Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2012., 12:05   #41
Vidim da baš nije aktivna tema, ali hajd da probam.. Sviđa mi se ova duga vesta ili kako se to već zove. Jel ju netko vidio u nekom Pull and Bear dućanu? Ne zalazim tamo baš pa sada da ne hodam od dućana do dućana, bila bih zahvalna kada bi mi netko uštedio vrijeme i ukazao gdje ih ima, ako ih ima još ))

Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 13:07   #42
Hana020

Nije li jednostavnije provjeriti na stranici ima li veste? Ako ti neka lokacija odgovara nazoveš ih i zamoliš da pričuvaju dok ne dođeš po nju. I to je to.

kaili is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 14:12   #43
Excuse me, ali nisam znala da se može provjeriti na stranici. Hvala ti na toj informaciji, iako mi se ne sviđa tvoj ton..
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 17:51   #44
Što se tiče tog provjeravanja na stranicama, češće je nepouzdano nego što je pouzdano. Najbolje ti je uzet neki kod ili broj pod kojim se vodi vesta i zvat sve P&B dućane da ti provjere jel ih još ima.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2012., 18:05   #45
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Što se tiče tog provjeravanja na stranicama, češće je nepouzdano nego što je pouzdano. Najbolje ti je uzet neki kod ili broj pod kojim se vodi vesta i zvat sve P&B dućane da ti provjere jel ih još ima.
Hvala ti, tako ću i napraviti.. Iako ako je slično poslovanje kao i kod Zare ne znam hoće li mi htjeti reći jer je vesta kao na sniženju.. Znam da u Zari kao ne mogu vidjeti stanje sniženih stvari ili tako nešto.. nemam blage, ali ću probati sutra nazvati par njihovih dućana.. Hvala ti :****
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 18:55   #46
Quote:
Hana020 kaže: Pogledaj post
Hvala ti, tako ću i napraviti.. Iako ako je slično poslovanje kao i kod Zare ne znam hoće li mi htjeti reći jer je vesta kao na sniženju.. Znam da u Zari kao ne mogu vidjeti stanje sniženih stvari ili tako nešto.. nemam blage, ali ću probati sutra nazvati par njihovih dućana.. Hvala ti :****
Quick question. Kupio sam prije jedno 3 tjedna ljetnu "jaknu" koju do sad nisam nosio jer nije bilo toplo. Sad sam skuzio da su mi rukavi ipak malo preveliki. Jel mogu zamjenit za manji broj ako imam račun, ali sam odrezao ono što visi na jakni? Znači, ono sto pull and bear "ušije" u jaknu
M3do is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 19:29   #47
Jel imaš to kod sebe? A ne znam ni sama, ja jesam mijenjala bez toga, ali zato jer je bila roba s greškom, ne zato jer mi nije odgovarala... A pokušaj
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2013., 23:09   #48
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Jel imaš to kod sebe? A ne znam ni sama, ja jesam mijenjala bez toga, ali zato jer je bila roba s greškom, ne zato jer mi nije odgovarala... A pokušaj

Prošlo
M3do is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 11:55   #49
Pozz!

P&B, Osijek
jel ste primjetile ovakve košulje?
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 22:44   #50
http://www.pullandbear.com/webapp/wc...UTTON%20BLAZER

ima netko???
danas, samo sto ga nisam kupila, kad na kasi vidim da se ne smije prati u perilici, nego pise za kemijsko ciscenje...iz tog razloga sam ga onda ipak ostavila, i ako mi cura na blagajni tvrdi kako se moze prati u perilici....1000%polyester...

sda, jako rado bi ga kupila, jer mi treba takav jedan, ima ga tko možda ili zna nesto o pranju takbih stvari, naime, zanima me dali se zaista ne moze prati na programu za fino rublje u perilici???
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 22:50   #51
Quote:
sijandraffm kaže: Pogledaj post
http://www.pullandbear.com/webapp/wc...UTTON%20BLAZER

ima netko???
danas, samo sto ga nisam kupila, kad na kasi vidim da se ne smije prati u perilici, nego pise za kemijsko ciscenje...iz tog razloga sam ga onda ipak ostavila, i ako mi cura na blagajni tvrdi kako se moze prati u perilici....1000%polyester...

sda, jako rado bi ga kupila, jer mi treba takav jedan, ima ga tko možda ili zna nesto o pranju takbih stvari, naime, zanima me dali se zaista ne moze prati na programu za fino rublje u perilici???
Nemam taj sako ali imam sličan iz HM i perem ga u perilici. Čim se opere na vješalicu i tako ga sušim jer ga onda ne moram peglati.
funfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 23:02   #52
imam ja taj sako..perem ga u perilici na 30 stupnjeva i ništa mu nije....
miffyz is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 16:19   #53
ja sam prošle godine u Pull and bearu uzela crni sako, sličan ovom bež, dala skoro 300kn za njega i mogu reć da mi je to jedna od najgorih kupnji... isto sam ga oprala u perilici, na programu ručno pranje i cijela podstava se rašila... katastrofa...
Marija_Kt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 16:35   #54
Quote:
funfan kaže: Pogledaj post
Nemam taj sako ali imam sličan iz HM i perem ga u perilici. Čim se opere na vješalicu i tako ga sušim jer ga onda ne moram peglati.
ma imam i ja slicnih, i perem ih u perilici,ali na ovome bas pise da se ne smije prati, zato pitam.

Quote:
miffyz kaže: Pogledaj post
imam ja taj sako..perem ga u perilici na 30 stupnjeva i ništa mu nije....
da??? sad sam upravo vidjela da sam stavila krivi link, ja sam mislila na ovaj http://www.pullandbear.com/webapp/wc...BASIC%20BLAZER

jel na tvome pise da se ne smije prati?

Quote:
Marija_Kt kaže: Pogledaj post
ja sam prošle godine u Pull and bearu uzela crni sako, sličan ovom bež, dala skoro 300kn za njega i mogu reć da mi je to jedna od najgorih kupnji... isto sam ga oprala u perilici, na programu ručno pranje i cijela podstava se rašila... katastrofa...
joj!
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 18:56   #55
Jučer sam skroz neplanirano svratila u njihov dućan u Areni i na kraju izašla s 4 veste i naočalama van. Baš sam zadovoljna s kupljenim, a tamo si inače nikad ništa ne nađem.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2013., 20:21   #56
jesu li videne zadnje vrijeme u zgu?

http://www.pullandbear.com/webapp/wc...UCKLE%2BDETAIL


na njihovoj trazilici pise da imaju samo u cc east jedne broj 37 dal oni hoce provjeriti ako ih nazovem?
__________________
...i ti ces letjeti bez krila i pobjedivati bez maca...
El Hafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2013., 12:19   #57
vidio netko u zg ovaj sweatshirt? u Areni nema

collete is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 18:17   #58
jel vidio neko ovu torbu uzivo? ne mogu dokucit kakav je oblik, je li kao one bowling bags ili je vise kao aktovka/laptop bag?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 00:15   #59
Kad će taj Pull and Bear u Split? Pa ni Stradivarius nemamo
jacobs kofi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2013., 16:12   #60
Ništa mi ne izbacuje tražilica na netu, da li je možda tko vidio ove kod nas negdje?
http://www.pullandbear.com/webapp/wc...UCKLE%20DETAIL
__________________
I'm not quiet, I'm plotting.
Annie Lou is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.