Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2012., 16:16   #81
[QUOTE=Hyundai-DJK;38567700]Da radim u Đakovu u Hyundai-u. Ne znamo ni mi cijene. Danas mi dolazi direktor prodaje pa možda nešto saznam.


jesi kaj saznao

scoodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 16:19   #82
Quote:
Joško kaže: Pogledaj post
ako vec špekuliramo predpostavimo da je česka jeftinija od nas(kao vecina svijeta) koliko cca na ovu cijenu idu gore nase cijene? kazem cca
pa recimo, ak bude preko 120tkn sigurno neću uzet taj i30 i onda još razne doplate pošto su auti za naše tržište očerupani....da mogu skinuli bi i kotače
scoodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 16:44   #83
Quote:
scoodoo kaže: Pogledaj post
pa ne mogu cijene ići u nebo...ak bude 130tkn bplje si onda uzmem focusa npr
Quote:
scoodoo kaže: Pogledaj post
pa recimo, ak bude preko 120tkn sigurno neću uzet taj i30 i onda još razne doplate pošto su auti za naše tržište očerupani....da mogu skinuli bi i kotače
Još jedan dokaz da nema smisla raspravljati o nečemu što ne znamo... tek kad dođe službeni cjenik i spisak opreme.

Isto tako, da li uzeti i30 i fokija ovdje nema smisla raspravljati već ćeš ako budeš u dilemi otvoriti novu temu i tamo puno pametnoga pročitati od strane naših forumaša

Ne znamo cijene, ne znamo kakva će biti oprema, ne znamo da li će ih čerupati i tako dalje...

Osobno, mislim da bi Elantra mogla poslužiti kao nekakav orjentir. Dakle, uzeti u obzir njen motor i opremu pa tu negdje bi trebao biti sličan i30 .

Ili, ako vam je već dosadno, onda radije pronađite tržište koje već ima definirane cijene za i30 pa usporedite sa jednako motoriziranom i opremljenom Elantrom. To bi možda mogao biti nekakav orjenit (mada kod nas nerijetko izostane logike pa ni to ne mora ništa značiti )
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 04:04   #84
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Još jedan dokaz da nema smisla raspravljati o nečemu što ne znamo... tek kad dođe službeni cjenik i spisak opreme.

Isto tako, da li uzeti i30 i fokija ovdje nema smisla raspravljati već ćeš ako budeš u dilemi otvoriti novu temu i tamo puno pametnoga pročitati od strane naših forumaša

Ne znamo cijene, ne znamo kakva će biti oprema, ne znamo da li će ih čerupati i tako dalje...

Osobno, mislim da bi Elantra mogla poslužiti kao nekakav orjentir. Dakle, uzeti u obzir njen motor i opremu pa tu negdje bi trebao biti sličan i30 .

Ili, ako vam je već dosadno, onda radije pronađite tržište koje već ima definirane cijene za i30 pa usporedite sa jednako motoriziranom i opremljenom Elantrom. To bi možda mogao biti nekakav orjenit (mada kod nas nerijetko izostane logike pa ni to ne mora ništa značiti )
ja sam to uradio sa i40 :-).

Ali to je stvarno do lokalnog distributera i njihove procjene tj mogucnosti korigiranja cijena.
sper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 12:46   #85
Pas mater, ...kak nema još cijena, a ja se vozio po Čulinečkoj opet jutros za onim bijelim novim i30 sa zagrebačkim tablicama, ...kak je taj dobio ZG tablice, ...mora da je taj službeni od HAZ-a..., zato je i produžio prema Salavonskoj ispod podvožnjaka kod Bille prema sjedištu HAZ-a, pretpostavljam...???
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 12:53   #86
Quote:
supervox kaže: Pogledaj post
Pas mater, ...kak nema još cijena, a ja se vozio po Čulinečkoj opet jutros za onim bijelim novim i30 sa zagrebačkim tablicama, ...kak je taj dobio ZG tablice, ...mora da je taj službeni od HAZ-a..., zato je i produžio prema Salavonskoj ispod podvožnjaka kod Bille prema sjedištu HAZ-a, pretpostavljam...???
Pa lijepo, nema dok se ne riješe zaliha starog...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 15:08   #87
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Pa lijepo, nema dok se ne riješe zaliha starog...
Al ga nema još ni u Sloveniji, ni u BiH, ni u Srbiji, a sjetite se da su i i40 i elantea i veloster prije predstavljeni kod njih nego kod nas
Oprosty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 16:17   #88
Dobro, hoće mi netko objasniti kako je onda ovaj bijeli kojeg stalno spominjem (slijedeći put ću ga slikat' mobitelom) kupljen, plaćen, ocarinjen i registriran u ZG...???

Po kojem cijeniku je taj kupljen, homologiziran, špeditiran, pdv-iziran i ostalo...???

