Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2010., 11:12   #281
Quote:
butterfly_lady kaže: Pogledaj post

pa... ja baš nemam pozitivna iskustva s njima. istina je da im je roba odlična (mislim, koliko to može biti u sh dućanu), stvarno se nađe svakakvih stvari, ali su preskupi. bila to marka ili ne, ne možeš mi toliko cijenit iznošenu stvar. tak da sam se masu puta samo tužno okrenula na peti i mrmljala da više neću doć.
potpis

ja sam u dodu na ilici neki dan kupila prekrasan dugi plavi kaftan kojeg ću skratiti za ljeto
__________________
Čitajte naš blog Bunch of Girls! Imamo i Facebook!
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 21:18   #282
A second u Nemčićevoj, na Kvatriću? Tamo se može svašta naći. Od cipela, taški, robe, perlica, novčanika. I cijene doista nisu visoke.
__________________
Mojne_me
Mojne_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 22:12   #283
oko Kvatrića ima najmanje 5 SHS-ova.
samo mi se ne ulazi ni u jedan, moram prvo desetkovati garderobu.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 18:05   #284
Quote:
Mojne_me kaže: Pogledaj post
A second u Nemčićevoj, na Kvatriću? Tamo se može svašta naći. Od cipela, taški, robe, perlica, novčanika. I cijene doista nisu visoke.
Da, zna se upecat dobrih stvari. Iako mi kod njih smeta što su prenagurani i jedva se okrećeš u onom malom prostoru. Cijene sasvim solidne, kvaliteta... ko i usvim našim shs-ima. žalosno.
(al još uvijek su mi oni top šoping destinacija )
butterfly_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 22:34   #285
Postoji li još koji shs u Splitu osim tog u Mažuranićevoj? I da li koji otkupljuje robu?
Sjećam se da je prije nekih 6-7 godina bio jedan shs kod Atlantisa i da ste tamo mogli prodat svoju robu. Doduše za neke male pare, al opet bi se isplatilo dobit koju kunu za ono što ne nosiš više..
Tajda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 12:16   #286
@ tajda... mislim da nema, mada nisam upućena u shs... da zgodno je prodat robu koju više ne nosiš

al ipak mi je draže dat za beskućnike

ne znam... cijela ta shema mi je čudna sa shs-ovima...
inače ne volim imat puno robe, nego par stvarčica koje mi pašu... šta više robe to manje znam šta obuć

Isto tako... po današnjim sniženjima, popustima i tako možeš neku nike majicu koja će ti trajat vječno nać za 100 kn, i to tako da biraš boju i veličinu prema sebi, dok u shs-u možeš bit sretan ako jednom u životu naletiš na nešto jako kvalitetno, jako povoljno po cijeni + savršene boje, kroj i veličina "ko da si je odabrala"... i platiš je 20 kn... + iznošena je... hmmm...

Will think again
cokolada1st is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 12:40   #287
Quote:
cokolada1st kaže: Pogledaj post
Isto tako... po današnjim sniženjima, popustima i tako možeš neku nike majicu koja će ti trajat vječno nać za 100 kn, i to tako da biraš boju i veličinu prema sebi, dok u shs-u možeš bit sretan ako jednom u životu naletiš na nešto jako kvalitetno, jako povoljno po cijeni + savršene boje, kroj i veličina "ko da si je odabrala"... i platiš je 20 kn... + iznošena je... hmmm...
sorry al mislim da nemaš pojma o čemu pričaš

ja sam prema tebi onda najsretnija osoba jer u tri godine sam "naletila" na xy kvalitetnih komada (vjerovala ili ne, često puno kvalitetnijih od "majica za 100kn koje traju vječno") i sve je bilo jako povoljno, u super boji, kroju i veličini i često je plaćeno i manje od 20kn i, zamisli, puno puta nije ni bilo nošeno već je kupljeno novo, s etiketom...

kužim da ne voliš shs robu i da ti je draže nešto novo iz dućana, al ovakvi postovi nemaju smisla ako si samo došla ovdje popljuvat rabljenu odjeću a nemaš nikakvog konkretnog iskustva s istom
__________________
Heifer whines could be human cries.
silly_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 13:08   #288
Iskreno, ja nikad nisam u shs-u kupila odjeću. Al zato jesam nabavila odličnih remena i super torbi. Ne bi ih mijenjala za ništa.

