Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2017., 09:05   #1121
Quote:
SleepyKitty kaže: Pogledaj post
Pozdrav
Ima li tko iskustva s pedijatricom u domu zdravlja Trnsko, Dr. Marina Mihalec. Ona je zamijenila Dr. Borčić.
Jako loše iako je u biti nismo ni trebali nego smo samo cijepljenje obavili. Jako mlada doktorica ali vidljivo bez ikakve ljubavi prema poslu i svojim malim pacijentima. Nezainteresirana skroz. Doslovno je promrmljala "dobar dan" kad smo ušli i to je bilo to! Sa stolca se nije digla! Sestra je malenu cijepila!
Ako tko ima saznanje tko od pedijatara prima nove pacijente u Novom Zagrebu a da je bolji od gore navedene, molim vas pišite!
Malena je 3 i pol godine i do sada nikada nije bila bolesna ali si mislim "što ako" a doktorica je takva kakva je...
Unaprijed vam hvala!
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 09:26   #1122
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Sestra je malenu cijepila!
obično to i rade. mojeg je i u bolnici sestra cijepila. uopće ne vidim problem u tome.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 09:46   #1123
Ali je vašeg prije cijepljenja valjda doktorica pregledala?
Nas nije. Ona nije u svoje 3 i pol godine NIKAD bila na "sistematskom", vadila krv niti ju je itko pregledao ikad. Kad smo došli na cijepljenje nije ni pitala jer mala zdrava ni ništa. Zato i kažem, to nikako nije "normalno" ponašanje pedijatra s malim djetetom
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 13:53   #1124
Pozdrav, ima li netko informaiciju kakva je okulistica Jsminka Salopek Rabatić?

Hvala
Least123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 21:02   #1125
Selimo se u Zg sljedeći mjesec. Beba stiže u travnju.
Moooolim preporuke za pedijatra - stan nam je u Središću.
Hvala!!!
BondWannabe is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 12:10   #1126
Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Selimo se u Zg sljedeći mjesec. Beba stiže u travnju.
Moooolim preporuke za pedijatra - stan nam je u Središću.
Hvala!!!
Ako ti Remetinec nije daleko, dr. Maric je divna, i njena sestra je divna. Puno toga se moze telefonski rijesiti, jedini problem je sto telefon ide preko centrale pa je tesko dobiti, treba biti stvarno uporan. Ali da se vratimo na doktoricu - nemam nijednu jedinu zamjerku!
Rea Reana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:31   #1127
Treba uzeti u obzir da su pedijatri prenatrpani, a ako su još razvikani... Možda ćeš jednostavno morati ići kod onog kod kojeg nađeš mjesta.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 02:49   #1128
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Treba uzeti u obzir da su pedijatri prenatrpani, a ako su još razvikani... Možda ćeš jednostavno morati ići kod onog kod kojeg nađeš mjesta.
To je lutrija, al nekad i ti prenatrpani primaju Cini mi se da je netko pricao da netko od pedijatara sa podrucja gdje se zivi MORA primiti.

Za dr. Maric se po forumima prica da je puno, ne prima....

Kad sam rodila, nazvala ju na blef, primala je. Drugu curku je primila po defaultu, to cak nije bilo ni upitno.
Rea Reana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 20:04   #1129
Trebam preporuku za pedijatra u Laginjinoj ili Hircevoj
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 15:11   #1130
Pedijatrica - Laginjina

Quote:
klonirana papiga kaže: Pogledaj post
Trebam preporuku za pedijatra u Laginjinoj ili Hircevoj
Ana Balazin Vucetic, Laginjina. Nije sklona dati antibiotk za sve zivo. Sve objasni, djeca je vole. Odgovara i dogovara se na e-mail. Cak i nazove na mob kad dodju nalazi ak je bitno.
Dosta ih nam se izmijenilo, ova mi je najbolja do sad. Sestra jedino nije bajna.
01 4604 143
[email protected]
Parni ujutro.
Jelka2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 16:45   #1131
Quote:
Jelka2 kaže: Pogledaj post
Ana Balazin Vucetic, Laginjina. Nije sklona dati antibiotk za sve zivo. Sve objasni, djeca je vole. Odgovara i dogovara se na e-mail. Cak i nazove na mob kad dodju nalazi ak je bitno.
Dosta ih nam se izmijenilo, ova mi je najbolja do sad. Sestra jedino nije bajna.
01 4604 143
[email protected]
Parni ujutro.

