Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2010., 23:45   #41
Quote:
charly2 kaže: Pogledaj post
valjda si mislil napisat da imaš aparat od 3 kile...

pa valjda je vrijeme pražnjenja oko 20-ak sekundi ak je ovaj od 1 kile cca 7 sekundi. a 20-ak sekundi je vjerojatno dovoljno za ugasit požar u motornom prostoru.

kod mene na GP-u kolko sam gledal, baš i nema rupa na braniku kud bi gurnul cijev od aparata. jedino bi mogel od ispod jer nemam šuspleh. ustvari, imam, ali ne pokriva cijeli motorni prostor pa se vjerojatno može gasit od ispod. uostalom, ne bi ni htel probati dal se može il ne

ma kupil bu onaj od 9 kg i taj bu sigurno dosta za ugasit kaj god da se zapali . baš mi je jedan takav pred vratima stana i ispravan je jer svakih 6 mj. ide na servis
Ma kad GP plane ne pomaže ni 15 kg., pusti smeće nek gori.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 23:52   #42
Quote:
josip4 kaže: Pogledaj post
Ma kad GP plane ne pomaže ni 15 kg., pusti smeće nek gori.
žabarski drek
__________________
Tutorial - kako pokrenuti auto-pojačalo kod kuće?! KLIK ZA DOWNLOAD
charly2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2010., 00:40   #43
Quote:
josip4 kaže: Pogledaj post
Ma kad GP plane ne pomaže ni 15 kg., pusti smeće nek gori.
stavi kasko i baci šibicu
Joško is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:29   #44
I mene zanima koja je marka tog iz lidla. Ne znam koliko je pametno gledati da prođeš jeftinije jer je poanta da taj aparat stvarno radi kad ti zatreba. Ovdje sam našao neke od Pastora, cijene nisu strašne.
Lazarov is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 14:35   #45
To ti je Čina-šit.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 23:11   #46
Za prvu pomoć, tu i tam si prodrmajte aparate da se prah malo unutra uzbudi da se ne zapeče i stvrdne, onda ga nikakav CO2 neće uzbuditi prilikom aktiviranja. (za ove koji ga ne servisiraju redovito)
Bitan tips: ne stisnuti odmah ručicu na mlaznici, treba pričekati 3-5 sec da se prah uzbudi sa CO2. Nije jednom ispucan CO2 a prah ostao u aparatu!
I kad gasite sa aparatom, ne ispucati cijeli aparat na jedno mjesto već u prekidima gasiti tako da kontrolirate sto ste napravili sa mlazom praha, pa vidiite gdje tinja i tako ponavljati postupak.
Mnogi posve fulaju plamen i tek kad se prah raziđe a plamen opet razbukta se skuzi da nisu nis napravili.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 20:02   #47
ako netko treba novi aparat ima u metrou. 2kg za 140kn.
gadze is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 00:45   #48
Znači ne valja kupovat aparate u Peveca?
Felix 3575 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.