Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2006., 17:36   #1
Krojački popravci - Zagreb

Cure molim vas info, u Zagrebu centar i šire (da ne moram baš u Dubravu jbg ) tražim šilicu za popravke i sl. koja je kvalitetna i ne preskupa. Jer mislim da je za zakrpavanje rupice 1cm sa 2cm 70 kn previše

Thx
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2006., 18:25   #2
Ne znam je li ti Jarun predaleko.... na 1. katu jarunske tržnice u dva lokala, rade brzo i dobro - mijenjala sam patente, skraćivala hlače - nisu preskupi.

U samom centru znam za Štep by Štep u Importanne centru - jednom su mi mijenjali patent sinu na jakni, nije bilo preskupo.
__________________
I have an attitude, and I know how to use it!!!
BBlue is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 12:31   #3
Imaš u Ilici, kad ideš od Frankopanske prema Medulićevoj, iza one garaže, Končić se zove. Brzi su, kvalitetni i jeftini.
Ribica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 12:37   #4
Ima jedan blizu ugla Selske i Ozaljske, vani je reklama.
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 15:09   #5
Ima jedan salon za sitne popravke u Importanne centru, na onoj maloj geleriji preko puta Shoe be dooa.
Meni su skraćivali hlače sa originalnim rubom - 30 kn, mijenjali cif - 40 kn (sa cifom), sužavali hlače (u struku, tj. guzici) - 60 kn.
Kvalitetno (stvarno sam bila zadovoljna), brzo (npr. hlače skrati za pola sata, ako joj baš jako jako nije gužva, onda za sat, sat i pol) , jeftino (barem meni).
BigBlju is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2006., 17:31   #6
imas i u ilici kraj vinogradske..tam kraj slasticarnice horak
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 10:01   #7
Quote:
LadyInRed kaže:
Cure molim vas info, u Zagrebu centar i šire (da ne moram baš u Dubravu jbg ) tražim šilicu za popravke i sl. koja je kvalitetna i ne preskupa. Jer mislim da je za zakrpavanje rupice 1cm sa 2cm 70 kn previše

Thx

Moje rupice na dvije majice su manje, na jednoj 1mmx1mm, a drugoj 2x2 mm.
Može li se to neprimjetno zakrpati?
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 11:01   #8
Quote:
anya kaže:
Moje rupice na dvije majice su manje, na jednoj 1mmx1mm, a drugoj 2x2 mm.
Može li se to neprimjetno zakrpati?

Ma ovo sam napisala toliko da predočim skupoću naspram "zahtjevnosti" posla Zapravo nemam rupice nego mijenjanje patenta i popravljanje ruba na jakni....
Hvala vam puno na ifnormacijama!!

BigBlju na koji Importane misliš? Željeznički k.? Ne kupujem obično u Sho Be Do dućanima pa mi oni nisu orijentir
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2006., 11:08   #9
Bio je već jedan topić o krpanju pa me na to podsjetilo.
Evo kako ti je kod mene prošao isti problem, mijenjanje patenta na suknji i popravljanje ruba na košulji. U jednom krojačkom salonu su mi patent napola završili a košulju porubili očajno. Sve skupa koštalo 20 kn. Ponovo sve odnijela kod drugog krojača, savršeno napravljeno, platila 80 kn. Nije mi žao novaca jer mi bar roba nije uništena Morati ću ih pitati i za krpanje, nisam to dosad radila.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 17:01   #10
Pozdrav!

Imam jedan biciklistički šuškavac koji mi je malo preširok u predjelu samog trupa, dok mi je rameni pojas, dužina rukava i donja pasica OK. Dakle trebao bih ga samo strukirati ( valjda sam se dobro izrazio ).

Bio sam u KingCrossu i tamo su me otkantali uz 10 minutno objašnjavanje kako to oni ne mogu napraviti da je to prekomplicirano zbog džepova sa zatvaračima, zavaračima na spoju rukava jer se rukavi skidaju i bla, bla...

Nakon što sam malo bolje pogledao jaknu skužio sam da mi nije jasno o čemu oni pričaju jer u biti dovoljno je samo izrezati jedan dio na bočnom dijelu i jednostavno spojiti rubove.

Ovo je šuškavac...


Podstava


Bočna strana



Po mojem mišljenju ( i provjeri sa kvačicama ) dovoljno je izrezati značeni dio i spojiti ga!



Da li netko zna krojačnicu gdje bi mi to mogli kvalitetno odraditi, a ne da moram pola sata objašnjavati što i kako, pa onda slušati prodike i isprike?
Julius is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 00:03   #11
@julius....nemoj se ljutiti, al mislim da je bolje da kupiš novi šuškavac.

pa nije to samo odrezati višak materijala! gdje misliš da će to ušiti, pa kaj nisi na slici pokazao da ima podstavu? naravno da ti nitko neće to napraviti jer ti ne može naplatiti. to je (po meni) gotovo pola posla od izrade cijelgo šuškavca!

ti imaš sasvim krivi plan za to napravit, nemoj banalizirati stvari....
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 13:35   #12
Evo samo da javim...