Mislim, 100% se radi o službenom autu generalnog zastupnika iako nema po sebi (za sad) nikakve naljepnice tipa "Novi i30" i slično...!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 16:24   #89
Pa to je njihov službeni auto, a vjerojatno će ga (ako već nisu) dati na testiranje domaćim novinarima...
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 16:30   #90
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Pa to je njihov službeni auto, a vjerojatno će ga (ako već nisu) dati na testiranje domaćim novinarima...
Bit će da je tako...!!!

Eh, ...ako ga uspijem u ponedjeljak "uhvatit" u kvartu i fotkat, ...bit će to ekskluziva...!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 17:05   #91
Bit će slijedeći petak u autoklubu pa se požuri
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 22:07   #92
...bijeli i30 je službeni od HAZa...novinari još nisu dobili na test, čeka se regionalna prezentacija za nešto manje od mjesec dana...tad će se znati i cijene...do tada, ja bi ipak kupio Elantru...
__________________
XXX
M.Lo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 06:11   #93
Do tada? Koliko do tada? Mjesec dana? Zašto bi kupio auto koji nije u klasi sa i30? Radi istog prezimena? Motorizacije? Opreme? Čega? A nije kompakt kao i30?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 11:03   #94
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Do tada? Koliko do tada? Mjesec dana? Zašto bi kupio auto koji nije u klasi sa i30? Radi istog prezimena? Motorizacije? Opreme? Čega? A nije kompakt kao i30?
možda je oduševljen opremom koja se nudi na našem tržištu

s obzirom da sam vidio sveukupno jednu elantru na cestama, nekak se nadam da naš uvoznik neće ponovit istu grešku sa i30. Ovo bi mu trebao biti ipak najvažniji prodajni adut...

Jedva čekam da rasprodaju ovu ergelu, da napokon predstave i kod nas novi i30.
__________________
Besplatno hranim trollove
Loborek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 11:05   #95
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Do tada? Koliko do tada? Mjesec dana? Zašto bi kupio auto koji nije u klasi sa i30? Radi istog prezimena? Motorizacije? Opreme? Čega? A nije kompakt kao i30?
...cca mjesec dana čekanja na cijene za i30...pa ak trebaš kompakt, moral buš čekat....a onda čekaj i na novi Ceed...isto dobar...
__________________
XXX
M.Lo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 13:12   #96
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Dobro je što su svi manualci sa 6 brzina... i nadam se da dizel od 90ks sada biti malo živahniji. Stari i30 je bio dosta spor na ubrzavanju od 0-100, trebalo je ako se ne sjećam preko 15,5 sec, sada vidim da piše da je 13,5.
Stinger to je čista zafrkancija s tih 15 sekundi... Po svim testovima 1.6 crdi 90 ks ubrzava čak ispod 13 sek... Dakle budi siguran da stari i30 ne ubrzava za 15 sek...
johny5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 14:29   #97
Bahhh,

mene uopće ne zanima za koliko auto ubrzava i koliko ide na sat, ...bitnije su mi neke komforne stavke, neki bitni elementi opremljenosti, ...naravno koliko troši je bitno, ...da ima što manje konja i kubika uz dobar okretni moment, tako da je što jeftinija registracija, ...da nema prevelike kotače, tako da su jeftinije gume, da su što jeftinij servisi, ...itd., ...!!!
supervox is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 00:27   #98
Quote:
johny5 kaže: Pogledaj post
Stinger to je čista zafrkancija s tih 15 sekundi... Po svim testovima 1.6 crdi 90 ks ubrzava čak ispod 13 sek... Dakle budi siguran da stari i30 ne ubrzava za 15 sek...
Novi i30 ima novi crdi motor, 1.4 koji ima 90 konja a 1.6 ima dvije verzije, 110 i 128 ks.
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 16:46   #99
Quote:
snejk85 kaže: Pogledaj post
i jel ima kakvih vijesti?

evo usput i par slika iz ženeve:
[QUOTE=scoodoo;38605623]
Quote:
Hyundai-DJK kaže: Pogledaj post
Da radim u Đakovu u Hyundai-u. Ne znamo ni mi cijene. Danas mi dolazi direktor prodaje pa možda nešto saznam.


jesi kaj saznao

evo stigla mi danas okružnica za travanj, citat: "...realno je očekivati prve količine pri kraju mjeseca svibnja 2012."

"...nismo uspjeli dobiti nikavu službenu informaciju o razini cijene..."

"...ne znamo da li ćemo dobiti EUR1 certifikat koji će nas osloboditi plaćanja carine..."

eto.
__________________
Prodavatelj Hyundai vozila.
Hyundai-DJK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2012., 17:07   #100
Koja je stvar sa tim certifikatom? Di se uopće proizvodi novi i30?
__________________
OFF DUTY
STINGer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:20.