Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2009., 15:39   #21
Mislim da zasada jedino centar za strane jezike upisiva tečaj u radnu knjižicu,a kad uđemo u EU to će sve škole raditi, Škola koju ja preporučam je Jantar ... Pogotovo prof. iz talijanskog Ana ... i više nego dobra ... a išla sam i u školu Luana koja je isto bila dobra .... tako da nisu sve škole loše



Quote:
chanell kaže: Pogledaj post
Ma hvala na informaciji ali dali se u tim ostalim školama upisiva tečaj u radnu knjižicu?Već kad plaćam da imam i na papiru da sam za određene poslove i adekvatno obrazovana.
zoki_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2009., 17:17   #22
A koliko koštaju tečajevi u školi stanih jezika?U pučkom učilištu je 2100 kn.Zanima me još dali je pre teško za završiti,pošto ja imam nekog predznanja,ali već dugo nisam niskim razgovarala na engleski,malo sam zahrđala....
chanell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 22:49   #23
evo i mene malo zanimaju škole stranih jezika u splitu.namjeravam sad upisat španjolski.malo sam proguglala škole po internetu i vidila nekoliko zanimljibih.pa, eto, htjedoh pitati ima li neko iskustva sa školama jantar i telefax?? telefax ima dosta niske cijene tecajevapa ne znam kakva im je kvaliteta..jantar mi se pari ok.ima li neko jos neku školu za savjetovat??
__________________
Perché saranno gli occhi a dirci tutto di noi...
smilich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 22:59   #24
Škola stranih jezika "Jantar"
ensayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 23:01   #25
Quote:
ensayo kaže: Pogledaj post
Škola stranih jezika "Jantar"
to govoris iz iskustva il??
__________________
Perché saranno gli occhi a dirci tutto di noi...
smilich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 00:11   #26
preporučan jantar koje je sad učilište nije više škola stranih jezika a ako uz to hočeš imat i međunarodno priznatu diplomu iz znanja engleskog polaži esol ispite koje ti nude u učilištu i pripremaju te kvalitetno za to.govorin iz iskustva
oya noya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 13:19   #27
Quote:
oya noya kaže: Pogledaj post
preporučan jantar koje je sad učilište nije više škola stranih jezika a ako uz to hočeš imat i međunarodno priznatu diplomu iz znanja engleskog polaži esol ispite koje ti nude u učilištu i pripremaju te kvalitetno za to.govorin iz iskustva
aha... i meni se sad jantar cini jedan od najboljih izbora.vidila sam da se cak nakon zavrsenog tecaja mozes to upisat u radnu knjizicu.ne znam jel to vridi za sve il ne, al u svakom slucaju pari mi se kvalitetan
__________________
Perché saranno gli occhi a dirci tutto di noi...
smilich is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 17:16   #28
Da,tamo pohađah tečaj državne mature,ali tu je spadao i engleski pa tako da znam,,,cool je bilo,,,i ekipa okay,kako stručna,zako i oni koji dolaze
ensayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 18:34   #29
Ja idem na njemački u Pitagore i prezadovoljan sam i cijena je skroz povoljna. Grupica mala, profa je odlična tako da moja preporuka. Jedino malo parking zeznut.
Serafin87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 21:30   #30
Quote:
Serafin87 kaže: Pogledaj post
Ja idem na njemački u Pitagore i prezadovoljan sam i cijena je skroz povoljna. Grupica mala, profa je odlična tako da moja preporuka. Jedino malo parking zeznut.
Pitagora u držićevoj?


Vidio sam na njihovim stranicama da nude kineski jezik, no ne specificiraju ništa. Znaš li možda kakve je situacija s tim i kada su upisi?
Clint Eastwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2010., 21:09   #31
Mene isto zanima za francuski (ako se ne može ruski) , gdje je najbolje?
Jantar , telefax..
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2011., 13:46   #32
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Mene isto zanima za francuski (ako se ne može ruski) , gdje je najbolje?
Jantar , telefax..
Koji Jantar, koji telefax

Ruski imaš u Pappagalla, odlična profesorica. Za francuski ne znam.
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2011., 00:18   #33
Quote:
Zodiac kaže: Pogledaj post
Koji Jantar, koji telefax

Ruski imaš u Pappagalla, odlična profesorica. Za francuski ne znam.
Zašto ne tamo ,
Na stranici papagala , ne piše ništa o upisima u 2.mjesecu
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 21:40   #34
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Zašto ne tamo ,
Na stranici papagala , ne piše ništa o upisima u 2.mjesecu
Moraju biti upisi u 2mj, možda samo ne osvježavaju stranicu.
Zašto ne u Alliance u Marmontovu? Ljudi koji su išli u njih su više nego zadovoljni
I ruski ima na dosta mista.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 18:05   #35
Ima li netko da je bio u Alijanse, htjela bi upisat francuski pa me zanimaju dojmovi?
Mala__Crna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 15:41   #36
Cool napredni engleski

zanima me,postoji li u splitu u skolama stranih jezika (nije bitno koja) programi za nekakvi napredni engleski?? odlicno prican i to sve,al planiran ic u London studirat i volila bi naucit sve ove profesionalne izraze i termine.ako ima vise takvih skola i programa,koja je najbolja?'
AnonimusM is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 15:25   #37
Osobno mogu preporučiti CSJ (Centar za strane jezike na Prokurativama). Učim engleski jezik i jako sam zadovoljna s profesorima i ekipom. Diplome su priznate i vani!


Također sam čula da je i Pappagallo ok.

Sve je to slično, ostale škole su jeftinije, ali ne znam koliko to utječe na kvalitetu obrazovanja.
ElessarEstel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 18:23   #38
Da li je još netko bio u Pitagore (osim serafina)? Baš razmišljam da kod njih upišem tečaj stranih jezika.
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 23:07   #39
zanimaju me tečajevi njemačkog jezika za odrasle.

evo gledam npr. Jantar- opći, ne poslovni jezik.
cijena tečaja 1600kn, održava se dva puta tjedno ,knjige nisu uračunate u cijenu, bla bla.

dakle, zavšim taj semestar jezika i dobijem svjedodžbu (kojeg stupnja)?
upisuje li se to u radnu knjižicu?
ili moram završit više stupnjeva, polagat završni ispit i onda tek to upisujem u radnu knjižicu?

općenito mi je bitan taj dio sa radnom knjižicom

ako netko zna koju bolju školu za njemački- prijedlozi dobrodošli!
DailyProphet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 13:11   #40
...

Hm, nakon što upišeš sada 1.semestar polažeš test u drugom mjesecu (a1.1.) te dobivaš potvrdu za upis u drugi semestar (a1.2.) i opet u 6. mjesec polažeš ispit. Nakon toga položenog ispita dobijaš svjedodžbu o položenom 1. stupnju njemačkog jezika koja se upisuje u radnu knjižicu.
I tako iduće godine na jesen sve opet isto samo u radnoj knjižici dobivaš 2. stupanj itd itd...

Eto valjda san pomoga
Tetone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.