Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2009., 21:16   #41
Quote:
Charlie3 kaže: Pogledaj post
vidjela sam balone
danas je na jednoj od trgovina pisalo da je otvorenje u subotu u 8h
Quote:
passover kaže: Pogledaj post
ja sam cula da je ipak danas otvorenje u 11
bitno da smo mi docekale
gallanty is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 10:24   #42
Jučer sam naletila u Osječki Deich, ali je bila nenormalna gužva i sad ujutro odem oko 9 a ono još veća gužva, ljudi su nahrupili kao da će se cijeli centar sutra zatvoriti. Nisam imala volje ništa ni probavati, ali sam pogledala da li ima čizmica od butterfly s resicama, ali djevojčice nema, ni ovih oksfordica koje traži gallanty nema samo one ljubičaste koje butterfly ima...
gfosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 14:15   #43
Quote:
gfosa kaže: Pogledaj post
Jučer sam naletila u Osječki Deich, ali je bila nenormalna gužva i sad ujutro odem oko 9 a ono još veća gužva, ljudi su nahrupili kao da će se cijeli centar sutra zatvoriti. Nisam imala volje ništa ni probavati, ali sam pogledala da li ima čizmica od butterfly s resicama, ali djevojčice nema, ni ovih oksfordica koje traži gallanty nema samo one ljubičaste koje butterfly ima...
bas to
također.. bila sam jucer, danas vec nema pola modela. a rekli su mi da roba dolazi u pon. i cetvrtak.
i da, od oxfordica imaju samo one ljubicaste.
ajde jos mogu shvatiti za Deichmann..nema ni jedne druge radnje u Osijeku. ali kad sam vidjela koliko ljudi nosi vrecice (male i velike) iz Magme.. kao da ne postoji ta ista radnja u Osijeku, vec od prije..
gallanty is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 16:07   #44
Quote:
gallanty kaže: Pogledaj post
bas to
također.. bila sam jucer, danas vec nema pola modela. a rekli su mi da roba dolazi u pon. i cetvrtak.
i da, od oxfordica imaju samo one ljubicaste.
ajde jos mogu shvatiti za Deichmann..nema ni jedne druge radnje u Osijeku. ali kad sam vidjela koliko ljudi nosi vrecice (male i velike) iz Magme.. kao da ne postoji ta ista radnja u Osijeku, vec od prije..
Weeee, ja sam taman od srijede u Osijeku!

off: A u tamo u Magmi, jel ima neka nova marka ili sve one kojih je već bilo u Osijeku?
__________________
Love is only a feeling...

*prodaja*
FreakyFunky STAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 18:21   #45
Quote:
gallanty kaže: Pogledaj post
vidjela sam slike od neke forumasice i lijepe su mi (na net-u bas i nisu nesto)
ali nisam ih vidjela u Osijeku..

ako netko vidi-neka javi.
evo sutra ćeš dobit informaciju!!!
Zip is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 20:09   #46
Quote:
FreakyFunky STAR kaže: Pogledaj post
Weeee, ja sam taman od srijede u Osijeku!

rekla mi je cura u radnji da ce im doci (vjerovatno) svi modeli koji su bili i sada.

Quote:
Zip kaže: Pogledaj post
evo sutra ćeš dobit informaciju!!!
mooze!
gallanty is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 08:57   #47
Jel se otvorio Muller i kakva je ponuda? Ima li Givenchy?

Sto ustvari ima sve u sklopu tog centra i kako se zove centar?
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 09:15   #48
Quote:
veca777 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, inače nisam iz Osijeka, ali u 12. mj. ću doći u Slavoniju i između ostaloga posjetit vaš grad. Zato bi vas molio da mi pomognete sa par informacija, naime zanimaju me TRŽNI CENTRI u Osijeku (ne mislim na prehrambene centre) gdje ima kupiti odjeće, obuće itd. Konkretno me zanimaju nazivi centara i njihove lokacije (adrese)!! Ah da i još jedna informacija, pošto svugdje gdje putujem za uspomenu sebi kupim navijačku šal nogometne momčadi toga grada, zanima me gdje ima fan shop ili trgovina gdje si mogu kupiti šal od NK Osijeka ili Kohorte!!!

