Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2010., 12:37   #41
Quote:
decideryus kaže: Pogledaj post
"ODLIČAN POČETAK PRODAJE HYUNDAI ix35 U HRVATSKOJ
U samo sedam dana prodano je 55 primjerka, pa će ix35 opet biti najprodavaniji SUV u Hrvatskoj"


nash is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 04:11   #42
Napravio prije nekoliko dana probnu voznju s najacim modelom. Dizajn me odusevio, motor isto nije los, ali mi se cini da bi volan trebao biti nekako "tvrdji".
Salvatore2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 15:33   #43
Kupila iX35 iMax benzinca prije dva tjedana, i moram priznati da je auto stvarno ODLIČAN!

Možda mu je i motor malo preslab dok se auto ne pokrene, ali kasnije juri po autocesti bez problema. Oprema mu je super, stvarno je ima puno, pogon mu je na sva četiri kotača. Do sada sam ga vozila po gradu i potrošnja mu je sasvim solidna, 9 litara. Prije sam vozila dizelaša, ali nema veze.

Preporučila bih svakome auto!
Natalijah is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 15:52   #44
Quote:
Natalijah kaže: Pogledaj post
Kupila iX35 iMax benzinca prije dva tjedana, i moram priznati da je auto stvarno ODLIČAN!

Možda mu je i motor malo preslab dok se auto ne pokrene, ali kasnije juri po autocesti bez problema. Oprema mu je super, stvarno je ima puno, pogon mu je na sva četiri kotača. Do sada sam ga vozila po gradu i potrošnja mu je sasvim solidna, 9 litara. Prije sam vozila dizelaša, ali nema veze.

Preporučila bih svakome auto!
Jesi li sigurna u ovo? Da li ti je to ostala na putnom kompu prosječna potrošnja (koja i uključuje vangradsku vožnju)? Jer ja vozim jednog drugog Hyundai benzinca koji je ~500 kg lakši, ima ~500 cm3 i ~70 KS manje, pa trošim po gradu toliko ili više

Jel imaš 2WD ili 4WD?
z_k is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 17:19   #45
Quote:
z_k kaže: Pogledaj post
Jesi li sigurna u ovo? Da li ti je to ostala na putnom kompu prosječna potrošnja (koja i uključuje vangradsku vožnju)? Jer ja vozim jednog drugog Hyundai benzinca koji je ~500 kg lakši, ima ~500 cm3 i ~70 KS manje, pa trošim po gradu toliko ili više

Jel imaš 2WD ili 4WD?
4WD. Toliko mi pokazuje na putnom računalu, ali ću vidjeti kad ispraznim tank, još imam pola tanka benzina.
Ali sam stvarno zadovoljna autom. Iako sam, kažem, prije vozila Opel dizelaša.
Natalijah is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 19:07   #46
Ahahahaha... kakve reklame

http://www.finalgear.com/news/2010/06/17/top-deer/
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 22:24   #47
Evo baš sam neki dan bio vidjet taj ix35.Dizaj izvana je ok,svjetlosna godina naspram čudnog tucsona,ali ništa spektakularno. Zanimala me unutrašnjost jer sam vidio u nekoliko časopisa da je se hvali. Čim sam primo onu kvaku od vrata koja je usput rečeno kvazi kromirana jeftinom sjajnom plaskikom sve mi je bilo jasno-made in Korea

Onaj volan,kao u manjem kobiju,prevelik promjer,detalji volana lakirani u srebrno ,centralna konzola pršti od jeftine plastike,dizajn komandi klime i radija je meni osobno presmješan i totalno neozbiljan za auto te klase.Ajde da je t o gradski i10,i20 sve super,ali kompaktni SUV mora izbledati malo bolje nego play-toy autić za klince. Sve u svemu razočaranja nekog pretjeranog nije bilo,jer od koreje nisam očekivao neki pomak,premda sam se potajno nadao.

Cijena je progledano kroz prste "korektna" uzevši u obzira da je konkurencija iste klase skuplja,ali oni opet nude puno više i oko i osjetu dodira ugodnije,a i s potpunijom serijskom opremom(zračni jastuci prvenstveno),tako da se to opet tu kompenzira negdje.
sucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 00:58   #48
Auto je mrak, naročito najjači dizelaš u ponudi. Bolji od onog ružnog Nissana milijun puta.
davoros is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 08:43   #49
Išao sam ga gledati još prije dva mjeseca i mislim da za dizela od 180ks ks i iStyle oprema, 188.500 kuna nije puno novaca. Istina je da je plastika malo neugledna, ali za te novce.... Gledao sam i Ford Kugu, ali kad stavim približnu opremu evo me na 240.000kn.
__________________
Joj što volim ovaj režim, svi rade a ja ležim!
igor999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 12:25   #50
Quote:
nash kaže: Pogledaj post
"ODLIČAN POČETAK PRODAJE HYUNDAI ix35 U HRVATSKOJ
U samo sedam dana prodano je 55 primjerka, pa će ix35 opet biti najprodavaniji SUV u Hrvatskoj"


Tucson je bio najprodavaniji mali SUV u hrvatskoj. to što oni trpaju crossovere, male SUVove i prave SUVove u istu kategoriju je problem hrvatskih novinara, a ne Hyundai-a
msporis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 13:17   #51
Quote:
msporis kaže: Pogledaj post
Tucson je bio najprodavaniji mali SUV u hrvatskoj. to što oni trpaju crossovere, male SUVove i prave SUVove u istu kategoriju je problem hrvatskih novinara, a ne Hyundai-a
na novinare se i odnosilo
nash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 16:51   #52
Quote:
davoros kaže: Pogledaj post
Auto je mrak, naročito najjači dizelaš u ponudi. Bolji od onog ružnog Nissana milijun puta.
A ti si se vjerojatno navozao oba pa znaš da je milijun puta bolji od Qashqaija
Melior is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 19:49   #53
Vidio sam neki dan ix35 i nisam uopće ostao impresioniran.

