Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2007., 15:09   #141
any iz vlastito iskustva ti kažem da ako ostaviš i prazne stolove prostor neće izgubit na eleganciji...u Lidu ti stave na svaki stol vazicu sa ružom ili čime več i one divne sviječnjake i meni to izgleda super več samo po sebi...
Pitaj Darka što je imala naša poznanica M., ona je imala nešto jako guba na stolovima oko sviječnjaka al neznam kak bi ti to opisala. A ako več želiš cviječe imaš onu dobru cvječarnu blizu Lida u hrgovićima -Lela...mada mi recimo nije ni loša ideja da kupiš u ikei one četvrtaste vazice pa sa njima nešto iskombiniraš...cure su več dale na četerskom milijon ideja na tu temu.
A što se frizure tiće toplo preporučam Fashion Addict koji ti se nalazi u Vrbanima 3 i inaće rade i šminkanje...Lik je super i sa njim sigurno nečeš fulati...

http://img88.imageshack.us/my.php?image=1623no5.jpg

slika samo da te potsjetim...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 15:12   #142
:-))))) obrati se salonu cvijeća Fiorella .... oni su meni radili cvijeće .. i bilo je super .... :-))))))))) oni su ti u zaprešiću
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 15:14   #143
ja sam na stolu imala šampanj vaze u kojima je bilo cvijeće ..... i jedna bijela svijeća ..... cvijeće je bilo bijelo i bež .... s zelenim ..... :-) a stol mladenaca se vidi na gallery-u
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 15:48   #144
Dragi moji,
vidim ima tu dosta dobrih savjeta, preporuka, ideja i ostalog, ali nigdje ništa za područje Splita - ajmo ako neko zna: koji su dobri fotografi, koje cvjećarke...? Hvala unaprijed!
__________________
Nekad je lakše pisat, nekad čitat.
MeDiOkRiTeT is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 07:23   #145
Quote:
sly47 kaže:
any iz vlastito iskustva ti kažem da ako ostaviš i prazne stolove prostor neće izgubit na eleganciji...u Lidu ti stave na svaki stol vazicu sa ružom ili čime več i one divne sviječnjake i meni to izgleda super več samo po sebi...
Pitaj Darka što je imala naša poznanica M., ona je imala nešto jako guba na stolovima oko sviječnjaka al neznam kak bi ti to opisala. A ako več želiš cviječe imaš onu dobru cvječarnu blizu Lida u hrgovićima -Lela...mada mi recimo nije ni loša ideja da kupiš u ikei one četvrtaste vazice pa sa njima nešto iskombiniraš...cure su več dale na četerskom milijon ideja na tu temu.
A što se frizure tiće toplo preporučam Fashion Addict koji ti se nalazi u Vrbanima 3 i inaće rade i šminkanje...Lik je super i sa njim sigurno nečeš fulati...

http://img88.imageshack.us/my.php?image=1623no5.jpg

slika samo da te potsjetim...
Slatkice moja!!! Baš ti hvala na podsjetniku....
Ja sam i razmišljala za naš stol tako nešto sa tim četvrtastim vazama i lučicama okolo, ali ne znam kak to izgleda za stol od mladenaca (nisam baš tip za one bukete koji vise sa stola-to mi je već pomalo dosadilo)...
malo sam se zblesirala-koja frendica M (ona što si ti bila na svadbi?) ?? Daj mi pošalji na pm .

Za ostale stolove sam uvijek zamišljala plutajuće svijeće, ali mislim da se to u onom prostoru izgubi, tako da mislim da odustajem od toga


