Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2007., 09:52   #41
OK, ajmo prijeđ na priču o II. gimnaziji, više mi je zlo od ovih VII., XV., nego, čujem da imate iz matemtike neku luđakinju! Na zamjeni je...
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 00:22   #42
vidim da ima nas koji smo bili druga...
šteta kaj mi sestra ide sad u drugu pa ne smijem tračat profesore da se ne bi saznalo nekaj, al materijala ima čak i na audio zapisima

na jesen možda bude neka fešta pod velkim odmorom od nas "otpisanih", budete vidjeli, sasvim neočekivano.
wallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 14:53   #43
Ima vas, ima ne brini... dosta vas poznam...
 
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 10:44   #44
Jel zna netko Mateu iz Zagreba, ide u Opću gimanziju, sad će 2. razerd, i preziva se Džaja! Ako o zna šta o njoj neka napiše, ja sam joj jedan prijatelj, sa njom sam prije bia odličan dok se nisam odselia!

Hvala!
ubojica11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 14:15   #45
Quote:
Jel zna netko Mateu iz Zagreba, ide u Opću gimanziju, sad će 2. razerd, i preziva se Džaja! Ako o zna šta o njoj neka napiše, ja sam joj jedan prijatelj, sa njom sam prije bia odličan dok se nisam odselia!

Hvala!
Koji je razred? A, B, C, D, E?
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 11:29   #46
Ej ljudi...Ja sad krećem u 2...Prema ovome što čitam tam je super,a svi su mi rekli da je užasno teško...I daj mi recite jeste morali pisat inicijalne...I ak jeste iz kojih predmeta..Jer nemam baš volje za učenjem...
flower power is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2007., 16:29   #47
je je, teška ti je druga, možda je bolje izraziti se da je dosta zahtjevna, naspram nekih drugih gimnazija... ja sam ju zavrsila prije 4 godine, otad se vjerojatno sustav obrazovanja dosta promijenio, ali smo naravno pisali inicijalne, al brije samo iz matiše. odmah startaj s učenjem, nemoj se zafrkavati, možda ćeš se kroz 4 godine ponekad gristi što nisi išao u neku manje zahtjevnu gimnaziju, ali, vjeruj mi (znam iz vlastitog iskustva) poslije će ti biti i više nego drago... ah, ali ja sam čak otišla malo predaleko pa upisala krvoločni faks, tak da se sad opet mučim i krvim, ali živim u uvjerenju da ću bit sretna kad ga završim i... da će se godine i godine (m)učenja dobro-debelo isplatit! ugl., SRETNO, svaka čast na odabiru škole!
malićka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 01:08   #48
Ovo što svi pišu da su škole tipa XVI, VII, II i klasična elitne gimnazije po meni se nebi reklo... Da je to baš tolka elita nebi učione bile po zidovima zašarane sve u 16... makar sam i ja to radio u osnovnoj ali eto... tolko o toj eliti...
__________________
Da znate... Mi nikad ne lažemo... Samo ne govorimo istinu baš često...
Japirko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2007., 15:03   #49
Da, da, da... elita! hehehehe... ma u Hrvatskoj nema elite!!!!!
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 16:52   #50
Ma to sve "elitno" je prenapuhano... Svaki pojedinac ima svoje viđenje tih škola. Nisu elitne zato jer djeca poznatih idu u njih. "Elitne" su jer puno traže, zahtjevne su, teške, i na kraju se isplate. A uvijek se nađe pojedinaca koji će šarati po zidovima i raditi sranja, mislim, Perko, zar nisi ti sam rekao da buš radio sranja po XVI?
Uostalom, tanka je granica između genijalnosti i ludila.
Sadie G. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2007., 16:55   #51
Da... ali ne šarati po zidovima (dobro, možda potpisati i tako..) nego fajtati (ak me ne budu izbacili)...
Po meni gledano... II. gim je jedna od najboljih gim u Hrvatskoj!!!!

p.s.Sadie q odi na temu XVI. gim i podigni malo našu temu... hehehe
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 22:20   #52
ah! 2. gimnazija...završio ju još '97. samo jedno imam za reći - Darko Tödtling je kralj! pozdrav svim bivšim i sadašnjim drugašićima!
bojimserakije is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 12:15   #53
jer 2. opća jel tak?
matea_122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 18:34   #54
Da.
__________________
You will never conquer me...
LeftAlone is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 15:41   #55
Quote:
"prvašići, prvašići, nemojte se bosti s rogatima"
Hrvojkina omiljena izjava u našoj generaciji
hahaha
evo ja sam 1.razred i to i nama govori
definitivno je najzbuunjenija i najcudnija profa

raska mi je Guljaš
najgore profe- Albahari, Pandžić, Aničič, ova iz latinskog
Giovanids19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 19:31   #56
Ako boga znaš...

... ne idi tamo! Ja se kajem svakog dana što sam se tu upisao.
__________________
If I claim to be a wise man,
It surely means that I don´t know
Bik koji sjedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 01:13   #57
Smile

meni je u II. super!
iwon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 01:33   #58
ja idem u II. i kroz sve ove četiri god sam pljuvala po njoj, ali sad kad se bliži kraj uviđam koliko mi je bilo lijepo.... istinabog škola je dosta teška, bagić je malo hm.., ali sad se barem osjećam obrazovano. i nadam se da će se ovo mučenje isplatiti na prijemnom ispitu
Supercurka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 01:35   #59
Quote:
bojimserakije kaže: Pogledaj post
ah! 2. gimnazija...završio ju još '97. samo jedno imam za reći - Darko Tödtling je kralj! pozdrav svim bivšim i sadašnjim drugašićima!

aaaa tedi je zakon
premda mi malo smetaju njegove seksističke izjave ali dobro ajde ajde nek mu bude
Supercurka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 00:31   #60
Može mi netko reći kako se zove onaj dečko u crnoj majci i krem(bijelim) hlačama na slici četvrtog c?
__________________
"Ma koliko bila okorjela nečija ćud, rastopit će se na vatri ljubavi. Ako se pak ne promjeni, to znači da vatra nije bila dovoljna jaka." Mahatma Ghandi
D_O_R_A is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:51.