Da li netko zna kada će u Splitu ponovo bit organiziran modni buvljak?
Tajda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 19:54   #289
Ja sam neki dan skuzila da je otvoren shs u varazdinu. Curke, je li bio tko mozda?
dany0110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2010., 20:26   #290
Quote:
butterfly_lady kaže: Pogledaj post
očito nisi dovoljno dobro i strpljivo kopala, kaj da ti kažem. ja sam danas uspjela upecat uber kjut stvarčice koje nit smrde nit su iz caritasa. al da ne duljim svakom njegovo. na bakice zažmiriš jednim okom i kopaj brate!
Ma da? A možda je ono kaj im na izlogu piše da je svaki tjedan nova roba fakat istina Jer onaj tjedan kad sam ja bila je ponuda stvarno bila katastrofa, prekopala sam sve i nisam uspjela nać ništa što bi se dalo iskoristit... Al meni tam smrdi po tavanu i nemrem protiv toga
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 11:06   #291
Nisam čitala cijelu temu. Znate li možda ako ima koji shs u rijeci? ako ima gdje?
__________________
... volim te tisuću svemira ...
KraljicaSparoga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 22:01   #292
zna neko jel oni SHS kraj zap-a radi nediljon? čini mi se da san vidila neki letak prije misec dana i da je pisalo samo od pon-sub al kako je prije radilo nediljon tako nisan više sigurna.
la_lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 22:12   #293
Quote:
dany0110 kaže: Pogledaj post
Ja sam neki dan skuzila da je otvoren shs u varazdinu. Curke, je li bio tko mozda?
a di bi to bilo?
idač is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 22:21   #294
Zna li itko ima li shs u Osijeku, i gdje?
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 21:33   #295
Quote:
idač kaže: Pogledaj post
a di bi to bilo?
Da odgovorim i tebi i sebi: http://www.mojkvart.hr/Varazdin/Vara...opping/skrinja
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 12:31   #296
I znači u Zagrebu ne postoji Second Hand SHop koji otkupljuje robu? :S Imam jedno Di Caprio odijelo koje sam nosio jednom u životu i to na maturalnoj večeri prije 6g. i htio bi ga prodat, a ne znam gdje otkupljuju takve stvari...
recro is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 12:44   #297
Quote:
recro kaže: Pogledaj post
I znači u Zagrebu ne postoji Second Hand SHop koji otkupljuje robu? :S Imam jedno Di Caprio odijelo koje sam nosio jednom u životu i to na maturalnoj večeri prije 6g. i htio bi ga prodat, a ne znam gdje otkupljuju takve stvari...
A da ga probaš prodati tu? rekao si da si ga jednom nosio..pa ne bi trebao biti problem uz par slikica
https://www.forum.hr/forumdisplay.php?forumid=245
luana24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 13:31   #298
Quote:
luana24 kaže: Pogledaj post
A da ga probaš prodati tu? rekao si da si ga jednom nosio..pa ne bi trebao biti problem uz par slikica
https://www.forum.hr/forumdisplay.php?forumid=245

E hvala ti, postavit ću slike, pa se nadam neom dealu
recro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 15:26   #299
Second hand shop u Splitu

Bok!!
Ovih dana namjeravam svratiti do second hand shopa u Splitu pa me zanima je li itko bio tamo,nađe li se pristojne robe i slično...
Pišite svoja iskustva!
stella1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 19:24   #300
Idi samo malo stranica unazad.
Kazu ljudi da u Splitu postoji jedan predobar SHS. Mislim u pesackoj zoni.
Poceprkaj malo temu, bezveze da devojke opet ponavljaju sve. Jedna je crtala i mapu kako naci taj dobar shop.
__________________
What would Wilfred do?
Rozmeri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:26.