Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2011., 13:13   #41
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
Da li je još netko bio u Pitagore (osim serafina)? Baš razmišljam da kod njih upišem tečaj stranih jezika.
Imaš sada za 790 kn u Pitagore za početni stupanj tj. ovo do drugog mjeseca a onda drugi plačaš po punoj cijeni.

Bio sam nekad davno išao na engleski i super su bar što se mene tiče!
Tetone is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 13:30   #42
Da, vidjela sam. Zato i pitam

Mislim da ću završiti taj prvi stupanj kod njih i hvala na pojašnjenju što se tiče upisivanja u radnu knjižicu.
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 13:46   #43
Odg

Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
Da, vidjela sam. Zato i pitam

Mislim da ću završiti taj prvi stupanj kod njih i hvala na pojašnjenju što se tiče upisivanja u radnu knjižicu.
Heheh nema na čemu

I ja san kupia i mislin da ću na talijanski
Tetone is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 14:49   #44
opa, onda se vidimo na satu
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 15:13   #45
Quote:
Tetone kaže: Pogledaj post
Hm, nakon što upišeš sada 1.semestar polažeš test u drugom mjesecu (a1.1.) te dobivaš potvrdu za upis u drugi semestar (a1.2.) i opet u 6. mjesec polažeš ispit. Nakon toga položenog ispita dobijaš svjedodžbu o položenom 1. stupnju njemačkog jezika koja se upisuje u radnu knjižicu.
I tako iduće godine na jesen sve opet isto samo u radnoj knjižici dobivaš 2. stupanj itd itd...

Eto valjda san pomoga
dakle, prvi stupanj je položen nakon 2 semestra, tj. a1.1 i a1.2 tečaja?
je l' tako u svim školama ili samo u centru za strane jezike (ne otvara mi njihovu stranicu)?

Hvala puno!
DailyProphet is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 16:13   #46
Quote:
DailyProphet kaže: Pogledaj post
dakle, prvi stupanj je položen nakon 2 semestra, tj. a1.1 i a1.2 tečaja?
je l' tako u svim školama ili samo u centru za strane jezike (ne otvara mi njihovu stranicu)?

Hvala puno!
Je, nakon dva semestra dobiješ položen 1. stupanj koji se upisuje u radnu knjižicu.

Tako je u Centru za strane jezike i u školi Jantar. Ostale škole to još nemaju, osim eventualno bilo je govora da će Pitagora imat. Sad ne znan šta je s njima ali vidjeh jučer u novinama kraj njihovog oglasa ( upis u radnu knjižicu ) tako da su i oni dobili vjerojatno dozvolu od ministarstva.

E znan za stranicu, čas im radi a čas ne , hehe

Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
opa, onda se vidimo na satu
Hehe nego šta Šteta mi je propustit

Zadnje uređivanje Lady_D : 22.09.2011. at 02:34.
Tetone is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 20:43   #47
Ima li tko iskustva s hrvatsko-njemackim drustvom? To bi bila skola stranih jezika Delfin?

Kakvi su profesori, rad, opcenito?
dario111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 21:14   #48
Zna li tko di ima skola za spanjolski jezik
Marin.S is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 21:44   #49
Centar stranih jezika ili Jantar za usavršavanje engleskog jezika?
Extreme Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 21:18   #50
Quote:
Extreme Power kaže: Pogledaj post
Centar stranih jezika ili Jantar za usavršavanje engleskog jezika?
Itko?
__________________
u prolazu...
yabey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2012., 15:05   #51
Quote:
Mala__Crna kaže: Pogledaj post
Ima li netko da je bio u Alijanse, htjela bi upisat francuski pa me zanimaju dojmovi?
Evo ja sam trenutno pri kraju petog semestra, i super mi je! Jedna lako previdiva činjenica je da ti je u Alijansi ispit uključen u cijenu tečaja što drugdi nije

Međutim, sve ti ovisi o grupi. Meni je u prvoj godini (1. i 2. sem) bila fantastična grupa. Nas 15ak je bilo i svi smo bili jako dobri, svi položili A1 bez problema.

U trećem i četvrtom semestru smo se osuli i spojili su nas s drugon pa čak i trećon grupon. Razlika je bila očigledna i potpunom kretenu. Mi "starosjedioci" smo bili za barem 2 koplja iznad ovih novih, čast pokojoj iznimci, ali nerijetko i za 3 koplja.

Neki su se iz tih novih grupa ipak sastali s mozgom pa odustali sad u petom semestru, a neki i dalje nastavljaju govorit nju za nous i tu za tu.

Naša profa je meni savršena, iako smo morali popričati s njom u jednom trenutku budući da se, što je nažalost i razumljivo, morala prilagoditi većini u drugoj godini, a ta većina je bila dosta loša, pa bi se znalo dogodit da neke stvari ponavljamo iz tjedna u tjedan iako su očite i lagane za pohvatat.