Hvala!
__________________
Baby, you can drive my car
Yes, I´m gonna be a star...
klonirana papiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 01:24   #1132
Molim vas preporuku za dobrog dječjeg oftalmologa.
Ne radi se o vidu vec o maloj bebi kojoj se ispod jednog kapka nesto stvara i trebao bi mi u svakom slucaju dobar dijagnosticar, u bolnici ili privatno.
*narayan* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 08:56   #1133
Quote:
*narayan* kaže: Pogledaj post
Molim vas preporuku za dobrog dječjeg oftalmologa.
Ne radi se o vidu vec o maloj bebi kojoj se ispod jednog kapka nesto stvara i trebao bi mi u svakom slucaju dobar dijagnosticar, u bolnici ili privatno.
na sv. duhu je jako dobra djecja oftalmologija i svi su jako ljubazni, sve pohvale (za razliku od mnogih ostalih odjela te bolnice)
cula sam da su i u vinogradskoj dobri, ali nemam iskustva s njima.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:16   #1134
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
na sv. duhu je jako dobra djecja oftalmologija i svi su jako ljubazni, sve pohvale (za razliku od mnogih ostalih odjela te bolnice)
cula sam da su i u vinogradskoj dobri, ali nemam iskustva s njima.
Hvala ti frupy, cula sam za doktoricu Dorešić da je dobra ali da je tesko doci do nje. Problem je sto za sada nemamo konkretnu dijagnozu i zapravo bi ju trebalo cim prije postavit, a kad vidim da se čeka mjesecima na pregled, padne mi mrak na oci. Dodje mi da odem na hitnu! Mislim, radi se o oku i ne mogu shvatit da se tako dugo ceka na pregled.
*narayan* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:23   #1135
Quote:
*narayan* kaže: Pogledaj post
Molim vas preporuku za dobrog dječjeg oftalmologa.
Ne radi se o vidu vec o maloj bebi kojoj se ispod jednog kapka nesto stvara i trebao bi mi u svakom slucaju dobar dijagnosticar, u bolnici ili privatno.
mi smo išli na rebro kad je imala 6 mjeseci. pedijatrica je na uputnicu napisala hitno pa smo dobili termin u roku mjesec dana.


išli smo kod dr. barišić-kutija koja je jako dobra, ali se za svaki slučaj i savjetovala s šefom odjela koji je malu isto pogledao. idemo i dalje na kontrole, ali preporučam njih.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:24   #1136
Quote:
*narayan* kaže: Pogledaj post
Hvala ti frupy, cula sam za doktoricu Dorešić da je dobra ali da je tesko doci do nje. Problem je sto za sada nemamo konkretnu dijagnozu i zapravo bi ju trebalo cim prije postavit, a kad vidim da se čeka mjesecima na pregled, padne mi mrak na oci. Dodje mi da odem na hitnu! Mislim, radi se o oku i ne mogu shvatit da se tako dugo ceka na pregled.
Odi na hitnu kaj te briga, moraju vas primiti
napraviš se da si sad vidjela i dojurila
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:39   #1137
Quote:
*narayan* kaže: Pogledaj post
Hvala ti frupy, cula sam za doktoricu Dorešić da je dobra ali da je tesko doci do nje. Problem je sto za sada nemamo konkretnu dijagnozu i zapravo bi ju trebalo cim prije postavit, a kad vidim da se čeka mjesecima na pregled, padne mi mrak na oci. Dodje mi da odem na hitnu! Mislim, radi se o oku i ne mogu shvatit da se tako dugo ceka na pregled.
mi smo imali slicnu situaciju kao i vi.
slobodno idi tamo na djecju oftalmologiju, reci sestri o cemu je rijec (ako si daleko, nazovi). dobila sam termin u roku dan-dva, samo sam morala donijeti uputnicu. doresic ju pregledava svaki put.
kasnije su nas narucivali za pol godine-godinu dana unaprijed.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:49   #1138
šta vam pedijatrica kaže?
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 01:04   #1139
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
šta vam pedijatrica kaže?
Pa nista konkretno, rekla je da bi mooozda to mogao biti hemangiom ali nije sigurna.
Ma iako joj vjerujem i nema bolje pedijatrice od nje, ja mislim da nije. Ne izgleda mi tako, bar ne izvana.
I cini mi se da se sve to povecava i siri. Pomalo ali mislim da je sve vece. Onako pomalo sve ljubičastije, tamnije.
Dobili smo hitan termin u Klaicevoj u srijedu (hvala Bogu!!!) ali gledajuci u sve to, sve me strah da mi netko ne izvali onu poznatu "trebali ste doci ranije".
Francesca, ma da, slazem se, nemam ja bas phno srama kad su mi djeca u pitanju ali i tamo se bojim da ne naletim na nekog specijalizanta koji eto, dezura vikendom i ne zna bas puno o tome.
Joj, bas se osjecam ko da se vrtim u krug...
*narayan* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 01:08   #1140
Zna li mozda itko kako, na koji nacin doktori uopce mogu pogledati unutrasnjost oka, kapka bebi?
Ja joj apsolutno nikako ne mogu pogledati sto se dogadja ispod kapka.
*narayan* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.