Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2010., 15:21   #41
Nismo uzeli auto.
Dobro da se to sve dogodilo taj čas,jer da smo ga uzeli mislim da bi se objesili
ferrari lover is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 15:23   #42
Quote:
Joško kaže: Pogledaj post
i isplati li se uopce u servis odvest na provjeru?
Ja ovlastenim servisima nista ne vjerujem.
Za previse primjera znam u kojima se se svakakve svinjarije radile u takvim servisima, pa me uopce nebi cudilo da su prodavatelj i ovlasteni servis u dosluhu i da ti ne kazu pravo stanje auta.

Treba izabrati neki neovisnu a dobru mehanicku radionu. Pozeljno je da mogu obaviti dijagnostiku kompjuterskim putem.
I ne reci do zadnjeg casa prodavatelju gdje mislis kontrolirati auto.
__________________
Verba volant, exampla movent
Faun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 20:34   #43
Najbolje je provjeriti auto na vise mjesta:

- ovlasteni servis (kompletan pregled + komp. dijagnostika, na uvid ili kopija izvoda svih napravljenih servisa i popravaka) = 300 do 800 kn
- vulkanizer (optika samo pregled) = 100 do 200 kn
- pouzdani majstor u neovlaštenoj radioni (kompletan pregled) = 100 do 300 kn (ugl. po dogovoru)
- stanica za tehnički pregled (redovni pregled + izvod prijasnjih pregleda uz kilometrazu) = sve skupa cca 200 kn
- osiguravajuca kuca (provjeriti da li je imao nesrece) = besplatno
- policija (provjeriti da li je ukraden i opet da li je sudjelovao u nesrecama) = besplatno (mozda cak treba koja tax marka)
- uvidom u dokumentaciju, razgovorom s vlasnikom i probnom vožnjom uklonis svaku sumnju i na kraj znas sto kupujes = vrijeme = novac

UKUPNO: 700 do 1500 kn
Puno je to za samo jedno auto, pa da ides gledat 10 auta vec si otplatio eventualne kvarove koji se nađu na njemu
Zato se treba i dobro organizirati, raspitati opcenito o autu, pripremiti se, tražiti...Tek kad naletis na primjerak koji ces vjerojatno kupiti - obavis sve ovo gore da budes miran i to je to.


Po meni najisplativije je kupiti NOVO auto od pouzdanog zastupnika/trgovca i glava ne boli
Skrewdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 21:05   #44
Quote:
Skrewdriver kaže: Pogledaj post
Najbolje je provjeriti auto na vise mjesta:

- ovlasteni servis (kompletan pregled + komp. dijagnostika, na uvid ili kopija izvoda svih napravljenih servisa i popravaka) = 300 do 800 kn
- vulkanizer (optika samo pregled) = 100 do 200 kn
- pouzdani majstor u neovlaštenoj radioni (kompletan pregled) = 100 do 300 kn (ugl. po dogovoru)
- stanica za tehnički pregled (redovni pregled + izvod prijasnjih pregleda uz kilometrazu) = sve skupa cca 200 kn
- osiguravajuca kuca (provjeriti da li je imao nesrece) = besplatno
- policija (provjeriti da li je ukraden i opet da li je sudjelovao u nesrecama) = besplatno (mozda cak treba koja tax marka)
- uvidom u dokumentaciju, razgovorom s vlasnikom i probnom vožnjom uklonis svaku sumnju i na kraj znas sto kupujes = vrijeme = novac

UKUPNO: 700 do 1500 kn
Puno je to za samo jedno auto, pa da ides gledat 10 auta vec si otplatio eventualne kvarove koji se nađu na njemu
Zato se treba i dobro organizirati, raspitati opcenito o autu, pripremiti se, tražiti...Tek kad naletis na primjerak koji ces vjerojatno kupiti - obavis sve ovo gore da budes miran i to je to.


Po meni najisplativije je kupiti NOVO auto od pouzdanog zastupnika/trgovca i glava ne boli
bome ti nabroji

za novo nemam, a i da imam nebih dao 50% vise love za bmw sestaka s nekih 50tkm. kojem po meni u te 2-3godine voznje ne moze nista biti jedino da je zabijen negdje toga me najvise i strah za eventualne boljke auta tipa brtva motora, vilice i sleni prednji, guma kardana, kocnice i te stvari sam ionako spreman odmah promjeniti
Joško is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2010., 22:53   #45
Quote:
Skrewdriver kaže: Pogledaj post


Po meni najisplativije je kupiti NOVO auto od pouzdanog zastupnika/trgovca i glava ne boli
Ljudi dajte se već jednom naučite da je AUTO SKRACENO OD AUTOMOBIL I DA JE MUŠKOG RODA.
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 00:13   #46
Quote:
EGR kaže: Pogledaj post
Ljudi dajte se već jednom naučite da je AUTO SKRACENO OD AUTOMOBIL I DA JE MUŠKOG RODA.
hah,
ovo auto, dizlo, biciklo.... il si rođo il nisi...
miroslavkolaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 11:59   #47
Meni tu sad nije samo jedno jasno. Kad je takav problem sa skidanjem kilometara, zašto proizvođači jednostavno ne naprave tako da se kilometri ne mogu skinuti i bok. Mislim, i onak su sad svi pokazivači digitalni, pa nevjerujem da se to nebi moglo izvest.