Obzirom da mi je ovo prvo učenje jezika u nekoj školi za iste, ne mogu komentirat ostale, ali mislin da je Alijansa ipak prvi izbor za francuski budući da im je to čitavo područje djelovanja. Imaju knjižnicu sa brojnim knjigama i časopisima koje možeš besplatno posudit i malo doma čituckat. Lani su poskupili sa 1800kn na 2000kn za semestar, ali ove godine su srećom ostali na tih 2000 jer da su opet poskupili ne bi upisa. I ovako je puno al eto ka... Šteta ne nastavit...
__________________
vozi tangentom po točki infleksije
Bilobrkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 22:15   #52
Quote:
Bilobrkster kaže: Pogledaj post
Evo ja sam trenutno pri kraju petog semestra, i super mi je! Jedna lako previdiva činjenica je da ti je u Alijansi ispit uključen u cijenu tečaja što drugdi nije

Međutim, sve ti ovisi o grupi. Meni je u prvoj godini (1. i 2. sem) bila fantastična grupa. Nas 15ak je bilo i svi smo bili jako dobri, svi položili A1 bez problema.

U trećem i četvrtom semestru smo se osuli i spojili su nas s drugon pa čak i trećon grupon. Razlika je bila očigledna i potpunom kretenu. Mi "starosjedioci" smo bili za barem 2 koplja iznad ovih novih, čast pokojoj iznimci, ali nerijetko i za 3 koplja.

Neki su se iz tih novih grupa ipak sastali s mozgom pa odustali sad u petom semestru, a neki i dalje nastavljaju govorit nju za nous i tu za tu.

Naša profa je meni savršena, iako smo morali popričati s njom u jednom trenutku budući da se, što je nažalost i razumljivo, morala prilagoditi većini u drugoj godini, a ta većina je bila dosta loša, pa bi se znalo dogodit da neke stvari ponavljamo iz tjedna u tjedan iako su očite i lagane za pohvatat.

Obzirom da mi je ovo prvo učenje jezika u nekoj školi za iste, ne mogu komentirat ostale, ali mislin da je Alijansa ipak prvi izbor za francuski budući da im je to čitavo područje djelovanja. Imaju knjižnicu sa brojnim knjigama i časopisima koje možeš besplatno posudit i malo doma čituckat. Lani su poskupili sa 1800kn na 2000kn za semestar, ali ove godine su srećom ostali na tih 2000 jer da su opet poskupili ne bi upisa. I ovako je puno al eto ka... Šteta ne nastavit...
Krenula... Sjajno je tamo, samo ne razumijem pojedince koji se ponasaju kao da ih je netko prisilio da upisu francuski mislim, nije zgodno ako te prozove da procitas bas recenicu koju nisi znao rijesiti al tu si da naucis, kad tako vidim ljude koji se 'uvrijede' jer ih je uopce prozvalo i onda odgovore ko da ce svaki cas izdahnuti i to sto krace moguce... ne razumijem, plus sto je demotivacijski. No, svaka cast za sjajnu profu i ostatak ekipe
Mala__Crna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 20:57   #53
imam namjeru upisat neku vrstu tecaja za obnovit i poboljsat znanje engleskog pa me zanima je li neko vec upisivao nesto toga tipa i kakva su iskustva? koliko sam shvatio iz prethodnih postova u igri su Eduka centar, Jantar, Pappagallo i Pitagora. Sta vi preporucate?
jure1111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2012., 23:32   #54
Quote:
jure1111 kaže: Pogledaj post
imam namjeru upisat neku vrstu tecaja za obnovit i poboljsat znanje engleskog pa me zanima je li neko vec upisivao nesto toga tipa i kakva su iskustva? koliko sam shvatio iz prethodnih postova u igri su Eduka centar, Jantar, Pappagallo i Pitagora. Sta vi preporucate?
Ja sam isla u Eduke dugi niz godina i mogu ti rec sve najbolje
Mala__Crna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 18:10   #55
bok
znate li mozda da li neka skola u Splitu odrzava ljetni tecaj ruskog jezika?
__________________
ti si potpis moj..
insomniac_ica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 22:32   #56
hey
Dali neko mozda zna koja skola za engleski jezik za malu dicu [ 5 godina ] da je tipa igraonica ili konverzacija kroz ucenje i igru ? ,jer moj sin govori engleski ,ali kako se vracamo u Split zivit ,nebi tila da zaboravi ,pa ako neko znas sta ,veliko hvala
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 19:38   #57
A šta je danas sa Instruktoron, jeli još radi?
Kad san iša u osnovnu, oni su dolazili u moju školu držat satove. I šta san tu naučia najviše mi je značilo u čitavon procesu učenja engleskog, stvarno dobre temelje nan je profesorica napravila. Renata Muslim
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2013., 20:24   #58
Pozdrav.
Koja je najbolja škola stranih jezika u Splitu za usavršavanje Engleskog jezika?
Trenuto studiram u ST, a što se jezika tiče, volio bih upisati C razinu.
Scandinavian is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2013., 00:45   #59
Ima netko iskustva sa ovom Jantar skolom, bolja je od inicijative ili?
Jokun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 21:35   #60
škola stranih jezika split

Je li istina da samo škola stranih jezika Katedra na Ravnim njivama organizira putovanje u Englesku krajem školske godine?
malouman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.