Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2010., 08:23   #21
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Pa zato što samo naši specijalci traže da im šalju aute bez toga da bi zaradili koju kunu

Do i30 je bilo ok, valjda to ovisi i o tvornici, a onda sa i20 i sad sa ovim je počelo čerupanje odn. 2 zračna jastuka. Aloooo, 2010 godina je...

U biti, imaju i pravo, u nas malo tko ide za tim... bitno je da ima maglenke i felge, to se traži
Susjedi neće ni primjetit ni pitat za zračne jastuke, ali felge i maglenke svakodnevno upadaju u oči i smanjuju apetit istih.

A nije li to prvi i osnovni cilj kupovine novog auta u rvata? I još k tome terenac! Aloo terenac,pa to ti je tenk!
SCHNITZER is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 09:55   #22
Quote:
SCHNITZER kaže: Pogledaj post
Susjedi neće ni primjetit ni pitat za zračne jastuke, ali felge i maglenke svakodnevno upadaju u oči i smanjuju apetit istih.

A nije li to prvi i osnovni cilj kupovine novog auta u rvata? I još k tome terenac! Aloo terenac,pa to ti je tenk!
Pa to vam ja pričam...., koji fakin' zračni jastuci, ...daj radije opreme za tu lovu ..., nisu ovi u HAZ tak bedasti kad su slagali ponude...!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 13:21   #23
iX35 ... ja isprobao na probnoj vožnji, evo dojmova

Diesel iStyle 1995 135kw/184ks .... cijena cca 190.000,00 kn
Benzinac iMax 1998 120kw/164ks .... cijena cca 185.000,00 kn

...dakle nisu baš jeftini .... priča o bestbuy u klasi i je i nije točna .... jer za 150.000,00 se dobije poprilično siromašan auto

Diesel - auto je vrlo dobro opremljen ( ok ima samo 2 zračna jastuka ), vanjski izgleda me više dojmio nego unutrašnjost. Unutra je malo "plastičan", ali to je Koreanac. Auto ide lijepo, osjeća se da je pod haubom 184ks, i za motor pohvale.

Benzinac - IMax oprema je stvarno bogata, od kamere za vožnju u rikverc, grijača sjedala, kožnih sjedala, tempomata....itd itd.,ali je zato motor slab, da ne velim loš. Auto je nekako trom, i da mi prije vožnje nisu rekli kakav je motor u autu, ne bi mi palo ni na kraj pameti da se radi o 2,0 s čak 164 kn. E da, ima ljepšu upravljačku tablu, boje su plave, za razliku od iStyle opreme gdje je sve nekako prešareno. Nakon vožnje sam čitao i na nekim drugim forumima i auto testovima o ovom benzincu, i uglavnom preporučaju da ga se zaobiđe http://www.verdictoncars.com/jsp/voc...Hyundai%20ix35

Sve u svemu auto je OK, ali nakon probne vožnje je moje početno oduševljenje nekako splasnulo jer ciljao sam na kupovinu benzinca....
dlonca23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 14:29   #24
sve mi je jasno, ali da u 2010. godini oni (koji su poznati po velikodušnosti sa opremom) daju 2x airbag to mi nikako ne ide u glavu... šta žele biti kao VW pa od početne opreme dobiješ podizače prednje i namještanje sica naprijed nazad ?!
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 14:32   #25
Naravno da je dojam u dieselu pogotovo s tom snagom bolji. Benzinac se mozda mora razradit , a i 10,4 do 100 nije spor rezultat uopce za suv.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 15:14   #26
Quote:
home edition kaže: Pogledaj post
sve mi je jasno, ali da u 2010. godini oni (koji su poznati po velikodušnosti sa opremom) daju 2x airbag to mi nikako ne ide u glavu... šta žele biti kao VW pa od početne opreme dobiješ podizače prednje i namještanje sica naprijed nazad ?!
Malo je čudno da daju samo 2x airbag, a istovremeno je auto opremljen s grijačima prednjih i zadnjih sjedala, tempomatom, bluetootom, podizačem svih stakala....itd
dlonca23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 15:16   #27
Quote:
mairon 87 kaže: Pogledaj post
Naravno da je dojam u dieselu pogotovo s tom snagom bolji. Benzinac se mozda mora razradit , a i 10,4 do 100 nije spor rezultat uopce za suv.
ma ok je rezultat 10,4 do 100, ali da probaš provozit autom odmah bi shvatio o čemu pričam. Auto je jednostavno trom, treba ga u svakoj brzini čekat da se zaleti ...
dlonca23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 15:31   #28
Da vjerujem, al cijena je postena za tu opremu koju si nabrojao, full sve.
Mairon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 18:08   #29
Danas objavljeno

