Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2008., 22:26   #161


sto kazete o ovom blagu
jel ga vidio tko u guess-ovom ducanu u cc1, ili mozda negdje drugdje?
 
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 08:33   #162
Quote:
grale kaže: Pogledaj post
Meni se Festinini sportski satovi više sviđaju (pogotov Tour de France serija, dodouše malo su skuplji). U tom cijenovnom rangu ti je ovaj Casio sat http://www.casio-europe.com/euro/wat.../gs-1100-1aer/. Na tim stranicama si pogledaj i Casio sport modele (jeftiniji su i idu pod more), a imaš ih dole u Importaneu.
E,baš sam od Festine gledala jedan model koji je dosta sličan toj kolekciji od Tour de France-a.Dođe 1085kn...meni je osobno lijep.Eto,danas idem još jednom do grada(inače sam iz Rijeke) obić dućane gdje sam vidjela modele koji mi se sviđaju pa će valda konačna odluka pasti.Na casio stranicama sam bila,ali mi se više sviđaju oni sa metalnom narukvicom.Hvala na pomoći!
jelly! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2008., 09:47   #163
odi u dictu i kupi mu jednog lijepog Sectora...
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 00:21   #164
Moze li mi netko reci gdje se moze naci dobar izbor remena(narukvica, kak se vec kaze) za Swatch satove, imam neki Swatch, chrono, metalni, promjenio bih remen(ima neki kozni).
Odem negdje gdje se prodaju satovi, di mi je najbolje proci? Jel svaki proizvođač ima svoje neke standarde za remene ili je to sve isto.
Kolko dođe npr neka metalna narukvica?

Nisam u stanju proci odmah pogledati to i raspitati se, pa bih molio pomoc.
Tenks.
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 11:16   #165
na swatch ti paše samo orginal swatch remen(radi posebnih utora), cijena metalnog remena za chronograph ti je oko 180,00 kn. Pogledaj u nekom swatch store-u...
pozdrav rosso
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2008., 21:49   #166
Quote:
profesor kaže: Pogledaj post
jel mi mozete reci jeli ovaj sat zenski ili muski jer sam na nekim stranicama vidio da je za cure a ne nekim da je za decke. http://www.amazon.com/dp/B00139KHJG/...G&linkCode=asn
ovako, svi veliki Marc Ecko satovi su namjenjeni muškarcima, čak i onaj sa izmjenjivim ringom sa cirkonima kojeg pola cura u hrvatskoj ima, druga je stvar što su danas i među curama popularni što robusniji i veći satovi, a i eckovi pojedini modeli su poprilično unisex...
tako da, da, ovaj je sat i veličinom i izgledom muški i bez problema si ga možeš kupiti...

Quote:
*overprotected* kaže: Pogledaj post

sto kazete o ovom blagu
jel ga vidio tko u guess-ovom ducanu u cc1, ili mozda negdje drugdje?
ah, meni nije nešto... inače ne volim te narukvice satove, lančiće satove, prstene satove, bla, bla, bla.. volim imati pravi sat na ruci, po mogućnosti što veći, koji će natjerati svakoga da zaustavi bar nakratko pogled na njemu što ću kad obožavam satove!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 12:42   #167
Quote:
FIDODIDO kaže: Pogledaj post
na swatch ti paše samo orginal swatch remen(radi posebnih utora), cijena metalnog remena za chronograph ti je oko 180,00 kn. Pogledaj u nekom swatch store-u...
pozdrav rosso
Swatch store imaš u Kaptol centru i Importane Galeriji.
grale is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 21:20   #168
Jeli tko kupuvao sat sa amazona.com cijenom oko 95$ ukupno sa postarinom je cijena i da su ga poslali DHL-om?
i_got_2_dogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 13:57   #169
Ovo je moj! Samo mu narukvica nije mat, i podloga nije bijela, nego je crna!

Zvonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 16:56   #170
fdje u zagrebu ima dobar izbor calvin klein satova?
__________________
it's nice to be important, but it's more important to be nice....
minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 16:05   #171
molio bih za pomoc!

zna li itko ima li u Zagrebu neki servis za Calvin Klein satove ... trazio sam dosta po internetu i neznam vise gdje da gledam

bilo kakav hint biti ce dobro dosao

(konkretnije ... radi se o satu ck suspension )

hvala unaprijed
__________________
Evil Laugh
domax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 17:12   #172
Baš servis? Nešto ti se pokvarilo? Pitaj tamo gdje si kupio, a ako nisi kupio u ZG pitaj tamo gdje ih prodaju, oni valjda znaju.
Koliko ja znam ima ih u Importane Galeriji na Iblerovom trgu..mislim i u Kaptol centru i na još puno mjesta, ša tamo možeš i pitati gdje je servis. Inače, mislim da bi ti to mogao pogledati bilo koji urar.
__________________
Enjoy the simple things in life!
Kejt 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 17:15   #173
Quote:
jelly! kaže: Pogledaj post
Kupujem dečku sat za godišnjicu...već sam obišla cijeli grad i našla par modela koji mi se sviđaju. Sportski,metalna narukvica i dosta jednostavni,a važno mi je bilo da može sa satom u more.Uglavnom zanima me koja je bolja marka casio ili festina jer se oko toga dvoumim.
Mislim da ti je to sve podjednako. Što se kvalitete tiče ne brini, nema bitne razlike, izaberi samo ono kaj misliš da će mu se više sviđati.
__________________
Enjoy the simple things in life!
Kejt 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 19:42   #174
Quote:
Kejt 8 kaže: Pogledaj post
Baš servis? Nešto ti se pokvarilo? Pitaj tamo gdje si kupio, a ako nisi kupio u ZG pitaj tamo gdje ih prodaju, oni valjda znaju.
Koliko ja znam ima ih u Importane Galeriji na Iblerovom trgu..mislim i u Kaptol centru i na još puno mjesta, ša tamo možeš i pitati gdje je servis. Inače, mislim da bi ti to mogao pogledati bilo koji urar.

nije kupljen u zg (sat je od cure al to sad nije bitno), fora je u tome da je otislo staklo samo, no stvar je u tome da je sat fensi shmensi i vjerojatno ga 'obicni' urar ne bi mogao zamijeniti/popraviti

malo joj pokusavam pomoc po pitanju tog sata... budem iso pogledat di si rekla

hvala ti ..

ali ako netko dobije kobkretnu informaciju bit cu jako zahvalan
__________________
Evil Laugh
domax is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 14:12   #175
ovo je moj novi

__________________
2 Pac : "Wars come and go, but my soldiers stay and turn the tide"
°~Snoopafella~° is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 15:32   #176
Quote:
domax kaže: Pogledaj post
nije kupljen u zg (sat je od cure al to sad nije bitno), fora je u tome da je otislo staklo samo, no stvar je u tome da je sat fensi shmensi i vjerojatno ga 'obicni' urar ne bi mogao zamijeniti/popraviti

malo joj pokusavam pomoc po pitanju tog sata... budem iso pogledat di si rekla

hvala ti ..

ali ako netko dobije kobkretnu informaciju bit cu jako zahvalan
nemaš pojma

a ko popravlja satove nego urar???probaj kod vulkanizera možda ti on može pomoći...
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 15:45   #177
Nova kolekcija


__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 09:44   #178
Quote:
FIDODIDO kaže: Pogledaj post
nemaš pojma

a ko popravlja satove nego urar???probaj kod vulkanizera možda ti on može pomoći...
kak smo jako pametni ...

pa da ju nisu odjebali kod prvog, drugog itd urara, onda ne bi bio tu s ovim pitanjem... molim te suzdrzi se od nepotrebnih komentara
__________________
Evil Laugh
domax is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 18:18   #179
Kod:
no stvar je u tome da je sat fensi shmensi i vjerojatno ga 'obicni' urar ne bi mogao zamijeniti/popraviti



a da probaš kod neobičnog urara, uglavnom ne pišeš da je već bila kod par urara, a ja nisam vidovit...
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 18:24   #180
nego jel to popravljeno???
__________________
Bolje živjeti cijeli život kao bogataš, nego sedam dana u bijedi!
FIDODIDO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:03.