Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2010., 12:32   #1
Shameless / Besramnici (2011-2021)


Quote:
Shameless is an American comedy television series which airs on Showtime. This remake of the British series is set in Chicago's Canaryville neighborhood on the South Side, although filmed in Los Angeles, with the exterior scenes filmed in Chicago.

Oscar-nominated actor William H. Macy stars as Frank Gallagher, a single father of six who spends much of his free time drinking at bars. The Gallagher children -- led by oldest daughter Fiona (Emmy Rossum), who takes on much of the child-rearing responsibility due to her mother's absence -- manage to raise themselves in spite of Frank's lack of parenting and unusual parenting style when he does choose to act like a father. The drama is an adaptation of the BAFTA Award-winning British show of the same name.

Zadnje uređivanje lie : 11.03.2016. at 21:34.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 12:45   #2
remake

Shameless UK

iako..showtime mozda bude ok
__________________
“There is only one god, and his name is Death. And there is only one thing we can say to Death: ‘Not today.’”
NorthGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 13:31   #3
ja gledam oriđiđi verziju i teško da ovo može iole biti pristojno

ista stvar će se dogoditi ko i sa Scoundrels - loša kopija OF, trebali bi se pameti naučiti više ti ameri i ne raditi prerade al svejedno cu pilot odgledat da potvrdim svoju tezu
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 16:44   #4
ja nisam original gledala a us pilot mi je bio ODLICAN!!!! najbolje od drame ove sezone zasad
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 00:53   #5
Quote:
Asin kaže: Pogledaj post
ja nisam original gledala a us pilot mi je bio ODLICAN!!!! najbolje od drame ove sezone zasad
moj savjet - pogledaj original pilot pa prosudi - ne mora značit da nećeš i dalje ovo mislit al pogledaj
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2011., 03:07   #6
prije sam na telki sve britansko gledala i volila a sad sam se zbog torrenta nekak previse izamerikanizirala i valjda mi se mozak otupio i moram sve pratit upakirano na njihov nacin

kaze mi decko da je i druga ep super, Macy mi je fakat jak glumac iako ni zgodan a ni nesto simpa al ono, he delivers
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 22:22   #7
Obnovljeno za 2. sezonu.

Quote:
You can count on spending more time with the Gallagher family and “Matt LeBlanc,” now that Showtime has renewed both Shameless and Episodes for second seasons.

“The viewer loyalty and critical acclaim that has met both [these shows] since their January debuts makes it clear that these two brash and sophisticated series are burgeoning hits,” Showtime entertainment president David Nevins said in announcing the pick-ups. “[Shameless EP] John Wells is carving out a tone that is truly unique in the television landscape — equal parts drama and comedy. And Episodes marks the universally embraced and hilarious return to television of an inspired comedy triumvirate: Matt LeBlanc, and creators Jeffrey Klarik and David Crane. We are thrilled with the response to both series and eager to start planning for their second seasons.”

Shameless — which with nearly four million weekly viewers across multiple platforms is on pace to be Showtime’s second-highest rated drama series (behind Dexter) — was granted a 12-episode order for Season 2. The episode count for Episodes is at this time “TBD.”

Production on both shows’ sophomore runs will start later this year with an eye on 2012 premieres.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2011., 18:14   #8
Vrhunska serija...
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 08:50   #9
ja sam prestao pratiti negdje kod 4 epizode jer su mi jako isli na zivce iz prostog razloga sto ameri nisu englezi i ne mogu prenijeti taj engleski stih koliko god se trudili. original shameless je odlican ali ovo je jadno. mislim ne znam sto se dogadjalo nakon cetvrte epizode ali mislim da necu ni saznati
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2011., 23:52   #10
Meni je super serija, jedino me nervira onaj Steve, glavonja.
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 19:13   #11
Quote:
XeonCro kaže: Pogledaj post
Meni je super serija, jedino me nervira onaj Steve, glavonja.
Meni je Steve baš kul
Al Fiona mi strašno ide na živce...
Pošto je sad 1. sezona gotova, mislim da ću krenut gledat britansku 2. sezonu, zanima me kako priča ide dalje.
__________________
Wanna go halfsies on a bastard child?
bumbar_zzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 19:50   #12
Jel Britanska isto dobra? Moga bi i ja pogledat.
Čive is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 17:50   #13
Kažu ljudi da je britanska i bolja
__________________
Wanna go halfsies on a bastard child?
bumbar_zzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 11:46   #14
Počeo sam gledat Britansku verziju (Američku mi ne pada na pamet) i super mi je za sada!
symbian0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 01:24   #15
Ne znam, meni je američka verzija fantastična dok mi je british, ono, samo solidna (pogledah prve dvije sezone). Tako da ću nastavit samo Amere gledati.
Ali bit će nešto drugačiji storyline u US verziji pošto je Fiona ostala *kentwejt*
volim-milku is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 14:49   #16
nakon odgledane američke sezone, koja je odlična, frend je išao gledati britansku. brzo je odustao, uglavnom zato kaj kaže da su svi likovi ružni, a ameri imaju prekrasnu fionu.

potpuno mu vjerujem i nemam nikakvu volju za gledanjem engleza...
mlaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 20:04   #17
serija je fantastična, gledam američku verziju. ovisna o seriji
__________________
... postoji plan da je andjeli ukradu.... smisljam bajku, cudnu naopaku uspavanku...
Smajliii is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 21:01   #18
pogleda sve

čekan novo
Chive is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 00:05   #19
Ja u dva dana pogledala cijelu sezonu. Jedna od rijetkih serija u kojoj su mi svi likovi podnošljivi bez obzira kakve gluposti izvodili.
Najviše me iznenadila Emily koju do ove serije nisam mogla smislit ali ovdje je pokazala da zna glumiti.
Maja32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 23:38   #20
Ja još gledam Britansku verziju, još par epizoda 7. sezone imam i odlični su.

Pokušao sam gledat i Američku ali nakon Britanske verzije jednostavno to nije to, ne mogu oni to replicirat, onaj humor itd.
symbian0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:10.