http://www2.autoportal.hr/2010040279...enu-id-63.html
decideryus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 18:13   #30
kasnije ću se malo poigrati konfiguratorom pa ću vidjeti koliko to opreme možeš natrpati (tj .za koju cijenu) a da i dalje imaš DVA AIRBAGA!!
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 18:17   #31
najlakše je skopirat... znam

Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 18:28   #32
Sjedio danas u njemu, sprijeda je vrlo ugodno, najskuplja verzija doduše, lijepo... no straga je užas, premala klupa, pa preniska tako da je samo guzica u sjedalu dok su noge u zraku... ne bih tamo izdržao dugo...

I mrcina od auta, puno veći nego na slikama...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 18:32   #33
Da da te dvije unutrašnjosti su potpuno iste.. Imaju volan, mjenjač i sjedala,

, čista kopija
__________________
SVE JE TO RELATIVNO
54321012345 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 18:36   #34
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
no straga je užas, premala klupa, pa preniska tako da je samo guzica u sjedalu dok su noge u zraku... ne bih tamo izdržao dugo...

I mrcina od auta, puno veći nego na slikama...
A ti si negdje moje konstitucije, preko metar 90 ako se dobro sjećam?
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 18:39   #35
193cm i 115kg
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 19:10   #36
eee ljudi, jos cete pocet se hvalitit kako imate korejca u garazi, pazite da ne ugrozite folcvagen...


A dobro, barem u prvoj opremi se moze nadoplatiti jos 4 air bags...
Dodge-167 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 19:31   #37
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
193cm i 115kg
imaš me za 15kg

Ali iskreno iznenadilo me to da iza ima malo mjesta... Treba vidjet reakcije i dojmove nekoga ko ga je stvarno kupio i vozio pa ćemo onda razglabati.
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 19:36   #38
Quote:
home edition kaže: Pogledaj post
imaš me za 15kg

Ali iskreno iznenadilo me to da iza ima malo mjesta... Treba vidjet reakcije i dojmove nekoga ko ga je stvarno kupio i vozio pa ćemo onda razglabati.
Krivo si razumio... ima mjesta u svim smjerovima, ali sama klupa je premala, naslon je dosta nizak, a kad sjediš, noge (dio između koljena i guzice) ti nisu na klupi kao u ostalim autima već su zbog niske klupe u zraku.

U biti, od i probaj pa ćeš vidjeti...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 22:34   #39
STINGer

Želiš reć da je klupa plitka, ne niska?

Lijep ovaj ix35, nema šta
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 22:59   #40
Mislim da se zaboravlja jedna stvar- vrlo brzo bu iz HAZ-a skočila nekakva akcija od cca 20-ak soma kn, tak da će i ovi sa "samo dva" zračna jastuka odjednom bit jako povoljni i zanimljivi.

A iskreno- ić povlačit paralelu s Qasqaijem mi je smiješno. Meni je samo žao kaj se kod nas neće prodavati 2.4 modeli benzinaca (177 ks). E to bi bila prava mjera u kombinaciji s autoplinom...

http://worldwide.hyundai.com/Web/Sho..._tucson_5.html
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.