Hvala i veliki pozdrav iz Hercegovine

šal od kohorte možeš naci u udruzi, koja se nalazi u tvrđi pored koktel narodnjačkog kluba
__________________
<3
passover is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 10:29   #49
Quote:
passover kaže: Pogledaj post
šal od kohorte možeš naci u udruzi, koja se nalazi u tvrđi pored koktel narodnjačkog kluba
ekipa 031
veca777, na ti link na kohortinu stranicu sa svim info:
http://www.kohorta.net/rekviziti.asp

a bogte gledam sad, nisu ni ti šalovi šta su nekad bili, neka svila ovo-ono fensi šmensi
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 10:32   #50
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Jel se otvorio Muller i kakva je ponuda? Ima li Givenchy?

Sto ustvari ima sve u sklopu tog centra i kako se zove centar?
nema givenchy. ima clinique, shiseido, art deco, revlon, bourjois, essence i nesto jos, sto zaboravih. ostalo je sve kao i inace u njihovim trgovinama, hrana, igracke, kojekakva kozmetika....

nemam pojma kak se zove centar... trgovine su u nizu, jedna do druge, nije klasicni centar u koji udjes i bauljas po trgovinama. ima mana, magma, magma home, takko, muller, diechmann, turbo limach...

muller mi je super, drago mi je da je konacno kod nas. deichmann isto, iako nisam kupila nista jer su brojevi vec razgrabljeni
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 11:30   #51
Quote:
Zip kaže: Pogledaj post
Kakvo ushićenje kod naših curki povodom otvorenja Deichmanna..LOL!!!
Uopće ne dvojim u oporavak gospodarstva i tržišta u Hrvatskoj!!!
jebote svi zapeli za taj deichmann.....taj deichmann je u njemackoj ko ovdje borovo....znam,zivio sam jako dugo....al kod nas se misli da je to neka marka...
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 11:36   #52
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
jebote svi zapeli za taj deichmann.....taj deichmann je u njemackoj ko ovdje borovo....znam,zivio sam jako dugo....al kod nas se misli da je to neka marka...
ne, nego je obuca jeftina a dobro izgleda i uglavnom je i udobna
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 11:39   #53
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
jebote svi zapeli za taj deichmann.....taj deichmann je u njemackoj ko ovdje borovo....znam,zivio sam jako dugo....al kod nas se misli da je to neka marka...
ja mislim da si fulo stvar zašto se svi pale na Deich. pale se zato što je najskuplji komad cipele 300 kuna (a zna se naći zaista prekrasnih), a ne zato što je marka.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 11:43   #54
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
jebote svi zapeli za taj deichmann.....taj deichmann je u njemackoj ko ovdje borovo....znam,zivio sam jako dugo....al kod nas se misli da je to neka marka...
Pa ne bih baš rekla, živjela sam do srednje u njem.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 15:12   #55
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
jebote svi zapeli za taj deichmann.....taj deichmann je u njemackoj ko ovdje borovo....znam,zivio sam jako dugo....al kod nas se misli da je to neka marka...
i zivjela i cesto posjecujem Njemacku.
a nema veze kupnja s ˝markom˝. jednostavno je obuca prilagođena svima. modeli su ok, neki su mi cak ljepsi od ˝markiranih˝ stvari. kvaliteta, cijena .
uvijek se moze naci dobar komad. mislim, cipele su 149 kn. pa i u Borovu (s kojim ga uspoređujes) su skuplje. a nemaju izbor.

gallanty is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 15:16   #56
a i ja sam se nasao svadjat u kokosinjcu.......nije bitno...bolje onda kupujte domace,mozda drzava neke koristi bude imala...a i radnici koji prave obucu..
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 15:18   #57
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
Pa ne bih baš rekla, živjela sam do srednje u njem.
aj nemoj kenjat....tamo 90 % kupuju gastarbajteri...a onda znas o cemu pricamo
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 15:40   #58
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
a i ja sam se nasao svadjat u kokosinjcu.......

gallanty is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 17:04   #59
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
jebote svi zapeli za taj deichmann.....taj deichmann je u njemackoj ko ovdje borovo....znam,zivio sam jako dugo....al kod nas se misli da je to neka marka...
__________________
Love is only a feeling...

*prodaja*
FreakyFunky STAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 18:32   #60
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
a i ja sam se nasao svadjat u kokosinjcu.......nije bitno...bolje onda kupujte domace,mozda drzava neke koristi bude imala...a i radnici koji prave obucu..
neka borovo onda snizi cijene, počne pravit ljepše modele i prestane naplaćivat onaj komad krpe od startasica 400 kuna pa ćemo kupovat tamo. jel bi ti kupio ružnije cipele za 500 a možeš ljepše za 150, samo zato što su ove hrvatske?
bi maunu.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:51.