Krojački salon za popravke ( Na lici kod Zagrebačke ulice u Zagrebu )! Gospođa me je saslušala, potvrdila kako sam u pravu i primila se posla. Drugi dan sam podigao šuškavac i bio sam prezadovoljan obradom i finalnim izgledom! Još sam ju bio zamolio ako mi može napraviti spoj sa savrnutim štepom ili šavom kako me ne bi to iritiralo. Cijena = 80kn!

Sve se može kada se hoće! Ljudi idu na mjesec, pa da se onda jedan šuškavac ne može strukirati!
Julius is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 17:38   #13
Molim vas informacija jel se moze zakrpati rupa na kaputu i da to na nesto slici(1x2cm)
caps lock 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 14:35   #14
Quote:
icegirl78 kaže: Pogledaj post
Ima jedan blizu ugla Selske i Ozaljske, vani je reklama.
ako misliš na krojački salon Lotos, definitivno NE savjetujem!
Pekmezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 10:29   #15
molila bih ako netko ima iskustva, dali se cipkasta haljina sa podstavom moze prepravljati, tj. suziti na par "odabranih" mjesta...? i ako je netko vec prepravljao cipku da javi gdje i dali je bilo dobro napravljeno.
__________________
J.
keulana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2011., 21:06   #16
Quote:
keulana kaže: Pogledaj post
molila bih ako netko ima iskustva, dali se cipkasta haljina sa podstavom moze prepravljati, tj. suziti na par "odabranih" mjesta...? i ako je netko vec prepravljao cipku da javi gdje i dali je bilo dobro napravljeno.
Zašto se ne bi mogla? To može svaka krojačica.
Eyecandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2011., 20:25   #17
Smile

htjela sam pitati dali itko zna dali se moze na kaputu,tocnije na rukavima usiti deblja podstava posto je tanak i koliko bi to kostalo
milankovicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 21:22   #18
Quote:
BBlue kaže: Pogledaj post
U samom centru znam za Štep by Štep u Importanne centru - jednom su mi mijenjali patent sinu na jakni, nije bilo preskupo.
Oni su mi odlični. Žena mi je stavila podstavu na Varteksovom baloneru (pogodile su odlično i boju) tako dobro i uredno da nikad ne bi rekla da nije originalno. Jako su spretne i uvijek nešto svoje predlože i smisle.
Antheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 16:35   #19
I ja trazim krojacicu za popravke, suzavanja, skracivanja, slic itd... Imala sam odlicnu, zivjela je preko puta mene i stalno smo skupa nesto sivale i svaki put bi me hrpa robetine oko koje se zafrkavala ispala oko 200 kn i to mi je bilo odlicno i nikako ne preskupo jer me ispadalo 10, 20kn po stvari, a neke i nisu bile tako jednostavne, zena je jednostavno zaracunavala svoje vrijeme koje je potrosila na prepravke. E sad, odselila se, a ja tugujem, otisla je van zemlje ja volim imati posebnu odjecu i ne volim ju kupovati koliko ju volim prekrajati i uredivati. Tako da trebam krojacicu koja radi u svom domu, koja nije preskupa, nikako ne zelim te registrirane radnje, jer znam sta to znaci, kracenje 2 hlaca 100kn, daj molim te! Ima li itko takvu krojacicu, mamu, tetku, susjedu! Doci cu gdje treba ako zena zbilja dobro radi! Zanima me za Zagreb i Zabok! Hvala Doci cu i dolaziti toj zeni, jer meni je krojacica desna ruka
good stuff is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2012., 00:13   #20
Quote:
good stuff kaže: Pogledaj post
I ja trazim krojacicu za popravke, suzavanja, skracivanja, slic itd... Imala sam odlicnu, zivjela je preko puta mene i stalno smo skupa nesto sivale i svaki put bi me hrpa robetine oko koje se zafrkavala ispala oko 200 kn i to mi je bilo odlicno i nikako ne preskupo jer me ispadalo 10, 20kn po stvari, a neke i nisu bile tako jednostavne, zena je jednostavno zaracunavala svoje vrijeme koje je potrosila na prepravke. E sad, odselila se, a ja tugujem, otisla je van zemlje ja volim imati posebnu odjecu i ne volim ju kupovati koliko ju volim prekrajati i uredivati. Tako da trebam krojacicu koja radi u svom domu, koja nije preskupa, nikako ne zelim te registrirane radnje, jer znam sta to znaci, kracenje 2 hlaca 100kn, daj molim te! Ima li itko takvu krojacicu, mamu, tetku, susjedu! Doci cu gdje treba ako zena zbilja dobro radi! Zanima me za Zagreb i Zabok! Hvala Doci cu i dolaziti toj zeni, jer meni je krojacica desna ruka
I ja ovo tražim
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.