniti je li zagoreno ili prirodno svojstvo takvog tijesta (iako će dežurni pametnjakovići odmah navaliti i pričati o "kancerogenoj zagoretini"), no kaduljice daj nam malo ovo pojasni:
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
jedna s povrćem koju vlasnik nije dao slikat
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Old 04.03.2017., 19:12   #8820
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Lako za crne dijelove, to ne možeš po slici procijeniti je li zagoreno ili prirodno svojstvo takvog tijesta (iako će dežurni pametnjakovići odmah navaliti i pričati o "kancerogenoj zagoretini"), no kaduljice daj nam malo ovo pojasni:
To je prirodno svojstvo takve vrste tijesta, kazu na ohara stranici. Nema okus po zagorenom, tijesto je jako ukusno.

A za ovo drugo, to je moj muz, a ne vlasnik ohare, lapsus rekao je: nemam ja zivaca za tvoje forumsko naslikavanje i poceo hrdat ko da ne postoji sutra.
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:10.