Nego da i ja podijelim s vama kako je mene lik naguzio kod kupnje auta. Kupoval sam Favoritku(ima to vec dosta godina) i lik me zajebo na žešće. Pragovi su bili truli ali truli onak da ih na pol nije bilo, lik je natrpal nutra papirnate vreće i nekakve krpe i sve skupa na debelo pregletal(pokital) i to tak na debelo da je sve izgledalo super. Prefarbal ih je i opce se nije kužilo. Nije prošlo ni mjesec dana kad se to dobro namocilo,pa smrzlo, pa sve popucalo i otpalo.
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....

Zadnje uređivanje EGR : 07.02.2010. at 12:07.
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 12:14   #48
prije nekoliko godina moj šogi je tražio auto. tako smo jedne nedjelje nakon obilaska osječke autotržnice došli i do audijevog salona u neposrednoj blizini tržnice.
dok je šogi obilazio strojeve koji su njemu bili zanimljivi ja sam otišao pogledati audija koji je bio isti kao onaj kojega sam u to vrijeme imao: posljednji model a100, 2,6e, v6...
moj audi je tada imao oko 180tkm i sa svojih 10tak godina starosti iznutra je bio kao nov.
izloženi audi, jednako star, imao je deklariranih 98 tkm i imao: izguljenu kožu na volanu, istrganu, maltene raspadnutu kožu oko ručice mjenjača, ručice ručne kočnice, izlizana/isfucana sjedišta, glatke pedale etc etc. eto, dovoljno je bilo pogledati kroz prozor u unutrašnjost za zaključiti da kilometri nisu oriđiđi nego manipulirani...
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 14:15   #49
Meni je jedan prodao auto 4 godine stariji od onog što je pisalo u prometnoj i knjižici vozila
__________________
S cigaretom nisi sam
Ubi panis ibi patria
Clearwater is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 17:05   #50
Quote:
mr X kaže: Pogledaj post
eto, dovoljno je bilo pogledati kroz prozor u unutrašnjost za zaključiti da kilometri nisu oriđiđi nego manipulirani...
I tako ce bit sve dok autosaloni ili privatnici (A POGOTOVO AUTOSALONI) koji to rade dobiju kaznenu prijavu, zavrse na sudu i poberu takvu kaznu da moraju zatvorit salon....pa da vidim bil' im se jos isplatilo.

Ne kuzim kako je autoru zadnjeg posta podvaljen auto stariji od onog napisanog u knjizici i prometnoj
Aj plz pojasni. !
__________________
Verba volant, exampla movent
Faun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 17:59   #51
Quote:
Clearwater kaže: Pogledaj post
Meni je jedan prodao auto 4 godine stariji od onog što je pisalo u prometnoj i knjižici vozila
e ovo je stvarno, plafon plafona
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 18:14   #52
Quote:
Clearwater kaže: Pogledaj post
Meni je jedan prodao auto 4 godine stariji od onog što je pisalo u prometnoj i knjižici vozila
To se može samo nekome koji nema blage veze o autu koji kupuje, a i o samim autima opčenito.
Nije sramota ne znati,ali ne povesti nekoga ko bar nekakvog pojma ima...
SCHNITZER is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 18:37   #53
Quote:
SCHNITZER kaže: Pogledaj post
To se može samo nekome koji nema blage veze o autu koji kupuje, a i o samim autima opčenito.
Nije sramota ne znati,ali ne povesti nekoga ko bar nekakvog pojma ima...
Ne bih rekao da je problem u tome sto se kupac ne razumije, vec u tome sto se prijevare kod nas ne sankcioniraju.
Ajd' da vidim da te u nekoj sredjenoj drzavi netko tako prevari -dakle pokrade- i ne snosi posljedice za to.

Dakle...nema smisla da se mi svi sada pravimo privatnim detektivima, i da se izucavamo mehanicarski zanat.

Dokumenti koje prodavatelj prilaze i kilometraza moraju biti pravi, inace se kupcu nanosi steta prijevarom za koju po meni obestecenje treba traziti na sudu. Znate li ikoga tko je isao tom procedurom, ili se uzdamo jos uvijek u lomljenje udova ?
__________________
Verba volant, exampla movent
Faun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 18:50   #54
Quote:
Faun kaže: Pogledaj post

Dokumenti koje prodavatelj prilaze i kilometraza moraju biti pravi, inace se kupcu nanosi steta prijevarom za koju po meni obestecenje treba traziti na sudu. Znate li ikoga tko je isao tom procedurom, ili se uzdamo jos uvijek u lomljenje udova ?
znam ja.
frendov brat je kupio puga u osijeku kod vrlo poznatog lokalnog dealera te marke ( ). umjesto novog dobio je pod "novo" godinu i pol star auto sa nekih 30 tkm i k tomu još i pun kojekakvih kvarova i kvarčića (svojevremeno se dosta povlačio slučaj po novinama).
uradio je preko nekoliko ekspertiza, tužio baju prilažući svu potrebnu dokumentaciju. nakon par godina natezanja sud je, naravno, izgubio.
autom je platio sud i troškove, kredit je mogao zadržati te ga sav sretan još otplaćuje i nasmijan pješači osijekom.