Curke čekam prijedloge za frizuru koja paše uz Aidu (Ponovias - Elie Saab), a da nije zalizana kosa
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 07:25   #146
Quote:
Sanja29 kaže:
:-))))) obrati se salonu cvijeća Fiorella .... oni su meni radili cvijeće .. i bilo je super .... :-))))))))) oni su ti u zaprešiću
Hvala ti Sanja, ali Zaprešić mi je malo daleko ako uzmem u obzir da mi taj dan auto mora ići tamo na kićenje...baš mi se neda toliko ljude "šetati" , ali hvala ti puno u svakom slučaju
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 08:21   #147
Poznanica Marija je u pitanju...al nemam fotku toga al ak pitaš Darka on će ti sigurno znat objasnit....to je bilo kao neko umjetni cviječe od tila ili tak nešto u krem varijanti oko ovih velikih sviječnjaka i super je izgledalo...marija je to radila sama al možda i to htjela i posudit ako nije bacila...stvarno je dobro izgledalo..htjela ja to uzet za nas al zaboravila ju pitat...a šta ćeš...na mojim stolovima osim tog velikog sviječnjaka i onog što su oni stavili u vazicu nije ništa extra bilo i nije ni falilo. A za stol mladenaca nažalost ti je najbolja varijanta nešto padajuće...mene je Darko posvjetlio po tom pitanju. Naime ako je stol okrugli i za njim sjede mladenci i kumovi onda ste svi orjentirani prema sali i gostima a taj dio stola ispred vas je prazan...dakle aranžman nesmije biti ni visok jer vas gosti neće vidjeti od njega pa je najbolje rješenje nešto nisko i da pada da popuni tu prazninu i da vas se vidi od toga...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 09:05   #148
any .... meni je fiorella došla okiti auto doma u špansko :-)
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 09:11   #149
Quote:
Sanja29 kaže:
any .... meni je fiorella došla okiti auto doma u špansko :-)
Hvala...idem si sad malo onda pogledati na netu
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 09:13   #150
ali misilm da imaš i jednu dobru cvjećarku blizu zagrepčanke :-)
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 12:28   #151
Question Cvijeće i ostale dekoracije - združeni topic

jucer je sanja29 preporučila cvjećarnicu u Zaprešiću.
ako mi netko može preporučiti cvjećarnicu u Zagrebu, bila bi zahvalna!
tikvatikvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 12:37   #152
cvijeće

jučer je sanja29 preporučila cvjećarnicu iz zaprešića.
da li netko može preporučiti dobru cvjećarnicu iz zagreba?
tikvatikvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 12:47   #153
samo reci koliko si voljna platit otprilike i naci ce se nesto
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 12:49   #154
pa da budem iskrena, uopće nemam predodžbu o cijenama
kak se kreću cijene; buketić, auto, dvorana - mislim da drugo ne treba, ili treba?
HELP!
tikvatikvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 12:56   #155
ok. hvala. ima jaako puno topica i još više postova, pa se čovjek malo izgubi u traženju određene informacije...
tikvatikvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 12:59   #156
Quote:
tikvatikvica kaže:
pa da budem iskrena, uopće nemam predodžbu o cijenama
kak se kreću cijene; buketić, auto, dvorana - mislim da drugo ne treba, ili treba?
HELP!
trebaju ti jos reveri za mladenca, kumove i starce ( a za ostalu svitu ruzmarin ili oni umjetni reveri )
A gle kaj se tice samo vjencanog buketa cijene su ti od cca 300 kuna pa sve do 1000 ili minimalno 1500 kod Sukoranje . Pa tako su i cijene za ostalo raznovrsne i najvise ovise o vrsti cvijeca i naravno svaki cvjecar ima svoju cijenu
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 13:02   #157
mene je moje cvijeće došlo 6.000,00 kn
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 13:08   #158
sanja29, imala si puno cvijeća i koliko puta treba dolaziti na dogovore. nije mi bas zapresic blizu, ali ako nije preskupo,a super je, onda se isplati i napraviti par kilometara
citala sam u jednom tvom postu, da ti je zenskica dosla doma ukrašavati auto...
tikvatikvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 13:10   #159
muž od žene je došao doma do mene da mi se ukrasi auto koji me vozi i da mi donese ružmarine latice i revere... doma mi je jedna druga cvjećarka radila cvijeće
Sanja29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 13:19   #160
bili smo na dogovoru za cvijeće, uzela sam sve što sam mogla, čak i previše, osim ružmarina jer ću njega sama raditi i tetak je rekla 3.000,00kn. doći će dva tjedna prije k meni, dragom i u crkvu da još sve provjeri i to je to. mi smo jedina svadba koju ima taj dan ( inače tako radi ), tako da mislim da bi sve trebalo biti
Cvjetni atelier Ruža, Vrbovec
nisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:16.