Auto izgleda koreanski, dakle pokušali su nešto atraktivno izvesti, ali krajnji ishod je izostao i složio bih se da je unutrašnjost preneozbiljna i prerazigrana, a materijali nisu u skladu s cijenom.

Stvarno šteta, jer bili su na dobrom putu.

Kladim se da će model KIA-e napravljen na istoj platformi biti za dvije klase bolji dizajnom i dojmom. (uostalom, kao i svaka novija KIA u usporedbi sa Hyundaijem)
__________________
working class hero...
moril is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 20:22   #54
Quote:
moril kaže: Pogledaj post

Kladim se da će model KIA-e napravljen na istoj platformi biti za dvije klase bolji dizajnom i dojmom. (uostalom, kao i svaka novija KIA u usporedbi sa Hyundaijem)
Pa predstavljen je ima već nekoliko mjeseci http://www.autonet.hr/clanak/734/kia-sportage
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 21:30   #55
o ix35 ne znam ništa, ali ja u hyundaiev salon ne ulazim
http://www.youtube.com/watch?v=eIGIAh2GTOA
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 02:20   #56
Quote:
Melior kaže: Pogledaj post
A ti si se vjerojatno navozao oba pa znaš da je milijun puta bolji od Qashqaija
Vjeruj da jesam, a naspram ovog sa 184ks Nissan je kao Stojadin vjeruj mi. Tuscona imam u obitelji i stvarno iznutra nije nešto, motor odličan, vanjština tak-tak. A Nissan izgleda kao dugonogi karavan, ništa više, jako bezličan.
davoros is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 15:32   #57
Quote:
home edition kaže: Pogledaj post
sve mi je jasno, ali da u 2010. godini oni (koji su poznati po velikodušnosti sa opremom) daju 2x airbag to mi nikako ne ide u glavu... šta žele biti kao VW pa od početne opreme dobiješ podizače prednje i namještanje sica naprijed nazad ?!
u golfu trendline dobiješ čak i zračni jastuk za koljena, tako da
ryder on the storm is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 15:51   #58
Došao sad baš sa Autoshowa gdje je bio izložen i ix35, QQ, Rav4 itd

vanjskim izgledom je ix35 stvarno lijep, osim baš prednjeg dijela koji je malo nakaradan Al unutra.. strašno.. sjeo unutra, sjedalo se pomiče lijevo-desno, naslon za ruku dihta, škripi, plastika ona neugledna, tvrda, škriputava.. daleko je to od lijepog.. također malo neozbiljno dizajniran radio i klima.. Ajd gepek je velik, iza ima mjesta..

al sve u svemu, QQ ostavlja dojam puno kvalitetnijeg iznutra.. Plastika je ona fina gumirana, sjedala udobna, s finim bočnim osloncem, plastika na središnjoj konzoli mekana.
Melior is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 22:11   #59
Quote:
Melior kaže: Pogledaj post
Došao sad baš sa Autoshowa gdje je bio izložen i ix35, QQ, Rav4 itd

vanjskim izgledom je ix35 stvarno lijep, osim baš prednjeg dijela koji je malo nakaradan Al unutra.. strašno.. sjeo unutra, sjedalo se pomiče lijevo-desno, naslon za ruku dihta, škripi, plastika ona neugledna, tvrda, škriputava.. daleko je to od lijepog.. također malo neozbiljno dizajniran radio i klima.. Ajd gepek je velik, iza ima mjesta..

al sve u svemu, QQ ostavlja dojam puno kvalitetnijeg iznutra.. Plastika je ona fina gumirana, sjedala udobna, s finim bočnim osloncem, plastika na središnjoj konzoli mekana.

Ma daj ne s..i
Prigorecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 23:01   #60
Quote:
Melior kaže: Pogledaj post
Došao sad baš sa Autoshowa gdje je bio izložen i ix35, QQ, Rav4 itd

vanjskim izgledom je ix35 stvarno lijep, osim baš prednjeg dijela koji je malo nakaradan Al unutra.. strašno.. sjeo unutra, sjedalo se pomiče lijevo-desno, naslon za ruku dihta, škripi, plastika ona neugledna, tvrda, škriputava.. daleko je to od lijepog.. također malo neozbiljno dizajniran radio i klima.. Ajd gepek je velik, iza ima mjesta..

al sve u svemu, QQ ostavlja dojam puno kvalitetnijeg iznutra.. Plastika je ona fina gumirana, sjedala udobna, s finim bočnim osloncem, plastika na središnjoj konzoli mekana.
Neznam u čemu si ti sjedio ali ovo mi ne ide nikako u glavu. Sjedio u jednom i drugom, Hyundai je neusporedivo bolji, a izvana nije uopće potrebno komentirati, Nissan se može sakriti u svakom pogledu.
davoros is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:16.