lomljenje udova je, znači, još uvijek jedina prava pravna opcija.
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 21:03   #55
Quote:
mr X kaže: Pogledaj post
prije nekoliko godina moj šogi je tražio auto. tako smo jedne nedjelje nakon obilaska osječke autotržnice došli i do audijevog salona u neposrednoj blizini tržnice.
dok je šogi obilazio strojeve koji su njemu bili zanimljivi ja sam otišao pogledati audija koji je bio isti kao onaj kojega sam u to vrijeme imao: posljednji model a100, 2,6e, v6...
moj audi je tada imao oko 180tkm i sa svojih 10tak godina starosti iznutra je bio kao nov.
izloženi audi, jednako star, imao je deklariranih 98 tkm i imao: izguljenu kožu na volanu, istrganu, maltene raspadnutu kožu oko ručice mjenjača, ručice ručne kočnice, izlizana/isfucana sjedišta, glatke pedale etc etc. eto, dovoljno je bilo pogledati kroz prozor u unutrašnjost za zaključiti da kilometri nisu oriđiđi nego manipulirani...
Iako vrlo vjerojatno jesu, to ne mora znaciti da su km skidani. To ovisi o uvjetima u kakvima se auto vozi i nalazi te o vozacu. Tako da sam ja vidio auta koji su kvalitetni a u raspadnom stanju s ispod stvarnih 100 tkm, isto tako i auta s 300 - 400 tkm koji izgledaju isto tako ili cak bolje
Skrewdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 21:22   #56
Evo, za one koji kupuju "salonske"... iako, moguce je i da ti sjedne IDIOT u vozilo prije nego ti se isporuci... pa kupis NOVO... i u salonu ti jos kazu kako treba od pocetka "njezno"... a evo primjera... i to iz Njemacke....
P.S. Obratiti paznju na broj prijedjenih kilometara!

http://bit.ly/apUKk5
dimosphobos is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2010., 22:31   #57
Quote:
Skrewdriver kaže: Pogledaj post
Iako vrlo vjerojatno jesu, to ne mora znaciti da su km skidani. To ovisi o uvjetima u kakvima se auto vozi i nalazi te o vozacu. Tako da sam ja vidio auta koji su kvalitetni a u raspadnom stanju s ispod stvarnih 100 tkm, isto tako i auta s 300 - 400 tkm koji izgledaju isto tako ili cak bolje
Za 98 iljada nemreš poderat volan,rucnu i papucice da si ne znam kaj,jedino ako nije zamišljal da drka kad je držal ručnu pa tako cijele dane,a papucice turpjal s turpijom,a s volanom nemam pojma kaj radil. Osim toga pa to je AUDI a ne fićo jebem mu miša.
__________________
Od Vardara pa do Triglava čudna stvar se sad odigrava....
EGR is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 00:01   #58
Quote:
Skrewdriver kaže: Pogledaj post
Iako vrlo vjerojatno jesu, to ne mora znaciti da su km skidani. To ovisi o uvjetima u kakvima se auto vozi i nalazi te o vozacu. Tako da sam ja vidio auta koji su kvalitetni a u raspadnom stanju s ispod stvarnih 100 tkm, isto tako i auta s 300 - 400 tkm koji izgledaju isto tako ili cak bolje
čuj, davnih dana sam u dietikonu pored zuricha vidio bijelog opel senatora 11 mjeseci starog sa 225000 km. u potpunosti je izgledao kao nov. da na njemu netko skine kilometre bog nebi primjetio.
ali, onaj audi u onakvo stanje nebi doveo za 100 tkm čak ni namjerno. od njega su maltene bolje izgledali oni mercedesi krem boje koji su po dojčlandu služili kao taksiji a koji su se prodavali za kikiriki...
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 00:36   #59
znam drugaciji primjer... od brata... vozi seat ibizu... staru 11 godina... i zna da nemoze dobiti velike pare za to, motor 1.0, osnovno u ono vrijeme od opreme... i ima 84000 km... i nitko mu ne vjeruje u to... a relacije koje je gazio je zg-pž i par puta na more i nemre ga prodat
Matematika is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2010., 00:55   #60
Quote:
Matematika kaže: Pogledaj post
znam drugaciji primjer... od brata... vozi seat ibizu... staru 11 godina... i zna da nemoze dobiti velike pare za to, motor 1.0, osnovno u ono vrijeme od opreme... i ima 84000 km... i nitko mu ne vjeruje u to... a relacije koje je gazio je zg-pž i par puta na more i nemre ga prodat
pa nek predlozi kupcima da provjere kilometrazu na stanici za tehnicki pregled kao sto se vec pisalo u ovome threadu.

i ja imam auto 17 godina star sa samo 106 000 km...a ocuvan kao nov !
__________________
Verba volant, exampla movent
Faun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:19.